EGR vožtuvo remontas Vilniuje - AutoAra

Šiuolaikinis automobilis – tai sudėtinga technologijų visuma, o vienas iš svarbių jo komponentų yra EGR (Exhaust Gas Recirculation) vožtuvas. Pavargote nuo įspėjamųjų lempučių ir galios praradimo dėl sugedusio EGR vožtuvo? Nesate vieni! Daugelis vairuotojų susiduria su šia problema, galinčia rimtai paveikti automobilio veikimą ir Jūsų piniginę. Tačiau nenusiminkite! AutoAra - tai patikimas ir ekonomiškas EGR vožtuvo remontas ir išprogramavimas, pritaikytas Jūsų automobiliui ir biudžetui.


EGR vožtuvo remontas, valymas, keitimas Vilniuje.


EGR (Exhaust Gas Recirculation) - tai svarbi automobilio dalis, užtikrinanti išmetamųjų dujų recirkuliaciją. Tai leidžia sumažinti taršą ir atitikti griežtėjančius aplinkosaugos reikalavimus. Tačiau, kaip ir bet kuri kita automobilio dalis, EGR vožtuvas gali sugesti, todėl laikui bėgant būtinas kokybiškas EGR remontas ar net išprogramavimas.


Požymiai:

 • Sumažėjusi variklio trauka
 • Padidėjęs degalų suvartojimas
 • Juodi dūmai iš išmetimo vamzdžio
 • Variklio kontrolės lemputės užsidegimas 

 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Kodėl EGR vožtuvo remontas toks svarbus ir būtinas?

EGR vožtuvo funkcija – sumažinti NOx (azoto oksidų) kiekį išmetamosiose dujose, perkeliant dalį išmetamųjų dujų atgal į variklio kamerą, kur jos vėl deginamos. Tai mažina variklio temperatūrą ir teršalų kiekį. Deja, šis procesas gali sukelti vožtuvo gedimus, dėl kurių gali pablogėti variklio veikimas, padidėti degalų sąnaudos, ar net atsirasti rimtų variklio gedimų. Laiku atliktas EGR vožtuvo remontas ne tik padeda išvengti didesnių variklio problemų bet ir užtikrina švaresnę aplinką mažinant NOx emisijas. Jei pastebėjote variklio darbo nestabilumą, padidėjusias degalų sąnaudas ar klaidų pranešimus variklio valdymo sistemoje, greičiausiai atėjo laikas apsilankyti pas AutoAra specialistus.


Dažniausiai pasitaikančios EGR vožtuvo problemos

Viena iš dažniausių problemų yra vožtuvo užsikimšimas, kuris gali sukelti didesnę taršą, sumažinti variklio galios efektyvumą ir netgi sukelti automobilio sustojimą. Todėl laiku atliktas EGR vožtuvo remontas ir išprogramavimas yra labai svarbus. Mes, AutoAra  suprantame šių sistemų svarbą ir siūlome profesionalias EGR vožtuvo remonto bei išprogramavimo paslaugas. Mūsų patyrę specialistai naudoja pažangiausias technologijas, kad užtikrintų greitą ir efektyvų vožtuvo remontą, atkurtų jo funkcionalumą ir pagerintų Jūsų automobilio eksploatacines savybes.


 EGR vožtuvo gedimai:

 • Nuolatinis darbas aukštoje temperatūroje gali sukelti mechaninį vožtuvo nusidėvėjimą.
 • Sutrikusi EGR sistema gali sukelti vožtuvo užsikimšimą dėl suodžių kaupimosi.
 • Elektroniniai gedimai taip pat gali trukdyti normaliam EGR vožtuvo veikimui.

EGR vožtuvo remontas. Teigiami ir neigiami aspektai

EGR (išmetamųjų dujų recirkuliacijos) vožtuvo remontas yra procedūra, skirta atkurti šios dalies sistemos veikimą. EGR vožtuvas yra svarbus automobilio išmetamųjų dujų valdymo sistemos komponentas, kuris padeda sumažinti oro taršą. Jis veikia nukreipdamas dalį išmetamųjų dujų atgal į variklio įsiurbimo kolektorių, kur jos vėl deginamos.

Privalumai:

 • Išlaikomas gamyklinis automobilio veikimo būdas, taip užtikrinant, kad automobilis atitiktų išmetamųjų dujų emisijos normas.

 • Išvengiama galimos neigiamos įtakos variklio veikimui ir degalų sąnaudoms, kuri gali kilti išjungus EGR sistemą.

