VAŽIUOKLĖ

APIE MUS

Mes AutoAra, esame automobilių servisas, kurio prioritetas yra ne tik Jūsų transporto priemonės būklė, bet ir asmeninis komfortas. Kada paskutinį kartą automobilio priežiūra buvo ne tik efektyvi, bet ir maloni? AutoAra komanda, susidedanti iš aukštos kvalifikacijos specialistų, yra čia, kad pakeistų įprastą autoserviso patirtį. Mūsų tikslas – suteikti  paslaugas, kurios ne tik atitinka, bet ir pranoksta klientų lūkesčius: nuo greito ir skaidraus aptarnavimo iki individualizuotų sprendimų, bei patarimų. Puikiai suprantame, kad kiekvienas automobilis ir jo savininkas yra unikalūs, todėl kiekvienam skiriame individualų dėmesį. Ar žinojote, kad mes siūlome inovatyvias technologijas bei aukštos kokybės dalis už prieinamą kainą? Taip, AutoAra – tai ne tik kvalifikuotų meistrų komanda, bet ir Jūsų patogumo garantas. Pasirinkite mus, ir patirkite autoserviso paslaugas naujame lygyje!


Be to, siūlome patogias laiko rezervavimo galimybes ir skaidrią kainodarą, kad mūsų paslaugos būtų prieinamos ir patogios kiekvienam klientui. Pasirinkdami AutoAra, Jūs pasirenkate aukštą kokybę ir profesionalumą. Jūsų automobilis mūsų rankose bus prižiūrimas kaip savas! Per ilgus autoserviso veiklos metus, sukaupėme vertingų patirčių, kurios mums padeda efektyviai spręsti net ir sudėtingiausias technines problemas. Dauguma klientų, kurie pasinaudojo AutoAra autoserviso teikiamomis paslaugomis, buvo patenkinti atliktu darbu ir tai paskatino juos grįžti ateityje. Ši praktika padeda užsitikrinti lojalią klientų bazę ir užtikrinti stabilų paklausos lygį.


Pirminė patikra iš karto

Automobilių remontas Vilniuje: užsiregistruokite šiandien ir pirminę patikrą ar meistro konsultaciją gaukite iš karto. Susipažinę su automobilio gedimo požymiais, mūsų autoserviso specialistai pasitelkę kompiuterinę diagnostiką ar/ir kitą reikiamą įrangą įvertins galimų gedimų apimtį. Mes AutoAra tik suderinę su klientu preliminarią remonto sąmatą, atliksime reikiamus automobilio remonto darbus. Užtikriname, kad kiekviena automobilio dalis bus išnagrinėta iki smulkmenų, kad galėtumėte jaustis saugūs kelyje.


Pasinaudokite mūsų patikros paslauga ir gaukite:

  • Išsamias ataskaitas apie automobilio būklę.
  • Sužinokite apie galimus ir esamus Jūsų automobilio gedimus, bei būtinas priežiūros procedūras.
  • Pasitikėjimą savo automobiliu, žinodami, kad jis yra patikrintas profesionalų.

Statistiškai sutaupome iki 30%

Savo veiklą pradėjome dar 2008 metais, todėl ilgametės patirties dėka turime visas reikiamas kompetencijas kokybiškam ir svarbiausia tikslingam remontui atlikti. Per tą laiką buvo pastebėta, kad nemaža dalis atvykstančių į mūsų AutoAra servisą klientų yra  iš anksto neigiamai nusiteikę autoservisų atžvilgiu. Tai atsitinka dėl to, kad autoservisai ne visada elgiasi sąžiningai – pradinė remonto kaina dažnai būna mažesnė nei galutinė, nekompetentingi meistrai tvarko, net ir paprasčiausius gedimus gana ilgai, o pakeistos dalys būna ne kokybiškos ar netgi sugedusios.


Kompetencijos ar reikiamos įrangos stoka dažniausiai lemia prastus darbo rezultatus. Meistras, kuris pirmą kartą susiduria su tam tikrais iššūkiais, ko gero, nepasieks optimalaus rezultato. Darbai atliekami ne tikslingai, o spėjimo būdu, todėl ir rezultatas nebūna tenkinantis. Automobilio remonto metu darbas turi būti organizuojamas efektyviai. Tai galima pasiekti, AutoAra autoservise, kurio meistrų ilgametė patirtis, žinios, bei profesionali įranga, lemia efektyvios remonto eigos, geros kainos, bei laiko santykio simbiozę.


Garantija

Autoservisas AutoAra suteikia garantiją visiems atliktiems automobilio remonto darbams. Mes griežtai laikomės teisinių reglamentų ir automobilių dalių gamintojų nustatytų reikalavimų. Suprantame, kaip svarbu išleisti laimingą klientą, todėl stengiamės, kad automobilio remontas mūsų autoserviso klientams nekeltų papildomų rūpesčių. Garantijos suteikimas ir atitikimas įstatymų nustatytiems reikalavimams yra svarbus, klientų pasitikėjimo mūsų teikiamų paslaugų kokybe aspektas. Užtikriname, kad atliktas transporto priemonės remontas, tai garantija Jūsų ramybei ir automobilio patikimumui. Esame čia, kad padėtumėme Jums ne tik dabar, bet ir ateityje.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053