Sankabos keitimas Vilniuje - AutoAra

Jaučiate, kad Jūsų automobiliui kyla sunkumų keičiant pavaras? Sankaba – viena svarbiausių transporto priemonės dalių, atsakinga už sklandų pavarų perjungimą. Jei ji susidėvėjusi, gali kilti daugybė problemų, pradedant nuo nemalonaus trūkčiojimo ir baigiant visišku pavarų perjungimo gedimu. Sankaba – tai tarpinis elementas tarp variklio ir transmisijos, atsakingas už sukimo momento perdavimą iš variklio į pavarų dėžę. Vis dėlto, kaip ir bet kuri kita mechaninė dalis, sankaba laikui bėgant susidėvi, todėl sankabos keitimas ar remontas tampa būtinu ir neišvengiamu procesu.


Kaip suprasti, kad reikalingas sankabos remontas ar keitimas?

Sankabos remontas ar keitimas gali būti reikalingas, kai pastebite tam tikrus automobilio simptomus, rodančius, kad sankaba neveikia taip, kaip turėtų.

Štai keletas pagrindinių požymių, kurie gali rodyti būtinybę remontuoti arba keisti sankabą:

 • Sankabos pedalas tapo ypač sunkiai spaudžiamas;
 • Jaučiami sankabos slydimo požymiai;
 • Keistas garsas spaudžiant ar atleidžiant sankabos pedalą;
 • Jaučiamos vibracijos spaudžiant sankabos pedalą;
 • Sunkus pavarų perjungimas;
 • Nuspaustas sankabos pedalas nekyla į pradinę padėtį;

Jeigu pastebėjote bet kurį iš šių požymių, rekomenduojama kuo greičiau kreiptis į AutoAra serviso specialistą, kuris galėtų atlikti išsamų gedimo identifikavimą bei tiksliai nurodyti, ar reikalingas sankabos remontas, ar visiškas sankabos keitimas. 


Kaip sankabos keitimas įtakoja atliekamo proceso kainą?

Ar žinote, kodėl sankabos keitimo kaina gali būti trigubai aukštesnė nei atsarginių dalių kaina? Nepaisant to, kad automatinių pavarų dėžių automobiliai yra populiaresni, vis gi atsiranda mechaninių dėžių gynėjai, kurie vertina mechaninių dėžių paprastumą ir prieinamumą. Tačiau anksčiau ar vėliau, kaip ir kitos autodalys, mechaninės dėžės komponentai susidėvi ir reikalingas sankabos keitimas, o sankabos keitimo kaina kartais gali nemaloniai nustebinti ir būti net trigubai aukštesnė, nei pačių komponentų kaina. 


Sankabos konstrukcija yra paprasta, tačiau sankabos keitimo komplektas gali kainuoti gana brangiai. Įtakos kainai turi medžiagų ir apdirbimo kokybė. Sankabos keitimas tikrai nelengvas darbas ir daugybę niuansų iškyla į paviršių tik atsukus pirmąjį varžtą. Todėl šį darbą geriausiai patikėti šios srities AutoAra profesionalams.


Sankabos keitimo kaina gali būti ženkliai aukštesnė nei paties sankabos komplekto kaina dėl kelių pagrindinių priežasčių:

 • Darbo valandos. Sankabos keitimas yra gana sudėtingas procesas, kuris reikalauja išankstinės patirties ir specialių įrankių. Meistrui gali prireikti keleto valandų ar net visos darbo dienos, kad sankabos keitimas būtų atliktas preciziškai, atsižvelgiant į automobilio modelį ir darbo sudėtingumą.

 • Specialūs įrankiai ir įranga. Sankabos keitimas reikalauja specialių įrankių, kurių įsigijimas ir priežiūra gali būti brangūs. Tai apima hidraulinius keltuvus, specializuotas veržlias ir kitą įrangą, būtiną sunkiai pasiekiamų vietų automobilyje prieigai.

