Kapitalinis variklio remontas Vilniuje - AutoAra

Variklis – ko gero svarbiausias kiekvieno automobilio komponentas. Vos tik pasukus užvedimo raktelį, variklis patiria didžiulę apkrovą ir dirba nesustodamas. Tinkamai automobilio eksploatacijai reikalingas nepriekaištingas automobilio variklio darbas. Vis dėlto, ilgainiui, dėl nuolat patiriamos apkrovos, dauguma automobilių varikliuose esančių detalių tampa nebeeksploatuojamos. Todėl, automobiliui turi būti atliktas variklio kapitalinis remontas.


Pailginti tinkamą variklio darbo laiką galima periodiškai tikrinant variklio funkcionalumą (kompiuterinė diagnostika) bei atliekant nedidelius variklio priežiūros, remonto darbus. Tačiau, net ir kruopščiai prižiūrint automobilio variklį, po ilgesnės automobilio eksploatacijos automobiliui būtinas kapitalinis variklio remontas. Net sudėtingiausias kapitalinis variklio remontas mūsų autoservise dažniausiai išsprendžiamas labai greitai.


Variklio kapitalinis remontas Vilniuje – gana brangi paslauga, kurią autoservisai atlieka gana retai. Būtent, todėl, prireikus atlikti variklio kapitalinį remontą, rekomenduojame kreiptis į tikrus, variklių remonto srityje ilgametę patirtį turinčius, specialistus. Autoservisas, kuriame dirba tokie meistrai, turi būti modernus ir turėti visą įrangą, reikalingą tinkamam kapitalinio variklio remontui. Mūsų autoservise dirbantys meistrai - savo srities profesionalai, kurie, pasitelkę turimą įrangą, užtikrina, kad kapitalinis variklio remontas Vilniuje bus atliktas be didesnių nesklandumų. Profesionalus ir greitas kapitalinis variklio remontas Vilniuje (variklio galvos remontas, variklio galvučių remontas, variklio bloko remontas) - Skambinkite nedelsiant!

https://autoservisas-vilniuje.lt/variklio-kapitalinis-remontas-vilnius


Variklio kapitalinis remontas. Reikalingas kai:

  • Motoras pradeda prastai užsivesti arba pastoviai užgesta;

  • Ženkliai padidėja tepalų, kuro sąnaudos;

  • Varikliui esant darbo režime girdimi nebūdingi garsai, kalimas.

Jei pastebėjote nors vieną šių variklio sklandžiam darbui nebūdingų ženklų, variklio kapitalinis remontas ar bent jau variklio patikra reikalinga nedelsiant. Nesuskubus variklis gali sugesti nepataisomai ir jį pakeisti kainuos keletą kartų brangiau. Gali prireikti tokių paslaugų: variklio galvos remontas, variklio galvučių remontas, variklio bloko remontas. Skambinkite telefonu arba registruokitės konsultacijai internetu - pasistengsime Jums padėti!


Variklio kapitalinis remontas Vilniuje. Kaip atliekame?

Kaip jau minėta, variklio kapitalinis remontas kokybiškai bus atliekamas tik tų meistrų, kurie turi ilgametę patirtį bei tinkamą įrangą. Mūsų autoservise dirbantys meistrai prieš pradėdami kapitalinio variklio remontą atlieka variklio diagnostiką (variklio patikra) bei apžiūri pirmuosius gedimų požymius. Tokiu būdu tiksliai įvertinama variklio remonto apimtis bei kaina. T.y. naudodami specializuotą įrangą, meistrai išsiaiškina esamą variklio būklę ir nustato, kokie remonto darbai yra reikalingi. Surašę visus galimus gedimus, mūsų specialistai informuos automobilio savininką apie visus galimus variklio remonto darbus, kainą. Variklio kapitalinis remontas Vilniuje pradedamas pasikonsultavus su automobilio savininku, suderinus ir išaiškinus visus galimus darbus bei kainą. Kapitalinio variklio remonto atveju variklis yra išimamas iš automobilio, o tuomet išardomas. Dažnai atliekami variklio galvos remontas, šlifavimas, variklio galvučių remontas, variklio bloko remontas.


