DPF filtro valymas ir kitos DPF problemų sprendimo paslaugos Vilniuje - AutoAra

Kiekvienas automobilio savininkas, naudojantis dyzelinį variklį, anksčiau ar vėliau susiduria su DPF (dyzelinių kietųjų dalelių filtro) valymo poreikiu. DPF filtras – tai įrenginys, kuris padeda sumažinti kenksmingų dalelių išmetimą iš dyzelinių variklių. Laikui bėgant, filtras užsikemša suodžiais, dėl ko gali pablogėti automobilio veikimas. Todėl reguliarus DPF valymas ir plovimas yra būtini. AutoAra atliekamas DPF valymas, naudojant šiuolaikiškas technologijas, užtikrina greitą ir efektyvų rezultatą. Tai leidžia automobilio savininkams ne tik sutaupyti laiko, bet ir užtikrinti, kad jų automobilis veiktų sklandžiai, būtų ekonomiškesnis ir mažiau terštų aplinką.


DPF valymas, i6programavimas Vilniuje


DPF išprogramavimas (arba šalinimas) yra dar vienas procesas susijęs su užsikimšusių filtrų valymu, kai iš automobilio variklio valdymo sistemos pašalinamas programinės įrangos komponentas, kuris atsako už DPF veikimą. Tačiau ši  praktika yra kontraversiška ir daugelyje šalių neteisėta dėl keliamų aplinkosaugos reikalavimų ir etikos klausimų. DPF išprogramavimas didina kietųjų dalelių kiekį išmetamosiose dujose, taip padidinant oro taršą. Tai kenkia aplinkai ir gali sukelti sveikatos problemų žmonėms, ypač miestų srityse, kur oro kokybė ir taip yra prasta. Atliktas DPF išprogramavimas suteikia teisę automobilio gamintojams atšaukti garantiją tiems variklio ar išmetimo sistemos komponentams, kurie buvo modifikuoti arba pažeisti dėl DPF išprogramavimo. Be to techninės apžiūros centruose atsiradus naujiems prietaisams, galintiems padėti specialistams įvertinti ar DPF filtras yra išprogramuotas ir pašalintas dažnai susiduriama su situacija, kuomet nebelieka kito kelio, kaip tik statyti naują kietųjų dalelių filtrą. Taigi, jei susidūrėte su DPF filtro problemomis, skambinkite mums - padėsime rasti ekonomiškiausią šios problemos sprendimą.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Dažnai DPF filtras išprogramuojamas be reikalo!

Kartais automobilių savininkai galvoja, kad DPF filtro išprogramavimas ar pašalinimas pagerins automobilio veikimą bei sumažins eksploatavimo išlaidas. Tačiau šis sprendimas gali turėti ilgalaikių neigiamų pasekmių tiek automobiliui, tiek aplinkai. 


Štai kelios priežastys, kodėl DPF išprogramavimas (pjovimas) neracionalus:

 • Sugedę purkštukai. Sugedę purkštukai gali sukelti netolygų kuro purškimą, dėl ko degimo efektyvumas sumažėja, ir tai gali lemti didesnį suodžių kiekį. Taigi vietoj DPF išprogramavimo, reikėtų pirmiausia sutaisyti purkštukus. Taip būtų sprendžiama problema tiesiogiai, užuot šalinant automobilio komponentų gedimo simptomus.

 • Sugedusi turbina. Sugedusi turbina gali ne tik sumažinti variklio veikimo efektyvumą, bet ir padidinti teršalų, įskaitant suodžius, kiekį. DPF pašalinimas šiuo atveju tik pablogintų teršalų išmetimo problemą.

 • Sugedęs EGR vožtuvas. EGR (Egzozinių dujų recirkuliacijos) sistema padeda mažinti NOx (azoto oksidų) kiekį išmetamose dujose, recirkuliuojant dalį išmetamųjų dujų atgal į variklį. Jeigu EGR vožtuvas sugenda, tai gali padidinti suodžių kiekį, kurį DPF sulaiko. Vietoj DPF šalinimo, reikėtų taisyti arba keisti EGR vožtuvą, kad būtų išlaikytas variklio veikimo efektyvumas ir mažesnis teršalų išmetimas.

