Variklio grandinės keitimas Vilniuje - AutoAra

Variklio grandinė atlieka esminę funkciją – ji perduoda sukimo momentą iš krumpliaračio į kamerų veleną. Tai leidžia cilindrų vožtuvams atsidaryti ir užsidaryti tiksliu laiku, užtikrinant efektyvų degalų deginimą ir variklio veikimą. Variklio grandinė - viena pagrindinių automobilio variklio dalių, jei ji susidėvi - variklis galiausiai nustoja veikti, taigi, galima sakyti, kad automobilio darnus veikimas priklauso nuo šio mechanizmo. Grandinės nusidėvėjimas gali sukelti vožtuvų ir degimo proceso sutrikimus, mažinti variklio efektyvumą ir netgi sukelti rimtų gedimų. Todėl labai svarbu laiku atlikti jos priežiūrą ir keitimą. Variklio grandinės keitimas - sudėtingas ir gana brangus procesas, reikalaujantis tikslumo, kruopštumo ir atsakingumo. Variklio grandinės keitimas Vilniuje - greitai, kokybiškai ir profesionaliai, nes mūsų autoservisas rūpinasi kiekvieno kliento saugumu kelyje.


https://autoservisas-vilniuje.lt/variklio-grandines-keitimas-vilnius


Kada variklio grandinės keitimas reikalingas? Pagrindiniai ženklai

  Triukšmas

Vienas iš aiškiausių signalų, kad variklio grandinės keitimas būtinas yra neįprastas triukšmas, sklindantis iš variklio. Tai gali būti cypimas,  ar bet koks kitoks neįprastas garsas. Ištemptą ar nusidėvėjusią grandinę gali išduoti metalinis barškėjimas iš variklio skyriaus, ypač ryškus varikliui dirbant laisva eiga.


Automobilio rida

Dauguma automobilių gamintojų rekomenduoja keisti variklio grandinę kas 150 000 - 300 000 kilometrų. Tikslus intervalas priklauso nuo automobilio modelio, variklio tipo ir eksploatavimo sąlygų. Jeigu nežinote, kada paskutinį kartą buvo keista grandinė, geriau pasikonsultuokite  su AutoAra serviso specialistu. Naudotiems automobiliams ypač svarbu atkreipti dėmesį į ridą ir ankstesnę techninės priežiūros istoriją.


Sumažėjusi variklio trauka

Laiku neatliktas automobilio variklio grandinės keitimas, gali sutrikdyti variklio vožtuvų darbą, dėl to sumažėja variklio galia ir sukimo momentas. Automobilis gali sunkiau įsibėgėti ir prarasti pagreitį.


Neįprastas variklio darbas

Nusidėvėjusi grandinė gali sukelti variklio drebulį, nestabilius apsukas arba detonaciją. Šie simptomai gali būti panašūs į kitų variklio problemų požymius, todėl tikslią diagnozę gali nustatyti tik AutoAra specialistas.


Įsižiebusios kontrolinės lemputės

Kai kuriuose automobiliuose gali užsidegti variklio gedimo kontrolinė lemputė arba paskirstymo mechanizmo gedimo lemputė, jei grandinė yra nusidėvėjusi ar pažeista.


Kiti įspėjamieji ženklai

 • Alyvos nutekėjimas iš paskirstymo mechanizmo dangtelio
 • Padidėjusios degalų sąnaudos
 • Sunkumai užkuriant variklį

Reguliariai tikrinkite variklio grandinę, ypač jei automobilis yra senesnis arba daug eksploatuojamas. Jeigu pastebite bet kokius aukščiau išvardintus požymius, nedelsdami kreipkitės į AutoAra servisą, kur variklio grandinės keitimas atliekamas išsamiai ir profesionaliai. Laiku atliktas variklio grandinės keitimas padės išvengti rimtesnių variklio gedimų ir prailgins jo tarnavimo laiką.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Variklio grandinės keitimas: išvengti staigmenų padės laiku atlikta techninė apžiūra

Variklio grandinės keitimas - ne dažna procedūra. Variklio grandinė yra atspari išorės aplinkos veiksniams ir dažnai gali tarnauti net ilgiau, nei pats variklis. Išvengti nemalonių staigmenų padės periodinė automobilio patikra, kurios metu galima tiksliai nustatyti ar jau reikalingas variklio grandinės keitimas. Ekspertai pataria nedelsti ir visada laiku atlikti techninę apžiūrą. Nutrūkusi variklio grandinė gali sugadinti variklio stūmoklius, vožtuvus bei kitas detales.


