Automobilių remontas Vilniuje - AutoAra

Šiais laikais automobilių remontas Vilniuje atliekamas visuose įmanomose vietose – nuo mažų savadarbių „garažiukų“ iki oficialių automobilių gamintojų atstovybių. Tad pasirinkimas vietų, kur galimas automobilių remontas, tikrai platus. Kyla klausimas, kur kreiptis norint, jog automobilių remontas Vilniuje taptų kuo paprastesnis ir nekeltų daug rūpesčių? Norite gauti kokybiškas paslaugas už adekvačią kainą? AutoAra - tai ne tik kokybiškas automobilių remontas. Mes remontuojame automobilius, atliekame išsamias patikras, kompiuterinę diagnostiką, bei prižiūrime Jūsų automobilį ir padedame ištikus nelaimei kelyje. Mūsų tikslas - užtikrinti saugią Jūsų automobilio eksploataciją. Automobilių remontas Vilniuje, tikriausiai niekada nebuvo toks patogus ir paprastas.


Didžiuojamės, jog remonto, kurio negalėtų įveikti mūsų profesionalūs, ilgametę patirtį turintys meistrai beveik nėra. Automobilio remontas mūsų autoservise Vilniuje nekels jokių rūpesčių, būsite garantuoti, kad atlikus automobilio remontą pas mus, vairuosite techniškai tvarkingą ir saugų automobilį. Dirbame racionaliai, siekdami taupyti savo klientų laiką bei išlaidas.


https://autoservisas-vilniuje.lt/automobiliu-remontas-vilnius


Kaip atpažinti, kad reikalingas automobilių remontas?

Automobilių remontas tampa būtinas, kai pastebimi bet kokie automobilio veikimo sutrikimai ar gedimai. Jeigu automobilis sunkiai užsiveda, pasigirsta neįprasti garsai arba sumažėja jo trauka, tai gali reikšti, kad atėjo laikas kreiptis į AutoAraspecialistus.


Pagrindiniai ženklai į kuriuos privalote reaguoti nedelsiant:

 • Keisti garsai. Jei pastebite neįprastus garsus: cypimą, traškesį, mušimą ar bet kokius kitus neįprastus garsus vairuojant automobilį, tai gali būti ženklas, kad kažkas negerai su Jūsų automobiliu.

 • Variklio įspėjimo lemputės. Šiuolaikiniai automobiliai turi daugybę įspėjimo lempučių, kurios gali nurodyti įvairias gedimo problemas, įskaitant variklio, stabdžių sistemos, oro pagalvių sistemos ir daugelį kitų. Jei bet kuris iš šių įspėjimo ženklų užsidega ir išlieka įjungtas, reikėtų nedelsiant kreiptis į AutoAra servisą, kur išsami automobilio diagnostika ir automobilių remontas bus atlikti efektyviai.

 • Problemos su variklio veikimu. Automobilis netikėtai pradeda trūkčioti, užgesinėti, arba jeigu variklio galia atrodo sumažėjusi, tai gali reikšti, kad reikalingas automobilių remontas.

 • Stabdžių sistemos problemos. Pastebėjote, kad stabdžių pedalas tapo ,,minkštesnis'' nei įprasta, arba girdite girgždėjimą, cypimą stabdant, tai gali reikšti, kad jūsų stabdžių sistema turi problemų ir reikalinga skubi patikra, bei automobilio remontas.

 • Nutekėjimai. Bet koks neįprastas skysčio nutekėjimas po automobiliu gali rodyti problemą. Skysčiai gali būti alyva, aušinimo skystis, stabdžių skystis ir kt.

 • Dūmų ar kvapų išsiskyrimas. Jei pastebite dūmus iš variklio skyriaus ar išmetimo sistemos, arba užuodžiate degimo kvapą, tai taip pat gali reikšti rimtas automobilio gedimo problemas.

 • Vairo ir važiavimo problemos. Jeigu automobilis pradeda traukti į šoną, ar vairas tampa sunkiai valdomas, tai gali reikšti problemas su pakaba, vairo mechanizmu ar padangomis.