Bendrai tariant DPF išprogramavimas, kaip sprendimas įvairiems variklio gedimams pašalinti yra neefektyvus, atsižvelgiant į ilgalaikes pasekmes, įskaitant didesnį teršalų išmetimą ir galimas teisines bei finansines pasekmes dėl aplinkosaugos normų nesilaikymo. DPF išprogramavimas arba šalinimas, dažnai yra matomas kaip trumpalaikis sprendimas, kadangi jis tik pašalina simptomus (variklio veikimo problemos dėl užsikimšusio filtro), bet ne pačią problemos priežastį. Taisyklinga diagnozė ir gedimo šaltinio šalinimas yra tvarus ir atsakingas požiūris į automobilio priežiūrą.


Nepaisomos DPF filtro problemos - greitai brangstantis reikalas

Dyzelinu varomuose automobiliuose įmontuotas dyzelino kietųjų dalelių filtras (DPF) atlieka itin svarbų vaidmenį aplinkos apsaugoje. Jis sulaiko išmetamųjų teršalų daleles, tokias kaip suodžiai ir pelenai, taip sumažindamas jų išleidimą į aplinką. Tačiau laikui bėgant DPF filtras gali užsikimšti, o tai gali lemti įvairias problemas, įskaitant sumažėjusią variklio galią, padidėjusias degalų sąnaudas ir netgi variklio gedimus. Reglamentuota techninė priežiūra numato, kad turi būti atliekamas periodinis DPF filtro valymas arba keitimas. Deja, naujo originalaus DPF filtro kaina gali siekti net kelis tūkstančius eurų, tad nenuostabu, kad daugelis vairuotojų ieško alternatyvių ir ekonomiškesnių sprendimo būdų.


Suodžių filtro valymas –  kodėl tai svarbu?

Reguliarus DPF plovimas ir valymas padeda išvengti daugelio variklio gedimų ir užtikrina sklandesnį automobilio veikimą. Laikui bėgant, net ir su reguliaria regeneracija, DPF filtrai gali užsikimšti ir pradėti veikti neefektyviai. Reguliarus DPF plovimas yra vienas iš būdų, kaip užtikrinti automobilio variklio ilgaamžiškumą ir efektyvumą. AutoAra siūlo šią paslaugą visiems dyzelinių variklių naudotojams. Suodžių filtro (DPF) valymas yra labai svarbi automobilio priežiūros dalis, ypač dyzeliniams varikliams. DPF filtrai yra sukurti tam, kad sugautų ir laikinai išlaikytų išmetamųjų dujų suodžius, sumažinant taip oro taršą. Laikui bėgant, suodžiai kaupiasi filtre, kas gali sukelti jo užsikimšimą.


Reguliaraus DPF valymo svarba:

 • Geresnis variklio veikimas. Užsikimšęs DPF gali sukelti variklio veikimo sutrikimus, nes sumažėja išmetamųjų dujų ištekėjimo efektyvumas. Tai gali sukelti variklio galios praradimą ir didesnes kuro sąnaudas.

 • Ilgalaikis ekonomiškumas. Nors DPF valymas yra papildoma išlaidų dalis, tai gali padėti išvengti brangesnių remonto darbų ateityje. Užsikimšęs filtras gali sukelti didesnius variklio gedimus, kurie reikalauja brangių remonto darbų.

 • Mažesnė tarša. DPF filtrai padeda sumažinti išmetamųjų dujų taršą, sugaudant suodžius ir neleidžiant jiems patekti į atmosferą. Reguliarus DPF valymas užtikrina, kad šis filtravimo procesas būtų efektyvus.

 • Privalomi emisijos testai. Daugelyje šalių yra įvesti griežti išmetamųjų dujų standartai. Automobiliai su užsikimšusiais DPF filtrais gali neišlaikyti šių testų, o tai gali sukelti papildomų išlaidų ir net prarasti teisę naudoti automobilį.

