Mes nesame "dylerinis" BMW Servisas. Remontuojame NEGARANTINIUS automobilius PIGIAU.

BMW servisas Vilniuje - AutoAra

Mes suprantame, kad BMW yra daugiau nei tik transporto priemonė – tai Jūsų kasdienio gyvenimo dalis. Todėl kiekvienas BMW remontas atliekamas su ypatingu dėmesiu ir meistriškumu, užtikrinant, kad Jūsų automobilis būtų tvarkingas ir saugus. Jūsų BMW yra ne tik transporto priemonė, bet ir laisvės bei komforto simbolis. Suprantame, kaip svarbu, kad jis veiktų nepriekaištingai ir patikimai, kad galėtumėte mėgautis kiekviena kelione.


BMW servisas Vilniuje. BMW remontas.


BMW servisas, ne tik automobilio remonto dirbtuvės,  bet ir  ilgalaikis Jūsų partneris kelyje. BMW servisas yra skirtas tiek kasdieniam automobilio priežiūros poreikiui tenkinti, tiek sudėtingesniems atvejams spręsti, užtikrinant, kad Jūsų BMW veiktų sklandžiai ir efektyviai. Mūsų patyrę meistrai, naudodami naujausias technologijas ir įrangą, užtikrina aukščiausios kokybės aptarnavimą. Mes suprantame, kiek svarbu, kad automobilis būtų patikimas ir saugus, todėl visus darbus atliekame su didžiausiu rūpesčiu ir dėmesiu iki smulkmenų.


Siūlome ne tik standartines priežiūros paslaugas, bet ir individualizuotus sprendimus, atsižvelgiant į kiekvieno automobilio būklę ir savininko poreikius. Nuo elementarių techninių patikrinimų iki išsamių diagnostikos procedūrų – viskas vykdoma siekiant garantuoti, kad Jūsų BMW automobilis būtų maksimaliai efektyvus ir malonus vairuoti.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


BMW servisas ir remontas: kas dažniausiai siūloma? 

Variklio remontas

Pasirinkti BMW reiškia pasirinkti ne tik automobilį, bet ir emociją, laisvės pojūtį bei nepriekaištingos technikos galimybes. Tačiau net ir galingiausi varikliai kartais turi būti prižiūrimi kvalifikuotų AutoAra meistrų rankomis. Diagnostika ir BMW remontas, susijęs su variklio veikimo problemomis, įskaitant cilindrų bloko remontą, tepimo sistemų taisymą. BMW variklio remontas yra sudėtingas procesas, kuris priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant automobilio modelį, variklio tipą ir patirtą gedimą. 


Kai kurie dažniausiai pasitaikantys BMW variklio gedimai yra susiję su:

 • Aušinimo sistemos problemomis;

 • Alyvos nutekėjimu dėl sandariklių ar tarpiklių gedimo;

 • Susidėvėjusiais vožtuvais ar vožtuvų vedinėmis;

 • Grandinės ištempimu ar grandinės gedimais, ypač tam tikruose modeliuose;

 • Turbokompresorių gedimais dėl ilgalaikio naudojimo ar netinkamos priežiūros;


Transmisijos remontas

BMW remontas apima: mechaninių ar automatinių pavarų dėžių taisymą, transmisijos skysčių keitimą ir kitas susijusias paslaugas. Pirmasis žingsnis remontuojant BMW transmisiją yra išsamus gedimo diagnostikos testas. Modernūs BMW modeliai yra aprūpinti pažangiomis elektroninėmis valdymo sistemomis, kurios registruoja klaidų kodus, susijusius su transmisijos veikimu. Specializuoti diagnostikos įrankiai, tokie kaip ISTA (Integrated Service Technical Application), padeda atpažinti gedimus ir suplanuoti remonto darbus. 