 • Elektronikos gedimai. Modernūs automobiliai yra pilni elektronikos, todėl bet kokie jos gedimai: problemos su navigacija, radija, langų pakėlimo mechanizmais ar šviesomis, taip pat reikalauja dėmesio.

 • Degalų sąnaudų padidėjimas. Jeigu pastebėjote, kad Jūsų automobilis tapo mažiau ekonomiškas ir sunaudoja daugiau kuro nei įprastai, tai gali rodyti, jog variklio veikimo efektyvumas sumažėjo. Tai gali būti dėl įvairių priežasčių, įskaitant oro filtro užsikimšimą, gedimus degalų tiekimo sistemoje ar netinkamą variklio valdymo sistemos veikimą.

 • Aušinimo sistemos problemos. Pastebėjus, kad variklio temperatūra pakyla aukščiau nei įprasta, tai gali reikšti, kad yra problema su aušinimo sistema. Tai gali būti dėl aušinimo skysčio nutekėjimo, termostato gedimo ar netgi vandens siurblio gedimo.

 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Automobilių remontas. Kokia jo svarba?

Automobilio priežiūra ir reguliarus techninės būklės tikrinimas yra labai svarbūs, kad išvengtumėte netikėtų gedimų ir užtikrintumėte savo bei kitų eismo dalyvių saugumą. Net ir nedidelis gedimas gali sukelti rimtų problemų, todėl svarbu nedelsiant spręsti bet kokius automobilio veikimo sutrikimus. Laiku atliekamas automobilių remontas ir techninė priežiūra padeda išlaikyti automobilio vertę, užtikrinti jo patikimumą ir ilgaamžiškumą. Sugedę stabdžiai, neveikiantys signalai ar problemos su padangų slėgiu gali sukelti avarijas.


Tinkamai prižiūrimas automobilis yra patikimesnis. Tai reiškia, kad mažiau tikėtina, jog Jūsų automobilis sustos kelio pakraštyje dėl netikėto gedimo. Reguliarus automobilų remontas ir priežiūra gali padėti atpažinti ir išspręsti problemas, prieš tai, kol jos tampa rimtesnėmis. Nors gali atrodyti, kad reguliarus automobilių remontas yra brangus, ilgainiui jis gali sutaupyti pinigų.


Automobilis, kuris buvo reguliariai tikrinamas ir priežiūrėtas, paprastai turi didesnę perpardavimo vertę. Pirkėjai yra linkę mokėti daugiau už automobilį, kuris buvo gerai prižiūrėtas ir turi aiškią techninės priežiūros istoriją. Taip pat gerai prižiūrima transporto priemonė suteikia geresnę važiavimo patirtį. Tai apima geresnį variklio veikimą, stabilumą važiuojant ir bendrą komforto jausmą vairuojant.


Kaip atliekamas automobilių remontas AutoAra?

Žingsniai:

 • Automobilio gedimo nustatymas;
 • Pasiruošimas: įrankių bei atsarginių dalių parinkimas;
 • Dalies keitimas arba gedimo šalinimas;

Automobilių remontas pradedamas nuo išsamios techninės būklės analizės. Tai gali būti atliekama tiek elektroninės diagnostikos priemonėmis, kurios tikrina transporto priemonės kompiuterių sistemas, tiek ir vizualiai apžiūrint automobilio komponentus. Pirmas kontaktas su klientu yra esminė proceso dalis, leidžianti užtikrinti aukštos kokybės remonto darbus. Mes, AutoAra, kruopščiai klausome kliento pastebėjimų apie automobilio problemas, užfiksuojame visus nesklandumus ir naudodami pažangiausias technologijas bei profesionalią įrangą, analizuojame visas įmanomas gedimo priežastis. Tik susitarus su klientu dėl remonto plano ir gavus jo sutikimą, pradedame detalią automobilio remonto procedūrą.