 • Išsaugomas variklio ilgaamžiškumas, nes EGR sistema padeda sumažinti variklio temperatūrą, sumažinant degimo temperatūrą.

Trūkumai:

 • Remonto ar pakeitimo kaina gali būti labai aukšta, ypač jei reikia keisti pačią EGR sistemą.

 • Problema gali pasikartoti, ypač senesniuose ar dažnai eksploatuojamuose automobiliuose, nes EGR sistema natūraliai linkusi užsikimšti.

EGR voztuvo remontas, keitimas, valymas Vilnius


EGR vožtuvo remontas. Procesas

 • Diagnostika. Pirmiausia reikia nustatyti, ar problema iš tikrųjų susijusi su EGR vožtuvu. Tai dažnai daroma naudojant diagnostikos įrangą, kuri gali nuskaityti klaidų kodus iš automobilio kompiuterio.

 • Valymas. Dažnai EGR vožtuvas gali neveikti dėl to, kad jis užsikemša suodžiais ar kitomis nuosėdomis. Tokiu atveju vožtuvas gali būti nuimtas ir išvalytas specialiomis valymo priemonėmis.

 • Patikra. Atliktas EGR vožtuvo remontas, reikalauja išsamios patikros, ar vožtuvas veikia teisingai. Tai apima mechaninių judančių dalių tokių kaip: vožtuvo stiebo ir diafragmos, patikrinimą. Tai gali apimti variklio darbo testavimą ir klaidų kodų nuskaitymą, kad būtų įsitikinta, jog nebeliko jokių problemų.

 • Keitimas. Jeigu vožtuvas yra labai pažeistas ar neįmanoma jo išvalyti arb suremontuoti, gali prireikti pakeisti vožtuvą nauju.

EGR vožtuvo remontas gali skirtis priklausomai nuo automobilio markės, modelio ir EGR sistemos tipo. Kai kuriais atvejais gali būti reikalingi specialūs įrankiai ar žinios.


EGR vožtuvo išprogramavimas – šiuolaikinė nauja alternatyva

Šiandien, be tradicinio EGR vožtuvo remonto, galima pasirinkti ir EGR vožtuvo išprogramavimą. Tai reiškia, kad vožtuvas yra programiškai išjungiamas, o jo fizinė buklė nebeturi įtakos variklio veikimui. Ši paslauga yra vis populiarėjanti tarp automobilio savininkų, nes ji leidžia išvengti pasikartojančių EGR sistemų gedimų. EGR (Exhaust Gas Recirculation) vožtuvo išprogramavimas yra šiuolaikinė technika, skirta sumažinti ar išvengti su EGR sistema susijusių problemų. Tai sumažina azoto oksidų (NOx) kiekį išmetamosiose dujose, nes šios dujos yra žalingos aplinkai ir žmonių sveikatai. Tai reiškia, kad variklio valdymo įranga (ECU) yra pertvarkoma taip, kad ji nebeatpažįsta EGR sistemos ar ignoruoja su ja susijusius duomenis. Atliktas EGR vožtuvo išprogramavims nebedaro įtakos variklio veikimui, o tai reiškia, kad variklis dirba be EGR sistemos sukeltų apribojimų.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Ar EGR vožtuvo išprogramavimas yra saugus mano automobiliui?

Privalumai:

 • Galimas nedidelis variklio galios padidėjimas ir degalų sąnaudų sumažėjimas, nes nebevyksta išmetamųjų dujų recirkuliacija.

 • Išvengiama būsimų problemų, susijusių su EGR sistema, nes ji nebėra naudojama.

Trūkumai:

 • Išmetamųjų dujų emisijos normų nesilaikymas, kas gali sukelti problemas techninės apžiūros metu arba pažeisti aplinkos apsaugos įstatymus.

 • Galimas neigiamas poveikis variklio veikimui ilgainiui, nes EGR sistema taip pat sumažina degimo temperatūrą, mažindama azoto oksidų kiekį ir variklio perkaitimą.

 • Garantijos netekimas, jeigu automobilis vis dar yra gamintojo garantijos laikotarpyje. Nors trumpalaikėje perspektyvoje EGR išprogramavimas gali atrodyti kaip patrauklus pasirinkimas dėl minėtų privalumų, ilgainiui tai gali sukelti nepageidaujamų pasekmių, įskaitant variklio gedimus ir sumažėjusį automobilio patikimumą.

