Variklių remontas Vilniuje - AutoAra

Kokybiškas variklių remontas – tai vienas sudėtingiausių techninių darbų, kuriuos atlieka autoservisų meistrai. Tikriausiai daugeliui vairuotojų, ypač tiems, kurių automobiliai skaičiuoja ne pirmą dešimtmetį, frazė „reikalingas variklio remontas“ skamba ypatingai gąsdinančiai. Tačiau, jei autoservise, kuris teikia variklio remonto paslaugas, dirba tikri profesionalai, jie sugebės bet kokį variklio gedimą pašalinti greitai, o ir kaina neišgąsdins. Kreipkitės į mūsų autoservisą, čia variklių remontas Vilniuje atliekamas tik specialistų, šioje srityje jau sukaupusių itin didelę patirtį, bei reikiamą žinių bagažą. Registruokitės konsultacijai – profesionalus meistras atsakys į visus su variklių remontu susijusius Jūsų klausimus!


https://autoservisas-vilniuje.lt/dyzeliniu-varikliu-remontas-vilnius


Variklių remontas. Kada reiktų susirūpinti?

Variklių remontas gali būti reikalingas įvairiais atvejais, ir yra keletas ženklų, kurie gali rodyti, kad Jūsų transporto priemonės variklis reikalauja dėmesio ar net remonto.

 • Padidėjusios tepalų, kuro sąnaudos;

 • Tiršti dūmai, pasirodę iš išmetimo sistemos;

 • Aušinimo skysčio patekimas į tepalus;

 • Pastovūs „metaliniai“ garsai varikliui dirbant;

 • Variklis periodiškai užgesta

 • Automobilis prastai užsiveda

 • Klaidų kodai ir įspėjimo lemputės


 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Variklių remontas. Pagrindinės procedūros 

Stūmoklių, stūmoklių žiedų keitimas

Stūmoklių ir stūmoklių žiedų keitimas yra svarbus variklių remontas, kuris gali būti atliekamas esant įvairioms situacijoms, įskaitant variklio remontą dėl nusidėvėjimo, gedimo arba naudojant aukštesnio našumo stūmoklius ir žiedus. Stūmokliai yra variklio dalys, kurios tiesiogiai kontaktuoja su cilindro sienele ir paverčia deguonies ir degalų mišinio slėgį į mechaninį judesį. Jie yra pagrindinis variklio komponentas, kuris perduoda jėgą variklio velenui. Stūmokliai gali dėl nusidėvėjimo, temperatūros pokyčių ar kitų veiksnių prarasti efektyvumą arba netgi sudeginti. Nusidėvėję arba pažeisti žiedai gali sumažinti variklio efektyvumą ir padidinti išmetamų teršalų kiekį.


Vožtuvų keitimas

Vožtuvų keitimo procesas yra labai svarbus variklio priežiūros ir remonto aspektas, kadangi tinkamai veikiantys vožtuvai yra būtini užtikrinant efektyvų degalų mišinio įpurškimą, išmetimų išvedimą ir bendrą variklio veikimo efektyvumą.


Riebokšlių, sandariklių, tarpinių keitimas

Riebokšlių, sandariklių, ir tarpinių keitimas svarbus procesas užtikrinantis variklio ir kitų mechanizmų efektyvumą ir tinkamą veikimą. Šie komponentai yra būtini norint išlaikyti skysčių: tepalų, aušinimo skysčių sandarumą ir apsaugoti mechanizmus nuo nešvarumų ir dulkių.


Cilindrų bloko ir pačių cilindrų restauravimas

Restauravimo procesas yra itin svarbus ne tik norint atkurti variklio veikimą, bet ir siekiant užtikrinti geresnę degalų ekonomiją. Cilindrų bloko ir pačių cilindrų restauravimas yra sudėtingas, bet labai svarbus procesas, leidžiantis pratęsti variklio gyvavimo trukmę, pagerinti jo veikimą ir efektyvumą. Sėkmingas restauravimas reikalauja išsamios diagnostikos, kruopščių remonto darbų ir aukštos kokybės komponentų, taip pat reguliarios priežiūros ir profesionalų priežiūros.


