Mes nesame "dylerinis" Peugeot Servisas. Remontuojame NEGARANTINIUS automobilius PIGIAU.

Peugeot servisas Vilniuje - AutoAra

Norint, kad Jūsų Peugeot automobilis tarnautų ilgai ir patikimai, svarbu rūpintis jo reguliaria priežiūra. Peugeot servisas - tai kokybiškas, visapusiškas automobilio aptarnavimas. Jeigu atsiranda gedimų ar dėvėjimosi požymių, laiku atliktas Peugeot remontas yra būtinas. Peugeot servisas siūlo savo paslaugas, remdamasis kvalifikuotų meistrų ilgamete patirtimi šioje srityje. Per šį laiką susidūrėme su daugybe įvairių gedimų, kuriuos sėkmingai pašalinome, ir sukūrėme didelę patenkintų klientų bazę. Kviečiame Jus kreiptis dėl automobilio remonto ir priežiūros paslaugų, pasitikėdami mūsų profesionalumu ir patirtimi.


https://autoservisas-vilniuje.lt/peugeot-servisas-vilnius


Profesionali įranga ir patyrę specialistai - sėkmingas Peugeot remontas

Pasirinkimas kreiptis į profesionalų Peugeot servisą, kai susiduriama su automobilio gedimu, yra ne tik patogumo, bet ir ekonominio efektyvumo klausimas. Peugeot servisas garantuoja ne tik greitą ir kokybišką gedimų šalinimą, bet ir patikimą automobilio būklės patikrą, užkertant kelią būsimoms problemoms. Be to, naudojant naujausias technologijas ir įrangą, galima užtikrinti, kad automobilis bus aptarnautas atsižvelgiant į gamintojo rekomendacijas ir standartus, išlaikant garantijas ir automobilio vertę. Tai leidžia mums pasiūlyti konkurencingas kainas, nes gedimai šalinami greitai ir tiksliai, išvengiant nereikalingų papildomų išlaidų. Peugeot servisas ir remontas Vilniuje yra prieinamas visiems, ieškantiems aukščiausios kokybės paslaugų. Mes suprantame, kad kiekvienas automobilis ir jo savininkas turi unikalius poreikius, todėl siūlome individualizuotas paslaugas, atitinkančias kiekvieno kliento lūkesčius. Mūsų tikslas – ne tik remontuoti, bet ir palaikyti kiekvieno automobilio optimalią būklę, garantuojant saugią ir malonią vairavimo patirtį. Kreipkitės į AutoAra, ir mes pasirūpinsime, kad Jūsų Peugeot automobilis būtų patikimose rankose.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Peugeot servisas - tik Kokybiškos paslaugos Jūsų automobiliui

Mūsų autoservisas teikia visapusiškas paslaugas, pradedant nuo išsamių diagnostikos procedūrų ir baigiant sudėtingiausiais remonto darbais. Peugeot servisas siūlo tiek pilną, tiek dalinę kompiuterinę diagnostiką, techninę apžiūrą, įvairaus lygio remonto paslaugas, taip pat reguliarią automobilio priežiūrą ir profesionalias konsultacijas. Mūsų komanda – tai kvalifikuoti specialistai, galintys pasiūlyti optimaliausius sprendimus Jūsų automobiliui. Mūsų vertybės – tai ne tik kokybiškos paslaugos, bet ir profesionalumas bei atsakomybė už atliktą darbą. Mes suprantame, kad mūsų klientų pasitikėjimas yra įgyjamas ne tik žodžiais, bet ir kokybiškai atliktu darbu.


Peugeot servisas ir remontas dažniausiai apima šias paslaugas

Automobilio priežiūra bei patikra

Techninis automobilio patikrinimas - užtikrina, kad automobilis būtų saugus naudoti ir veiktų efektyviai. Šis patikrinimas apima išsamų automobilio būklės vertinimą, siekiant užtikrinti jo tinkamą eksploataciją.Techninis automobilio patikrinimas, dažnai vadinamas technine apžiūra, yra svarbus saugumo ir efektyvumo aspektas kiekvienam transporto priemonės savininkui. Šio patikrinimo metu yra atidžiai tikrinamos įvairios automobilio sistemos ir komponentai, siekiant užtikrinti, kad jis būtų saugus tiek keleiviams, tiek kitiems eismo dalyviams. Techninis patikrinimas yra privalomas daugelyje šalių ir yra atliekamas reguliariai, pavyzdžiui, kasmet arba kas dvejus metus, priklausomai nuo vietos įstatymų ir automobilio amžiaus.


