Mes nesame "dylerinis" Audi Servisas. Remontuojame NEGARANTINIUS automobilius PIGIAU.

Ekonomiškai ,, patrauklus'' Audi servisas Vilniuje - AutoAra

Norint užtikrinti, kad Jūsų Audi automobilis tarnautų ilgai ir nesukeltų staigių problemų, būtinas reguliarus ir aukštos kokybės Audi servisas. Audi remontas tampa reikalingu sugedus ar susidėvėjus automobilio dalims bei mazgams. Pasirinkdami mus, galite būti tikri, kad Jūsų transporto priemonė bus aptarnauta su didžiausiu rūpestingumu ir profesionalumu.


Audi servisas Vilnius. Audi remontas


Vertiname skaidrumą ir sąžiningumą, todėl visada suteikiame išsamias konsultacijas apie būtinas remonto paslaugas ir jų išlaidas prieš pradedant darbus. Tai reiškia, kad neturėsite jokių netikėtų išlaidų, o Audi remontas bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą. Mes didžiuojamės savo įgyta patirtimi ir žiniomis apie Audi automobilius, todėl esame įsitikinę, kad galime pasiūlyti aukštos klasės paslaugas. Nesvarbu, ar reikia atlikti paprastą techninę priežiūrą, ar sudėtingą gedimo šalinimą, Audi servisas pasiruošęs padėti. Mūsų tikslas – ne tik sutaisyti laikinas problemas, bet ir užkirsti kelią būsimiems gedimams, taip ilginant Jūsų Audi tarnavimo laiką ir gerinant jo našumą.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Audi servisas – tai daugiau nei remontas

Pogarantinis Audi servisas - visapusiškas požiūris į Jūsų automobilio priežiūrą, kuris apima ne tik gedimų šalinimą, bet ir reguliarų techninį patikrinimą, atnaujinimus bei asmeninį dėmesį kiekvienam automobiliui, siekiant užtikrinti geriausią jo veikimą ir ilgaamžiškumą. Audi servisas siekia užtikrinti, kad kiekvienas kliento apsilankymas būtų kuo malonesnis ir efektyvesnis, pabrėžiant ilgalaikės partnerystės svarbą. 


Pasitikėjimas

AutoAra klientai gali būti tikri, kad jų automobilis patikėtas meistriško lygio specialistams. Profesionalių meistrų komanda nuolat tobulina savo žinias ir įgūdžius, kad galėtų užtikrinti aukščiausio lygio aptarnavimą. Pasitikėjimas taip pat reiškia skaidrumą – klientai visada informuojami apie būtinas paslaugas, jų trukmę ir kainą.


Kokybė

Audi servisas garantuoja, kad visi atliekami darbai ir naudojamos atsarginės dalys atitinka griežčiausius kokybės standartus. Tai reiškia, kad automobilis yra tvarkomas tik su kokybiškomis dalimis ir naudojant pažangiausias technologijas. Dėl šios priežasties automobilis išlieka patikimas ir saugus vairuoti.


Dažniausi Audi automobilio gedimai ir kaip jų išvengti:

Mes žinome, kad niekas nenori susidurti su automobilio gedimais, ypač jei tai susiję su prabangiu ir galingu Audi automobiliu. Audi servisas pasiruošęs, ne tik profesionaliai pašalinti gedimo problemas, bet ir padėti jų išvengti ateityje.


Štai keli dažniausiai pasitaikantys Audi automobilio gedimai bei patarimai, kaip užkirsti kelią jų atsiradimui:

 • Variklio alyvos nutekėjimas. Reguliariai tikrinkite alyvos lygį ir būklę. Laiku pakeiskite filtrą ir alyvą pagal gamintojo rekomendacijas.

 • Elektronikos problemos. Naudokite tik kokybiškas ir patikimas detales. Kreipkitės į AutoAra specialistus, turinčius patirties su moderniomis Audi elektronikos sistemomis.

 • Važiuoklės nusidėvėjimas. Praeikite reguliarias važiuoklės patikras ir keiskite susidėvėjusias dalis laiku. Pasirinkite kokybiškus kelius ir vengkite staigių manevrų.

 • Turbokompresoriaus gedimai. Laikykitės tinkamo vairavimo stiliaus, vengdami staigių variklio apsukų. Reguliariai tikrinkite oro filtrą ir alyvos lygį.

 • Stabdžių sistemos problemos. Reguliariai keiskite stabdžių trinkelės ir diskus. Stebėkite stabdžių skysčio lygį bei būklę.

Nesirinkite bet ko – tik Audi servisas

Nepaisant to, kad ne kiekvienas servisas gali pasiūlyti aukštos kokybės paslaugas ir patikimą įrangą, ypač kalbant apie Audi automobilių remontą, mūsų Audi servisas Vilniuje išsiskiria kokybės ir kainos santykiu. Mes garantuojame, kad Audi remontas atliekamas, tik tiksliai identifikavus gedimus, vengiant nereikalingų veiksmų. Dėl pažangios technologijos, sudėtingų mechanizmų ir elektroninių sistemų, Audi remontas dabar reikalauja patirties ir kvalifikacijos. Bandant patiems įsikišti, rizika padaryti didesnę žalą automobiliui yra labai didelė, o tai gali reikšti brangesnius remonto kaštus. Automobilio gedimų atveju geriau kreiptis į AutoAra servisą, kuris turi ne tik aukštos kvalifikacijos specialistus, bet ir modernią įrangą, užtikrinančią efektyvų ir tikslingą gedimų nustatymą bei šalinimą.