Alkūninio ir skirstomojo veleno restauravimas

Variklio remontas apima alkūninio veleno restauravimą. Šis komponentas perduoda jėgą iš cilindrų į transmisiją.

Alkūninio veleno restauravimas:

 • Patikrinimą ir matavimą, kad nustatyti veleno būklę ir nusidėvėjimą.
 • Šlifavimą ar poliravimą, kad pašalinti paviršiaus defektus ir atstatyti sklandų paviršių.
 • Balansavimą, kad užtikrinti, jog velenas sukasi be vibracijų, kas yra labai svarbu efektyviam variklio darbui.
 • Atkūrimą, jei reikia, pakeičiant arba atstatant suvaržytas dalis, tokias kaip guoliai.

Skirstomasis velenas yra atsakingas už vožtuvų atidarymą ir uždarymą tinkamu laiku. 

Skirstomojo veleno restauravimas:

 • Patikrinimą dėl nusidėvėjimo ar pažeidimų.
 • Šlifavimą, kad būtų pašalinti paviršiaus defektai.
 • Keitimą, jei nustatomas per didelis nusidėvėjimas ar pažeidimas, kurio negalima pašalinti šlifavimo būdu.

Restauravimas turėtų būti atliekamas tik patyrusių specialistų, nes netinkamas atstatymas gali sukelti rimtus variklio gedimus. Be to, kartais gali būti ekonomiškiau pakeisti detales naujomis, nei bandyti jas restauruoti, ypač jei pažeidimai yra dideli.


Cilindrų bloko galvutės restauravimas

Šis variklio remontas apima keletą svarbių žingsnių, kurių tikslas – atstatyti cilindrų bloko galvutės funkcionalumą ir užtikrinti, kad ji atitiktų gamintojo nustatytus techninius reikalavimus. Restauravimo metu yra galimybė ne tik pataisyti esamus defektus bet ir atlikti įvairius patobulinimus, kurie gali padidinti variklio efektyvumą ir galios išgavimą. Galima atlikti vožtuvų vietų ir kanalų portavimą bei poliravimą, kuris pagerina oro srautą į variklio cilindrą ir iš jo, taip padidinant variklio galios išgavimą ir efektyvumą.


Automobilio variklio remontas atliekamas:

Variklio būklės įvertinimas 

Serviso specialistai atlieka išsamią variklio analize, kad identifikuotų problemas ir jų šaltinius. Šiame etape gali būti taikoma kompiuterinė diagnostika naudojant specializuotus įrankius klaidų kodams iš variklio bloko nuskaityti. Taip pat vykdoma rankinis variklio patikrinimas, kurio metu yra vertinamas tepalo lygis, aušinimo skysčio būklė, diržai, grandinės bei kitos variklio dalys.


Variklio demontavimas

Sekantis žingsnis yra variklio demontavimas po pradinės diagnostikos. Demontavimo metu yra būtinas atidumas, kad nesugadinti šalia esančių dalių. Ši procedūra apima: kolektorių, generatoriaus, starterio, aušinimo sistemos ir kitų elementų atjungimą.


Dalių ženklinimas

Yra labai svarbu kruopščiai pažymėti visus išimtus komponentus, jų pritvirtinimo vietas ir ryšius tarp jų, kad būtų užtikrintas sklandus surinkimas vėliau.


Gedimų identifikavimas

Išardytos variklio dalys yra kruopščiai tikrinamos dėl nusidėvėjimo, pažeidimų ar kitų problemų. Tai apima: cilindrų, vožtuvų, tarpinių, žiedų, ašių ir kitų esminių komponentų peržiūrą.