Šis patikrinimas apima keletą svarbių sričių:

 • Variklio būklė ir išmetamųjų teršalų kiekis;
 • Važiuoklės, pakabos ir vairo sistemos;
 • Stabdžių sistema;
 • Šviesos ir signalizacijos;
 • Padangų būklė;
 • Langų stiklai ir veidrodėliai;
 • Saugos diržai ir oro pagalvės;

Kompiuterinė diagnostika

Kompiuterinė gedimų diagnostika automobiliuose yra labai svarbus procesas, kuris leidžia tiksliai ir greitai nustatyti įvairias problemas, kurios gali turėti įtakos automobilio veikimui. Peugeot servisas, sudarytas iš kvalifikuotų meistrų komandos, diagnostiką atlieka naudojant specializuotą įrangą, kuri prijungima prie automobilio elektroninės valdymo sistemos. Ši įranga gali skaityti klaidų kodus, kurie registruojami automobilio kompiuterio atmintyje, kai aptinkamos gedimo žymės arba nukrypimai nuo normos.


Kompiuterinė diagnostika apima ne tik važiuoklės, stabdžių sistemos ir amortizatorių patikrinimą, bet ir daugelio kitų svarbių komponentų: variklio, pavarų dėžės, išmetimo sistemos, kuro sistemos, elektroninių modulių ir daugelio kitų. Tai leidžia ne tik aptikti esamas problemas, bet ir prognozuoti galimas būsimas gedimo vietas, taip užtikrinant automobilio patikimumą ir saugumą. Šie kodai analizuojami, kad būtų nustatyta gedimo priežastis ir kokybiškai atliktas Peugot remontas. Ši technologija yra ypač naudinga sudėtingose gedimo situacijose, kurios gali būti sunkiai nustatomos naudojant tik tradicinius mechaninius patikrinimus. Kompiuterinė diagnostika sutaupo laiką ir pinigus, nes leidžia tiksliai nustatyti problemą, neardant automobilio dalių be reikalo. Be to, ji leidžia automobilių savininkams gauti išsamesnę informaciją apie savo transporto priemonės būklę, būtinus priežiūros darbus,bei koks Peugeot remontas gali būti reikalingas.


Tepalų ir filtrų keitimas

Variklio tepalas – svarbiausias techninis skystis automobilyje, kuris tepa, aušina ir apsaugo variklio detales nuo dėvėjimosi ir korozijos. Laikui bėgant tepalas sensta, jo tepamosios savybės silpnėja, todėl būtina jį reguliariai keisti.Tepalo keitimo dažnumas priklauso nuo automobilio gamintojo rekomendacijų, naudojamo tepalo tipo (mineralinio, pusiau sintetinio ar sintetinio) ir eksploatavimo sąlygų. Paprastai rekomenduojama tepalus keisti kas 10 000 – 15 000 km arba bent kartą per metus. Peugeot servisas - tepalų ir filtrų keitimas, kuris yra esminis automobilio priežiūros procesas ir turėtų būti atliekamas reguliariai. Reguliarus tepalų ir filtrų keitimas yra investicija į automobilio ilgaamžiškumą ir patikimumą. Nors šie aptarnavimo darbai atrodo gana paprasti, jie yra labai svarbūs norint išvengti brangių remonto darbų ateityje ir užtikrinti, kad automobilis veiktų efektyviai bei saugiai.


https://autoservisas-vilniuje.lt/peugeot-servisas-vilnius


Kas geriausiai atspindi AutoAra privalumus?

Peugeot servisas naudoja tik aukštos kokybės dalis arba patikimų gamintojų sertifikuotus analogus. Tai užtikrina automobilio ilgaamžiškumą, saugumą ir patikimumą kelyje. Profesionalus Peugeot servisas gali pasiūlyti išsamią prevencinės priežiūros programą, kuri padės išvengti sudėtingų ir brangių remonto darbų ateityje. Reguliariai atliekant techninę priežiūrą, galima užtikrinti optimalų automobilio veikimą ir prailginti jo tarnavimo laiką. Nors iš pirmo žvilgsnio profesionalus Peugeot servisas gali atrodyti brangesnis, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje Peugeot remontas gali padėti sutaupyti laiko ir pinigų. Tinkamai atliktas Peugeot remontas užtikrina ilgalaikį rezultatą ir sumažina tikimybę, kad problema pasikartos ateityje. Patikėję savo Peugeot automobilį profesionalams, galite būti ramūs, kad Peugeot remontas, bei jo priežiūra bus atlikti pagal aukščiausius standartus. Tai užtikrina Jūsų ir Jūsų keleivių saugumą kelyje. Mūsų tikslas – suteikti Jūsų Peugeot automobiliui aukščiausio lygio priežiūrą ir remontą.


Kodėl Peugeot servisas ar remontas turėtų būti atliekamas pas mus?