Prieš priimant sprendimą dėl EGR išprogramavimo, labai svarbu atsižvelgti į visus šiuos aspektus ir įvertinti, kaip tai paveiks Jūsų automobilį.


EGR vožtuvo remontas ar išprogramavimas? Kuris sprendimas tinkamiausias?

EGR vožtuvo remontas yra ekonomiškesnis sprendimas, jei vožtuvas nėra labai pažeistas. Tačiau jei vožtuvas yra stipriai sugedęs arba norite ilgalaikio sprendimo, EGR vožtuvo išprogramavimas gali būti geresnis pasirinkimas. Be to, atsižvelgiant į tai, kad EGR sistema buvo sukurta siekiant mažinti taršą, EGR vožtuvo išprogramavimas, gali padidinti automobilio išmetamų teršalų kiekį, kas yra priešinga aplinkosaugos tikslams. Todėl prieš atliekant tokį išprogramavimą, svarbu įvertinti visus su tuo susijusius aspektus ir galbūt pasitarti su AutoAra profesionalais šioje srityje.


Daugelyje Europos sąjungos šalių, įskaitant ir Lietuvą, transporto priemonių išmetamųjų teršalų normos yra labai griežtai reguliuojamos, o bet kokie bandymai manipuliuoti išmetamų teršalų kiekiais, įskaitant EGR sistemos išjungimą ar išprogramavimą, gali būti laikomi neteisėtais. Be to, EGR vožtuvo išprogramavimas, be atitinkamų leidimų gali turėti rimtų pasekmių - transporto priemonės negalės praeiti techninės apžiūros arba gali būti taikomos baudos už aplinkos apsaugos įstatymų pažeidimus.


Renkantis tarp EGR vožtuvo remontas ar EGR  išprogramavimas, svarbu atsižvelgti į individualius poreikius, automobilio būklę ir naudojimo sąlygas. Jei abejojate, koks sprendimas Jums tinkamiausias ir palankiausias, rekomenduojame pasitarti su mūsų,AutoAra patyrusiu automobilio mechaniku ar specialistu.


Kodėl EGR vožtuvo remontas turėtų būti patikėtas mums?

Renkantis paslaugų teikėją, svarbu atsižvelgti į jo patirtį, klientų atsiliepimus ir siūlomų paslaugų kokybę. AutoAra visada siekia užtikrinti aukščiausią paslaugų lygį, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas.


Profesionali komanda

Mūsų AutoAra komanda turi ilgametę patirtį dirbant su įvairių markių ir modelių automobiliais. Suprantame sudėtingą EGR vožtuvų veikimą ir galime tiksliai nustatyti bei pašalinti problemas. Esame aukštos kvalifikacijos specialistai, nuolat tobulinantys savo žinias bei įgūdžius. Dėl to galime garantuoti, kad kiekvienas užsakymas bus atliktas profesionaliai.


Individualus požiūris

Siūlome individualius sprendimus, atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir biudžetą. Nesvarbu, ar tai būtų EGR vožtuvo remontas ar EGR išprogramavimas, mes pasiūlysime tinkamiausią variantą. Pasirinkdami AutoAra, Jūs gausite, ne tik kokybišką aptarnavimą, bet ir daugybę kitų privalumų, kurie padeda mums išsiskirti tarp konkurentų.


Kokybės garantijos

Dirbame tik su aukštos kokybės medžiagomis ir įrankiais, todėl galite būti tikri dėl atlikto darbo kokybės. Visiems savo darbams suteikiame garantijas, kad būtumėte ramūs dėl rezultato.


Patogumas ir greitis

Suprantame, kad Jūsų laikas yra brangus, todėl stengiamės dirbti operatyviai bei efektyviai, kad automobilis kuo greičiau sugrįžtų į kelią. Be to, galime pasiūlyti patogią automobilio priėmimo ir grąžinimo paslaugą.


Konkurencingos kainos

Siūlome rinkos kainas atitinkančius sprendimus, todėl galite būti tikri, kad gausite geriausią kainos ir kokybės santykį. Be to, dažnai taikome įvairias akcijas ir nuolaidas, kad sutaupytumėte dar daugiau.


Jei turite klausimų, ar norite užsisakyti AutoAra siūlomas paslaugas, mūsų komanda yra pasirengusi Jums padėti. Susisiekite su mumis telefonu, ar el. paštu užpildydami kontaktų formą. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų automobilio priežiūra būtų patikimose rankose.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053