Dalių keitimas ir taisymas

Aptikti gedimai nulemia, ar dalys turėtų būti pakeistos, ar galima jas taisyti. Dažniausiai reikia pakeisti nusidėvėjusias tarpines, vožtuvus, žiedus ir kitas dalis. Variklio remontas  atliekamas  AutoAra servise, jei nustatomi variklio komponentų gedimai ar nusidėvėjimas.


Variklio valymas

Būtinas žingsnis yra variklio valymas, kadangi su laiku jame susikaupia purvas, alyvos likučiai, dulkės ir kiti teršalai. Šie nešvarumai gali lemti įvairias problemas tokias kaip: aušinimo sistemos veikimo sutrikimas, alyvos cirkuliacijos problemos ir netgi gaisro rizika. Be to, švarus variklis palengvina būsimų problemų diagnostiką ir atrodo estetiškai patraukliau.


Dalių peržiūra ir surinkimas

Valymo procesui pasibaigus, dar kartą tikrinamos visos dalys dėl papildomų defektų ar problemų, kurios galėjo likti nepastebėtos. Tada variklis surenkamas atgal, laikantis gamintojo rekomendacijų ir naudojant tinkamus įrankius. Svarbu, kad visi judantys komponentai būtų tinkamai patepti, siekiant išvengti per ankstyvo dalių nusidėvėjimo.


https://autoservisas-vilniuje.lt/dyzeliniu-varikliu-remontas-vilnius


Dyzelinių varikliu remontas

Variklio remontas remontuojant dyzelinius variklius atliekamas atidžiai patikrinant keletą svarbių sistemų, įskaitant kuro, alyvos tiekimo sistemas, purkštukus, ir kuro filtrus, alyvos keitimą ir užtikrinti kitų variklio dalių tinkamumą. Dyzelinių variklių eksploatacija skiriasi nuo benzininių variklių, o jų ilgaamžiškumas neapsaugo nuo galimų gedimų ar efektyvumo praradimo laikui bėgant. Specializuotas dyzelinių variklių remontas reikalauja išsamios techninės žinios ir tinkamų įrankių, todėl susidūrus su variklio problemomis dyzelinių transporto priemonių, rekomenduojama kreiptis į profesionalus AutoAra mechanikus.


Benzininių variklių remontas

Benzininių variklių remontas yra esminis veiksmų rinkinys, kuris užtikrina variklio funkcionalumą ir optimalų veikimą. Tai apima įvairias procedūras, tokias kaip: degimo sistemos, kuro sistemos, žvakių pakeitimo, taip pat skysčių būklės tikrinimą ir kitas svarbias variklio dalių remonto veiklas. Dyzelinių ir benzininių variklių taisymas skiriasi dėl jų konstrukcinių ypatybių, todėl labai svarbu žinoti, kokio tipo variklis įmontuotas Jūsų transporto priemonėje, ir atitinkamai atlikti būtinas patikras bei priežiūros procedūras. 


Kapitalinis variklio remontas

Kapitalinis variklio remontas gali būti brangus ir laiko reikalaujantis procesas, tačiau jis gali būti ekonomiškai pagrįstas pasirinkimas senesniems automobiliams, kurių varikliai yra labai susidėvėję, arba tam tikrai atvejais, kai norima išsaugoti konkretų automobilį dėl sentimentalių ar kolekcinių priežasčių. Kapitalinis variklio remontas reikalauja ypatingo dėmesio, siekiant gerų remonto rezultatų. Kapitalinis variklio remontas yra sudėtingas procesas, kuris reikalauja išankstinio planavimo, atidumo ir profesionalumo. Svarbu atsižvelgti ne tik į technines detales, bet ir į ekonominius, aplinkosaugos bei ilgalaikės vertės aspektus. Atlikus sėkmingą kapitalinį remontą, automobilis gali tarnauti dar daug metų, suteikiant patikimumą, geresnį našumą ir didesnį vairavimo malonumą. 


