Automobilio patikra Vilniuje - AutoAra

Automobilio patikra turi būti profesionali, kad visi gedimai būtų tikslingai identifikuoti, bei pašalinti jiems dar nespėjus padaryti didesnės žalos. Kokybiškas automobilio tikrinimas užtikrina saugią transporto priemonės eksploataciją ženkliai ilgesnį laiką. Primename, kad labai svarbi automobilio patikrą prieš perkant. Profesionali pagalba perkant automobilį garantuoja ilgus Jūsų automobilio tarnavimo metus. Autoservisai ne visada gali pasigirti patikima diagnostine įranga, kuri leidžia tiksliai nustatyti tikrąjį automobilio, kurį ruošiatės pirkti, techninį stovį. Mūsų autoserviso specialistai ne tik yra kompetentingi, bet ir turi visą reikiamą, specializuotą įrangą, kad automobilio patikra būtų visapusiškai atlikta.


https://autoservisas-vilniuje.lt/automobilio-patikra-vilnius


Auto patikra. Siūlomos paslaugos:

 • Automobilio patikra prieš techninę apžiūrą;
 • Viso automobilio patikra;

 • Automobilio būklės vertinimas;

 • Sezoninė automobilių patikra;

 • Automobilio patikra prieš perkant;

 • Važiuoklės, pavarų dėžės, vairo sistemos, sankabos patikros;

 • Diržinių pavarų, diržų būklės patikra;

 • Žarnų patikra;

 • Prietaisų skydelio, šviesos indikacijos bei automobilio elektros įrangos patikra;

 • Akumuliatorių patikra;

 • Kompiuterių patikra;

 • Garso signalo patikra;

 • Automobilio žibintų patikra bei reguliavimas;

 • Alyvų arba skysčių nutekėjimų patikrinimas;

 • Pavarų dėžės alyvos, reduktoriaus alyvos, variklio alyvos lygio patikrinimas, papildymas;

 • Eksploatacinių skysčių patikrinimas bei papildymas;


 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Detali automobilio patikra prieš pirkimą

Planuojate įsigyti automobilį? Kiekvienas norime automobilio, kuris nereikalautų didelių papildomų išlaidų. Mūsų profesionali automobilio patikra suteiks Jums informaciją, ar pasirinkta transporto priemonė yra saugi vairavimui ir atitinka visus būtinus reikalavimus.


Ko gero, savaime aišku, kad atlikus kokybišką automobilio patikrą prieš pirkimą apsaugosite save nuo didesnių piniginių bei laiko sąnaudų. Patikėkite šį darbą mums ir nepatirkite papildomų rūpesčių. Automobilių sektorius yra nuolat besikeičiantis ir augantis, o vienas iš esminių veiksnių renkantis automobilį yra jo būklės įvertinimas - kitaip tariant, detali automobilio patikra. AutoAra teikia aukštos kokybės diagnostikos paslaugas, užtikrinant, kad Jūsų automobilio įsigijimas būtų saugus ir patikimas.


Automobilio patikra yra svarbi ne tik norint išvengti finansinių nuostolių, bet ir užtikrinti saugumą kelyje. Mūsų komanda atidžiai atlieka tiek techninę, tiek vizualinę automobilio apžiūrą, identifikuodama visus galimus defektus ar problemas. Mūsų autoservise atliekama ne vien automobilio patikra – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras. Vairuotojai vertina mūsų aukštos kvalifikacijos darbuotojus, į kuriuos visada gali kreiptis patarimo ir pagalbos visais automobilio klausimais.


Dėl išsamios automobilio patikros kreipkitės į AutoAra specialistų komandą. Mes pasiruošę kruopščiai patikrinti Jūsų automobilį, užtikrindami geriausią paslaugos kokybę.


Automobilio patikra. Pagrindiniai aspektai perkant automobilį

Pagrindiniai veiksniai į ką privalu atkreipti dėmesį prieš perkant automobilį: 

 • Techninė automobilio būklė, įskaitant važiuoklę, transmisiją bei stabdžių sistemą.
 • Automobilio istorija ir prieinama dokumentacija.
 • Kėbulo stovis ir išvaizda.
 • Vidinės įrangos kokybė ir funkcionalumas.
 • Bandomasis važiavimas, siekiant išbandyti automobilio veikimą realiomis sąlygomis.

Norint gauti detalią informaciją apie perkamo automobilio būklę ir nustatyti būtinas remonto procedūras, kviečiame apsilankyti mūsų AutoAra autocentre. Mūsų servise bus atlikta išsami automobilio patikra bei diagnostika.


