Automobilių remontas Vilniuje - AutoAra

Patikimas automobilių remontas Vilniuje: Mūsų autoservisas teikia platų paslaugų spektrą: remontuojame, atliekame patikrą, diagnostiką, prižiūrime Jūsų automobilį ir padedame ištikus nelaimei kelyje. Mūsų tikslas - užtikrinti saugią Jūsų automobilio eksploataciją. Automobilių remontas Vilniuje, tikriausiai niekada nebuvo toks patogus ir paprastas.


Didžiuojamės, jog remonto, kurio negalėtų įveikti mūsų profesionalūs, ilgametę patirtį turintys meistrai beveik nėra. Automobilio remontas mūsų autoservise Vilniuje nekels jokių rūpesčių, būsite garantuoti, kad atlikus automobilio remontą pas mus, vairuosite techniškai tvarkingą ir saugų automobilį. Dirbame racionaliai, siekdami taupyti savo klientų laiką bei išlaidas.

https://autoservisas-vilniuje.lt/automobiliu-remontas-vilnius


Automobilių remontas: kodėl verta rinktis mus?

Šiais laikais automobilių remontas Vilniuje atliekamas visuose įmanomose vietose – nuo mažų savadarbių „garažiukų“ iki oficialių automobilių gamintojų atstovybių. Tad pasirinkimas vietų, kur galimas automobilių remontas, tikrai platus. Kyla klausimas, kur kreiptis norint, jog automobilio remontas Vilniuje taptų kuo paprastesnis ir nekeltų daug rūpesčių? Sunku apsispręsti, kam duoti raktelius automobilio remontui: juk norite gauti kokybiškas paslaugas už adekvačią kainą.


Kaip už automobilio remontą sumokėti teisingą pinigų sumą? Kaip nepatekti į neprofesionaliai automobilių remonto paslaugas teikiančių meistrų pinkles? Kaip įsitikinti, kad automobilio remontui parinktos dalys yra tinkamos Jūsų automobiliui, o darbus atliekantys meistrai nepiktnaudžiauja jų kainomis? Užtikriname, kad pasirinkdami mūsų autoserviso paslaugas, galite tikėtis kvalifikuotai ir profesionaliai įvykdytų darbų visų markių, modelių automobiliams! Mumis pasitiki.


Esate linkęs pasitikėti mažuose „garažiukuose“ dirbančiais meistrais? Žinoma, gali būti išimčių, kuomet tokioje ne itin tvarkingoje ir jokiu būdu profesionalumu nekvepiančioje vietoje dirbantis mechanikas yra visų automobiliuose esančių mazgų remonto ekspertas, kuris ne tik „užsimerkęs“ sugeba suremontuoti Jūsų automobilį, bet ir „kaip savam“ už paslaugas pasiūlyti nedidelę kainą.


Vis dėlto, realybė dažniausiai kitokia. Neretai toks meistras praleis pro akis svarbią detalę, tam tikrą automobilio dalį sutvarkys nekokybiškai, nes jam pritruks kompetencijos arba automobilio remontui reikalingos įrangos. Svarbiausia, jog tokiam remontui dažniausiai neteikiamos jokios garantijos – niekada nebūsite užtikrinti, jog atlikus tokio pobūdžio remontą jūsų naudojimasis automobiliu bus saugus.

https://autoservisas-vilniuje.lt/automobiliu-remontas-vilnius


Apie mus

Pirminė patikra iš karto

Automobilių remontas Vilniuje: užsiregistruok šiandien ir pirminę patikrą ar meistro konsultaciją gauk iš karto. Susipažinę su gedimų požymių apibūdinimu mūsų autoserviso specialistai pasitelkę kompiuterinę diagnostiką ar/ir kitą reikiamą įrangą įvertins galimų gedimų apimtį. Ir tik suderinę su klientu preliminarią remonto sąmatą tęs automobilio remonto darbus.


Statistiškai sutaupome iki 30%

Savo veiklą pradėjome dar 2008 metais, todėl ilgametės patirties dėka turim visas reikiamas kompetencijas kokybiškam ir svarbiausia tikslingam remontui atlikti. Per tą laiką buvo pastebėta, kad nemaža dalis pas mus atvykstančių klientų ir iš anksto neigiamai nusiteikę autoservisų atžvilgiu. Pasak jų taip yra dėl to, kad autoservisai linkę piktnaudžiauti – pradinė remonto kaina skiriasi nuo galutinės, neturintis kompetencijos meistras gedimus šalina per ilgai, keičia tas dalis, kurių dar keisti nereikia ir t.t.


Kompetencijos ar reikiamos įrangos stoka dažniausiai lemia ne tik prastą atliktų darbų kokybę, bet ir nepagrįstai didesnes laiko bei pinigines sąnaudas. Meistras, kuris pirmą kartą susiduria su tam tikrais iššūkiais, ko gero, nepasieks optimalaus rezultato. Darbai atliekami ne tikslingai, o spėjimo būdu, todėl ir rezultatas nebūna tenkinantis.


Remonto metu darbas turi būti organizuojamas efektyviai. Tai galima pasiekti, kai autoservise yra pasiekta simbiozė tarp ilgametės patirties, žinių ir profesionalios įrangos. Tuomet pasiekiamas geras kainos, remonto kokybės ir laiko santykis.


Garantija

Visiems savo darbams suteikiame įstatymais bei dalių gamintojų numatytą garantiją. Suprantame, kaip svarbu išleisti laimingą klientą, todėl stengiamės, kad automobilio remontas mūsų klientams nekeltų papildomų rūpesčių.


Registracija
Internetu arba +37065948053