Mes nesame "dylerinis" Citroen Servisas. Remontuojame NEGARANTINIUS automobilius PIGIAU.

Citroen servisas Vilniuje - AutoAra

Kiekvienas automobilis, taip pat ir Citroën, gali susidurti su tam tikrais gedimais. Tačiau svarbiausia – jų neignoruoti ir laiku kreiptis į profesionalus, kurie padės tinkamai juos išspręsti. Susidūrėte su bet kuria automobilio gedimo problema? Citroen servisas - kvalifikuotų meistrų komanda, kuri  apžiūrės automobilį, kuo greičiau ir efektyviau, ir tinkamai pašalins gedimą, taupant Jūsų laiką ir pinigus. Svarbu pabrėžti, kad reguliariai tikrinti automobilio būklę ir kreiptis į AutoAraprofesionalus dėl gedimų taisymo yra esminė automobilio eksploatavimo dalis. Tai ne tik padeda išvengti netikėtų automobilio gedimų, bet ir gali sumažinti galimus remonto kaštus ateityje. Be to, tinkama automobilio priežiūra ir laiku atliekamas Citroen remontas užtikrina, kad automobilis atitiktų saugumo reikalavimus ir būtų patikimas transporto priemonės vairuotojui bei keleiviams.


https://autoservisas-vilniuje.lt/citroen-servisas-vilnius


 Kaip atpažinti, kad Citroen remontas atliekamas tik profesionalų?

Bandymai patiems remontuoti automobilius gali būti ne tikslingas sprendimas. Ne kokybiškai atliktas Citroen remontas, gali sukelti dar didesnių problemų, kurios galiausiai kainuos daug brangiau. Todėl, susidūrus su automobilio gedimu, geriausia kreiptis į autoservisą, kuriame dirba ne tik kvalifikuoti specialistai, bet ir naudojama aukštos kokybės įranga. Tai leidžia garantuoti, kad Citroen remontas bus atliktas, ne tik efektyviai, bet ir prieš tai tikslingai identifikavus automobilio gedimus.


Nepaisant to, ne visi servisai gali pasiūlyti aukšto lygio specialistus ir patikimą įrangą. Tai ypač pasakytina apie Citroen markės automobilius. Tačiau mūsų AutoAra serviso, atliekamas Citroen automobilių remontas Vilniuje, išsiskiria kaip vienas iš kokybiškiausių ir - ekonomiškiausių pasirinkimų. Mes gedimus atpažįstame kuo tiksliau, vengdami netikslių ar aplinkinių problemų sprendimo būdų.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Patikimas Citroen servisas ir kokybiškas remontas vienoje vietoje

Mes užtikriname, kad kiekviena automobilio problema bus išspręsta efektyviausiu ir tinkamiausiu būdu. Mūsų komanda teikia aukštos kokybės paslaugas ir garantuoja puikius rezultatus remontuojant Citroen markės automobilius. AutoAra teikiamos paslaugos apima visapusišką Citroen automobilių priežiūrą: išsamią ir dalinę kompiuterinę diagnostiką, techninę apžiūrą, remonto darbus įvairaus sudėtingumo problemoms spręsti, reguliarų techninį aptarnavimą, taip pat teikiame konsultacijas ir pagalbą automobilių klausimais. Mes vertiname kiekvieną klientą ir teigiamą mūsų autoserviso reputaciją. Citroen servisas - aukščiausios kokybės darbai, profesionalumas ir atsakomybė. Citroen remontas mūsų servise Vilniuje vykdomas operatyviai ir efektyviai.


Dažniausias Citroen remontas, su kuriuo susiduriame kiekvieną dieną

Citroen automobiliai, kaip ir bet kurie kiti automobiliai, gali turėti įvairių techninių problemų, kurios pasireiškia dėl įvairių priežasčių, įskaitant gamybos defektus, dėvėjimąsi ar netinkamą naudojimą.


Nors konkretus automobilio gedimas gali skirtis priklausomai nuo modelio ir gamybos metų, yra keletas dažniausiai pasitaikančių problemų, su kuriomis susiduria Citroen automobilių savininkai:

 • Variklio ir pavarų dėžės problemos. Įskaitant problemas su variklio aušinimo sistema, tepimo sistema, degimo sistemos problemomis ar net variklio trūkumais, kurie gali sukelti mažesnę variklio galios išvestį ar net variklio sustojimą, dėl ko Citroen remontas tampa būtinu ir neišvengiamu.

 • Važiuoklės defektai. Citroen remontas dažnai gali atsirasti, dėl gedimų susijusių su amortizatoriais, svirtimis, krumpliaračiais ir kitais pakabos komponentais, dėl kurių sumažėja vairavimo komfortas ir padidėja važiavimo triukšmas.