Be to, mes pabrėžiame individualų požiūrį į kiekvieną klientą ir jo automobilį. Supratimas, kad kiekvienas Audi savininkas turi savo unikalius lūkesčius ir poreikius, leidžia mums siūlyti paslaugas, kurios ne tik atitinka, bet ir viršija klientų lūkesčius. Ar tai būtų reguliari techninė priežiūra, sudėtingų elektroninių sistemų diagnostika ar specifinių dalių keitimas, mūsų tikslas yra užtikrinti, kad kiekvienas klientas jaustųsi vertinamas ir jo automobilis gautų aukščiausio lygio aptarnavimą.


https://autoservisas-vilniuje.lt/audi-servisas-vilnius


Profesionalus diagnozavimas ir efektyvus Audi remontas


Teikiame platų paslaugų spektrą Audi automobilių modelių remontui: pilna ir dalinė kompiuterinė diagnostika, techninė patikra, įvairiausio sudėtingumo remonto darbai, reguliari automobilio priežiūra.

Variklio remontas

Visų pirma Audi remontas prasideda nuo tikslios problemų identifikacijos. Kai diagnostikos įranga pateikia klaidų kodus, atsiranda galimybė nustatyti gedimo priežastis. Tai reikalauja ne tik techninių žinių, bet ir patirties, sugebėjimo atpažinti, kurios gedimo priežastys yra kritinės ir reikalauja nedelsiant įsikišti. Nustačus automobilio bėdas, sudaromos remonto planas. Tai yra svarbus etapas, nes kiekvienas žingsnis turi būti apgalvotas, kad Audi remontas būtų efektyvus. 


Audi ( variklio)  remontas apima:

 • Alyvos keitimą;
 • Filtrų keitimą;
 • Diržų keitimą;
 • Tarpinės keitimą;
 • Variklio kapitalinio remonto atlikimą;

Pavarų dėžės remontas 

Audi remontas gali būti susiję su įvairiais defektais: skysčių nutekėjimu, nusidėvėjimu ar elektroninių komponentų gedimais. Pavarų dėžės remontas gali apimti įvairias paslaugas, priklausomai nuo konkrečios problemos, automobilio modelio ir to, ar transmisija yra mechaninė ar automatinė. 

Audi remontas:

 • Tepalo keitimas
 • Sankabos keitimas
 • Pavarų dėžės kapitalinis remontas 

Važiuoklės remontas

Audi (važiuoklės) remontas užtikrina automobilio saugumą, stabilumą važiuojant ir optimalų degalų sąnaudų efektyvumą. Audi remontas apima šių automobilio komponentų taisymą:

 • Stabdžių remontas. Stabdžių sistemos patikra ir kokybiškai atliktas Audi remontas yra svarbūs vairuotojo ir keleivių saugumui. Tai gali reikšti stabdžių kaladėlių, diskų, būgnų, stabdžių skysčio keitimą ar stabdžių cilindrų ir žarnų tikrinimą.

 • Pakabos remontas. Pakaba sušvelnina smūgius iš kelio paviršiaus, todėl jos būklė tiesiogiai veikia važiavimo komfortą ir stabilumą. Audi remontas gali apimti amortizatorių, svirčių, spyruoklių ir kitų komponentų keitimą.

 • Važiuoklės geometrijos reguliavimas. Ratų išlyginimas pagal gamintojo nustatytas specifikacijas, siekiant užtikrinti tiesų ir stabilų važiavimą, taip pat optimalų padangų nusidėvėjimą. Netinkama važiuoklės geometrija gali sukelti padidėjusį padangų nusidėvėjimą ir pabloginti automobilio valdymą.

Kėbulo remontas

Audi (kėbulo) remontas apima kelis svarbius procesus, siekiant atkurti automobilio išorės estetiką ir funkcionalumą po avarijų ar dėl naudojimo susidariusių pažeidimų.


Šis Audi remontas apima:

 • Dažymą;
 • Kėbulo dalių keitimą;
 • Kėbulo lyginimą;

Svarbu pasirinkti patikimą AutoAra servisą, kuris turi patirties dirbant su Audi markės automobiliais, kad Audi remontas būtų atliktas aukštos kokybės lygiu.


Elektros remonto darbai

 • Starterio remontas.  Starterio Audi remontas gali apimti starterio mechanizmo patikrinimą, dėvėtų ar sugedusių dalių keitimą, taip pat elektros jungčių ir starterio relės tikrinimą.

