Stabdžių diskų keitimas Vilniuje - AutoAra

Stabdžių diskų keitimas paprastai nereikalauja ypatingos įrangos, tačiau autoserviso darbuotojo kvalifikacija ir žinios tikrai praverčia. Viena svarbiausių priežasčių, kodėl reikėtų stabdžių diskų keitimą patikėti mūsų autoservisui: mūsų specialistai, keisdami stabdžių diskus, būtinai atlieka ir stabdžių sistemos diagnostiką. Į kompleksišką paslaugos atlikimą taip pat „įeina“ stabdžių kaladėlių keitimas. Taip suteikiamos ne tik geresnės galimybės, bet ir prailginamas saugios transporto priemonės eksploatacijos laikas, užtikrinamas komfortiškesnis automobilio vairavimas. Mūsų autoservise Jūsų automobiliui atliksime stabdžių diskų keitimą bei profesionalią stabdžių sistemos diagnostiką. Bus patikrinta stabdžių šlangelių, spyruoklių, suportų, cilindrų ir kitų dalių būklė.

https://autoservisas-vilniuje.lt/stabdziu-disku-keitimas-vilnius


Stadžių diskų keitimas: kada jo reikia ?

Stabdžių diskų defektai stabdant transporto priemonę kelia nenatūralius garsus, automobilio ratai blokuojasi net stabdant švelniai, stabdant pasigirsta braižymo į metalą garsas, ratų tarpuose galima pamatyti skilusį stabdžių diską ir pan. Pagrindinė priežastis, kodėl būtinas stabdžių diskų keitimas – nusidėvėjęs darbinis disko sluoksnis. Stabdžių kaladėlės nusidėvi žymiai greičiau nei stabdžių diskai, todėl stabdžių diskai dažniausiai keičiami 3-4 kartus rečiau nei kaladėles. Stabdžių diskų nusidėvėjimas labai stipriai priklauso nuo vairavimo. Nuolat įsibėgėjant ir staigiai stabdant stabdžių diskai įkaista iki 400 laipsnių, o ant jų patekus vandeniui, diskai per staigiai atšąla. Taip labai padidėja stabdžių disko deformacijos galimybė. Greitesnio nei įprasta stabdžių susidėvėjimo tikimybę didina ir nekokybiškos stabdžių kaladėlės.


Stabdžių diskų keitimas Vilniuje: Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų autoservise daromas ne vien stabdžių diskų keitimas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras. Vairuotojai vertina mūsų autoserviso darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino, kad rinkdamiesi mus Jūs gaunate aukščiausią kokybę už geriausią kainą. Stabdžių diskų keitimo kaina mūsų autoservise atitinka darbų kokybę, nes mes naudojame tik kokybiškas detales ir profesionalią įrangą. Mūsų autoserviso specialistai pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus, susijusius su stabdžių diskų keitimu Vilniuje, bei suteikti visokeriopą pagalbą kitais automobilių klausimais.

https://autoservisas-vilniuje.lt/stabdziu-disku-keitimas-vilnius


Apie mus

Pirminė patikra iš karto

Automobilių remontas Vilniuje: užsiregistruok šiandien ir pirminę patikrą ar meistro konsultaciją gauk iš karto. Susipažinę su gedimų požymių apibūdinimu mūsų autoserviso specialistai pasitelkę kompiuterinę diagnostiką ar/ir kitą reikiamą įrangą įvertins galimų gedimų apimtį. Ir tik suderinę su klientu preliminarią remonto sąmatą tęs automobilio remonto darbus.


Statistiškai sutaupome iki 30%

Savo veiklą pradėjome dar 2008 metais, todėl ilgametės patirties dėka turim visas reikiamas kompetencijas kokybiškam ir svarbiausia tikslingam remontui atlikti. Per tą laiką buvo pastebėta, kad nemaža dalis pas mus atvykstančių klientų ir iš anksto neigiamai nusiteikę autoservisų atžvilgiu. Pasak jų taip yra dėl to, kad autoservisai linkę piktnaudžiauti – pradinė remonto kaina skiriasi nuo galutinės, neturintis kompetencijos meistras gedimus šalina per ilgai, keičia tas dalis, kurių dar keisti nereikia ir t.t.


Kompetencijos ar reikiamos įrangos stoka dažniausiai lemia ne tik prastą atliktų darbų kokybę, bet ir nepagrįstai didesnes laiko bei pinigines sąnaudas. Meistras, kuris pirmą kartą susiduria su tam tikrais iššūkiais, ko gero, nepasieks optimalaus rezultato. Darbai atliekami ne tikslingai, o spėjimo būdu, todėl ir rezultatas nebūna tenkinantis.


Remonto metu darbas turi būti organizuojamas efektyviai. Tai galima pasiekti, kai autoservise yra pasiekta simbiozė tarp ilgametės patirties, žinių ir profesionalios įrangos. Tuomet pasiekiamas geras kainos, remonto kokybės ir laiko santykis.


Garantija

Visiems savo darbams suteikiame įstatymais bei dalių gamintojų numatytą garantiją. Suprantame, kaip svarbu išleisti laimingą klientą, todėl stengiamės, kad automobilio remontas mūsų klientams nekeltų papildomų rūpesčių.


Registracija
Internetu arba +37065948053