 • Elektros sistemos gedimai. Tai gali apimti klaidas su variklio valdymo įranga, netikėtus elektronikos gedimus, problemų su šviesomis, langų valdymo mechanizmais ir kitais elektriniais komponentais.

 • Stabdžių sistemos problemos. Problemos su stabdžių sistemos komponentais, įskaitant ABS jutiklius ir stabdžių kaladėlių dilimą, gali sukelti stabdžių efektyvumo sumažėjimą.

Citroen servisas. Mūsų teikiamos paslaugos

Pilna techninė apžiūra ir diagnostika

Citroen servisas -  išsamus patikrinimas, skirtas įvertinti bendrą Jūsų Citroen automobilio būklę.

Tai apima:

Vizualinę apžiūrą:

 • Kėbulo būklės patikrinimas (įbrėžimai, įlenkimai, rūdys)
 • Padangų ir ratlankių būklės patikrinimas
 • Variklio skyriaus apžiūra
 • Važiuoklės ir pakabos apžiūra
 • Stabdžių sistemos apžiūra
 • Išmetimo sistemos apžiūra
 • Vidaus apdailos apžiūra 

Kompiuterinė diagnostiką:

 • Variklio valdymo sistemos diagnostika
 • Transmisijos valdymo sistemos diagnostika
 • Stabdžių sistemos diagnostika
 • Kėbulo valdymo sistemos diagnostika
 • Oro pagalvių sistemos diagnostika 

Bandymus:

 • Stabdžių bandymai
 • Važiuoklės bandymai
 • Variklio išmetamųjų dujų bandymai 

Pilna techninė apžiūra ir diagnostika gali padėti nustatyti paslėptus automobilio gedimus. Net jeigu Jūsų automobilis atrodo ir važiuoja gerai, gali būti užslėptų gedimo problemų, kurios laikui bėgant gali sukelti rimtesnes problemas. Atidus techninis patikrinimas ir išsamus diagnostikos procesas leidžia laiku atpažinti potencialias gedimo žymes ir imtis reikiamų veiksmų jų šalinimui. Tai užkerta kelią tam, kad vėliau nekiltų rimtesnių problemų ir nebūtų reikalingas, sudėtingas Citroen remontas. Techniškai tvarkingas automobilis yra saugesnis vairuoti tiek Jums, tiek kitiems eismo dalyviams. Reguliariai atliekant techninę apžiūrą ir diagnostiką galima išlaikyti geresnę automobilio būklę, o tai padidins jo vertę, jei nuspręsite jį parduoti. 


Priežiūros darbai pagal gamintojo rekomendacijas

Citroen servisas siūlo įvairias technines patikras ir aptarnavimo procedūras, siekiant užtikrinti automobilio patikimumą, saugumą ir ekonomiškumą. Šie darbai paprastai apima:

 • Variklio alyvos keitimas. Intervalas priklauso nuo variklio tipo ir modelio, paprastai kas 10 000 – 20 000 km arba kas 1 metus.
 • Oro filtro keitimas. Kas 10 000 – 20 000 km arba kas 1 metus.
 • Kuro filtro keitimas. Kas 20 000 – 40 000 km arba kas 2 metus.
 • Salono filtro keitimas. Kas 15 000 – 20 000 km arba kas 1 metus.
 • Stabdžių skysčio keitimas. Kas 2 metus.
 • Aušinimo skysčio keitimas. Kas 4 metus.
 • Pavarų dėžės alyvos keitimas. Kas 40 000 – 60 000 km arba kas 4 metus.
 • Variklio diržo keitimas. Kas 100 000 – 120 000 km arba kas 6 metus.
 • Kiti priežiūros darbai:
 • Akumuliatoriaus tikrinimas. Kas 1 metus.
 • Padangų keitimas. Kai protektoriaus gylis mažesnis nei 3 mm.
 • Stabdžių sistemos tikrinimas. Kas 2 metus.
 • Važiuoklės tikrinimas. Kas 2 metus.
 • Išmetimo sistemos tikrinimas. Kas 2 metus.
 • Kėbulo antikorozinė apsauga. Kas 2 metus.