Prieš pradėdami automobilio remonto darbus, užtikriname, kad klientui bus pasiūlytas efektyviausias gedimo šalinimo metodas. Raginame klientus pasinaudoti mūsų siūloma aukštos kokybės pirminės diagnostikos paslauga, kuri padeda greitai ir tiksliai įvertinti automobilio būklę.


https://autoservisas-vilniuje.lt/automobiliu-remontas-vilnius


Kokybiškas automobilių remontas reikalauja kompiuterinės diagnostikos

Automobilių remontas dažnai atliekamas, prieš tai atlikus išsamią kompiuterinę diagnostiką, kuri leidžia greitai ir tiksliai nustatyti automobilio gedimus. Kompiuterinė diagnostika atliekama naudojant specialią įrangą, kuri prijungiama prie automobilio elektroninės valdymo sistemos. Ši įranga gali skaityti ir analizuoti klaidų kodus, kurie yra išsaugoti automobilio kompiuterio atmintyje.


Proceso metu diagnostikos įranga renka duomenis apie automobilio veikimo būseną, įskaitant variklio veikimą, transmisijos būklę, išmetimo sistemų efektyvumą ir kitas svarbias sistemas. Priklausomai nuo automobilio modelio ir gamintojo, diagnostikos įranga gali pateikti labai detalią informaciją, leidžiančią mechanikams nustatyti ne tik esamas problemas, bet ir potencialias grėsmes ateityje.


Automobilių remontas, remiantis kompiuterinės diagnostikos rezultatais, leidžia tiksliai ir efektyviai pašalinti nustatytus gedimus, taip užtikrinant automobilio patikimumą ir ilgaamžiškumą. Be to, ši metodika sutaupo laiko, nes leidžia išvengti atsitiktinio gedimų ieškojimo ir remonto, kas yra ypač svarbu sudėtingose elektroninėse automobilių sistemose. Kompiuterinė diagnostika taip pat yra naudinga prieš atliekant techninę priežiūrą arba perkant naudotą automobilį, nes suteikia aiškų vaizdą apie automobilio techninę būklę.


Procesas:

 • Prisijungimas prie automobilio OBD-II (On-Board Diagnostics II) jungties 
 • Klaidų kodų skaitymas
 • Kodų analizė ir interpretacija
 • Tikslinės problemos lokalizavimas ir sprendimų siūlymas
 • Nustatytų problemų šalinimas ir sistemos patikrinimas 

  Automobilių remontas dažniausiai apima šiuos automobilio komponentus

Variklio remontas

Bendras automobilių remontas gali apimti įvairius darbus, priklausomai nuo variklio būklės ir patirtų gedimų. Kiekvienas automobilis ir variklis yra unikalus, todėl automobilių remonto poreikiai ir procedūros gali skirtis. Pirmas žingsnis yra teisingai nustatyti, kokios problemas variklyje reikia spręsti. Tai gali apimti kompiuterinę diagnostiką, variklio klausymąsi ir kitų variklio darbo požymių stebėjimą. Diagnostika padeda nustatyti, ar reikalingas paviršutiniškas automobilių remontas ( variklio), ar reikės atlikti išsamų variklio perdirbimą.


Daugeliu atvejų, automobilių remontas reikalauja, kad variklis būtų išimamas iš automobilio. Tai leidžia patogiau atlikti reikalingus remonto darbus, tokius kaip: alyvos sandariklių, tarpinių keitimas, cilindrų galvutės arba bloko remontas. Automobilių remontas gali apimti įvairias dalis: cilindrų galvutės perdirbimą, žiedų keitimą, velenėlių šlifavimą ir kt. Kai kuriais atvejais, gali prireikti pakeisti dalis, kurių nebegalima atkurti. Atlikus reikalingus remonto darbus, variklis vėl surenkamas. Po surinkimo, variklis paleidžiamas ir atliekamas bandomasis veikimas. Tai leidžia patikrinti, ar visos dalys veikia tinkamai, ar nėra nutekėjimų ir ar variklio parametrai atitinka gamintojo nurodymus.


