Važiuoklės patikra Vilniuje - AutoAra

Kiekvienam automobiliui anksčiau ar vėliau reikalinga važiuoklės patikra (važiuoklės diagnostika) ar netgi važiuoklės remontas. Važiuoklės patikra turėtų būtų atliekama prieš automobilio pirkimą, planinio techninio aptarnavimo metu ar pamačius kokių nors važiuoklės defektų. Važiuoklės patikra (važiuoklės diagnostika) susidaro iš daugybės automobilio techninių mazgų peržiūros, todėl važiuoklės patikrą rekomenduojama patikėti tik tikriems šios srities profesionalams.


Tik tikras, ilgametę patirtį turintis specialistas galės tiksliai nustatyti visus gedimus. Dažna situacija, kai automobilio važiuoklės patikra Vilniuje atliekama nekompetentingo meistro priveda prie to, kad remontuojami, keičiami tie važiuoklės elementai, kurie dar galėtų nemažai laiko tarnauti. Dėl to išauga ir važiuoklės remonto kaštai. Mūsų autoservise dirbantys meistrai turi ilgametę darbo patirtį važiuoklės remonto, patikros, diagnostikos srityse, todėl važiuoklės patikra Vilniuje - reali galimybė sutaupyti pinigus.

https://autoservisas-vilniuje.lt/vaziuokles-patikra-vilnius


Važiuoklės patikra Vilniuje. Kodėl verta rinktis mus?

Važiuoklės diagnostika daroma įvairiais būdais, pasitelkiant ne tik profesionalias žinias bei įgūdžius, bet ir tinkamą, kokybišką įrangą. Dažnai "garažiukose" ar autoservisuose neturint specialios įrangos arba specialių stendų yra sunku nustatyti tikslius gedimus. Važiuoklės patikra Vilniuje mūsų autoservise atliekama pasitelkiant visą reikiamą įrangą, todėl defektai nustatomi tiksliau. Mūsų autoserviso meistrai kiekvienam klientui detaliai paaiškina diagnozuotus defektus ir pataria, kokie remonto darbai turi būti atlikti. Tiksliai nustačius gedimus galima ženkliai sutaupyti. Taigi, važiuoklės patikra Vilniuje mūsų autoservise puikus būdas saugiai, taupiai ir atsakingai vairuoti savo transporto priemonę. Profesionali, greita važiuoklės patikra Vilniuje - registruokitės jau šiandien!


Mūsų autoservise daroma ne vien važiuoklės patikra – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras. Vairuotojai vertina mūsų darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino, kad rinkdamiesi mus Jūs gaunate aukščiausią kokybę už geriausią kainą. Čia galite kreiptis patarimo į specialistus ir žinoma, plačiau sužinoti apie važiuoklės remontą Vilniuje, bei kitas mūsų teikiamas paslaugas.

https://autoservisas-vilniuje.lt/vaziuokles-patikra-vilnius


Apie mus

Pirminė patikra iš karto

Automobilių remontas Vilniuje: užsiregistruok šiandien ir pirminę patikrą ar meistro konsultaciją gauk iš karto. Susipažinę su gedimų požymių apibūdinimu mūsų autoserviso specialistai pasitelkę kompiuterinę diagnostiką ar/ir kitą reikiamą įrangą įvertins galimų gedimų apimtį. Ir tik suderinę su klientu preliminarią remonto sąmatą tęs automobilio remonto darbus.


Statistiškai sutaupome iki 30%

Savo veiklą pradėjome dar 2008 metais, todėl ilgametės patirties dėka turim visas reikiamas kompetencijas kokybiškam ir svarbiausia tikslingam remontui atlikti. Per tą laiką buvo pastebėta, kad nemaža dalis pas mus atvykstančių klientų ir iš anksto neigiamai nusiteikę autoservisų atžvilgiu. Pasak jų taip yra dėl to, kad autoservisai linkę piktnaudžiauti – pradinė remonto kaina skiriasi nuo galutinės, neturintis kompetencijos meistras gedimus šalina per ilgai, keičia tas dalis, kurių dar keisti nereikia ir t.t.


Kompetencijos ar reikiamos įrangos stoka dažniausiai lemia ne tik prastą atliktų darbų kokybę, bet ir nepagrįstai didesnes laiko bei pinigines sąnaudas. Meistras, kuris pirmą kartą susiduria su tam tikrais iššūkiais, ko gero, nepasieks optimalaus rezultato. Darbai atliekami ne tikslingai, o spėjimo būdu, todėl ir rezultatas nebūna tenkinantis.


Remonto metu darbas turi būti organizuojamas efektyviai. Tai galima pasiekti, kai autoservise yra pasiekta simbiozė tarp ilgametės patirties, žinių ir profesionalios įrangos. Tuomet pasiekiamas geras kainos, remonto kokybės ir laiko santykis.


Garantija

Visiems savo darbams suteikiame įstatymais bei dalių gamintojų numatytą garantiją. Suprantame, kaip svarbu išleisti laimingą klientą, todėl stengiamės, kad automobilio remontas mūsų klientams nekeltų papildomų rūpesčių.


Registracija
Internetu arba +37065948053