Kai kurie dažniausiai pasitaikantys BMW transmisijos gedimai yra susiję:

 • Automatinės pavarų dėžės problemomis;

 • Mechaninės pavarų dėžės gedimais;

 • Dvigubos sankabos transmisija (DCT):  gedimai gali atsirasti dėl sankabos nusidėvėjimo arba elektroninių komponentų: vožtuvų bloko, gedimo;


Elektroninių sistemų diagnostika ir remontas

Elektroninių sistemų diagnostika ir BMW remontas yra svarbūs automobilio priežiūros aspektai, ypač dėl šiuolaikinių automobilių sudėtingumo. Elektroninės sistemos, kaip ABS (stabdžių antiblokavimo sistema), oro pagalvės, variklio valdymo sistemos ir kitos svarbios dalys, yra būtinos užtikrinant saugumą ir efektyvumą. Elektroninių sistemų patikrinimas turėtų būti atliekamas reguliariai, kad būtų anksti nustatyti galimi gedimai. Tai leidžia išvengti didesnių problemų ateityje. Rinkitės patikimą AutoAra servisą, turintį patirties su BMW elektroninėmis sistemomis. Geras BMW servisas suteiks aiškią gedimų diagnostiką ir rekomenduos optimalius remonto sprendimo būdus.


Važiuoklės ir pakabos remontas

BMW remontas apima įvairių važiuoklės komponentų, tokių kaip amortizatoriai, spyruoklės, svirtys ir kitų elementų, tikrinimą, priežiūrą bei keitimą. Šie automobilio mazgai yra atsakingi už transporto priemonės stabilumą važiuojant, smūgių absorbciją, bei optimalų ratų kontaktą su kelio danga. BMW servisas naudoja pažangią diagnostikos įrangą, leidžiančią tiksliai nustatyti pakabos ir važiuoklės gedimus. Diagnostika apima vizualinį patikrinimą, komponentų patikrą dėl nusidėvėjimo ar pažeidimų. Tai svarbu, nes net nedidelis gedimas gali turėti didelį poveikį automobilio valdymui ir saugumui.


Išmetimo sistemos remontas

BMW remontas apima kelias svarbias procedūras, siekiant užtikrinti, kad Jūsų automobilio išmetimo sistema veiktų optimaliai ir atitiktų aplinkosaugos reikalavimus.

Štai keletas pagrindinių veiksmų, susijusių su BMW išmetimo sistemos tikrinimu ir remontu:

 • Išmetimo sistemos patikra;
 • Katalizatoriaus keitimas;
 • Išmetimo vamzdžių ir tarpinių keitimas;
 • Duslintuvo remontas ir keitimas
 • Lambda zondo keitimas
 • Kitos išmetimo sistemos problemos

Nepriklausomas BMW servisas turi privalumų

BMW servisas siūlo klientams ekonomišką alternatyvą, leidžiančią sutaupyti, neprarandant aptarnavimo kokybės. AutoAra servisas, nėra oficiali BMW atstovybė, bet mūsų teikiamos paslaugos atitinka tiek gamintojo, tiek teisės aktų keliamus standartus. Tai reiškia, kad pasirinkę mūsų teikiamų paslaugų spektrą, klientai gali tikėtis aukštos kokybės remonto darbų už prieinamą kainą, išvengdami didelių išlaidų, būdingų gamintojo autorizuotiems serviso centrams.


Toks pasirinkimas yra itin patrauklus tiems BMW savininkams, kurie ieško optimalaus kainos ir kokybės santykio. Nepaisant to, kad BMW servisas nėra tiesiogiai susijusias su BMW markės atstovais, mes vis dėlto naudojame aukštos kokybės detales ir modernias technologijas, kad užtikrintumėme ilgaamžiškumą ir patikimumą atliekant visus remonto bei priežiūros darbus. Tai leidžia mūsų klientams jaustis ramiai, žinant, kad jų automobilis yra patikimose rankose. Be to, individualus požiūris ir dėmesys kiekvieno kliento poreikiams užtikrina, kad kiekvienas automobilio aptarnavimas ir BMW remontas bus atlikti efektyviai, atsižvelgiant į specifinius kliento lūkesčius.


https://autoservisas-vilniuje.lt/bmw-servisas-vilnius


Pasitikėjimo kelias prasideda čia - AutoAra

Daugiau nei standartinis servisas

Teikiame platų spektrą BMW automobilių remonto ir techninės priežiūros paslaugų, naudojame tik kokybiškas detales, suteikiame garantijas ir dirbame su didžiausiu profesionalumu. Be įprastų remonto paslaugų, BMW servisas siūlo ir prevencinę techninę priežiūrą, automobilio paruošimą kelionėms, sezoninę priežiūrą bei kėbulo priežiūros ir poliravimo paslaugas. Kad jūsų BMW tarnautų ilgai ir patikimai bei džiugintų nepriekaištinga išvaizda.