DPF filtro valymas, remontas, keitimas Vilniuje autoservise


DPF filtro išprogramavimas – ne geriausias sprendimo būdas

DPF Išprogramavimas yra vienas iš būdų, kaip galima spręsti užsikimšusio DPF filtro problemą. Nors kai kurie šaltiniai teigia, kad išprogramavus šiuos filtrus pagerėja automobilio trauka ir sumažėja kuro sąnaudos, svarbu pabrėžti, kad nereikia skubėti juos šalinti. Yra alternatyvių ir efektyvių būdų, kaip tvarkyti užsikimšusį DPF filtrą, ne tik išsaugant, bet ir pagerinant automobilio veikimo parametrus. Nors daugelis vairuotojų gali jausti pagundą pasirinkti greitą sprendimą – išprogramuoti DPF filtrą, siekiant akimirksniu pagerinti automobilio trauką ir sumažinti kuro sąnaudas, svarbu suprasti ilgalaikes šio sprendimo pasekmes. Tokie veiksmai gali sukelti papildomų problemų, ne tik automobilio veikimui, bet ir didinti aplinkos taršą, prieštaraujant šiuolaikinėms ekologijos normoms ir standartams.


Tiesa yra tokia, kad nors automobilis yra Jūsų nuosavybė ir teoriškai Jūs galite daryti su juo, ką norite, tačiau eksploatuoti transporto priemonę be įstatymų reikalaujamo DPF filtro nėra leistina.

DPF (dulkių dalelių filtras) išprogramavimas negalimas dėl kelių priežasčių:

 • Aplinkosauga
 • Teisės aktai 
 • Sauga ir garantijos
 • Techninės apžiūros 

Būtent ši, neleistina veika, gali sukelti teisines pasekmes, įskaitant baudas ar net transporto priemonės konfiskavimą, taip pat neigiamai paveikti vairuotojo reputaciją ir aplinką.


 Raskime geriausią sprendimą Jūsų automobilio funkcionalumui

Realiai, didžioji dalis klientų, susisiekusių su AutoAra serviso specialistais, dėl DPF filtro išprogramavimo ar išpjovimo, apsvarstę visus teigiamus ir neigiamus niuansus, dažniausiai nusprendžia atsisakyti šios idėjos. Tai rodo, kad nepaisant techninės galimybės įvykdyti tokią modifikaciją, automobilių savininkai dažnai renkasi saugesnius ir ilgalaikius sprendimus savo transporto priemonėms. Kruopščiai išanalizavę esama situaciją, galime šią problemą sutvarkyti efektyviai ir operatyviai.


AutoAra yra nustatę, kad pats veiksmingiausias būdas užtikrinti šių svarbių automobilio komponentų funkcionalumą ir ilgaamžiškumą yra kruopštus DPF filtro plovimas ir jį kemšančių veiksnių šalinimas. Toks požiūris leidžia ne tik atkurti filtro efektyvumą, bet ir pratęsti jo tarnavimo laiką, taip užtikrinant sklandžią ir ekologiškai švarią automobilio veiklą.


AutoAra – tai aukštos kokybės paslaugos

Mūsų, AutoAra, servise atliekamas išskirtinis DPF filtrų valymas, tiek naujiems, tiek senesniems automobilių modeliams. Mes suprantame, kaip svarbu išlaikyti Jūsų automobilio variklio efektyvumą, todėl siūlome platų paslaugų spektrą, pritaikytą būtent Jūsų automobilio poreikiams.


DPF filtro plovimas ir valymas

Kai užsikimšimas jau įvykęs, vienas iš efektyviausių sprendimų yra DPF filtro valymo paslauga. Mūsų, AutoAra, servise naudojamos pažangios technologijos: pirolizė arba cheminis valymas, kurios leidžia atkurti filtro veikimą be jo pašalinimo.


Svarbu suprasti, kad teisingai prižiūrint ir valant DPF filtrus, galima pasiekti aukštesnį automobilio veikimo lygį, nesumažinant jo ekonomiškumo ir nedarant žalos aplinkai. Modernios valymo technologijos ir reguliari priežiūra leidžia išvengti dažniausiai pasitaikančių problemų, susijusių su šiais filtrais, ir užtikrina, kad automobilis veiktų optimaliai.