Tokiu būdu, meistrai gali matyti konkrečių variklio dalių būklę bei defektus, kuriuos privalu pašalinti. Viską įvertinus variklis nuvalomas ir pradedami variklio remonto darbai. Prieš keisdami bet kokią variklio detalę, mūsų meistrai su automobilio savininku aptars defektuotų detalių būklę. Todėl, įvertinę padėtį galėsite patys spręsti, kurias dalis remontuoti, o kurias keisti. Privalome pabrėžti, kad mūsų autoservise dirbantys meistrai dės tik tas dalis, kurios atitinka Jūsų automobilio modelio specifikacijas, gamintojų reikalavimus. Baigiant kapitalinį variklio remontą keičiami tepalai. Surinkus variklį į reikiamą padėtį, jis sureguliuojamas bei patikrinamas.


Variklių remontas Vilniuje. Kodėl verta rinktis mus?

Kapitalinis variklių remontas mūsų autoservise atliekamas itin profesionaliai ir greitai. Palikę mums remontuoti savo automobilius galite būti garantuoti, kad variklių remontas bus pradėtas nedelsiant. Mūsų autoservise dirbantys meistrai sukaupė ilgametę darbo patirtį variklių remonto srityje. Todėl, drąsiai garantuojame, kad bus atlikti visi reikalingi darbai, kad Jūs ir vėl galėtumėte kiekvieną dieną saugiai vairuoti savo transporto priemonę. Po kapitalinio variklio remonto ar bet kokio kito atlikto remonto mūsų autoserviso specialistai taip pat išsakys visas rekomendacijas, kaip taisyklingai eksploatuoti automobilį, kad galėtumėte važiuoti kuo ilgiau neatliekant automobilio remonto darbų. Registruokitės jau šiandien!

https://autoservisas-vilniuje.lt/variklio-kapitalinis-remontas-vilnius


Apie mus

Pirminė patikra iš karto

Automobilių remontas Vilniuje: užsiregistruok šiandien ir pirminę patikrą ar meistro konsultaciją gauk iš karto. Susipažinę su gedimų požymių apibūdinimu mūsų autoserviso specialistai pasitelkę kompiuterinę diagnostiką ar/ir kitą reikiamą įrangą įvertins galimų gedimų apimtį. Ir tik suderinę su klientu preliminarią remonto sąmatą tęs automobilio remonto darbus.


Statistiškai sutaupome iki 30%

Savo veiklą pradėjome dar 2008 metais, todėl ilgametės patirties dėka turim visas reikiamas kompetencijas kokybiškam ir svarbiausia tikslingam remontui atlikti. Per tą laiką buvo pastebėta, kad nemaža dalis pas mus atvykstančių klientų ir iš anksto neigiamai nusiteikę autoservisų atžvilgiu. Pasak jų taip yra dėl to, kad autoservisai linkę piktnaudžiauti – pradinė remonto kaina skiriasi nuo galutinės, neturintis kompetencijos meistras gedimus šalina per ilgai, keičia tas dalis, kurių dar keisti nereikia ir t.t.


Kompetencijos ar reikiamos įrangos stoka dažniausiai lemia ne tik prastą atliktų darbų kokybę, bet ir nepagrįstai didesnes laiko bei pinigines sąnaudas. Meistras, kuris pirmą kartą susiduria su tam tikrais iššūkiais, ko gero, nepasieks optimalaus rezultato. Darbai atliekami ne tikslingai, o spėjimo būdu, todėl ir rezultatas nebūna tenkinantis.


Remonto metu darbas turi būti organizuojamas efektyviai. Tai galima pasiekti, kai autoservise yra pasiekta simbiozė tarp ilgametės patirties, žinių ir profesionalios įrangos. Tuomet pasiekiamas geras kainos, remonto kokybės ir laiko santykis.


Garantija

Visiems savo darbams suteikiame įstatymais bei dalių gamintojų numatytą garantiją. Suprantame, kaip svarbu išleisti laimingą klientą, todėl stengiamės, kad automobilio remontas mūsų klientams nekeltų papildomų rūpesčių.


Registracija
Internetu arba +37065948053