 • Papildomos dalys ir medžiagos. Sankabos keitimo metu gali paaiškėti, kad reikia pakeisti ir kitas detales: sankabos išminamąjį guolį, sankabos cilindrą ar net variklio alyvą ir filtrus. Šios papildomos dalys ir medžiagos dar labiau padidina bendras išlaidas.

 • Sudėtingumas. Kai kuriems automobiliams, ypač tiems, kurie turi sudėtingesnes konstrukcijas, sankabos keitimas gali būti itin daug laiko ir sąnaudų reikalaujantis procesas.Tai reiškia, kad meistrams reikia skirti daugiau laiko, kad atliktų darbą tinkamai, o tai tiesiogiai veikia galutinę kainą.

Šios priežastys kartu paaiškina, kodėl sankabos keitimas, gali būti ženkliai brangesnis už atsarginių dalių kainą. Tačiau, atsižvelgiant į mechaninių pavarų dėžių ilgaamžiškumą ir patikimumą, ši investicija dažnai yra laikoma verta išlaidų, ypač ilgalaikėje perspektyvoje.


https://autoservisas-vilniuje.lt/sankabos-keitimas-remontas-vilnius


Sankabos keitimas: kaina nustatoma po patikros

Sankabos sistema susideda iš trijų pagrindinių dalių: sankabos disko, diskatoriaus, išminamojo guolio. Kiekvienai iš šių dalių būdingas natūralus nusidėvėjimas, kuris yra gana netolygus. Todėl sankabos keitimas dažniausiai atliekamas kompleksiškai, nors įmanoma kiekvieną elementą pakeisti atskirai, tačiau tai nerekomenduojama. Ekspertai pataria, visada rinktis pilną sankabos keitimą.


Pas mus atliekamas sankabos keitimas Vilniuje - profesionalus, greitas ir kokybiškas. Kainą galima tiksliai nustatyti tik atlikus automobilio techninę patikrą, nes reikia įvertinti ne tik paties sankabos mechanizmo būklę, bet ir galimus papildomus gedimus, kurie gali būti susiję su sankabos sistemos veikimu. Jei norite sužinoti apytikslę sankabos keitimo kainą savo automobiliui, rekomenduojame kreiptis į {{site.custom.name} serviso centrą, kuriame atliekama techninė patikra. 


Iš pirmo žvilgsnio įprastas sankabos keitimas gali pavirsti į ilgą papildomų darbų sąrašą, nes kartu su sankaba nusidėvi ir šalia esantys komponentai. Atsižvelgiant į automobilio tipą ir modelį, komponentų būklę mechanikai galės nustatyti sankabos keitimo kaina tik po automobilio patikros. Sankabos keitimas Vilniuje - vieta, kur dirba atsidavę profesionalai, pasiruošę rasti tinkamiausią ir ekonomiškiausią sprendimą bet kurioje situacijoje, nes mums rūpi kiekvienas klientas.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Sankabos keitimas ar sankabos remontas?

Sankabos remontas yra žymiai paprastesnė procedūra, nei sankabos keitimas. Remonto atveju dažnai net nereikia išimti pavarų dėžės. Tačiau jei sankabos suremontuoti nepavyksta, ją, žinoma, reikėtų pakeisti. Sankabos remontas yra taip pat ne pigus, tačiau kainuoja mažiau nei sankabos keitimas. Todėl, kartais, automobilių savininkai ieškodami būdų sutaupyti renkasi remontą, tačiau ne visuomet šis sprendimas atsiperka.

Sankabos keitimas ar remontas priklauso nuo sankabos būklės ir gedimo pobūdžio. Kai kuriais atvejais galima remontuoti tam tikras sankabos dalis; keičiant išslydimo diską ar atstatant sankabos cilindrą, o kitais atvejais reikalingas visiškas sankabos keitimas.

Pagrindiniai veiksniai įtakojantys sankabos taisymo ar  keitimo pasirinkimą:

 • Sankabos gedimo simptomų sudėtingumas 
 • Nusidėvėjimo laipsnis
 • Remonto sąnaudos
 • Automobilio amžius ir būklė

Nustatyti ar reikalingas sankabos remontas ar keitimas padės šios srities AutoAra specialistai.