Apsilankymas pas mus, leis Jums įsitikinti, kad automobilis yra techniškai tvarkingas ir atitinka visus saugumo standartus. Automobilio patikra padės aptikti bet kokias užslėptas ar nepastebėtas transporto priemonės gedimo problemas. Kokybiškai atlikta automobilio patikra prieš perkant, tai galimybė sutaupyti laiko ir išvengti didesnių remonto išlaidų ateityje.


https://autoservisas-vilniuje.lt/automobilio-patikra-vilnius


 Kas sudaro automobilio patikrą AutoAra servise ?

Automobilio patikra yra kruopštus procesas, kurį sudaro išorės apžiūra, vidinių sistemų tikrinimas, variklio patikra, ir elektroninių sistemų diagnostika. Auto patikra AutoAra,  taip pat apima transmisijos, stabdžių sistemos ir pakabos patikrą, taip pat automobilio apšvietimo ir signalizacijos įrenginių veikimo testavimą. Be to, svarbu atlikti padangų ir vairavimo stabilumo sistemų tikrinimą, siekiant užtikrinti saugų automobilio naudojimą.


Išorės apžiūra

Išorės apžiūrą apima: rėmo, padangų, žibintų ir kitų išorės dalių tikrinimą. Tai leidžia nustatyti matomus defektus ir pažeidimus. Automobilio išorės apžiūra yra svarbi dalis, nes ši automobilio patikra leidžia nustatyti galimus defektus, pažeidimus ar netinkamo naudojimo požymius. Ši apžiūra yra svarbi tiek prieš įsigyjant naudotą automobilį, tiek vykdant techninę automobilio priežiūrą. Išsami automobilio patikra padeda užtikrinti, kad automobilis yra saugus tiek vairuotojui, tiek kitiems eismo dalyviams. Automobilio išorės apžiūra yra sudėtingas procesas, reikalaujantis dėmesio ir reikiamų žinių, tačiau tinkamai atlikta AutoAra servise, ji padeda užtikrinti automobilio saugumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą.


 • Dažymo ir kėbulo būklės patikrinimas. Pirmasis žingsnis yra automobilio dažymo ir kėbulo būklės patikrinimas. Reikia atkreipti dėmesį į įbrėžimus, duobes, rūdžių žymes ir kitas pažeidimo vietas. Taip pat svarbu įvertinti, ar nėra skirtingų spalvų, kas gali rodyti, kad automobilis buvo perdažytas po avarijos.

 • Langų ir veidrodėlių būklė. Svarbu įsitikinti, kad visi langai atsidaro ir užsidaro be problemų, o veidrodėliai nėra sudaužyti ar subraižyti.

 • Šviesų ir signalizacijos sistemos tikrinimas. Automobilio šviesos, įskaitant priekines šviesas, galinius žibintus, stabdžių šviesas, posūkio signalus ir rūko žibintus, turi būti veikiančios. Tai yra būtina tiek saugumo, tiek teisinių reikalavimų prasme.

 • Padangų ir ratlankių būklė. Automobilio patikra svarbi, nustatant padangų protektoriaus gylį, padangų amžių ir būklę. Taip pat reikėtų įvertinti ratlankių būklę, ar nėra įlenkimų ar kitų pažeidimų, kurie galėtų sukelti padangų nusidėvėjimą ar net saugumo problemas.

 • Stabdžių diskų ir kaladėlių tikrinimas. Stabdžių diskai ir kaladėlės yra svarbūs automobilio saugumo komponentai. Atliekama automobilio patikra, norint įsitikinti ar nėra didelių įbrėžimų, nusidėvėjimo žymių, kurie gali rodyti, kad reikalingas šių komponentų pakeitimas.

 • Vairo ir pakabos tikrinimas. Vairo mechanizmas ir pakaba turėtų būti patikrinti dėl nusidėvėjimo ar pažeidimų. Įprastai ši automobilio patikra apima: vairo stiprintuvo skysčio lygio patikrinimą ir pakabos elementų, tokių kaip svirtys, amortizatoriai ir spyruoklės, būklės įvertinimą.

 • Išmetimo sistemos tikrinimas. Išmetimo sistema turi būti patikrinta dėl galimų nutekėjimų ar pažeidimų. Tai apima ne tik išmetimo vamzdžių, bet ir katalizatorių bei išmetimo kolektorių būklės įvertinimą.

 • Kuro sistemos tikrinimas. Kuro sistemos, įskaitant kuro baką, linijas ir filtrus, patikrinimas yra svarbus siekiant užtikrinti, kad nėra nutekėjimų ar kitų defektų, kurie galėtų kelti pavojų.

