Automobilių techninis aptarnavimas Vilniuje - AutoAra

Automobilio techninis aptarnavimas – tai planinis kompleksiškų darbų paketas, kurį rekomenduoja automobilių gamintojai. Primename: kokybiškas automobilio techninis aptarnavimas padeda aptikti Jūsų automobilyje esančius defektus. Taigi automobilių techninis aptarnavimas – tai procedūra, ne tik leidžianti Jūsų automobilio eksploataciją padaryti itin saugią, bet ir sutaupyti Jūsų lėšas, bei išvengti sudėtinų gedimų ateityje. Techninio aptarnavimo metu rasti defektai pašalinami jiems dar nespėjus pridaryti rimtos žalos kitoms automobilio dalims. Skirtingų markių automobilių gamintojai skelbia ir skirtingus laikotarpius, kas, kiek laiko turėtų butų atliekamas planinis automobilio techninis aptarnavimas.


https://autoservisas-vilniuje.lt/automobilio-paruosimas-techninei-apziurai-vilnius


Automobilio techninis aptarnavimas. Rekomendacijos

Reguliarus techninis aptarnavimas turėtų būti atliekamas pagal gamintojo rekomendacijas arba dar dažniau, jeigu automobilis naudojamas intensyviau. Dažniausiai automobilio techninis aptarnavimas rekomenduojamas kartą per pusę metų arba kas 7500–10000 automobiliu nuvažiuotų kilometrų. Paprastai automobilio planinis techninis aptarnavimas susideda iš vizualinės automobilio apžiūros, pagrindinių automobilio sistemų funkcionalumo patikrinimo, tepalų bei kitų techninių skysčių keitimo. Šios procedūros metu taip pat yra keičiami susidėvėję filtrai. Aptarnavimo metu radus rimtesnių gedimų, kvalifikuoti mūsų meistrai pasiūlys optimaliausią jų pašalinimo variantą ir, su automobilio savininku suderinę galimų darbų apimtį bei kainą atliks itin kokybišką aptikto gedimo remontą. Mūsų autoservise dirbantys meistrai turi ilgametę patirtį bei visą įrangą, reikalingą kokybiškam automobilio remontui.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


 Automobilio techninio aptarnavimo svarba

Automobilių priežiūra yra svarbi kiekvieno transporto priemonės savininko kasdienybėje. Tik reguliariai, bei nuosekliai atliekamas automobilio techninis aptarnavimas užtikrina saugų ir patikimą važiavimą, taip pat ilgina transporto priemonės tarnavimo laiką. Nors techninis aptarnavimas reikalauja išlaidų, jis gali padėti sutaupyti pinigus ilgainiui. Ankstyvas nusidėvėjusių dalių keitimas ar gedimų nustatymas gali padėti išvengti brangių remonto darbų ateityje. Tai reiškia, kad mažiau tikėtina, jog Jus užklups gedimas nepatogiu metu. Be to, reguliariai tikrinant ir keičiant variklio alyvą bei filtrus, galima pagerinti automobilio degalų ekonomiją.


AutoAra supranta kiekvieno automobilio savininko poreikius ir siūlo aukščiausios kokybės techninio aptarnavimo paslaugas, kurios užtikrina, kad Jūsų automobilis visada būtų geriausios būklės. Prisiminkite, kad reguliariai prižiūrėtas automobilis yra saugesnis, ekonomiškesnis ir malonesnis vairuoti.


