Starterių remontas Vilniuje - AutoAra

Starteris ir generatorius – labai svarbūs kiekvieno automobilio elementai. Būtent jie gauna didžiausią apkrovimo dalį, taip leisdami automobiliui veikti. Vienas dažnesnių gedimų – starterio darbo „streikas“. Mūsų autoservise atliekamas tik profesionalus starterių remontas. Kreipęsi į mus, būsite garantuoti, kad starterio remontas bus atliekamas tikrų šios srities profesionalų. Norėdami sutrumpinti starterių remonto procesą bei darbą atlikti itin kokybiškai, naudojame pačią tinkamiausią įrangą.


Svarbu pabrėžti ir tai, jog prieš pradėdami starterio remontą, pirmiausia atliekame starterio diagnostiką, leidžiančią aptikti visus gedimus greičiau ir tiksliau. Taip, žinoma, maksimaliai sumažinamos ir remonto išlaidos. Su kiekvienu klientu aptariame starterio remonto darbų apimtį bei kainą ir, suderinus palankiausią variantą, mūsų meistrai pradeda starterių remonto darbus. Starterių remontas Vilniuje - liksite nustebinti paslaugos kokybę bei aptarnavimo kultūra.

https://autoservisas-vilniuje.lt/starteriu-remontas-vilnius


Starterių remontas. Kada jis atliekamas?

Gali būti įvairių priežasčių, dėl kurių reikalingas starterių remontas. Pavyzdžiui, kelyje pasitaikė didelė bala, automobilio variklis užgeso. Iš naujo užvedėte automobilio variklį ir įveikėte šią kliūtį, tačiau po tokio manevro automobilio starteris pradėjo „streikuoti“. Sunkiai užsivedant automobiliui, starteris kas kartą patiria perkrovas – tai taip pat kelia gedimo riziką. Iš tiesų, starterio gedimo priežastis visai nesvarbi – svarbu, kad automobilio starterio remontas būtų atliekamas profesionaliai. Taisant starterio gedimus, dažnai nebūtina keisti viso starterio, pakanka pakeisti tam tikrą nusidėvėjusią detalę. Patikėkite starterio remonto darbus mūsų autoservisui – kvalifikuoti mūsų darbuotojai tiksliai nustatys gedimo priežastis ir pasiūlys geriausią remonto variantą bei kainą.


Starterių remontas Vilniuje. Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų autoservise daromas ne vien starterių remontas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras. Vairuotojai vertina mūsų darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino, kad rinkdamiesi mus Jūs gaunate aukščiausią kokybę už geriausią kainą. Čia galite kreiptis patarimo į specialistus ir žinoma, plačiau sužinoti apie starterių remontą Vilniuje, bei kitas mūsų teikiamas paslaugas.

https://autoservisas-vilniuje.lt/starteriu-remontas-vilnius


Apie mus

Pirminė patikra iš karto

Automobilių remontas Vilniuje: užsiregistruok šiandien ir pirminę patikrą ar meistro konsultaciją gauk iš karto. Susipažinę su gedimų požymių apibūdinimu mūsų autoserviso specialistai pasitelkę kompiuterinę diagnostiką ar/ir kitą reikiamą įrangą įvertins galimų gedimų apimtį. Ir tik suderinę su klientu preliminarią remonto sąmatą tęs automobilio remonto darbus.


Statistiškai sutaupome iki 30%

Savo veiklą pradėjome dar 2008 metais, todėl ilgametės patirties dėka turim visas reikiamas kompetencijas kokybiškam ir svarbiausia tikslingam remontui atlikti. Per tą laiką buvo pastebėta, kad nemaža dalis pas mus atvykstančių klientų ir iš anksto neigiamai nusiteikę autoservisų atžvilgiu. Pasak jų taip yra dėl to, kad autoservisai linkę piktnaudžiauti – pradinė remonto kaina skiriasi nuo galutinės, neturintis kompetencijos meistras gedimus šalina per ilgai, keičia tas dalis, kurių dar keisti nereikia ir t.t.


Kompetencijos ar reikiamos įrangos stoka dažniausiai lemia ne tik prastą atliktų darbų kokybę, bet ir nepagrįstai didesnes laiko bei pinigines sąnaudas. Meistras, kuris pirmą kartą susiduria su tam tikrais iššūkiais, ko gero, nepasieks optimalaus rezultato. Darbai atliekami ne tikslingai, o spėjimo būdu, todėl ir rezultatas nebūna tenkinantis.


Remonto metu darbas turi būti organizuojamas efektyviai. Tai galima pasiekti, kai autoservise yra pasiekta simbiozė tarp ilgametės patirties, žinių ir profesionalios įrangos. Tuomet pasiekiamas geras kainos, remonto kokybės ir laiko santykis.


Garantija

Visiems savo darbams suteikiame įstatymais bei dalių gamintojų numatytą garantiją. Suprantame, kaip svarbu išleisti laimingą klientą, todėl stengiamės, kad automobilio remontas mūsų klientams nekeltų papildomų rūpesčių.


Registracija
Internetu arba +37065948053