DPF filtrų užsikimšimas yra įveikiama problema, svarbu tik nepamiršti, kad yra efektyvių ir aplinkai nekenkiančių būdų, kaip užtikrinti jų veikimą. Atidus automobilio priežiūros planavimas, reguliarios techninės apžiūros ir laiku atliekamas filtrų valymas ne tik padeda išlaikyti automobilio veikimo efektyvumą, bet ir prisideda prie švaresnės aplinkos kūrimo. Tad, verta investuoti laiką ir išteklius į tinkamą automobilio priežiūrą, kad ilgainiui sutaupytumėte tiek pinigų, tiek išvengtumėte galimų problemų.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


 DPF filtro valymas: Procesas 

 Išankstinis tyrimas

Prieš pradėdami bet kokį valymo procesą, atliekame išsamią diagnostiką, kad nustatytumėme filtro būklę ir parinktumėme optimaliausią valymo metodą. Tai leidžia mums pasiūlyti asmeniškai pritaikytą paslaugą, atitinkančią Jūsų automobilio poreikius.


Valymo metodai

Mes naudojame įvairias valymo technologijas, pritaikytas pagal filtro tipą ir užterštumo lygį. Mūsų metodai apima tiek cheminį, tiek fizikinį valymą, užtikrinant, kad kiekvienas filtras būtų išvalytas kuo efektyviau.


Galutinis patikrinimas ir grąžinimas

Baigus valymo procesą, atliekame galutinį filtro patikrinimą, kad užtikrinti jo veikimo atkūrimą iki optimalaus lygio. Tik patikrinę, kad viskas atitinka aukščiausius standartus, grąžiname filtrą klientui, garantuodami, kad DPF filtro valymas atliktas efektyviai ir kokybiškai.


Mūsų, AutoAra, serviso specialistų atliekamas DPF filtro valymas yra kruopštus, užtikrinantis aukščiausią paslaugų kokybę.


 Kaip dažnai reikalingas DPF filtro valymas? 

Dažnumas priklauso nuo Jūsų transporto priemonės naudojimo intensyvumo ir sąlygų. Rekomenduojame atlikti DPF filtro tikrinimą ir, jeigu reikia, DPF filtro valymą kas 20,000 - 30,000 km. Tačiau, pastebėjus variklio veikimo problemas ar padidėjusias kuro sąnaudas, kreipkitės į AutoAra, kur DPF filtro valymas bus atliktas operatyviai. Taip, reguliarus ir profesionalus DPF filtro valymas gali žymiai pratęsti jo tarnavimo laiką. Kokybiškas DPF filtro valymas, ne tik atstato jo efektyvumą, bet ir apsaugo variklį nuo galimos žalos, susijusios su užsikimšusiu filtru.


 Pagrindiniai požymiai rodantys apie užsikimšusį DPF filtrą:

 • Sumažėjusi variklio galia. Jeigu jaučiate, kad Jūsų automobilis nebetraukia taip gerai, kaip anksčiau, tai gali būti vienas iš pirmųjų užsikimšusio DPF filtro požymių.

 • Variklio dūmingumas. Staiga pastebite, kad iš automobilio išmetimo angos išeina daugiau dūmų nei įprastai, tai taip pat gali būti užsikimšusio DPF filtro požymis. Ypač pastebima, kai dūmai pasidaro tamsesni – tai reikalauja, kad būtų atliktas DPF filtro valymas.

 • Variklio įspėjimo piktograma. Daugumoje šiuolaikinių automobilių, turinčių DPF filtrą, yra elektroninė diagnostikos sistema, kuri aptinka bet kokias problemas su išmetimo sistema. Užsikimšus DPF filtrui, ant prietaisų skydelio gali užsidegti variklio įspėjimo šviesa ar specialus DPF indikatorius.

 • Sunkumai įsibėgėjant ar netikėtas variklio užgesimas. Kai kuriais atvejais, dėl užsikimšusio DPF filtro, automobilis gali pradėti veikti netolygiai, o bandant įsibėgėti – netikėtai užges.