Techninis aptarnavimas. Bendros siūlomos paslaugos

 • Patikra prieš techninę apžiūrą;

 • Pilna automobilio patikra;

 • Automobilio būklės vertinimas;

 • Sezoninė patikra;

 • Pagalba perkant automobilį;

 • Važiuoklės, pavarų dėžės, vairo sistemos, sankabos patikros;

 • Diržinių pavarų, diržų būklės patikra;

 • Žarnų patikra;

 • Prietaisų skydelio šviesos indikacijos bei automobilio elektros įrangos patikra;

 • Akumuliatorių patikra;

 • Kompiuterių patikra;

 • Garso signalo patikra;

 • Automobilio žibintų patikra bei reguliavimas;

 • Alyvų arba skysčių nutekėjimų patikrinimas;

 • Pavarų dėžės alyvos, reduktoriaus alyvos, variklio alyvos lygio patikrinimas, papildymas;

 • Eksploatacinių skysčių patikrinimas bei papildymas;


Techninio aptarnavimo rūšys

Bazinis aptarnavimas

Bazinis techninis aptarnavimas yra esminis bet kokio automobilio priežiūros procesas, apimantis pagrindinių automobilio funkcijų patikrą ir reguliavimą. Tai apima: variklio alyvos ir filtro keitimą, stabdžių patikrą, važiuoklės komponentų tikrinimą ir padangų būklės įvertinimą. AutoAra garantuoja, kad šie pagrindiniai patikros darbai atliekami kruopščiai, užtikrinant Jūsų automobilio saugumą ir patikimumą.


Išplėstinis aptarnavimas

Išplėstinis techninis aptarnavimas eina dar vienu žingsniu toliau, apimdamas išsamesnę automobilio sistemų ir komponentų diagnozę. Tai gali apimti išsamų variklio, transmisijos, stabdžių sistemos ir elektronikos patikrinimą, taip pat detalų važiuoklės ir pakabos komponentų tikrinimą. Ši paslauga yra skirta nustatyti ir ištaisyti galimas problemas, dar prieš jos tampa rimtais automobilio gedimais.


Specializuotas aptarnavimas

Kai kurie automobiliai reikalauja specializuoto aptarnavimo, atsižvelgiant į jų unikalią konstrukciją, naudojamą technologiją ar specifinius priežiūros reikalavimus. AutoAra siūlo specializuotas paslaugas, įskaitant hibridinių ir elektrinių automobilių priežiūrą, aukštosios technologijos navigacijos ir saugumo sistemų diagnostiką bei remontą. Mūsų ekspertai nuolat mokosi ir tobulėja,  kad automobilio techninis aptarnavimas būtų atliktas, net pačioms sudėtingiausioms transporto priemonėms.


https://autoservisas-vilniuje.lt/automobilio-paruosimas-techninei-apziurai-vilnius


Automobilių techninis aptarnavimas. Pagrindinių komponentų patikra

Variklio aptarnavimas

Variklio efektyvumas ir ilgaamžiškumas priklauso nuo reguliarios ir kokybiškos priežiūros. AutoAra variklio techninis aptarnavimas apima išsamų variklio valymą, kuris padeda pašalinti sukauptas nešvarumų ir anglies nuosėdas, taip pagerinant variklio veikimą ir efektyvumą. Be to, atliekame tepimo sistemos patikrą ir alyvos keitimą, užtikrindami, kad variklis būtų tinkamai suteptas ir veiktų sklandžiai.


Važiuoklės tikrinimas 

Važiuoklės tikrinimas ir techninis aptarnavimas yra esminiai veiksniai palaikantys automobilio saugumą ir stabilų važiavimą. Autoserviso AutoAra specialistai atidžiai patikrina visus važiuoklės komponentus, įskaitant pakabos sistemą, vairo mechanizmą ir amortizatorius, siekiant nustatyti bet kokius nusidėvėjimo ar pažeidimo požymius. Dažniausiai pasitaikančios problemos, tokios kaip nelygus padangų nusidėvėjimas, vairo vibracija ar netikslus automobilio valdymas, yra greitai sprendžiamos, kad vairavimas būtų sklandus ir saugus.


Akumuliatoriaus tikrinimas ir priežiūra

Elektrinės sistemos patikra, ypač akumuliatoriaus būklės tikrinimas, yra svarbi bet kokio techninio aptarnavimo dalis. Akumuliatorius yra pagrindinis automobilio energijos šaltinis, todėl jo tinkama priežiūra užtikrina automobilio paleidimą ir elektrinių komponentų veikimą. Techninis aptarnavimas apima išsamų akumuliatoriaus tikrinimą, įvertinant  jo įkrovimo būklę ir galimą nusidėvėjimą, kad visada Jūsų automobilis  turėtų pakankamai energijos savo automobilio poreikiams.