 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


 Vidinės sistemos tikrinimas

Automobilio vidinės sistemos tyrimas yra išsamus procesas, apimantis tokių kaip: variklio, transmisijos, elektros sistemos, stabdžių, vairo ir kitų svarbių automobilio komponentų, būklės įvertinimą bei veikimą. Automobilio patikra atliekama siekiant nustatyti galimas problemas, patikrinti saugumo ir veikimo standartus, taip pat pasirengti transporto priemonės techninei apžiūrai arba paruošti ją pardavimui.


Elektroninių sistemų diagnostika

Šiuolaikiniai automobiliai yra aprūpinti įvairiomis elektroninėmis sistemomis. Automobilio patikra užtikrina, kad visos šios sistemos veiktų tinkamai. Automobilio elektroninių sistemų diagnostika – tai procesas, kurio metu naudojant specialią įrangą mūsų AutoAra serviso specialistai, atlieka automobilio elektroninių sistemų patikrinimą. Ši diagnostika yra labai svarbi, nes dauguma šiuolaikinių automobilių yra aprūpinti pažangiais elektroniniais moduliais, valdančiais įvairias funkcijas – nuo variklio valdymo iki saugumo sistemų.


Diagnostikos proceso etapai

 • Klaidų kodų skaitymas;
 • Duomenų analizė;
 • Komponentų patikrinimas;
 • Programinės įrangos atnaujinimai;
 • Gedimų šalinimas;
 • Pakartotinis patikrinimas;

Automobilio elektroninių sistemų diagnostikos svarba ir sudėtingumas auga kartu su technologijų raida. Šiuolaikiniai automobiliai turi sudėtingas kompiuterines sistemas, kurios kontroliuoja beveik viską, pradedant variklio veikimu ir baigiant vairavimo pagalbos sistemomis. Todėl tinkama automobilio patikra bei tikslinga diagnostika yra neatsiejama šiuolaikinio automobilio priežiūros dalis.


Automobilio variklio patikros svarba

Pirmiausia, svarbu suprasti, kodėl automobilio patikra apimanti variklio apžiūra yra tokia svarbi. Variklis yra automobilio ,,širdis'' ir bet koks jo gedimas gali sukelti rimtų problemų, įskaitant avarijas, didelius remonto kaštus ar net visišką automobilio nenaudojimą. Reguliari automobilio patikra padeda išvengti šių problemų, užtikrinant, kad visos variklio dalys veiktų tinkamai.


Variklio diagnostikos procesas 

Automobilio patikrą sudaro, variklio diagnostika kuri apima: variklio valdymo bloko, jutiklių ir kitų svarbių variklio komponentų patikrinimą, siekiant aptikti galimas automobilio problemas ar gedimus. Ši diagnostika atliekama naudojant specialią programinę įrangą, kuri yra sujungta su automobilio borto kompiuteriu. Ši įranga leidžia nuskaityti klaidų kodus, stebėti variklio veikimą ir kartais net pateikti remonto rekomendacijas.


Variklio alyvos lygio tikrinimas yra labai svarbus variklio priežiūros aspektas. Taip pat svarbu patikrinti alyvos ir oro filtrus, kurie padeda išlaikyti variklį švarų nuo nešvarumų ir dulkių. Be to, atliekamas visų su varikliu susijusių sistemų, tokių kaip aušinimo, degalų ir išmetimo sistemos, tikrinimas.


Variklio efektyvumas įvertinamas atliekant įvairius veikimo testus, kad įsitikinti, jog variklis veikia pagal visus nustatytus standartus. Būtina patikrinti akumuliatoriaus ir elektros sistemas, kad užtikrinti stabilų elektros tiekimą ir tam tikrų komponentų: žibintų ar starterio, veikimą.


Taip pat svarbu tikrinti variklio diržų ir grandinių būklę, nes jų susidėvėjimas ar pažeidimas gali sukelti rimtas problemas. Išmetimo sistemos tikrinimas yra svarbus dėl galimų nutekėjimų, rūdžių ar kitų defektų. Galiausiai, variklio veikimo tikrinimas apima vibracijos, neįprastų garsų ir kitų veikimo sutrikimų stebėjimą.


Automobilio patikra. Nepamirštame ir važiuoklės

Automobilio važiuoklė yra sudėtinga sistema, apimanti ratus, amortizatorius, spyruokles, vairo mechanizmus ir kitas dalis, kurios bendradarbiauja, kad užtikrintų sklandų ir saugų važiavimą. Važiuoklės būklė tiesiogiai veikia automobilio stabilumą, valdomumą, komfortą ir saugumą. Automobilio važiuoklės nukrypimas nuo tinkamos geometrijos gali sukelti nelygų padangų nusidėvėjimą ir neigiamai paveikti vairavimo stabilumą. Profesionali automobilio patikra atliekama AutoAra kvalifikuotų serviso specialistų, pateikiant išsamų važiuoklės patikros tyrimą bei rekomendacijas dėl galimų problemų sprendimo arba priežiūros darbų.