 • Nemalonus kvapas. Užsikimšus DPF filtrui, degalai gali būti nesudeginami visiškai, dėl ko gali atsirasti kvapas iš išmetimo sistemos.

Kodėl DPF filtro valymas AutoAra - tinkamas sprendimas?

Profesionalumas

Pasirinkdami AutoAra, galite būti tikri, kad Jūsų automobilis atsidurs patyrusių specialistų rankose. Mes siūlome aukštos kokybės paslaugas ir individualų požiūrį į kiekvieną klientą. Be to, DPF filtro valymas ir plovimas ne tik padeda išsaugoti aplinką, bet ir užtikrina, kad Jūsų automobilis veiktų kuo efektyviau. Naudojame specializuotą įrangą ir kokybiškas valymo priemones, užtikrinančias efektyvų ir saugų filtro išvalymą.


Kokybės garantija

Garantuojame, kad visos mūsų teikiamos paslaugos yra atliekamos kvalifikuotų specialistų naudojant pažangias technologijas.  Mūsų darbo kokybė yra mūsų prioritetas. Sisteminga paslaugų kokybės stebėsena ir vertinimas, padeda ištaisyti galimas klaidas ar trūkumus darbo procese.


Konkurencingos kainos ir pasiūlymai

Suprasdami mūsų klientų poreikius, siūlome konkurencingas kainas ir reguliariai teikiame specialius pasiūlymus, kad mūsų kokybiškos paslaugos būtų prieinamos kuo platesniam vartotojų ratui. Jeigu atliekamų darbų procese iškyla neplanuotų problemų, nedelsdami informuojame klientą prieš tęsdami darbus. Mūsų kainos yra aiškios, o teikiamų paslaugų kokybė ne tik atitinka, bet ir dažnai pranoksta klientų lūkesčius.


Susisiekite su AutoAra jau šiandien ir pasinaudokite mūsų profesionaliu DPF filtro valymo servisu!


 

Registracija
Internetu arba +37065948053


D.U.K.


Dažniausi DPF filtro problemų požymiai yra šie:

 • Sumažėjusi variklio galia: Variklis praranda galią, ypač didesniu greičiu arba važiuojant įkalnėje.
 • Padidėjęs degalų suvartojimas: Dėl padidėjusio atstatymo (regeneracijos) dažnumo variklis gali sunaudoti daugiau degalų.
 • Įspėjamoji lemputė: Prietaisų skydelyje įsižiebia DPF įspėjamoji lemputė arba „Check Engine“ lemputė.
 • Padidėjęs dūmingumas: Pastebimi juodi dūmai iš išmetimo vamzdžio, ypač užvedant variklį arba staigiai akseleruojant.

DPF filtro valymas arba keitimas priklauso nuo automobilio naudojimo sąlygų ir gamintojo rekomendacijų. Paprastai:

 • Valymas: DPF filtrą rekomenduojama valyti kas 100,000 – 150,000 kilometrų arba kai pastebimi pirmieji užsikimšimo požymiai. Valymas gali būti atliekamas naudojant specialius valymo skysčius arba atliekant profesionalų ultragarsinį valymą.
 • Keitimas: DPF filtro keitimas paprastai reikalingas po 150,000 – 200,000 kilometrų, tačiau tai gali skirtis priklausomai nuo automobilio markės, modelio ir naudojimo sąlygų.

DPF filtro valymo ir keitimo kainos gali skirtis priklausomai nuo automobilio markės ir modelio, taip pat nuo darbų sudėtingumo:

 • Valymas: Profesionalus DPF filtro valymas gali kainuoti nuo 100 iki 500 eurų, priklausomai nuo naudojamo metodo ir filtro būklės.
 • Keitimas: Naujo DPF filtro keitimas gali kainuoti nuo 1000 iki 3000 eurų arba daugiau, priklausomai nuo filtro tipo ir automobilio modelio. Naudotų arba atnaujintų filtrų keitimas gali būti pigesnis, tačiau jų eksploatavimo trukmė gali būti trumpesnė.