 • Generatoriaus remontas. Generatoriaus gedimai gali sukelti problemas su automobilio elektros sistema: silpną akumuliatoriaus įkrovimą ar net elektros sistemų, tokių kaip žibintai ar radijas, veikimo sutrikimus. Audi remontas gali reikšti generatoriaus šepetėlių, įtampos reguliatoriaus ar kitų komponentų keitimą.

 • Elektros instaliacijos remontas. Problemos su elektros instaliacija gali sukelti įvairias problemas, nuo paprastų, tokių kaip vieno ar kelių elektros įrenginių: langų pakėlimo mechanizmų ar šildymo sistemos, neveikimo, iki rimtų saugumo problemų. Elektros instaliacijos remontas apima klaidų diagnozavimą, pažeistų laidų ar jungčių keitimą ir sistemos funkcionalumo atstatymą. 

Be šių įprastų remonto darbų, Audi servisas taip pat atlieka:

Programinės įrangos atnaujinimą:

 • Variklio valdymo bloko (ECU) atnaujinimas
 • Pavarų dėžės valdymo bloko (TCU) atnaujinimas
 • Informacijos ir pramogų sistemos atnaujinimas 

Individualizavimą:

 • Ratų keitimas
 • Išorės ir vidaus apdailos detalių keitimas
 • Garso sistemos atnaujinimas

Patikimas Audi remontas – ne prabanga, o būtinybė

Pasirinkę AutoAra, galite būti tikri dėl aukštos kokybės paslaugų:

Mūsų meistrai – sertifikuoti specialistai, turintys gilių žinių apie kiekvieną Audi automobilio modelį ir jo unikalias savybes. Teikdami paslaugas, visada atsižvelgiame į klientų individualius poreikius, nekompromituodami darbo kokybės. Kadangi mums rūpi klientų patirtis, todėl Audi remontas atliekamas naudojant tik aukštos kokybės medžiagas ir dalis. Atliktiems remonto darbams taikoma teisės aktų nustatyta garantija, todėl galite būti ramūs dėl atliktų remonto darbų patikimumo.


AutoAra serviso kainodara yra visiškai transparenti ir sąžininga. Pogarantinis Audi servisas pateikia tikslią remonto darbų sąmatą, vengiant bet kokių paslėptų mokesčių ar neplanuotų išlaidų. Sąžiningumas ir skaidrumas yra mūsų pagrindinės vertybės. Be to, suprasdami, kiek svarbus Jums yra laikas, mes įsipareigojame užbaigti visus darbus greitai ir efektyviai, kad Jūsų Audi būtų paruoštas kuo greičiau. Ilgalaikio automobilio tarnavimo paslaptis – patikimas Audi remontas. Audi servisas įsipareigoja stengtis išlaikyti Jūsų automobilį puikios būklės ir saugų naudoti.


Užsukite pas mus ir leiskite mums įrodyti, kodėl esame geriausias pasirinkimas Jūsų Audi automobiliui.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053


D.U.K.


Dažniausi Audi A4 (B8) modelio variklio gedimai ir jų remonto kainos yra šios:

 • Alyvos deginimo problema: Kai kurie Audi A4 modeliai turi problemų su per dideliu alyvos suvartojimu. Alyvos kontrolės sistemos patikra ir remontas gali kainuoti nuo 300 iki 1000 eurų, priklausomai nuo problemos sudėtingumo.
 • Vandens siurblio gedimai: Vandens siurblio keitimas gali kainuoti nuo 400 iki 800 eurų, priklausomai nuo darbo apimties ir naudojamų dalių.
 • Katalizatoriaus gedimai: Katalizatoriaus keitimas gali kainuoti nuo 800 iki 2000 eurų, priklausomai nuo modelio ir katalizatoriaus tipo.

Audi Q7 (4L) pakabos sistemos remonto kainos gali skirtis priklausomai nuo darbo apimties:

 • Oro pakabos kompresoriaus keitimas: Oro pakabos kompresoriaus keitimas gali kainuoti nuo 700 iki 1500 eurų.
 • Amortizatorių keitimas: Amortizatorių keitimas gali kainuoti nuo 600 iki 1200 eurų už ašį.
 • Pakabos svirčių keitimas: Pakabos svirčių keitimas gali kainuoti nuo 300 iki 800 eurų už ašį.

Dažniausios Audi A6 (C7) elektronikos problemos ir jų remonto kainos yra šios:

 • MMI (Multi Media Interface) sistemos gedimai: Ekrano užšalimas arba sistemos neveikimas gali kainuoti nuo 400 iki 1000 eurų, priklausomai nuo problemos sudėtingumo ir remonto darbų.
 • ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) sistemos problemos: Problemos su adaptuojančiu kruizo kontrole arba parkavimo pagalba gali kainuoti nuo 300 iki 1500 eurų, priklausomai nuo gedimo pobūdžio.
 • Akumuliatoriaus ir generatoriaus problemos: Akumuliatoriaus arba generatoriaus keitimas gali kainuoti nuo 200 iki 800 eurų, priklausomai nuo komponentų ir remonto sudėtingumo.