Automobilių techninis aptarnavimas Vilniuje - AutoAra

Automobilio techninis aptarnavimas – tai planinis kompleksiškų darbų paketas, kurį rekomenduoja automobilių gamintojai. Primename: kokybiškas automobilio techninis aptarnavimas padeda aptikti Jūsų automobilyje esančius defektus. Taigi automobilių techninis aptarnavimas – tai procedūra, ne tik leidžianti Jūsų automobilio eksploataciją padaryti itin saugią, bet ir taupanti Jūsų lėšas: techninio aptarnavimo metu rasti defektai pašalinami jiems dar nespėjus pridaryti rimtos žalos kitoms automobilio dalims. Skirtingų markių automobilių gamintojai skelbia ir skirtingus laikotarpius, kas, kiek laiko turėtų butų atliekamas planinis automobilio techninis aptarnavimas.


Dažniausiai automobilio techninis aptarnavimas rekomenduojamas kartą per pusę metų arba kas 7500–10000 automobiliu nuvažiuotų kilometrų. Paprastai automobilio planinis techninis aptarnavimas susideda iš vizualinės automobilio apžiūros, pagrindinių automobilio sistemų funkcionalumo patikrinimo, tepalų bei kitų techninių skysčių keitimo. Šios procedūros metu taip pat yra keičiami susidėvėję filtrai. Aptarnavimo metu radus rimtesnių gedimų, kvalifikuoti mūsų meistrai pasiūlys optimaliausią jų pašalinimo variantą ir, su automobilio savininku suderinę galimų darbų apimtį bei kainą atliks itin kokybišką aptikto gedimo remontą. Mūsų autoservise dirbantys meistrai turi ilgametę patirtį bei visą įrangą, reikalingą kokybiškam automobilio remontui.

https://autoservisas-vilniuje.lt/automobilio-paruosimas-techninei-apziurai-vilnius


Automobilio patikra Vilniuje. Kodėl verta rinktis mus?

Automobilio patikra turi būti atliekama profesionaliai, kad visi gedimai būtų surasti bei pašalinti jiems dar nespėjus padaryti didesnės žalos. Kokybiškas automobilio patikrinimas užtikrina saugią transporto priemonės eksploataciją ženkliai ilgesnį laiką. Primename, kad patikrą svarbu atlikti ir prieš perkant automobilį. Profesionali pagalba perkant automobilį garantuoja Jums ilgus Jūsų būsimo automobilio tarnavimo metus. Autoservisai ne visada gali pasigirti patikima diagnostine įranga, kuri leidžia tiksliai nustatyti tikrą automobilio, kurį ruošiatės pirkti, techninį stovį. Mūsų autoserviso specialistai ne tik yra kompetentingi, bet ir turi visą reikiamą įrangą visapusiškai atlikti šias patikras:

 • Patikra prieš techninę apžiūrą;

 • Pilna automobilio patikra;

 • Automobilio būklės vertinimas;

 • Sezoninė patikra;

 • Pagalba perkant automobilį;

 • Važiuoklės, pavarų dėžės, vairo sistemos, sankabos patikros;

 • Diržinių pavarų, diržų būklės patikra;

 • Žarnų patikra;

 • Prietaisų skydelio šviesos indikacijos bei automobilio elektros įrangos patikra;

 • Akumuliatorių patikra;

 • Kompiuterių patikra;

 • Garso signalo patikra;

 • Automobilio žibintų patikra bei reguliavimas;

 • Alyvų arba skysčių nutekėjimų patikrinimas;

 • Pavarų dėžės alyvos, reduktoriaus alyvos, variklio alyvos lygio patikrinimas, papildymas;

 • Eksploatacinių skysčių patikrinimas bei papildymas;


Labai svarbu, kad automobilio techninį aptarnavimą atliktų profesionalai, sukaupę didelę patirtį automobilių remonto srityje. Tik tokiu atveju galėsite būti garantuoti, kad bus pastebėti visi pasislėpę ir matomi defektai, trukdantys saugiai automobilio eksploatacijai. Mūsų autoservise techninis aptarnavimas atliekamas greitai, profesionaliai ir kokybiškai. Mūsų klientai žino, kad rinkdamiesi mus Jūs gaunate aukščiausią kokybę už geriausią kainą. Techninio aptarnavimo kaina mūsų autoservise atitinka darbų kokybę, nes mes naudojame tik profesionalią įrangą. Mūsų autoserviso specialistai pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus, susijusius su automobilių remonto paslaugomis, bei suteikti visokeriopą pagalbą kitais automobilių klausimais.

https://autoservisas-vilniuje.lt/automobilio-paruosimas-techninei-apziurai-vilnius


Apie mus

Pirminė patikra iš karto

Automobilių remontas Vilniuje: užsiregistruok šiandien ir pirminę patikrą ar meistro konsultaciją gauk iš karto. Susipažinę su gedimų požymių apibūdinimu mūsų autoserviso specialistai pasitelkę kompiuterinę diagnostiką ar/ir kitą reikiamą įrangą įvertins galimų gedimų apimtį. Ir tik suderinę su klientu preliminarią remonto sąmatą tęs automobilio remonto darbus.


Statistiškai sutaupome iki 30%

Savo veiklą pradėjome dar 2008 metais, todėl ilgametės patirties dėka turim visas reikiamas kompetencijas kokybiškam ir svarbiausia tikslingam remontui atlikti. Per tą laiką buvo pastebėta, kad nemaža dalis pas mus atvykstančių klientų ir iš anksto neigiamai nusiteikę autoservisų atžvilgiu. Pasak jų taip yra dėl to, kad autoservisai linkę piktnaudžiauti – pradinė remonto kaina skiriasi nuo galutinės, neturintis kompetencijos meistras gedimus šalina per ilgai, keičia tas dalis, kurių dar keisti nereikia ir t.t.


Kompetencijos ar reikiamos įrangos stoka dažniausiai lemia ne tik prastą atliktų darbų kokybę, bet ir nepagrįstai didesnes laiko bei pinigines sąnaudas. Meistras, kuris pirmą kartą susiduria su tam tikrais iššūkiais, ko gero, nepasieks optimalaus rezultato. Darbai atliekami ne tikslingai, o spėjimo būdu, todėl ir rezultatas nebūna tenkinantis.


Remonto metu darbas turi būti organizuojamas efektyviai. Tai galima pasiekti, kai autoservise yra pasiekta simbiozė tarp ilgametės patirties, žinių ir profesionalios įrangos. Tuomet pasiekiamas geras kainos, remonto kokybės ir laiko santykis.


Garantija

Visiems savo darbams suteikiame įstatymais bei dalių gamintojų numatytą garantiją. Suprantame, kaip svarbu išleisti laimingą klientą, todėl stengiamės, kad automobilio remontas mūsų klientams nekeltų papildomų rūpesčių.


Registracija
Internetu arba +37065948053