Variklio remontas. Svarbiausi aspektai

 • Kokybiškos dalys. Naudojamos tik aukštos kokybės, gamintojo rekomenduojamas arba geriau už gamintojo specifikacijas atitinkančios dalys. Tai užtikrina ilgesnį ir patikimesnį variklio tarnavimo laiką po remonto.

 • Profesionalūs įrankiai ir įranga. Specializuoti įrankiai ir įranga yra būtini tiksliam ir efektyviam remonto darbui atlikti. Tai apima cilindrų honavimo įrangą, momentinius raktus, vožtuvų šlifavimo ir surinkimo įrankius.

 • Patirtis ir žinios. Variklio remontas reikalauja specifinių žinių ir patirties. Pasirinkite AutoAra, turintį gilias žinias apie Jūsų automobilio variklio modelį.

 • Tikrinimas ir balansavimas. Sudėtingesniems varikliams, ypač tiems, kurie naudojami sportinėse ar modifikuotose transporto priemonėse, svarbu atlikti švaistiklių ir svirties balansavimą, kad būtų užtikrintas maksimalus efektyvumas ir minimalus vibracijos lygis.

 • Elektronika ir programinė įranga. Šiuolaikiniai varikliai yra sudėtingi ir įtraukia daug elektronikos bei kompiuterių valdymo. Atliktas variklio remontas gali pareikalauti, perprogramuoti variklio valdymo bloką (ECU) arba atlikti kitus elektroninius reguliavimus, kad užtikrinti optimalų veikimą.

 Variklio remontas. Kaip išlaikyti variklio efektyvumą

Reguliarus techninis automobilio aptarnavimas

Vienas iš geriausių būdų, kad automobilio variklio remontas būtų išvengtas – laikytis gamintojo rekomenduojamo techninio aptarnavimo grafiko. Tai apima: tepalo ir tepalo filtro keitimą, aušinimo skysčio patikrinimą ir keitimą, taip pat uždegimo ir kuro sistemos komponentų tikrinimą.


Pasitikrinkite variklio alyvą

Reguliariai tikrinkite variklio alyvos lygį ir būklę. Jeigu alyva tampa juoda arba pastebite metalo drožles, tai gali reikšti variklio dėvėjimąsi. Alyvos lygio kritimas taip pat gali signalizuoti apie galimus nutekėjimus.


Sekite degalų suvartojimą

Staigus degalų suvartojimo padidėjimas gali rodyti, kad variklis veikia neefektyviai. Tai gali būti susiję su uždegimo sistemos problemomis, oro filtro užterštumu ar kuro sistemos gedimais.


Venkite ekstremalių važiavimo sąlygų

Stiprus variklio apkrovimas toks, kaip ilgalaikis važiavimas dideliu greičiu ar sunkaus krovinio vežimas, gali pagreitinti variklio dėvėjimąsi. Stenkitės vengti tokio tipo apkrovų, jeigu tai įmanoma.


 Išmokite suprasti savo automobilį

Kuo geriau suprasite, kaip veikia Jūsų transporto priemonė ir kokie yra normalūs jos veikimo parametrai, tuo lengviau pastebėsite bet kokius nukrypimus nuo įprastos veiklos.


Atsižvelkite į aplinkos veiksnius

Aplinkos sąlygos tokios kaip: labai aukšta ar žema temperatūra, gali turėti įtakos variklio veikimui ir jo ilgaamžiškumui. Šaltomis sąlygomis rekomenduojama naudoti žiemos tepalus, kurie pagerina variklio užvedimą ir mažina dėvėjimąsi šaltuoju oru. Atminkite, kad variklio priežiūra ir tinkamas elgesys su automobiliu yra raktas į ilgalaikį jo veikimą. Jeigu kyla abejonių dėl variklio būklės, visada geriau pasikonsultuoti su profesionalais, nei bandyti spręsti variklio gedimo problemas savarankiškai, nes kokybiškas variklio remontas tai Jūsų automobilio tinkamas eksploatavimas. Automobilio variklio priežiūra yra svarbus įsipareigojimas, kuris reikalauja nuoseklaus dėmesio ir atsakingumo. Laiku atliekamas variklio remontas ir reguliariai tikrinama variklio būklė, padės išvengti daugelio problemų, pratęsti automobilio tarnavimo laiką ir užtikrinti saugų bei patikimą jo veikimą. 