Citroen servisas rekomenduoja reguliariai tikrinti automobilio naudojimo instrukciją, kurioje pateikiama tiksli informacija apie priežiūros darbus ir intervalus, atsižvelgiant į Jūsų automobilio modelį ir variklio tipą.


https://autoservisas-vilniuje.lt/citroen-servisas-vilnius


Nedylerinis Citroen servisas. Atraskite mūsų privalumus

Universalumas

Citroen servisas tui modernią įrangą, skirtą Citroën automobiliams diagnostuoti ir remontuoti. Mūsų komanda sudaryta iš patyrusių ir sertifikuotų specialistų, kurie puikiai žino visas Citroen markės modelio  ypatybes. Tai reiškia mažiau laiko praleisto servise ir daugiau laiko kelyje. Nesvarbu, koks Citroen modelis ar metai – mes žinome, kaip sugrąžinti nepriekaištingą būklę Jūsų automobiliui.


Tik kokybiškų detalių naudojimas

Suprantame, kad detalės vaidina itin svarbų vaidmenį automobilio ilgaamžiškumui ir saugumui. Todėl naudojame tik patikimas automobilio dalis arba aukščiausios kokybės sertifikuotus jų analogus,visada atsižvelgiant į klientų pageidavimus ir nekompromituojant darbų kokybės.  Suprantame, kad Jūsų automobiliui reikalingos tik geriausios detalės. 


Konkurencingos kainos 

Tai skamba kaip puikus pasiūlymas klientams, ypač vertinant skaidrumą ir galimybę iš anksto žinoti būsimas išlaidas. Detali sąmata leidžia klientams geriau suplanuoti savo biudžetą ir mažina netikėtumų riziką. 


Garantija

Esame tikri savo kokybiškai atliktu darbu ir suteikiame garantiją tiek atliktiems darbams, tiek naudojamoms detalėms. Ji suteikia klientui pasitikėjimą ir užtikrintumą, kad paslauga bus kokybiška.


Patogus aptarnavimas

Suprantame, kad Jūsų laikas brangus, todėl siūlome patogų aptarnavimą – automobilį galite palikti ir pasiimti jums patogiu metu.


Patikėkite savo Citroen rūpesčius mūsų specialistams!


 

Registracija
Internetu arba +37065948053


D.U.K.


Dažniausi Citroën C4 modelio gedimai ir jų remonto darbai yra šie:

 • Pakabos sistemos problemos: Dažnai pasitaiko amortizatorių, stabilizatoriaus traukių ir svirčių gedimai. Amortizatorių keitimas gali kainuoti nuo 150 iki 400 eurų už ašį, priklausomai nuo darbo sudėtingumo ir naudojamų dalių kokybės.
 • Elektronikos problemos: Dažnai pranešama apie elektronikos komponentų gedimus, pvz., prietaisų skydelio, centrinio užrakto ir klimato kontrolės sistemos gedimus. Elektronikos gedimų remontas gali kainuoti nuo 100 iki 500 eurų, priklausomai nuo problemos pobūdžio.
 • Variklio paskirstymo diržo problemos: Paskirstymo diržas turi būti reguliariai keičiamas siekiant išvengti rimtų variklio pažeidimų. Paskirstymo diržo keitimas gali kainuoti nuo 300 iki 800 eurų, priklausomai nuo variklio tipo ir darbo sudėtingumo.

Citroën Berlingo variklio alyvos keitimas ir techninė priežiūra paprastai kainuoja nuo 100 iki 200 eurų. Tai apima variklio alyvos ir alyvos filtro keitimą, taip pat kitų filtrų (pvz., oro ir salono) patikrą ir keitimą, jei reikia. Papildomai, techninė priežiūra apima stabdžių sistemos patikrą, padangų slėgio ir būklės patikrą, visų skysčių lygių patikrą (pvz., aušinimo skysčio, stabdžių skysčio, langų plovimo skysčio), taip pat bendrą automobilio būklės įvertinimą.

Dažniausios Citroën C5 dyzelinio variklio problemos ir jų remonto kainos:

 • DPF (dyzelinio dalelių filtro) užsikimšimas: Užsikimšęs DPF filtras gali sukelti variklio galios praradimą ir padidėjusį degalų suvartojimą. DPF filtro valymas arba keitimas gali kainuoti nuo 200 iki 1500 eurų, priklausomai nuo to, ar filtras valomas, ar keičiamas nauju.
 • EGR (išmetamųjų dujų recirkuliacijos) vožtuvo gedimai: EGR vožtuvo problemos gali sukelti netolygų variklio darbą ir padidėjusį dūmingumą. EGR vožtuvo keitimas gali kainuoti nuo 150 iki 400 eurų.
 • Turbo problemos: Turbo kompresoriaus gedimai gali sukelti variklio galios praradimą ir padidėjusį degalų suvartojimą. Turbo kompresoriaus remontas arba keitimas gali kainuoti nuo 800 iki 2000 eurų, priklausomai nuo gedimo masto.