Skaidri serviso politika

Mūsų servise dominuoja - skaidrumas ir sąžiningumas visuose automobilio aptarnavimo etapuose. BMW servisas visada teikia išsamias ataskaitas apie atliktus darbus ir naudotas detales, kad Jūs galėtumėte būti visiškai informuoti apie savo automobilio būklę ir atliktas paslaugas. Tai ne tik stiprina pasitikėjimą tarp mūsų ir  klientų, bet ir užtikrina, kad Jūsų BMW remontas ar kitos paslaugos yra tikrai geriausių specialistų rankose. 


Ekspertai BMW srityje

BMW servisas didžiuojasi savo patyrusiais specialistais, turinčiais gilų žinių bagažą ir platų išmanymą apie visus BMW modelius. Nuo klasikinių senovinių automobilių iki moderniausių hibridinių ir elektrinių modelių, mūsų AutoAra meistrai yra pasirengę atlikti nepriekaištingą Jūsų automobilio diagnozę ir remontą.


Technologija pasitarnauja Jums

Naudojame diagnostinius įrankius, kurie leidžia mums tiksliai nustatyti automobilio problemų priežastis. Tai padeda mums atlikti remonto darbus greičiau ir efektyviau. Naudojame tik aukštos kokybės įrangą ir atsargines dalis, todėl galime užtikrinti, kad BMW remontas bus atliktas tinkamai.


Jeigu ieškote patikimo ir profesionalaus BMW serviso Klaipėdoje, nedvejokite ir kreipkitės į AutoAra!


 

Registracija
Internetu arba +37065948053


D.U.K.


Dažniausi BMW 3 serijos (E90) variklio gedimai ir jų remonto kainos yra šios:

 • Alyvos nuotėkiai: Dažnai pasitaiko alyvos nuotėkiai iš vožtuvų dangčio arba alyvos filtro korpuso. Alyvos nuotėkio šalinimo kaina gali svyruoti nuo 200 iki 600 eurų, priklausomai nuo problemos sudėtingumo.
 • Vandens siurblio ir termostato gedimai: Vandens siurblio arba termostato keitimas gali kainuoti nuo 300 iki 800 eurų, priklausomai nuo gedimo masto ir naudojamų dalių kokybės.
 • Turbokompresoriaus problemos: Turbo kompresoriaus gedimai gali sukelti variklio galios praradimą ir padidėjusį degalų suvartojimą. Turbo kompresoriaus remontas arba keitimas gali kainuoti nuo 1000 iki 2500 eurų, priklausomai nuo gedimo masto.

BMW X5 (F15) stabdžių sistemos remonto kainos gali skirtis priklausomai nuo darbo apimties:

 • Stabdžių kaladėlių keitimas: Stabdžių kaladėlių keitimas gali kainuoti nuo 150 iki 300 eurų už ašį.
 • Stabdžių diskų keitimas: Stabdžių diskų keitimas gali kainuoti nuo 300 iki 600 eurų už ašį.
 • Stabdžių sistemos skysčio keitimas: Stabdžių skysčio keitimas gali kainuoti nuo 100 iki 200 eurų.

Dažniausi BMW 5 serijos (F10) elektronikos gedimai ir jų remonto kainos yra šios:

 • Multimedijos sistemos gedimai: Ekrano užšalimas arba multimedijos sistemos neveikimas gali kainuoti nuo 200 iki 800 eurų, priklausomai nuo problemos pobūdžio ir remonto sudėtingumo.
 • Pradžios/užvedimo sistemos problemos: Problemos su „start/stop“ sistema arba užvedimo mygtuku gali kainuoti nuo 100 iki 400 eurų, priklausomai nuo gedimo sudėtingumo.
 • Parkavimo jutiklių gedimai: Dažnai pasitaiko parkavimo jutiklių gedimai, kurių keitimas gali kainuoti nuo 150 iki 400 eurų, priklausomai nuo gedimo pobūdžio ir keičiamų jutiklių skaičiaus.