Padangų ir ratlankių patikra

Padangos yra vienas svarbiausių automobilio saugumo aspektų, nes jos užtikrina tiesioginį kontaktą su kelio paviršiumi. AutoAra atliekamas kruopštus padangų ir ratlankių tikrinimas įskaitant slėgio matavimą ir vizualinę padangų būklės patikrą, siekiant nustatyti jų nusidėvėjimą, plyšius ar kitas pažeidimo žymes. Tinkamas padangų slėgis ne tik padidina saugumą, bet ir pagerina degalų sąnaudų efektyvumą, todėl šis automobilio techninis aptarnavimas yra neatsiejama tinkamo automobilio eksploatavimo priežastis.


Stabdžių sistemos tikrinimas

Stabdžių sistema yra  taip pat labai svarbi Jūsų automobilio saugumui, todėl reguliarus techninis aptarnavimas ir priežiūra yra būtini.  Mūsų servise atliekama išsami stabdžių sistemos patikra, įskaitant stabdžių kaladėlių, diskų ir skysčio lygio tikrinimą. Mes užtikriname, kad stabdžių sistema veiks efektyviai ir patikimai, suteikiant kiekvienam vairuotojui ramybę kelyje.


Vairo mechanizmo patikra

Vairo mechanizmo tikrinimas yra svarbus vairavimo kokybės ir automobilio valdomumo aspektas. Serviso kompetetingi specialistai atlieka vairo mechanizmo patikrą, siekdami užtikrinti, kad vairavimas būtų tikslus ir stabilus. Bet kokie defektai ar nusidėvėjimas yra nedelsiant taisomi, kad vairaviimas būtų saugus ir komfortiškas.


Kondicionavimo sistemos patikra

Automobilio vidaus komfortas yra svarbus visiems keleiviams, o veikianti kondicionavimo sistema yra būtina norint išlaikyti malonią temperatūrą ir oro kokybę. Techninis aptarnavimas AutoAra servise apima ir kondicionavimo sistemos patikrą, įskaitant oro filtrų keitimą ir sistemos valymą, kad Jūsų automobilio interjeras būtų komfortiškas.


Visapusiškas techninis aptarnavimas prieš perkant automobilį

Ar įmanomą įsigyti visiškai techniškai tvarkingą automobilį? Tikrai taip, bet ne visada. Prieš įsigyjant automobilį, būtina atlikti jo profesionalų tikrinimą, kad būtų išvengta neapsižiūrėjimo ir galimų finansinių nuostolių dėl paslėptų automobilio defektų, kurie gali kilti dėl ankstesnių avarijų ar netinkamos automobilio priežiūros. Išsamus automobilio patikrinimas atskleidžia visas galimas bėdas ir gedimus. Tikslas yra užtikrinti, kad kiekvienas pirkėjas gautų tinkamą vertę už savo investiciją į transporto priemonę.


Kai perkate automobilį, yra keletas svarbių aspektų, į kuriuos būtina atsižvelgti:

 • Automobilio techninė būklė, įskaitant važiuoklės, transmisijos ir stabdžių sistemas
 • Automobilio istorija ir turimi dokumentai
 • Kėbulo stovis
 • Automobilio vidaus įrangos būklė
 • Bandomasis važiavimas 

Jeigu norite įsitikinti, kad perkamas automobilis yra geros būklės ir sužinoti apie būtinus remonto darbus, apsilankykite pas mus. MūsųAutoAra servise bus atliktas techninis aptarnavimas, kurio metu kvalifikuoti specialistai atliks išsamų automobilio patikrinimą ir būklės įvertinimą.