Važiuoklės remontas

Važiuoklė yra automobilio dalis, kuri apima ratus, pakabą, vairavimo mechanizmus ir rėmą. Jos pagrindinė funkcija – užtikrinti stabilų ir saugų automobilio judėjimą.


 • Pakabos tikrinimas ir remontas. Šis automobilių remontas apima: amortizatorių, spyruoklių, svirčių ir kitų pakabos dalių patikrinimą ir keitimą. Jei automobilis tampa sunkiai kontroliuojamas, tai gali reikšti, kad reikalingas pakabos remontas.
 • Ratų suvedimas. Netinkamas ratų suvedimas gali sukelti nelygų padangų nusidėvėjimą ir pabloginti vairavimo savybes. Ratų suvedimas yra būtinas po avarijų ar važiuoklės dalių keitimo.
 • Stabdžių sistema. Stabdžių sistemos patikrinimas ir remontas taip pat priklauso prie važiuoklės remonto darbų.

Transmisijos remontas

Transmisija yra mechanizmas, perduodantis variklio sukurtą galią į ratus. Ji gali būti mechaninė, automatinė arba pusiau automatinė.

 • Transmisijos skysčio keitimas. Tai vienas iš svarbiausių priežiūros darbų, užtikrinantis sklandų pavarų perjungimą ir ilgą transmisijos tarnavimo laiką.
 • Pavarų dėžės remontas. Jei pastebite, kad pavarų perjungimas yra sunkus ar girdite keistus garsus, tai gali reikšti, kad reikalingas pavarų dėžės automobilių remontas.
 • Diferencialo ir galinio tilto tikrinimas. Šios dalys taip pat yra svarbios užtikrinant sklandų ir tylų važiavimą. Jų gedimai gali sukelti triukšmą ar netolygų automobilio judėjimą.

Kėbulo remontas

Kai renkatės automobilių kėbulo remonto paslaugas, svarbu rinktis patikimą AutoAra servisą, kuris naudoja kokybiškas medžiagas ir atlieka darbą profesionaliai, kad užtikrintų geriausią galimą rezultatą. Automobilių remontas (kėbulo) apima įvairias paslaugas, skirtas pašalinti išorinę transporto priemonės žalą. Tai gali apimti nedidelius įlenkimus, įbrėžimus ir didelių remonto darbus po avarijos.


Automobilių remontas paprastai vykdant kėbulo remonto darbus apima:

 • Įlenkimų šalinimas - mažų įlenkimų, kurių metu nepažeista dažų danga, taisymas. 
 • Įbrėžimų taisymas - įbrėžimų ant automobilio paviršiaus šalinimas arba minimalizavimas. Tai gali apimti poliravimą arba dažų korekciją.
 • Dažymas - automobilio dalies ar viso automobilio perdazymas, siekiant atnaujinti arba pakeisti spalvą.
 • Kėbulo dalies keitimas - sugadintų kėbulo dalių: durų, sparnų, ar bamperių, pakeitimas naujomis.
 • Rūdžių šalinimas - rūdžių valymas ir kelio užkirtimas tolesnei korozijai, dažnai reikalingas senesniems automobiliams.
 • Variklio gaubto ar bagažinės remontas - didesnių kėbulo dalių, kurios gali būti pažeistos dėl eismo įvykių, remontas ar keitimas.

Reguliarus automobilio tikrinimas ir automobilių remontas 

Automobilio priežiūra yra svarbi norint užtikrinti, kad Jūsų automobilis veiktų patikimai ir efektyviai. Automobilių remontas yra tiesiogiai susijęs su reguliaria automobilio patikra bei priežiūra. Automobilio tikrinimas labai svarbus ne tik išlaikant automobilį geroje būklėje, bet ir mažinant būsimų remontų poreikį bei užtikrina vairavimo saugumą.


