Mes nesame "dylerinis" Volkswagen Servisas. Remontuojame NEGARANTINIUS automobilius PIGIAU.

Volkswagen servisas Vilniuje - AutoAra

Pasirinkimas tinkamo serviso yra itin svarbus kiekvienam automobiliui, ypač Volkswagen markės, kurie yra žinomi dėl savo kokybės ir patikimumo. Mūsų Volkswagen servisas siūlo platų paslaugų spektrą, pradedant nuo paprastos techninės priežiūros ir baigiant sudėtingesnių problemų sprendimu. Mes garantuojame, kad kiekvienas klientas gaus asmenišką dėmesį ir profesionalią konsultaciją. Be to, visada stengiamės užtikrinti, kad pas mus teikiamos paslaugos, ne tik kokybiškos, bet ir prieinamos. Rinkdamiesi mūsų AutoAra servisą, Jūs pasirenkate, ne tik kokybiškas paslaugas, bet ir patikimą partnerį savo automobilio priežiūrai. Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti konkurencingas kainas, lanksčias paslaugas ir svarbiausia, aukšto lygio profesionalumą. Atvykite pas mus ir patys įsitikinkite, kad Jūsų Volkswagen automobilis yra geriausiose rankose.


https://autoservisas-vilniuje.lt/volkswagen-servisas-vilnius


 Kodėl profesionalus Volkswagen servisas būtinas?

Praėjo tie laikai, kai automobilių savininkai bet kokį gedimą galėjo pašalinti patys savo garaže. Šiuolaikinės technologijos, sudėtingi mechanizmai bei elektroninės valdymo sistemos atvėrė naują erą automobilių priežiūroje bei remonte. Dabar, labiau nei bet kada, reikalingi aukštos kvalifikacijos specialistai. Volkswagen servisas ir remontas - tai savo srities profesionalai, gebantys susidoroti su iššūkiais, kuriuos kelia pažangūs automobiliai.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Ar remontuoti pačiam gali būti rizikinga?

Bandymai pačiam taisyti automobilį, nepaisant geros valios, gali sukelti dar didesnių problemų. Netinkamas įsikišimas gali pakenkti sudėtingoms elektroninėms sistemoms, o tai vėliau reikalauja dar brangesnio remonto. Būtent todėl, susidūrus su automobilio gedimu, verta kreiptis į patikimą AutoAra autoservisą. Volkswagen servisas, turintis kvalifikuotų meistrų komanda, ne tik efektyviai pašalina gedimus, bet ir atlieka  išsamią diagnostiką, užkertant kelią būsimoms problemoms.


Volkswagen servisas ir remontas. Ką mes siūlome?

 • Variklio tikrinimas ir remontas - tai procesas, kurio metu atliekama variklio būklės apžiūra ir, esant būtinybei, Volkswagen remontas.
 • Pavarų dėžės taisymas - tai veikla, kuria siekiama nustatyti ir pašalinti gedimus pavarų dėžės komponentuose.
 • Amortizatorių bei stabdžių sistemos atnaujinimas - tai veiksmų rinkinys, skirtas išsamiai amortizatorių ir stabdžių sistemos dalių peržiūrai ir jų gedimų šalinimui.
 • Elektroninių įrenginių patikra ir taisymas - tai automobilio elektroninių funkcijų: valdymo ir diagnostikos sistemų, tikrinimas ir  problemų sprendimas.
 • Kėbulo darbai - tai visapusiška kėbulo dalių peržiūra ir taisymas, jeigu reikia.
 • Techninė priežiūra - tai  periodiškai atliekami darbai, tokie kaip: tepalų keitimas, filtrų atnaujinimas ir kt.
 • Papildomi taisymo darbai - tai įvairūs remonto darbai, kurie gali būti reikalingi Jūsų Mercedes markės automobiliui.

Į šią kategoriją patenka visi tie remonto paslaugų aspektai, kurie yra būtini norint užtikrinti automobilio patikimumą, saugumą ir efektyvumą. Tai gali apimti diagnostikos įrangos, specializuotų įrankių naudojimą gedimų nustatymui, bei techninių įgūdžių taikymą specifinėms problemoms spręsti. Volkswagen remontas, gali būti atliekamas, pagal gamintojo nustatytus priežiūros intervalus, tiek reaguojant į vairuotojo pastebėtus veikimo nesklandumus ar gedimo požymius. Kiekvienas Volswagen remontas ar priežiūros etapas yra svarbus norint išlaikyti automobilio vertę ir užtikrinti jo sklandų veikimą ilgam laikui.


Volkswagen servisas atlieka profesionalią automobilio priežiūrą

Volkswagen servisas teikia profesionalią automobilio priežiūros paslaugą, kuri yra svarbi norint išlaikyti Jūsų automobilį optimalios būklės. Periodinės techninės apžiūros yra būtinos, kad automobilis veiktų sklandžiai ir saugiai.


Priežiūros metu atidžiai tikrinami šie automobilio elementai:

 • Variklio ir transmisijos sistemos;
 • Stabdžių efektyvumas;
 • Vairo mechanizmo funkcionalumas;
 • Padangų būklė ir tinkamumas naudojimui;
 • Transporto priemonės apšvietimo sistema.

Reguliariai vykdomos šios patikros mūsų AutoAra serviso centre leidžia laiku identifikuoti ir išspręsti įvairias automobilio problemas, užkertant kelią jų peraugimui rimtesnes ir finansiškai našesnes situacijas ateityje.


https://autoservisas-vilniuje.lt/volkswagen-servisas-vilnius


Kokius remonto darbus vykdo Volkswagen servisas?