Važiuoklės patikra. Procesas:

Vizualinis patikrinimas:

 • Tikrinama ratų būklė ir padangų nusidėvėjimas
 • Tikrinama pakabos komponentų būklė

Judesio patikrinimas:

 • Tikrinamas amortizatorių veikimas
 • Patikrinami pakabos ir vairo komponentai 

Patikra ant keltuvo:

 • Išsamus pakabos komponentų tikrinimas
 • Vairo mechanizmo patikrinimas 

Svarbu atkreipti dėmesį į automobilio elgesį važiuojant; ar automobilis linkęs traukti į vieną pusę, ar jaučiamas vibravimas, girdimi neįprasti garsai, ypač važiuojant nelygiais keliais. Jei pastebite bet kurį iš šių automobilio gedimo požymių, rekomenduojama kuo greičiau kreiptis į AutoAra specialistą, kur atlikta nuodugni automobilio patikra, padės išvengti didesnių problemų ateityje.


Automobilio patikra. Kodėl pas mus?

Mūsų Patirtis

Mūsų komanda susideda iš  kvalifikuotų profesionalų, turinčių ilgalaikę patirtį ir ekspertizę, kuri leidžia mums išsamiai analizuoti visus automobilio komponentus, būtinus jo optimaliam naudojimui. Nuolat tobuliname savo žinias ir įgūdžius, siekdami, kad automobilio patikra būtų efektyviai atlikta.


Aiški kainodara

Automobilio patikra AutoAra pateikta aiškiai ir tiksliai, apibrėžiant automobilio patikros bei remonto sąmatas. Mūsų kainodara yra skaidri, o teikiamos paslaugos atitinka, o dažnu atveju net viršija, klientų lūkesčius. Automobilio patikros kaina gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių: automobilio tipo, patikros kompleksiškumo ir pasirinkto serviso ar patikros centro. Kainos gali keistis priklausomai nuo to, kokie tikslūs patikros reikalavimai ir ar yra pageidaujamos papildomos paslaugos. 


Išvadų pateikimas

Baigus patikrinimą, AutoAra serviso specialistai, jei yra būtina, sudaro detalią ataskaitą. Šiame dokumente užfiksuojami visi aptikti defektai ir pateikiami pasiūlymai dėl būtinų remonto darbų. 


Modernios technologijos

Technologijos nuolat tobulėja, ir mes, AutoAra, esame pasiruošę naujausioms inovacijoms, siekiant dar labiau pagerinti  paslaugų kokybę ir efektyvumą. Investuojame į pažangias technologijas, užtikrindami, kad automobilio patikra būtų atliekama kuo tiksliau ir efektyviau. Mūsų komanda puikiai supranta visus automobilių iššūkius, todėl dirbame siekdami, kad automobilio patikra bei remonto procesas būtų kuo sklandesnis. Mes nuolat atnaujiname savo diagnostikos įrangą, kad ji atitiktų naujausius standartus. Moderni įranga gali nustatyti įvairias problemas, įskaitant variklio, elektros ir kitų sistemų gedimus.


 

Jūsų svajonių automobilis jau beveik Jūsų, bet kyla abejonių dėl jo būklės? Išsami ir tiksli automobilio patikra Jūsų norimam automobiliui mūsų, AutoAra servise.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053


D.U.K.


Automobilio patikros trukmė gali skirtis priklausomai nuo patikros tipo ir automobilio būklės. Paprasta techninė apžiūra gali užtrukti apie 30-60 minučių, o išsami diagnostika gali trukti nuo 1 iki 3 valandų. Kai kurios sudėtingesnės patikros ar remontai gali užtrukti dar ilgiau, ypač jei reikia papildomų darbų ar detalių užsakymo.

Pilna automobilio patikra apima įvairių automobilio komponentų ir sistemų tikrinimą, siekiant užtikrinti jų tinkamą veikimą ir saugumą. Dažniausiai tikrinami elementai yra: variklis, stabdžių sistema, pakaba, pavarų dėžė, išmetimo sistema, elektronika, žibintai, padangos ir kėbulas. Taip pat atliekama alyvos ir kitų skysčių patikra bei papildymas, jei reikia.

Reguliari automobilio patikra yra svarbi siekiant užtikrinti saugumą kelyje, išvengti netikėtų gedimų ir pratęsti automobilio eksploatacijos laiką. Laiku aptikus ir pašalinus smulkius gedimus, galima išvengti didesnių ir brangesnių problemų ateityje. Be to, reguliari techninė priežiūra padeda išlaikyti automobilio vertę ir užtikrina, kad jis atitiktų teisės aktų reikalavimus​.