Starterių remontas Vilniuje - AutoAra

Starteris ir generatorius – labai svarbūs kiekvieno automobilio elementai. Būtent jie gauna didžiausią apkrovimo dalį, taip leisdami automobiliui veikti. Vienas dažnesnių gedimų – starterio darbo „streikas“. Mūsų autoservise atliekamas tik kokybiškas starterių remontas. Kreipiantis į mus, būsite garantuoti, kad starterių remontas bus atliekamas tikrų šios srities profesionalų. Norėdami sutrumpinti starterių remonto procesą bei darbą atlikti itin efektyviai, naudojame pačią tinkamiausią įrangą.


Svarbu pabrėžti ir tai, jog prieš pradėdami starterio remontą, pirmiausia atliekame starterio diagnostiką, leidžiančią aptikti visus gedimus greičiau ir tiksliau. Taip, žinoma, maksimaliai sumažinamos ir remonto išlaidos. Su kiekvienu klientu aptariame starterio remonto darbų apimtį bei kainą ir, suderinus palankiausią variantą, mūsų meistrai pradeda starterių remonto darbus. Starterių remontas Vilniuje - liksite nustebinti paslaugos kokybe bei aptarnavimo kultūra.


https://autoservisas-vilniuje.lt/starteriu-remontas-vilnius


Starterių remontas. Kada jis atliekamas?

Gali būti įvairių priežasčių, dėl kurių reikalingas starterių remontas. Pavyzdžiui, kelyje pasitaikė didelė bala, automobilio variklis užgeso. Iš naujo užvedėte automobilio variklį ir įveikėte šią kliūtį, tačiau po tokio manevro automobilio starteris pradėjo „streikuoti“. Sunkiai užsivedant automobiliui, starteris kas kartą patiria perkrovas – tai taip pat kelia gedimo riziką. Iš tiesų, starterio gedimo priežastis visai nesvarbi – svarbu, kad automobilio starterio remontas būtų atliekamas tinkamai. Taisant starterio gedimus, dažnai nebūtina keisti viso starterio, pakanka pakeisti tam tikrą nusidėvėjusią detalę. Patikėkite starterio remonto darbus mūsų autoservisui – kvalifikuoti mūsų darbuotojai tiksliai nustatys gedimo priežastis ir pasiūlys geriausią remonto variantą bei kainą.


Todėl, jei pastebėjote pradinių problemų arba starteris neveikia, galbūt pirmiausia patartina tikrinti kitas sistema ir komponentes, kurios gali turėti įtakos starteriui. Nepamirškite, kad tinkamai prižiūrimas ir techniškai aptarnaujamas automobilis yra saugesnis ir patikimesnis. Reguliarus automobilio techninės priežiūros grafikas, kuriame atliekami baterijos, starterio, generatoriaus ir kitų komponentų tikrinimai, padės išvengti staigių gedimų ir sumažins remonto išlaidas.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Starterių remontas. Dažniausiai gendantys komponentai

Automobilio starterio gedimai gali turėti įvairių priežasčių. Štai keletas dažniausių starterio gedimo požymių:

 • Akumuliatoriaus gedimas. Jei automobilio akumuliatorius yra išsikrovęs arba sugedęs, starteris negalės pakankamai gauti elektrinės energijos, kad įjungtų variklį. Būtina patikrinti akumuliatorių būklę ir pakrauti jį arba pakeisti, jei reikia.

 • Pakabos gedimai. Starterio pakabos arba elektromagnetinės relės  gedimo problema gali sutrukdyti starteriui veikti teisingai. Tai gali pareikalauti, kad būtų atliktas starterių remontas arba net gi keitimas.

 • Kabelių gedimai. Praradus elektrinę jungtį tarp akumuliatoriaus, starterio ir starterio jungčių, negalima paleisti variklio. Šių kabelių gedimai gali būti dėl korozijos, sutrikusio jungimo arba pažeistų laidų.

 • Starterio variklio problemos. Starterio variklis gali sugesti dėl įvairių mechaninių arba elektrinių problemų.

 • Užsikimšęs variklis. Jei variklis yra užsikimšęs arba susidūręs su mechaniniais gedimais, starteris gali turėti sunkumų paleisti jį.

Starterių remontas. Trukmė

Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad starterių remontas būtų atliktas kuo greičiau ir efektyviau, tačiau visada suteikiant pirmenybę kokybei. Remonto trukmė taip pat priklauso nuo mūsų serviso darbo krūvio ir Jūsų automobilio modelio, tačiau mes stengiamės pasirūpinti, kad automobilis būtų grąžintas kuo greičiau. Kai susisieksite su mūsų servisu dėl starterio remonto, kvalifikuoti automechanikai atliks nuodugnų gedimo diagnozavimą ir pateiks Jums tikslią informaciją apie remonto trukmę ir sąnaudas. Mes taip pat pat, siūlome aukštos kokybės dalis ir užtikriname, kad starterių remontas atliekamas su dideliu profesionalumu. Pasitikėkite mūsų ekspertų komanda, ir mes pasirūpinsime, kad Jūsų automobilis vėl būtų veikiantis optimaliai.


Starterio remontas ir jo trukmė priklauso nuo to, ar tai:

 • Paprastas gedimas (smulkus elektros ar mechaninis nesklandumas);
 • Vidutinio sunkumo gedimas (dalių keitimas ar nusidėvėjimas);
 • Sudėtingas gedimas ( visiškas starterio keitimas arba sudėtingas starterių remontas apimantis elektros gedimus);

Starterių remontas ir diagnostikos atlikimas prieš tai

 • Tikrinimas vizualiai. Atliekamas vizualinis starterio ir jo jungčių tikrinimas. Reikia ieškoti matomų pažeidimų: nusidėvėjusių laidų, prastų elektrinių jungčių ar kitų fizinės būklės problemų.

