Sankabos Keitimas Vilniuje - AutoAra

Ar žinote, kodėl sankabos keitimo kaina gali būti trigubai aukštesnė nei atsarginių dalių kaina? Nepaisant to, kad automatinių pavarų dėžių automobiliai yra populiaresni, vis gi atsiranda mechaninių dėžių gynėjai, kurie vertina mechaninių dėžių paprastumą ir prieinamumą. Tačiau anksčiau ar vėliau, kaip ir kitos autodalys, mechaninės dėžės komponentai susidėvi ir reikalingas sankabos keitimas, o sankabos keitimo kaina kartais gali nemaloniai nustebinti ir būti net trigubai aukštesnė, nei pačių komponentų kaina.


Sankabos keitimas: kaina nustatoma po patikros

Sankabos sistema susideda iš trijų pagrindinių dalių: sankabos disko, diskatoriaus, išminamojo guolio. Kiekvienai iš šių dalių būdingas natūralus susidėvėjimas, kuris yra gana netolygus. Todėl sankabos keitimas dažniausiai atliekamas kompleksiškai, nors įmanoma kiekvieną elementą nupirkti atskirai, tačiau tai nerekomenduojama. Ekspertai pataria, visada rinktis pilną sankabos keitimą.


Nepaisant to, kad sankabos konstrukcija yra paprasta, komplektas gali kainuoti gana brangiai. Įtakos kainai turi medžiagų ir apdirbimo kokybė. Tačiau, iš tikrųjų sankabos keitimo išlaidos čia tik prasideda, nes sudėtingiausias procesas priešakyje - sankabos keitimas. Sankabos keitimas tikrai nelengvas darbas ir daugybę niuansų iškyla į paviršių tik atsukus pirmąjį varžtą. Todėl šį darbą geriausiai patikėti šios srities profesionalams. Pas mus atleikamas sankabos keitimas Vilniuje - profesionalus, greitas ir kokybiškas.


Iš pirmo žvilgsnio įprastas sankabos keitimas gali pavirsti į ilgą papildomų darbų sąrašą, nes kartu su sankaba nusidėvi ir šalia esantys komponentai. Atsižvelgiant į automobilio tipą ir modelį, komponentų būklę mechanikai galės nustatyti sankabos keitimo kaina tik po automobilio patikros. Sankabos keitimas Vilniuje - vieta, kur dirba atsidavę profesionalai, kurie pasiruošę rasti tinkamiausią ir ekonomiškiausią sprendimą bet kurioje situacijoje, nes mums rūpi kiekvienas klientas.

https://autoservisas-vilniuje.lt/sankabos-keitimas-remontas-vilnius


Sankabos keitimas ar sankabos remontas?

Sankabos remontas yra žymiai paprastesnė procedūra, nei sankabos keitimas. Remonto atveju dažnai net nereikia išimti pavarų dėžės. Tačiau jei sankabos suremontuoti nepavyksta, ją, žinoma, reikėtų pakeisti. Sankabos remontas yra taip pat ne pigus, tačiau kainuoja mažiau nei sankabos keitimas. Todėl, kartais, automobilių savininkai ieškodami būdų sutaupyti renkasi remontą, tačiau ne visuomet šis sprendimas atsiperka. Nustatyti ar reikalingas sankabos remontas ar keitimas padės šios srities specialistai.


Sankabos remontas Vilniuje: mūsų autoservisas teikia aukštos kokybės paslaugas bet kurio automobilio modelio savininkui. Po automobilio patikros specialistai nustato gedimo priežastį ir nusprendžia ar reikia keitimo, ar užteks remonto. Sankabų remontas reikalauja specialių žinių, patirties ir profesionalios įrangos. Mūsų atliekamas sankabos remontas pasižymi modernia įrangą, novatoriškais sprendimais, aukštos kvalifikacijos darbuotojais ir maloniu aptarnavimu. Registruokitės konsultacijai jau šiandien!


Sankabos keitimas ir sankabos remontas, kodėl verta rinktis mus?

Sankabos remontas ar keitimas mūsų autoservise atliekamas itin profesionaliai ir greitai. Palikę mums remontuoti savo automobilius galite būti garantuoti, kad remontas ar patikra bus pradėti nedelsiant. Mūsų autoservise dirbantys meistrai sukaupė ilgametę darbo patirtį purkštukų remonto srityje. Todėl, drąsiai garantuojame, kad bus atlikti visi reikalingi darbai, kad Jūs ir vėl galėtumėte kiekvieną dieną saugiai vairuoti savo transporto priemonę. Po sankabos remonto, keitimo ar bet kokio kito atlikto remonto mūsų autoserviso specialistai taip pat išsakys visas rekomendacijas, kaip taisyklingai eksploatuoti automobilį, kad galėtumėte važiuoti kuo ilgiau neatliekant automobilio remonto darbų.

https://autoservisas-vilniuje.lt/sankabos-keitimas-remontas-vilnius


Apie mus

Pirminė patikra iš karto

Automobilių remontas Vilniuje: užsiregistruok šiandien ir pirminę patikrą ar meistro konsultaciją gauk iš karto. Susipažinę su gedimų požymių apibūdinimu mūsų autoserviso specialistai pasitelkę kompiuterinę diagnostiką ar/ir kitą reikiamą įrangą įvertins galimų gedimų apimtį. Ir tik suderinę su klientu preliminarią remonto sąmatą tęs automobilio remonto darbus.


Statistiškai sutaupome iki 30%

Savo veiklą pradėjome dar 2008 metais, todėl ilgametės patirties dėka turim visas reikiamas kompetencijas kokybiškam ir svarbiausia tikslingam remontui atlikti. Per tą laiką buvo pastebėta, kad nemaža dalis pas mus atvykstančių klientų ir iš anksto neigiamai nusiteikę autoservisų atžvilgiu. Pasak jų taip yra dėl to, kad autoservisai linkę piktnaudžiauti – pradinė remonto kaina skiriasi nuo galutinės, neturintis kompetencijos meistras gedimus šalina per ilgai, keičia tas dalis, kurių dar keisti nereikia ir t.t.


Kompetencijos ar reikiamos įrangos stoka dažniausiai lemia ne tik prastą atliktų darbų kokybę, bet ir nepagrįstai didesnes laiko bei pinigines sąnaudas. Meistras, kuris pirmą kartą susiduria su tam tikrais iššūkiais, ko gero, nepasieks optimalaus rezultato. Darbai atliekami ne tikslingai, o spėjimo būdu, todėl ir rezultatas nebūna tenkinantis.


Remonto metu darbas turi būti organizuojamas efektyviai. Tai galima pasiekti, kai autoservise yra pasiekta simbiozė tarp ilgametės patirties, žinių ir profesionalios įrangos. Tuomet pasiekiamas geras kainos, remonto kokybės ir laiko santykis.


Garantija

Visiems savo darbams suteikiame įstatymais bei dalių gamintojų numatytą garantiją. Suprantame, kaip svarbu išleisti laimingą klientą, todėl stengiamės, kad automobilio remontas mūsų klientams nekeltų papildomų rūpesčių.


Registracija
Internetu arba +37065948053