Kai grandinė nutrūksta, ji nebepalaiko alkūninio veleno ir paskirstymo veleno sinchronizavimo, o tai gali sukelti:

 • Stūmoklių ir vožtuvų susidūrimą. Stūmokliai gali pakilti aukštyn, kai vožtuvai yra atviri, sukeldami smūgį ir galimą abiejų dalių deformaciją ar lūžimą.

 • Cilindro sienelių pažeidimus. Nutrūkusi grandinė gali subraižyti ar sulaužyti cilindro sieneles, o tai gali lemti variklio kompresijos praradimą ir sumažėjusį efektyvumą.

 • Kitų variklio komponentų gedimą. Nutrūkusi grandinė taip pat gali sugadinti kitus variklio komponentus, tokius kaip paskirstymo veleno pavaros krumpliaračiai, alyvos siurblys ir vandens siurblys.

Labai svarbu reguliarius automobilio tikrinimas ir variklio grandinės keitimas, siekiant laiku pastebėti nusidėvėjimą ir užkirsti kelią jos nutrūkimui. Pavėluotai sureagavus į variklio grandinės problemas, pasekmės gali būti skaudžios.


Rekomenduojama atlikti šiuos veiksmus:

 • Reguliariai keisti paskirstymo grandinę ir įtempiklį, laikantis gamintojo rekomendacijų;

 • Naudoti aukštos kokybės alyvą ir filtrą;

 • Reguliariai tikrinti variklio alyvos slėgį;

 • Klausytis neįprastų variklio triukšmų, kurie gali rodyti paskirstymo grandinės problemą;


Kaip variklio grandinės keitimas įtakoja tinkamą variklio darbą?

Variklio veikimo stabilumas. Laikui bėgant, variklio grandinė gali išsitempti, kas gali sukelti nepakankamą jos įtempimą. Tai gali lemti netolygų variklio darbą, vibraciją ir netikėtus variklio užgesimus. Naujos variklio grandinės keitimas užtikrina, kad variklio veikimas būtų stabilus ir patikimas.


Variklio našumo optimizavimas. Tikslus grandinės įtempimas yra būtinas optimaliam variklio našumui. Netinkamas jos veikimas, gali sukelti sumažėjusį galingumą, padidėjusias kuro sąnaudas ar net variklio pažeidimus. Teisingas variklio grandinės pakeitimas, užtikrins, kad variklis veiks efektyviau, optimizuojant jo našumą.


Variklio ilgaamžiškumas. Sena ar nusidėvėjusi grandinė gali nutrūkti, o tai gali sukelti rimtų variklio pažeidimų, įskaitant vožtuvų ir stūmoklių susidūrimą. Tokios avarijos remontas gali būti labai brangus ar net pareikalauti viso variklio keitimo. Laiku pakeista grandinė sumažina tokios žalos riziką, taip ilginant variklio tarnavimo laiką.


Triukšmo mažinimas. Nusidėvėjusi grandinė gali sukelti papildomą triukšmą variklio darbo metu, tokiį kaip čirškimas ar dūzgimas. Nauja grandinė užtikrina tylesnį variklio darbą.


Geresnė sąnaudų kontrolė. Nors grandinės keitimas yra brangus procesas, vis dėlto tai gali padėti išvengti didesnių atsirandančių išlaidų ateityje, susijusių su variklio gedimais dėl grandinės būklės. Prevencinis variklio grandinės keitimas yra ekonomiškai efektyvesnis nei didelio masto variklio kapitalinis remontas po grandinės gedimo.


Kur rasti geriausią autoservisą?

Variklio grandinės keitimas - darbas, kurį verta patikėti šios srities profesionalams. Tačiau, dažnai kyla klausimas, kaip iš visos gausos išsirinkti patikimą autoservisą už prieinamą kainą? Nereikia išradinėti dviračio, nes geriausius autoservisus galima rasti tiesiog įvedus į paieškos sistemos langelį “variklio grandinės keitimas Vilnius”. Viskas labai paprasta, nes geriausi autoservisai yra matomi, o jų klientų aptarnavimo politika yra atvira ir skaidri.