Variklių remontas AutoAra. Mes pasiruošę padėti

Daugelis vairuotojų nelinkę skirti labai daug dėmesio pirmiesiems gedimo požymiams – nenorima tikėti, kad gresia variklio remontas. Tokį požiūrį dažniausiai lemia noras sutaupyti. Tačiau svarbu pabrėžti, kad daugeliu atvejų, kuo anksčiau yra diagnozuoti variklio defektai, tuo variklio remonto kaina būna mažesnė. Taigi, vos tik pastebėję pirmuosius defektus, kreipkitės variklio diagnostikai – tai ne tik leis sutaupyti, bet ir išvengti rimtesnių problemų. Mūsų autoservise dirbantys profesionalai itin kokybiškai atlieka tiek variklio diagnostiką, tiek variklio remontą. Tinkamas variklių remontas Vilniuje galimas net tik dėl kvalifikuotų meistrų, bet ir dėl turimos visos reikalingos specialios įrangos. Taigi, taupykite savo pinigus, kreipkitės pirminei konsultacijai, diagnostikai pas mus. Tuo pačiu, suprasite, kad variklio remontas ne visada reiškia didelius remonto kaštus. 


Mūsų autoservisas teikia aukštos kokybės ir efektyvią variklių remonto paslaugą. Pasitikėdami savo automobilį mums, galite būti tikri, kad variklio remontas bus pradėtas operatyviai. Autoservise dirba patyrę meistrai, turintys ilgametę patirtį automobilių variklių remonto srityje, todėl drąsiai garantuojame, kad bus atlikti visi reikalingi darbai, kad Jūs ir vėl galėtumėte kiekvieną dieną saugiai vairuoti savo transporto priemonę. Po variklio remonto ar bet kokio kito atlikto remonto mūsų autoserviso specialistai taip pat išsakys visas rekomendacijas, kaip taisyklingai eksploatuoti automobilį, kad galėtumėte važiuoti kuo ilgiau neatliekant automobilio remonto darbų. Registruokitės nedelsiant!


Automobilio variklio remontas. O kaip su kaina? 

 • Variklio tipas ir dydis. Lengvųjų automobilių, sunkvežimių, motociklų ar specialios įrangos varikliai gali turėti labai skirtingas remonto darbų kainas.
 • Gedimo pobūdis. Paprastas variklio remontas - žvakių keitimas ar aušinimo skysčio pakeitimas, yra žymiai pigesni nei sudėtingesni variklio remontai tokie kaip: grandinės keitimas ar cilindro galvutės taisymas.
 • Automobilio markė ir modelis. Kai kurie automobiliai turi labai brangias atsargines dalis arba reikalauja specialių įrankių bei žinių, kurios gali padidinti remonto kainą.
 • Darbo valandos. Darbo užmokestis gali skirtis priklausomai nuo regiono, serviso patirties ir kvalifikacijos.
 • Atsarginės dalys. Originalios gamintojo dalys (OEM) paprastai yra brangesnės nei alternatyvios (ne originalios) dalys.

Labai svarbu prieš pradedant bet kokį remontą gauti išankstinę kainos sąmatą iš patikimo automobilių serviso, kad išvengtumėte netikėtų išlaidų. Taip pat verta pasidomėti keletu skirtingų servisų pasiūlymais, kad rastumėte geriausią kainos ir kokybės santykį. Variklių remontas Vilniuje mūsų AutoAra autoservise padės sutaupyti Jūsų pinigus ir laiką.


Nedelsdami kreipkitės į AutoAra ir  gaukite profesionalią pagalbą!


 

Registracija
Internetu arba +37065948053