Stabdžių diskų keitimas Vilniuje - AutoAra

Stabdžių diskų keitimas paprastai nereikalauja ypatingos įrangos, tačiau autoserviso darbuotojo kvalifikacija ir žinios tikrai praverčia. Viena svarbiausių priežasčių, kodėl reikėtų stabdžių diskų keitimą patikėti mūsų autoservisui: mūsų specialistai, keisdami stabdžių diskus, būtinai atlieka ir stabdžių sistemos diagnostiką. Į kompleksišką paslaugos atlikimą taip pat „įeina“ stabdžių kaladėlių keitimas. Taip suteikiamos ne tik geresnės galimybės, bet ir prailginamas saugios transporto priemonės eksploatacijos laikas, užtikrinamas komfortiškesnis automobilio vairavimas. Mūsų autoservise Jūsų automobiliui atliksime stabdžių diskų keitimą bei profesionalią stabdžių sistemos diagnostiką. Bus patikrinta stabdžių šlangelių, spyruoklių, suportų, cilindrų ir kitų dalių būklė.


https://autoservisas-vilniuje.lt/stabdziu-disku-keitimas-vilnius


Stadžių diskų keitimas: kada jo reikia?

Stabdžių diskų defektai stabdant transporto priemonę kelia nenatūralius garsus, automobilio ratai blokuojasi net stabdant švelniai. Stabdant pasigirsta braižymo į metalą garsas, ratų tarpuose galima pamatyti skilusį stabdžių diską. Pagrindinė priežastis, kodėl būtinas stabdžių diskų keitimas – nusidėvėjęs darbinis disko sluoksnis. Stabdžių kaladėlės nusidėvi žymiai greičiau nei stabdžių diskai, todėl stabdžių diskų keitimas dažniausiai atliekamas 3-4 kartus rečiau nei kaladėlių keitimas. Stabdžių diskų nusidėvėjimas labai stipriai priklauso nuo vairavimo. Nuolat įsibėgėjant ir staigiai stabdant stabdžių diskai įkaista iki 400 laipsnių, o ant jų patekus vandeniui, diskai per staigiai atšąla. Taip labai padidėja stabdžių disko deformacijos galimybė. Greitesnio nei įprasta stabdžių susidėvėjimo tikimybę didina ir nekokybiškos stabdžių kaladėlės.


Stabdžių diskų keitimas - įspėjamieji ženklai:

 • Triukšmas stabdant
 • Jautrumo mažėjimas stabdant
 • Vibracija vairuojant

 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Stabdžių diskų keitimas - Jūsų saugumo garantas

Stabdžių sistema yra vienas iš pagrindinių Jūsų automobilio saugumo elementų. Teisingai veikiantys stabdžiai ne tik užtikrina, kad galėsite saugiai sustoti bet kokioje situacijoje, bet ir apsaugo nuo galimų avarijų. Neignoruokite stabdžių diskų būklės – laiku atliktas stabdžių diskų keitimas gali išgelbėti gyvybes. Kokybiški stabdžių diskai yra kritiškai svarbūs Jūsų ir keleivių saugumui. Kiekvienas vairuotojas turėtų suprasti, kaip svarbu turėti veikiančią stabdžių sistemą, nes tai tiesiogiai veikia automobilio stabdymo efektyvumą ir saugumą.


Reguliariai tikrinti stabdžius reikėtų bent kartą per metus, kad būtų užtikrintas jų efektyvus veikimas ir nustatyti bet kokie nusidėvėjimo požymiai ankstyvoje stadijoje. Nusidėvėjimas stabdžių diskų veikia Jūsų saugumą tiesiogiai. Dėvėti diskai gali prailginti stabdymo atstumą arba sukelti automobilio nestabilumą stabdant, kas yra ypač pavojinga esant ekstremalioms eismo sąlygoms.


Stabdžių diskų keitimas ir diagnostika

Automobilio stabdžių diskų keitimas ir diagnostika yra svarbūs automobilio priežiūros darbai, kurie užtikrina saugų važiavimą. Tikrinimas turėtų būti atliekamas reguliariai: per techninę apžiūrą arba keičiant stabdžių kaladėles. Stabdžių diskų keitimas atliekamas prieš tai tinkamai diagnozavus gedimą diagnostikos būdu, kad nustatyti, ar tikrai reikia juos keisti.