Variklio gedimai

Volkswagen automobiliai, kaip ir visos kitos transporto priemonės, gali patirti variklio problemas, įskaitant alyvos nutekėjimus, aušinimo sistemos trūkumus ir netikėtus variklio gedimus. Variklio remontas yra sudėtingas darbas, kuriam reikia specifinių žinių ir dėmesio. Nors Volkswagen remontas gali skirtis atsižvelgiant į automobilio modelį bei variklio tipą, yra bendrų taisyklių, taikomų daugeliui atvejų. Variklio gedimai dažniausiai pastebimi iš neįprastų garsų, silpnėjančio variklio veikimo arba staigaus degalų sąnaudų didėjimo. Mūsų nepriklausomas Volkswagen servisas yra pasiruošęs atlikti išsamią diagnostiką naudojant pažangius įrankius, kurie aptinka klaidų kodus ir atskleidžia konkrečias problemų zonas.


Elektros sistemos gedimai

Volkswagen automobilių elektros sistema, kaip ir bet kurio automobilio, yra kompleksiška ir linkusi į įvairius gedimus, valdanti viską nuo variklio iki vairuotojo patogumo ir saugumo funkcijų. Volkswagen remontas dažniausiai, būna susijęs su akumuliatoriaus gedimu, kurį gali lemti netinkama jo priežiūra, natūralus nusidėvėjima ar elektros sistemos klaidos, trukdančios akumuliatoriui įsikrauti. Beveik visi Volkswagen modeliai aprūpinti OBD-II jungtimi (On-Board Diagnostics), kurios dėka klaidų kodų skaitymas padeda greitai identifikuoti problemą ir užtikrinti, kad Volkswagen remontas būtų sklandus.


Transmisijos gedimai

Nors Volkswagen automobiliai gerai žinomi dėl jų patikimumo ir novatoriškumo, jie, kaip ir bet kuri kita transporto priemonė, gali susidurti su transmisijos problemomis. Volkswagen remontas gali atsirasti dėl įvairių priežasčių ir pasireikšti skirtingais požymiais, įskaitant nereguliarų pavarų perjungimą, triukšmingą veikimą, pavėluotą pavarų perjungimą, transmisijos skysčio nutekėjimą, ar net automobilio nesugebėjimą pajudėti. Volkswagen servisas AutoAra, naudoja specialią įrangą transmisijos gedimams identifikuoti. Volkswagen remontas gali apimti skysčio keitimą, transmisijos remontą arba visišką jos pakeitimą.


Pakabos ir vairo sistemų gedimai

Dažnas Volkswagen automobilių pakabos gedimas yra amortizatorių nusidėvėjimas, kuris mažina komfortą važiuojant ir gali sukelti automobilio „šoktelėjimą“ per kelio nelygumus. Mūsų, AutoAra, ekspertai gali patikrinti amortizatorių būklę vizualiai arba atlikdami techninę apžiūrą. Vairo sistema yra būtina vairuotojo automobilio krypties kontrolei. Tipiniai gedimai apima vairo stiprintuvo, kolonėlės ar mechanizmo problemas. Jeigu vairas tampa pernelyg sunkus ar jo veikimas netolygus, tai gali reikšti vairo stiprintuvo gedimą. Reguliarus Volkswagen servisas yra būtinas norint išvengti šių problemų.


Volkswagen servisas ar remontas. Kodėl pasirinkti AutoAra

Profesionalumas

Volkswagen automobiliai – tai puikus vokiškos inžinerijos pavyzdys, reikalaujantis atitinkamo požiūrio į remontą ir priežiūrą. Ne visi autoservisai gali pasiūlyti aukšto lygio ekspertizę, būtiną šių automobilių gedimų šalinimui. Volkswagen servisas gali pasigirti, ne tik patyrusiais specialistais, bet ir modernia įranga, leidžiančia atlikti precizišką gedimų diagnostiką ir efektyvų remontą. Mūsų Volkswagen  servisas siūlo įvairių paslaugų asortimentą, įskaitant visapusišką ir selektyvią kompiuterinę diagnostiką, išsamias technines apžiūras, įvairaus lygio remonto paslaugas, nuolatinę automobilio priežiūrą. AutoAra kvalifikuoti ekspertai yra pasirengę teikti konsultacijas ir rekomenduoti geriausius sprendimus. Esame įsikūrę Vilniuje ir didžiuojamės savo klientų aptarnavimu bei puikia reputacija, remdamiesi aukštais kokybės, profesionalumo ir atsakomybės standartais.


Kokybės garantija 

Kokybė yra mūsų darbo pagrindas. Naudodami tik kokybškas Volkswagen dalis ir laikydamiesi gamintojo nustatytų priežiūros ir remonto standartų, Volkswagen servisas užtikrinama, kad Jūsų automobilis bus aptarnautas pagal aukščiausius reikalavimus. Mūsų specialistų kompetencija ir nuolatinis tobulėjimas leidžia mums efektyviai diagnozuoti ir šalinti gedimus, užtikrinant automobilio ilgaamžiškumą ir patikimumą.


Individualus požiūris ir profesionalus klientų aptarnavimas

Suprantame, kad kiekvienas klientas ir jo automobilis yra unikalus, todėl visada siekiame pateikti individualizuotas paslaugas. Lexus servisas ir remontas - tikslas, ne tik aptarnauti automobilį, bet ir užtikrinti, kad kiekvienas klientas jaustųsi vertinamas ir suprastas. Mūsų AutoAra servise Jūs visada galėsite gauti išsamius patarimus apie automobilio būklę, rekomenduojamus darbus ir galimas tobulinimo galimybes.


Pasirinkite AutoAra, kaip savo Volkswagen automobilio priežiūros ir remonto partnerį, ir mes pasirūpinsime, kad Jūsų automobilis visada būtų aukščiausios būklės.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053