Čia yra keletas pagrindinių veiksmų ir patikrinimų, kurie turėtų būti atliekami reguliariai:

 • Alyvos ir filtro keitimas
 • Padangų slėgio ir būklės tikrinimas
 • Stabdžių sistemos patikra
 • Akumuliatoriaus būklės tikrinimas
 • Aušinimo skysčio lygio patikrinimas
 • Žibintų ir signalizacijos įrangos patikrinimas
 • Vairavimo mechanizmų patikrinimas
 • Filtrų keitimas
 • Skysčių lygių patikrinimas ir papildymas 

Automobilių remontas. Kodėl renkasi mus?

Esame profesionalai

Pasirinkdami mūsų paslaugas, Jūs gausite efektyvų ir kokybišką automobilio remontą, sutaupant Jūsų vertingą laiką. Mes suprantame kiekvieno kliento laiko poreikius, todėl visada siekiame rasti optimaliausią būdą remonto darbams įvykdyti. Mūsų prioritetas yra aukštos kokybės paslaugų teikimas, kartu užtikrinant operatyvumą ir geriausią paslaugų kainos santykį. Mes teikiame daugiau nei tik automobilių remonto paslaugas, o ilgalaikiai santykiai su klientais liudija mūsų profesionalumą ir aukšto lygio aptarnavimą. Renkantis mūsų paslaugas, Jūs galite būti tikri, kad Jūsų kelionės bus ne tik saugios, bet ir patogios, o bet koks automobilių remontas bus atliktas sklandžiai ir be jokių trikdžių.


Kainos ir kokybės santykis

Kaip už automobilio remontą sumokėti teisingą pinigų sumą? Kaip nepatekti į neprofesionaliai automobilių remonto paslaugas teikiančių meistrų pinkles? Užtikriname, kad pasirinkdami mūsų autoserviso paslaugas, galite tikėtis kvalifikuotai ir profesionaliai įvykdytų darbų visų markių, modelių automobiliams! Mumis pasitiki. Vienas iš pagrindinių AutoAra principų – tai aiški ir sąžininga informacija apie kainas ir atliekamus paslaugų darbus. Mes užtikriname, kad mūsų kainos konkurencingos ir visiškai skaidrios, leidžiančios Jums lengvai suprasti, už ką sumokate ir kokią paslaugos kokybę gaunate.


Garantijos suteikimas

Esate linkęs pasitikėti mažuose „garažiukuose“ dirbančiais meistrais? Žinoma, gali būti išimčių, kuomet tokioje ne itin tvarkingoje ir jokiu būdu profesionalumu nekvepiančioje vietoje dirbantis mechanikas yra visų automobiliuose esančių mazgų remonto ekspertas, kuris ne tik „užsimerkęs“ sugeba suremontuoti Jūsų automobilį, bet ir „kaip savam“ už paslaugas pasiūlyti nedidelę kainą.


Vis dėlto, realybė dažniausiai kitokia. Neretai toks meistras praleis pro akis svarbią detalę, tam tikrą automobilio dalį sutvarkys nekokybiškai, nes jam pritruks kompetencijos arba automobilio remontui reikalingos įrangos. Svarbiausia, jog tokiam remontui dažniausiai neteikiamos jokios garantijos – niekada nebūsite užtikrinti, jog atlikus tokio pobūdžio remontą Jūsų naudojamas automobiliu bus saugus. Mes laikomės įstatymų ir automobilio detalių gamintojų nustatytų reikalavimų.


Šiuolaikiška, moderni įranga

Kompiuterinė diagnostika, automobilių remonto procese suteikia galingą įrankį techniniams gedimams nustatyti, svarbu pabrėžti, kad jos efektyvumas ir tikslumas priklauso nuo naudojamos įrangos kokybės, programinės įrangos bei specialisto žinių ir patirties. Mūsų AutoAra servisas naudoja tik kokybišką, specializuotą įrangą tiksliems ir greitiems rezultatams nustatyti.


Nedvejodami kreipkitės į AutoAra šiandien ir sužinokite, kaip galime prisidėti prie Jūsų automobilio gerovės!


 

Registracija
Internetu arba +37065948053


D.U.K.