Svarbu

Visada stabdžių diskų keitimas atliekamas poromis ( abu priekiniai arba abu galiniai diskai) užtikrinti vienodą stabdymo veikimą. Būtina atlikti stabdžių sistemos funkcijos testavimą po diskų keitimo, kad užtikrinti visų jos komponentų tinkamą veikimą.


Kruopšti patikra

 • Diskų tikrinimas dėl įtrūkimų ir nelygumų. Vizualiai patikrinama, ar ant stabdžių diskų nėra įtrūkimų, iškilimų ar kitų pažeidimų.

 • Dilimo lygio nustatymas. Tikrinama, ar stabdžių diskai nėra pernelyg nusidėvėję. Kiekvienam diskui gamintojas nustato minimalų storio lygį.

 • Storio matavimas. Naudojant slankmačius arba specialius matavimo įrankius, tiksliai išmatuojamas stabdžių diskų storis ir palyginamas su gamintojo nustatytais reikalavimais.

 • Plokštumos patikra. Specialiais matavimo įrankiais: mikrometru, tikrinama, ar diskų paviršiai yra lygūs. Bet koks paviršiaus nelygumas gali sukelti vibraciją stabdant.

 • Šilumos pažeidimų patikrinimas. Pažiūrima, ar nėra požymių, kad diskai perkaitę ( spalvos pasikeitimas).

 • Ašies guolių būklės tikrinimas. Kartais būtina patikrinti ir ašies guolius, nes jų gedimas gali sukelti papildomą vibraciją ir dėvėjimąsi stabdžių diskų.

Jeigu diskų būklė leidžia, juos galima šlifuoti siekiant pašalinti nedidelius paviršiaus defektus. Kai nustatomi rimti defektai ar per didelis nusidėvėjimas, reikalingas stabdžių diskų keitimas.


https://autoservisas-vilniuje.lt/stabdziu-disku-keitimas-vilnius


Stabdžių diskų keitimas. Kaip pasirinkti tinkamus stabdžių diskus?

Stabdžių diskų keitimas yra svarbi automobilio priežiūros dalis, užtikrinanti saugų vairavimą. Renkantis stabdžių diskus, svarbu atsižvelgti į keletą veiksnių, įskaitant medžiagą, iš kurios jie pagaminti, bei jų dydį ir tipą. Mūsų specialistai gali Jums padėti nustatyti ir patarti, kurie diskai geriausiai tiks Jūsų automobiliui ir atitiks važiavimo poreikius.


Automobilio gamintojo rekomendacijos. Reikėtų vadovautis automobilio gamintojo rekomendacijomis. Kiekvienam automobilio modeliui gamintojas nurodo tam tikrus specifikacijų reikalavimus, kurie užtikrina geriausią stabdymo efektyvumą ir saugumą.


 • Automobilio modelis ir gamintojas. Stabdžių diskai turi būti suderinami su Jūsų automobilio modeliu.

 • Medžiagos ir gamintojai – pasirinkimas tarp įvairių medžiagų ( plieno arba keramikos) ir iš patikimų gamintojų gali žymiai pagerinti automobilio stabdymo savybes.

 • Diskų dydžio ir tipo svarba – teisingas dydžio ir tipo pasirinkimas užtikrina optimalų stabdymo efektyvumą ir ilgaamžiškumą.

 • Kaina prieš kokybę. Nors kaina gali būti svarbus veiksnys, svarbu neaukoti kokybės. Pigesni diskai gali greičiau susidėvėti ir ne tiek efektyviai veikti, ypač ekstremaliomis sąlygomis.

Jei abejojate, kurie diskai geriausiai tinka Jūsų automobiliui, visada galite pasikonsultuoti su profesionaliu  AutoAra  meistru, kuris galės patarti atsižvelgiant į Jūsų vairavimo įpročius ir automobilio specifikacijas.Tinkamai parinkti stabdžių diskai yra būtini užtikrinant saugų vairavimą ir optimalų automobilio stabdymo našumą. Reguliarus stabdžių sistemos patikrinimas ir laiku atliekamas stabdžių diskų keitimas padės išvengti rimtų saugumo problemų ir užtikrins sklandų automobilio veikimą.