Paslaugų garantija ir klientų atsiliepimai

Suteikdami garantiją už visus atliktus darbus, mes užtikriname, kad mūsų klientai galėtų jaustis saugūs žinodami, kad jų automobilis yra patikimose rankose. Mūsų teikiamų paslaugų kokybę patvirtina daugybė patenkintų klientų, kurie liudija mūsų autoserviso profesionalumą ir aukštos kokybės darbą. Peugeot remontas AutoAra servise – tai greitas, profesionalus ir kokybiškas sprendimas visiems, kurie vertina savo laiką ir nori, kad jų automobilis veiktų be priekaištų.


Operatyvumas

Peugeot servisas visada pasiruošęs teikti sparčią aptarnavimo ir techninės pagalbos paslaugą. Peugeot remontas, bei priežiūra bus atlikti operatyviai, veiksmingai ir laiku. Mums labai rūpi klientų teigiami atsiliepimai ir patirtis. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad kiekvienas  automobilio savininkas būtų visiškai patenkintas ir gautų tik aukšyos kokybės AutoAra teikiamas paslaugas. 


Konkurencingos kainos ir patrauklios akcijos

Suprantame, jog aukštos kokybės paslaugos kartu su palankiomis kainomis yra esminiai kriterijai renkantis automobilių servisą. Todėl stengiamės pasiūlyti konkurencingas kainas, atitinkančias individualius kiekvieno kliento lūkesčius. Be to, reguliariai siūlome akcijų paketus ir sezonines nuolaidas, taip suteikdami galimybę pasinaudoti mūsų aukštos kokybės paslaugomis dar geresnėmis kainomis.


Jūsų  automobiliui reikalingas patikimas Peugeot servisas ar Peugeot remontas? Nedvejodami apsilankykite AutoAra servise jau šiandien! Čia Jūsų laukia ne tik profesionalus aptarnavimas ir aukštos kokybės paslaugos, bet ir patrauklios kainos bei reguliarios akcijos.


Mes džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti patikimą AutoAra paslaugų centrą!


 

Registracija
Internetu arba +37065948053


D.U.K.


Dažniausi Peugeot 308 modelio gedimai ir jų remonto darbai yra šie:

 • Elektronikos problemos: Dažnai pasitaiko problemų su prietaisų skydelio ekranu, klimato kontrolės sistema ir centrinio užrakto sistema. Elektronikos gedimų remontas gali kainuoti nuo 100 iki 400 eurų, priklausomai nuo problemos pobūdžio ir remonto sudėtingumo.
 • Variklio paskirstymo diržo problemos: Paskirstymo diržas gali būti jautrus ir reikalauti reguliaraus keitimo. Paskirstymo diržo keitimas gali kainuoti nuo 300 iki 800 eurų, priklausomai nuo variklio tipo ir darbo apimties.
 • Pakabos komponentai: Dažnai pranešama apie greitai dėvinčius amortizatorius, svirtis ir stabilizatoriaus traukes. Šių dalių keitimas gali kainuoti nuo 200 iki 600 eurų, priklausomai nuo darbo sudėtingumo ir naudojamų dalių kokybės.

Peugeot 3008 variklio alyvos keitimas ir techninė priežiūra paprastai kainuoja nuo 100 iki 250 eurų. Tai apima variklio alyvos ir alyvos filtro keitimą, taip pat kitų filtrų (pvz., oro ir salono) patikrą ir keitimą, jei reikia. Papildomai, techninė priežiūra apima stabdžių sistemos patikrą, padangų slėgio ir būklės patikrą, visų skysčių lygių patikrą (pvz., aušinimo skysčio, stabdžių skysčio, langų plovimo skysčio), taip pat bendrą automobilio būklės įvertinimą.

Dažniausios Peugeot 208 dyzelinio variklio problemos ir jų remonto kainos:

 • DPF (dyzelinio dalelių filtro) užsikimšimas: Užsikimšęs DPF filtras gali sukelti variklio galios praradimą ir padidėjusį degalų suvartojimą. DPF filtro valymas arba keitimas gali kainuoti nuo 200 iki 1500 eurų, priklausomai nuo to, ar filtras valomas, ar keičiamas nauju.
 • EGR (išmetamųjų dujų recirkuliacijos) vožtuvo gedimai: EGR vožtuvo problemos gali sukelti netolygų variklio darbą ir padidėjusį dūmingumą. EGR vožtuvo keitimas gali kainuoti nuo 150 iki 400 eurų.
 • Purškimo sistema: Purkštukų gedimai gali sukelti netolygų variklio darbą ir padidėjusį degalų suvartojimą. Purkštukų remontas arba keitimas gali kainuoti nuo 200 iki 600 eurų už vieną purkštuką, priklausomai nuo gedimo pobūdžio ir naudojamų dalių.