Pagrindinio diržo keitimas Vilniuje - AutoAra

Pagrindinio diržo keitimas – procesas, kuris, atsižvelgiant į automobilio markę, modelį atliekamas pravažiavus 50–85 tūkst. km. Pagrindinis diržas – tai viena svarbiausių Jūsų automobilio variklio sudedamųjų dalių, reikalaujanti priežiūros bei periodiško (ciklinio) keitimo. Pagrindinis variklio diržas arba paskirstymo diržas skirtas alkūninio ir paskirstymo velenų darbo sinchronizacijai variklyje atlikti. Dėl to, kad pagrindinis diržas turi polinkį susidėvėti, jis negali būti naudojamas amžinai. Be to, vis dar nėra automatizuotos sistemos, nuolat pranešančios apie paskirstymo diržo būklę, todėl periodiškai reikalinga pagrindinio diržo būklės kontrolė bei pagrindinio diržo keitimas.


Taip pat svarbu pabrėžti, kad pagrindinio diržo keitimas yra būtina procedūra, nes nusidėvėjęs paskirstymo diržas gali trūkti, taip sukeldamas rimtų bėdų Jūsų vairuojamo automobilio variklio būklei. Nutrūkus pagrindiniam diržui ir varikliui esant veikimo būsenoje, geriausiu atveju gali būti deformuoti vožtuvai, o blogiausiu varikliui bus būtinas kapitalinis variklio remontas. Todėl nedelsiant registruokitės pagrindinio diržo būklės patikrai autoservise. Pagrindinio diržo keitimas Vilniuje mūsų autoservise atliekamas pagal visus Jūsų automobilio markės gamintojo reikalavimus.


Nors dažnai kalbama, kad pagrindinio diržo keitimas yra nesudėtinga procedūra, bet verta paminėti, kad kokybiškas šio darbo atlikimas reikalauja ypatingo dėmesio ir kruopštumo. Su pagrindiniu diržu rekomenduotina kartu keisti ir visą pagrindinio diržo komplektą: įtempėjus, vandens siurbliuką bei kitas reikalingas pakeisti dalis. Drąsiai galime teigti, kad mūsų autoserviso meistrai yra kompentetingi ir šiuolaikiški, pagrindinio diržo keitimas Vilniuje atliekamas itin kokybiškai. Todėl nedelskit ir registruokitės konsultacijai. Didžiuojamės, kad pagrindinio diržo keitimas mūsų meistrų pagalba yra profesionalus ir greitas. Išbandykite patys!

https://autoservisas-vilniuje.lt/pagrindinio-dirzo-keitimas-vilnius


Pagrindinio diržo keitimas Vilniuje. Kodėl vertas rinktis mus?

Sekiant išvengti rimto variklio remonto reiktų periodiškai patikrinti ar pagrindinis diržas dar yra naudotinas. Meistrui pastebėjus pagrindinio diržo susidėvėjimo požymius, būtinas pagrindinio diržo keitimas. Vis dėlto svarbu paminėti, kad dažnai pagrindinio (paskirstymo) diržo nesimato, nes jis būna užslėptas po apsauga, todėl įvertinti jo būklę dalinai neišrinkus variklio - sudėtinga. Daugumos automobilių gamintojų rekomendacija, kad pagrindinio diržo keitimas būtų atliekamas pravažiavus 50–85 tūkst. km. Pabrėžtina, kad ši rekomendacija taikoma tik tiems pagrindiniams (paskirstymo) diržams, kurie yra originalūs. Neretai autoservisuose ar kitose automobilių remonto vietose pagrindinio diržo keitimo metu, naudojami neoriginalūs, kinietiški ir pigūs pagrindiniai diržai. Savaime suprantama tokie pagrindiniai diržai tarnauja trumpiau bei turi didesnę tikimybę nutrūkti anksčiau laiko.


Mūsų autoservise atliekamas ne vien pagrindinio diržo keitimas, bet ir pagrindinio diržo būklės patikra, diagnostika. Jei Jūsų automobilį sunku užvesti, ženkliai padidėjo dūmų išmetimas arba kuro sąnaudos, reikėtų patikrinti pagrindinio diržo būklę. Norint išvengti kitų galimų gedimų ir brangaus nenumatyto remonto reikėtų nedelsiant kreiptis į patikimą autoservisą. Mūsų klientai žino, kad rinkdamiesi mus Jūs gaunate aukščiausią kokybę už geriausią kainą. Pagrindinio diržo keitimo kaina mūsų autoservise atitinka darbų kokybę, nes mes naudojame tik kokybiškas detales ir profesionalią įrangą. Mūsų autoserviso specialistai pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus, susijusius su pagrindinio diržo keitimu Vilniuje, bei suteikti visokeriopą pagalbą kitais automobilių klausimais.

https://autoservisas-vilniuje.lt/pagrindinio-dirzo-keitimas-vilnius


Apie mus

Pirminė patikra iš karto

Automobilių remontas Vilniuje: užsiregistruok šiandien ir pirminę patikrą ar meistro konsultaciją gauk iš karto. Susipažinę su gedimų požymių apibūdinimu mūsų autoserviso specialistai pasitelkę kompiuterinę diagnostiką ar/ir kitą reikiamą įrangą įvertins galimų gedimų apimtį. Ir tik suderinę su klientu preliminarią remonto sąmatą tęs automobilio remonto darbus.


Statistiškai sutaupome iki 30%

Savo veiklą pradėjome dar 2008 metais, todėl ilgametės patirties dėka turim visas reikiamas kompetencijas kokybiškam ir svarbiausia tikslingam remontui atlikti. Per tą laiką buvo pastebėta, kad nemaža dalis pas mus atvykstančių klientų ir iš anksto neigiamai nusiteikę autoservisų atžvilgiu. Pasak jų taip yra dėl to, kad autoservisai linkę piktnaudžiauti – pradinė remonto kaina skiriasi nuo galutinės, neturintis kompetencijos meistras gedimus šalina per ilgai, keičia tas dalis, kurių dar keisti nereikia ir t.t.


Kompetencijos ar reikiamos įrangos stoka dažniausiai lemia ne tik prastą atliktų darbų kokybę, bet ir nepagrįstai didesnes laiko bei pinigines sąnaudas. Meistras, kuris pirmą kartą susiduria su tam tikrais iššūkiais, ko gero, nepasieks optimalaus rezultato. Darbai atliekami ne tikslingai, o spėjimo būdu, todėl ir rezultatas nebūna tenkinantis.


Remonto metu darbas turi būti organizuojamas efektyviai. Tai galima pasiekti, kai autoservise yra pasiekta simbiozė tarp ilgametės patirties, žinių ir profesionalios įrangos. Tuomet pasiekiamas geras kainos, remonto kokybės ir laiko santykis.


Garantija

Visiems savo darbams suteikiame įstatymais bei dalių gamintojų numatytą garantiją. Suprantame, kaip svarbu išleisti laimingą klientą, todėl stengiamės, kad automobilio remontas mūsų klientams nekeltų papildomų rūpesčių.


Registracija
Internetu arba +37065948053