 • Baterijos patikra. Kad starteris veiktų tinkamai, būtina turėti pakankamai įkrautą bateriją. Baterijos įtampa turėtų būti mažiausiai 12,6 volto kai automobilis išjungtas. Jei įtampa žemesnė, gali prireikti pakrauti ar pakeisti bateriją.

 • Starterio paleidimo patikra. Tai atliekama bandant užvesti automobilį. Jei starteris suka lėtai ar visai nesisuka, tai gali reikšti gedimą.

 • Starterio variklio patikrinimas. Jei įtariate, kad starterio variklis yra sugedęs, galima atlikti variklio patikrinimą su specialiu įranki: multimetru, kad nustatytumėte ar per jį teka srovė.

 • Relės ir starterio solenoido tikrinimas. Starterio solenoidas yra jungiklis, kuris perduoda didelę srovę iš baterijos į starterio variklį. Jei solenoidas ar relė neveikia, starteris negaus reikiamo maitinimo ir bus reikalingas kokybiškas starterio remontas.

 • Mechaninė patikra. Kartais starteris gali neveikti dėl mechaninio užstrigimo. Tai gali atsitikti dėl įvairių priežasčių, įskaitant  starterio nusidėvėjimą.

Automobilio starterio diagnostika yra procesas, per kurį nustatoma, ar automobilio užvedimo sistema veikia tinkamai. Tai svarbu, norint užtikrinti, kad starterių remontas būtų atliktas teisingai,  nes starteris atlieka pagrindinį vaidmenį automobilio variklio paleidime.


https://autoservisas-vilniuje.lt/starteriu-remontas-vilnius


Starterių remontas Vilniuje. Svarbiausi AutoAra privalumai:

Greitas klientų aptarnavimas. Mūsų komanda yra pasiruošusi skubiai reaguoti į Jūsų užklausas ir užtikrinti operatyvų bei veiksmingą aptarnavimą.


Prieinamos kainos. Suprantame, kad starterių remontas bei kitos paslaugos yra svarbios, todėl siekiame užtikrinti, kad paslaugų kokybė būtų gera, o kainos būtų prieinamos visiems.


Garantijos ir kokybės užtikrinimas. Visi mūsų atliktiems darbams yra suteikiamos įstatymų nustatytos garantijos, todėl galite būti tikri, kad jie atitiks aukščiausius standartus.


Klientų atsiliepimai. Mus džiugina teigiami klientų atsiliepimai, kurie patvirtina mūsų paslaugų kokybę ir profesionalumą.


Aukštos kokybės paslaugos. Autoserviso specialistai teikia paslaugas, naudodami modernias technologijas bei specializuotą įrangą, užtikrindami, kad kiekvienas starterių remontas bus atliekamas profesionaliai.


Patirtis. Tik patyrę meistrai sugebės užtikrinti efektyvų klientų aptarnavimą ir puikų darbo rezultatą.


Autoservise mes neapsiribojame tik starterių remontu - mūsų paslaugų spektras yra išties platus. AutoAra klientai vertina darbuotojų profesionalumą, patikimumą ir puikų aptarnavimą. Pasirinkdami mus, Jūsų automobilio problemos bus išspręstos aukščiausios kokybės standartais, ir tai viskas už prieinamą kainą. Jei reikia patarimo ar norite sužinoti daugiau apie starterių remontą Vilniuje ir kitas mūsų teikiamas paslaugas, mielai Jums padėsime.


Nerimaujate dėl automobilio būklės ir tinkamo jo eksploatavimo? Mes, AutoAra, esame čia, kad padėtumėme! 


 

Registracija
Internetu arba +37065948053


D.U.K.


Dažniausi automobilio starterio gedimo požymiai yra šie:

 • Nesugebėjimas užvesti variklio: Kai sukate raktelį, automobilio variklis nesikuria, nors visos kitos sistemos (šviesos, radijas) veikia tinkamai.
 • Spustelėjimo garsai: Girdimi spustelėjimo garsai sukant raktelį, bet variklis neužsiveda.
 • Lėtas sukimasis: Variklis sukasi labai lėtai, tarsi būtų silpna baterija, nors baterija yra gera.
 • Dūmai arba degimo kvapas: Gali atsirasti dūmai arba degimo kvapas iš variklio skyriaus, rodančio starterio perkaitimą ar vidinę gedimą.

Automobilio starterio remonto kaina gali skirtis priklausomai nuo problemos pobūdžio ir automobilio modelio. Pavyzdžiui:

 • Smulkus remontas: Jei reikia tik pakeisti smulkią dalį, remonto kaina gali būti nuo 50 iki 150 eurų.
 • Starterio atnaujinimas: Pilnas starterio atnaujinimas gali kainuoti nuo 150 iki 300 eurų.
 • Naujo starterio keitimas: Naujo starterio keitimas gali kainuoti nuo 200 iki 600 eurų ar daugiau, priklausomai nuo automobilio markės ir modelio.

Tiksli kaina priklauso nuo gedimo sudėtingumo ir naudojamų dalių.

Starterio remonto trukmė priklauso nuo gedimo pobūdžio ir mechaniko patirties. Paprastai starterio remontas arba keitimas gali užtrukti nuo 1 iki 3 valandų. Kai kurie remonto darbai, pvz., paprasti taisymai ar smulkių dalių keitimas, gali būti atlikti per valandą, o sudėtingesni remonto darbai gali užtrukti ilgiau. Jei remonto metu reikia užsakyti naujas dalis, laikas gali pailgėti dėl jų pristatymo.