Stabdžių diskų keitimas pas mus

AutoAra teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras. Mūsų klientams aišku, kad renkantis siūlomas paslaugas, jie gauna aukštą paslaugų kokybę už patrauklią kainą. Stabdžių diskų keitimas mūsų servise atspindi darbo ir naudojamų patikimos kokybės dalių bei įrangos kokybę. Profesionalūs mūsų autoserviso darbuotojai yra pasirengę atsakyti į bet kokius klausimus, kurie kiltų dėl stabdžių diskų keitimo, ir teikti reikiamą pagalbą įvairiose automobilių priežiūros srityse. Užtikriname, kad kiekvienas stabdžių diskų keitimas būtų atliekamas laikantis griežčiausių saugumo ir kokybės standartų, naudojant naujausias technologijas ir metodus.


Bendradarbiavimas su klientu 

Puikus klientų aptarnavimas yra esminis veiksnys renkantis įvairias siūlomas paslaugas. Mūsų teikiamame aptarnavime yra ne tik malonus ir paslaugus personalas, bet ir sklandi bei suprantama komunikacija. Pasirinkus automobilio aptarnavimo paslaugas, Jums bus pateikti išsamūs paaiškinimai apie atliekamus darbus, detali apžvalga ir aiškiai išdėstytos išlaidos, kad stabdžių diskų keitimas ar kiti remonto darbai, būtų atlikti sklandžiai. Atviras ir skaidrus bendravimas padeda užtikrinti, kad kiento ir paslaugos teikėjo lūkesčiai būtų abipusiai suprasti ir įgyvendinti.


Kaina

Kainų aiškumas yra esminis aspektas, renkantis paslaugas. Būtina vengti tokių servisų, kurie nepateikia aiškių kainų arba siūlo neapibrėžtus sąmatų variantus. Patikimas servisas, AutoAra, visada garantuos skaidrų ir detaliai išdėstytą finansinių sąlygų pristatymą. Mūsų prioritetas – užtikrinti, kad stabdžių diskų keitimas ir kitos siūlomos paslaugos, būtų suteiktos kokybiškai už prieinamą kainą.


Patirtis

Pasirinkite AutoAra - stabdžių diskų keitimas, dėl mūsų meistrų ilgametės patirties užtikrins kokybišką Jūsų automobilio veikimą. Mūsų servisas pasižymi aukštos kvalifikacijos mechanikais, kurie puikiai išmano įvairių markių automobilius bei naujausias technologijas. Mūsų patirtis ir specializacija garantuoja, kad Jūsų transporto priemonė bus remontuojama naudojant tiksliausius ir tinkamiausias metodus.


Ar kyla abejonių dėl Jūsų automobilio stabdžių diskų tinkamo veikimo? Mes, AutoAra, pasiruošę atlikti kruopščią automobilio patikrą, siekiant nustatyti visas galimas gedimo priežastis iki smulkmenų.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053


D.U.K.


Stabdžių diskus reikia keisti, kai pastebimi šie požymiai:

 • Stabdžių diskų storio sumažėjimas: Diskai susidėvėję ir jų storis sumažėjęs iki gamintojo nurodyto minimalaus lygio.
 • Vibracija stabdant: Jaučiama vibracija arba pulsavimas stabdant gali reikšti, kad diskai deformuoti arba pažeisti.
 • Keisti garsai: Girdimi cypimo, girgždėjimo ar šlifavimo garsai stabdant.
 • Regimi pažeidimai: Matomi įtrūkimai, gilios įpjovos arba nelygumai diskuose.

Paprastai stabdžių diskus rekomenduojama tikrinti kas 20,000 - 30,000 kilometrų arba pagal gamintojo rekomendacijas.

Stabdžių diskų keitimo kaina priklauso nuo automobilio modelio, naudojamų diskų kokybės ir autoserviso kainų politikos. Vidutiniškai keitimo kaina gali svyruoti nuo 100 iki 300 eurų už ašį (priekinės arba galinės diskų keitimas), įskaitant darbo ir detalių kainą. Prabangesnių ar sportinių automobilių stabdžių diskai gali kainuoti daugiau.

Stabdžių diskų keitimas paprastai trunka nuo 1 iki 3 valandų, priklausomai nuo automobilio tipo ir mechaniko patirties. Jei keičiami tik diskai, procesas gali užtrukti trumpiau, tačiau jei keičiamas ir stabdžių kaladėlės arba atliekami kiti papildomi darbai, laikas gali būti ilgesnis. Autoserviso užimtumas taip pat gali turėti įtakos darbų trukmei.