Variklio grandinės keitimas Vilniuje - tiems, kas vertina kokybišką aptarnavimą ir profesionalų darbą. Ilgametę darbo patirtį turintys mūsų autoserviso meistrai tinkamai pasirūpins Jūsų automobiliu. Įgytos žinios ir įgūdžiai, profesionalumas, atsakingumas ir kruopštumas, bei atsidavimas darbui - tai, kas vienija visus mūsų meistrus. Kokybė už prieinamą kainą - mūsų autoserviso prioritetai. Registruokitės konsultacijai!


Variklio grandinės keitimas - kaina priklauso nuo poreikių

Variklio grandinės keitimo kaina priklauso nuo remonto darbų sudėtingumo. Nustatyti tikslią kaina meistrai gali tik po automobilio patikros, nes preliminari kaina gali neatitikti realybės. Todėl, grandinės keitimo kainos aptariamos individualiai. Tinkamai neprižiūrint visos automobilio sistemos galima sugadinti variklį ar neigiamai paveikti kitas sistemas. Todėl tik po apžiūros specialistai galės nustatyti kokie remonto darbai yra reikalingi ir kokia bus galutinė grandinės keitimo kaina. Variklio grandinės keitimas Vilniuje mūsų autoservise - aiški ir skaidri kainodara, kad kiekvienas klientas gautų tinkamiausią ir ekonomiškiausią sprendimą.


https://autoservisas-vilniuje.lt/variklio-grandines-keitimas-vilnius


AutoAra - aukštos kokybės variklio grandinės keitimas 

 • Ilgametė patirtis ir ekspertų komanda.  Mūsų mechanikai turi ilgametę patirtį keičiant variklio grandines įvairiems automobiliams.

 • Naujausios technologijos ir įranga. Naudojame tik naujausias technologijas ir modernią įrangą, užtikrinančią tikslų ir efektyvų darbą.

 • Kokybiškos dalys ir medžiagos. Siūlome tik puikios kokybės variklio grandines ir kitas detales, atitinkančias aukštus standartus.

 • Konkurencingos kainos ir specialūs pasiūlymai. Mūsų kainos yra konkurencingos rinkoje, o klientams reguliariai siūlome įvairius specialius pasiūlymus.

 • Garantija. Visiems darbams suteikiame teisės aktų numatytą garantiją.

Variklio grandinės keitimas apima šias paslaugas:

Variklio grandinės diagnostika

Atliekame išsamią variklio grandinės būklės patikrą, apimančią:

 • Grandinės įtempimo matavimą;
 • Grandinės nusidėvėjimo lygio įvertinimą;
 • Grandinės tarškėjimo ir kitų triukšmų analizę;
 • Hidraulinių įtempėjų ir kitų susijusių detalių patikrą;

 • Variklio grandinės keitimas. Pakeičiamos visos nusidėvėjusios detalės, kad užtikrinti ilgalaikį ir patikimą variklio darbą. Darbus atliekame profesionaliai ir laikantis gamintojo rekomendacijų.

 • Grandinės įtempiklio ir kitų susijusių detalių keitimas. Keičiame nusidėvėjusius ar sugedusius grandinės įtempėjus, kreipiančiąsias, žvaigždutes ir kitus komponentus.

 • Variklio reguliavimas po grandinės keitimo. Atliekame variklio vožtuvų reguliavimą, patikriname ir sureguliuojame uždegimo sistemą, Kompiuterinės diagnostikos pagalba išsamiai patikriname variklį.

Mes taip pat siūlome:

 • Variklio tepalų keitimą;

 • Variklio filtrų keitimą;

 • Variklio diagnostiką;

 • Variklio remontą;

 • Kitas automobilio priežiūros ir remonto paslaugas;


AutoAra komanda yra čia, kad padėtų Jums visuose automobilio aptarnavimo klausimuose. Patikėkite savo transporto priemonės rūpesčius mums! 


 

Registracija
Internetu arba +37065948053