Sankabos remontas Vilniuje: mūsų autoservisas teikia aukštos kokybės paslaugas bet kurio automobilio modelio savininkui. Po automobilio patikros specialistai nustato gedimo priežastį ir nusprendžia ar reikalingas sankabos keitimas, ar užteks remonto. Sankabos remontas reikalauja specialių žinių, patirties ir profesionalios įrangos. Mūsų atliekamas sankabos remontas pasižymi, novatoriškais sprendimais, aukštos kvalifikacijos darbuotojais naudojančiais reikiamą įrangą bei maloniu aptarnavimu. Registruokitės konsultacijai jau šiandien!


https://autoservisas-vilniuje.lt/sankabos-keitimas-remontas-vilnius


Sankabos keitimas ir sankabos remontas. Kodėl šie darbai gali būti patikėti mums?

Sankabos remontas ar keitimas mūsų autoservise atliekamas itin profesionaliai ir greitai. Palikę mums remontuoti savo automobilius galite būti garantuoti, kad automobilio patikra ir sankabos remontas  bus pradėti nedelsiant. Mūsų autoservise dirbantys meistrai sukaupę ilgametę sankabos remonto ir keitimo procesuose. Drąsiai garantuojame, kad bus atlikti visi reikalingi darbai, ir Jūs vėl galėsite saugiai vairuoti savo transporto priemonę. Po sankabos remonto, keitimo ar bet kokio kito atlikto remonto mūsų autoserviso specialistai taip pat išsakys visas rekomendacijas, kaip taisyklingai eksploatuoti automobilį, kad galėtumėte važiuoti kuo ilgiau neatliekant automobilio remonto darbų. Naudojame tik modernią ir tikslingą įrangą, kad sankabos remontas, bei keitimas būtų kokybiškas ir greitas. 


Rinkdamiesi mus, galite būti tikri, kad:

 • Jūsų automobilis bus suremontuotas operatyviai ir efektyviai.
 • Remontui bus naudojamos tik aukštos kokybės detalės.
 • Gausite garantiją atliktiems darbams.
 • Mūsų specialistai visada pasiruošę patarti ir padėti.

Susisiekite su AutoAra šiandien ir sužinokite, kaip galime padėti Jums išspręsti sankabos problemas!


 

Registracija
Internetu arba +37065948053


D.U.K.


Dažniausi sankabos gedimo požymiai yra šie:

 • Sankabos slydimas: Variklio apsukos kyla, bet automobilis nesiekia atitinkamo greičio, ypač įsibėgėjant ar važiuojant įkalnėje.
 • Sunku perjungti pavaras: Pavara perjungiama sunkiai arba visai neįmanoma perjungti, ypač iš neutralaus į pirmą arba atgal į neutralią padėtį.
 • Keisti garsai: Girdimi neįprasti garsai, tokie kaip cypimas, girgždėjimas ar barškėjimas, spaudžiant arba atleidžiant sankabos pedalą.
 • Sankabos pedalo vibracija: Jaučiama vibracija arba trūkčiojimas sankabos pedale, kai jį spaudžiate.

Sankabos keitimo kaina priklauso nuo automobilio markės, modelio ir gedimo pobūdžio. Vidutiniškai sankabos keitimas gali kainuoti nuo 500 iki 1500 eurų. Kaina apima darbų sąnaudas, sankabos komplekto (sankabos diskas, spaudimo plokštė ir išmetimo guolis) kainą. Kai kuriuose automobiliuose gali reikėti keisti ir smagratį, kas padidina bendrą remonto kainą.

Sankabos remontas arba keitimas paprastai trunka nuo 4 iki 8 valandų, priklausomai nuo automobilio tipo ir mechaniko patirties. Darbų trukmė priklauso nuo automobilio konstrukcijos sudėtingumo ir reikalingų darbų apimties. Kai kuriuose automobiliuose gali tekti nuimti daug detalių, kad būtų pasiektas sankabos mazgas, todėl darbų trukmė gali būti ilgesnė.