Mes atliekame:

 • Išsamią kompiuterinę diagnostiką;
 • Važiuoklės patikrą;
 • Visapusišką kėbulo apžiūrą;
 • Detalią variklio diagnostiką;

Automobilio patikra - tai išsamus transporto priemonės techninis aptarnavimas įvertinat automobilio saugumo ir priežiūros aspektus, ar automobilis yra saugus naudojimui ir atitinka nustatytus techninius bei saugumo reikalavimus.


Kodėl techninis aptarnavimas turėtų būti atliekamas pas mus?

Asmeninis požiūris 

Mūsų servisas pasižymi individualiu požiūriu į kiekvieną klientą. AutoAra tikslas – ne tik atlikti reikalingas automobilio priežiūros procedūras, bet ir užtikrinti, kad kiekvienas klientas jaustųsi vertinamas ir svarbus. Profesionalus techninis aptarnavimas garantuoja ilgus Jūsų būsimo automobilio tarnavimo metus. 


Modernios technologijos ir įrangos naudojimas

Autoservisai ne visada gali pasigirti patikima diagnostine įranga, kuri leidžia tiksliai nustatyti tikrąjį automobilio, kurį ruošiatės pirkti, techninį stovį. AutoAra supranta, kad tiksliai nustatyti automobilio būklę ir gedimo problemas galima tik naudojant pažangias diagnostikos technologijas. Mūsų servise įrengta moderni įranga, leidžianti greitai ir efektyviai atlikti automobilio sistemų patikrą. Naudojant kompiuterizuotą diagnostiką, atliekamas išsamus automobilio techninis aptarnavimas, identifikuojami gedimai ir nustatomos netinkamai veikiančios sistemos, taip užtikrinant, kad kiekvienas remonto ar priežiūros darbas būtų atliktas su maksimaliu tikslumu.


Patirtis garantuoja kokybę

Labai svarbu, kad automobilio techninis aptarnavimas būtų atliktas profesionalų, kurie sukaupę didelę patirtį automobilių remonto srityje, bei priežiūroje. Tik tokiu atveju galėsite būti garantuoti, kad bus pastebėti visi pasislėpę ir matomi defektai, trukdantys saugiai automobilio eksploatacijai. Mūsų autoservise techninis aptarnavimas atliekamas operatyviai, nuodugniai ir kokybiškai. Mūsų komanda yra aukštos kvalifikacijos specialistai, galintys efektyviai spręsti bet kokias automobilio technines problemas.  Mūsų klientai žino, kad pasirinkę AutoAra gaus kokybę už prieinamą kainą. Autoserviso specialistai pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus, susijusius su automobilių remonto paslaugomis, bei suteikti visokeriopą pagalbą kitais automobilių klausimais.


Automobilių techninis aptarnavimas. O kaip su kaina?

Automobilio techninis aptarnavimas - įvairūs patikrinimai, priežiūros darbai ir dalių keitimas, kad automobilis veiktų sklandžiai ir atitiktų visus keliamus reikalavimus.


Kaina gali priklausyti nuo keleto veiksnių:

 • Automobilio markė ir modelis. Skirtingų gamintojų ir modelių automobiliai gali reikalauti skirtingų priežiūros procedūrų, o tai įtakoja darbo ir atsarginių dalių kainą.

 • Būtinos atsarginės dalys. Kainą lemia ir tai, kokias atsargines dalis reikia keisti. Originalios gamintojo dalys paprastai yra brangesnės už alternatyvias dalis.

 • Atliekamų darbų apimtis. Paprastesnis techninis aptarnavimas toks kaip: alyvos keitimas ar padangų rotacija, kainuos mažiau nei sudėtingesni darbai: variklio ar pavarų dėžės remontas.

 • Automobilio būklė ir amžius. Senesni automobiliai ar tie, kurie yra blogesnės būklės, gali pareikalauti daugiau darbo ir dalių keitimo, o tai padidina techninio aptarnavimo kainą.

Nerimaujate dėl savo automobilio būklės? AutoAra komanda pasirengusi atlikti išsamų ir detalų techninį patikrinimą.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053