Variklių remontas Vilniuje - AutoAra

Kokybiškas variklio remontas – tai vienas sudėtingiausių techninių darbų, kuriuos atlieka autoservisų meistrai. Tikriausiai daugeliui vairuotojų, ypač tiems, kurių automobiliai skaičiuoja ne pirmą dešimtmetį, frazė „reikalingas variklio remontas“ skamba ypatingai gąsdinančiai. Tačiau, jei autoservise, kuris teikia variklio remonto paslaugas, dirba tikri profesionalai, jie sugebės bet kokį variklio gedimą pašalinti greitai, o ir kaina neišgąsdins. Kreipkitės į mūsų autoservisą, čia variklių remontas Vilniuje atliekamas tik specialistų, šioje srityje jau sukaupusių itin didelę patirtį. Registruokitės konsultacijai – profesionalus administratorius atsakys į visus su variklių remontu susijusius Jūsų klausimus!

https://autoservisas-vilniuje.lt/dyzeliniu-varikliu-remontas-vilnius


Variklio remontas. Kada reiktų susirūpinti?

 • Padidėjusios tepalų, kuro sąnaudos;

 • Tiršti dūmai, pasirodę iš išmetimo sistemos;

 • Aušinimo skysčio patekimas į tepalus;

 • Pastovūs „metaliniai“ garsai varikliui dirbant;

 • Variklis periodiškai užgesta;

 • Automobilis prastai užsiveda.


Variklių remontas Vilniuje. Procedūra:

Variklio remontas susideda iš tokių pagrindinių darbų:

 • Stūmoklių, stūmoklių žiedų keitimas;

 • Vožtuvų keitimas;

 • Riebokšlių, sandariklių, tarpinių keitimas;

 • Cilindrų bloko ir pačių cilindrų restauravimas;

 • Alkūninio ir skirstomojo velenų restauravimas;

 • Cilindrų bloko galvutės restauravimas.


Variklių remontas Vilniuje. Kodėl verta rinktis mus?

Daugelis vairuotojų nelinkę skirti labai daug dėmesio pirmiesiems gedimo požymiams – nenorima tikėti, kad gresia variklio remontas. Tokį požiūrį dažniausiai lemia noras sutaupyti. Tačiau svarbu pabrėžti, kad daugeliu atvejų, kuo anksčiau yra diagnozuoti variklio defektai, tuo variklio remonto kaina būna mažesnė. Taigi, vos tik pastebėję pirmuosius defektus, kreipkitės variklio diagnostikai – tai ne tik leis sutaupyti, bet ir išvengti rimtesnių problemų. Mūsų autoservise dirbantys profesionalai itin kokybiškai atlieka tiek variklio diagnostiką, tiek variklio remontą. Tinkamas variklių remontas Vilniuje galimas net tik dėl kvalifikuotų meistrų, bet ir dėl turimos visos reikalingos specialios įrangos. Taigi, taupykite savo pinigus, kreipkitės pirminei konsultacijai, diagnostikai pas mus. Tuo pačiu, suprasite, kad variklio remontas ne visada reiškia didelius remonto kaštus. Variklių remontas Vilniuje mūsų autoservise padės sutaupyti Jūsų pinigus ir laiką.


Variklių remontas mūsų autoservise atliekamas itin profesionaliai ir greitai. Palikę mums remontuoti savo automobilius galite būti garantuoti, kad variklio remontas bus pradėtas nedelsiant. Mūsų autoservise dirbantys meistrai sukaupė ilgametę darbo patirtį variklių remonto srityje. Todėl, drąsiai garantuojame, kad bus atlikti visi reikalingi darbai, kad Jūs ir vėl galėtumėte kiekvieną dieną saugiai vairuoti savo transporto priemonę. Po variklio remonto ar bet kokio kito atlikto remonto mūsų autoserviso specialistai taip pat išsakys visas rekomendacijas, kaip taisyklingai eksploatuoti automobilį, kad galėtumėte važiuoti kuo ilgiau neatliekant automobilio remonto darbų. Registruokitės jau šiandien!

https://autoservisas-vilniuje.lt/dyzeliniu-varikliu-remontas-vilnius


Apie mus

Pirminė patikra iš karto

Automobilių remontas Vilniuje: užsiregistruok šiandien ir pirminę patikrą ar meistro konsultaciją gauk iš karto. Susipažinę su gedimų požymių apibūdinimu mūsų autoserviso specialistai pasitelkę kompiuterinę diagnostiką ar/ir kitą reikiamą įrangą įvertins galimų gedimų apimtį. Ir tik suderinę su klientu preliminarią remonto sąmatą tęs automobilio remonto darbus.


Statistiškai sutaupome iki 30%

Savo veiklą pradėjome dar 2008 metais, todėl ilgametės patirties dėka turim visas reikiamas kompetencijas kokybiškam ir svarbiausia tikslingam remontui atlikti. Per tą laiką buvo pastebėta, kad nemaža dalis pas mus atvykstančių klientų ir iš anksto neigiamai nusiteikę autoservisų atžvilgiu. Pasak jų taip yra dėl to, kad autoservisai linkę piktnaudžiauti – pradinė remonto kaina skiriasi nuo galutinės, neturintis kompetencijos meistras gedimus šalina per ilgai, keičia tas dalis, kurių dar keisti nereikia ir t.t.


Kompetencijos ar reikiamos įrangos stoka dažniausiai lemia ne tik prastą atliktų darbų kokybę, bet ir nepagrįstai didesnes laiko bei pinigines sąnaudas. Meistras, kuris pirmą kartą susiduria su tam tikrais iššūkiais, ko gero, nepasieks optimalaus rezultato. Darbai atliekami ne tikslingai, o spėjimo būdu, todėl ir rezultatas nebūna tenkinantis.


Remonto metu darbas turi būti organizuojamas efektyviai. Tai galima pasiekti, kai autoservise yra pasiekta simbiozė tarp ilgametės patirties, žinių ir profesionalios įrangos. Tuomet pasiekiamas geras kainos, remonto kokybės ir laiko santykis.


Garantija

Visiems savo darbams suteikiame įstatymais bei dalių gamintojų numatytą garantiją. Suprantame, kaip svarbu išleisti laimingą klientą, todėl stengiamės, kad automobilio remontas mūsų klientams nekeltų papildomų rūpesčių.


Registracija
Internetu arba +37065948053