Stabdžių kaladėlių keitimas Vilniuje - AutoAra

Kada transporto priemonei atliekamas stabdžių kaladėlių keitimas? Kadangi, daugelio automobilio detalių naudojimo laikas yra ribotas. Stabdžių kaladėlių keitimas reikalingas, kai spaudžiant automobilio stabdžius girdite girgždesį arba stabdymo kelias tampa ženkliai ilgesnis, nei įprasta. Girgždėjimas atsiranda, nes tam tikras stabdžių kaladėlių ir stabdžių disko sluoksnis apsitrina. Tokia stabdžių kaladėlių būklė eksploatuojant automobilį vairuotojui ir keleiviams gali sukelti realų pavojų.


Tad, jei stabdydami išgirdote nemalonių ausiai, nenatūralių garsų, stabdomas automobilis mėtosi į šonus, rekomenduojame kreiptis į profesionalų autoservisą, atliekantį stabdžių patikrą (diagnostiką). Nors, stabdžių kaladėlių keitimas yra gana neilgai trunkantis veiksmas, jį reikėtų patikėti kompetentingiems meistrams – vienas neteisingas stabdžių kaladėlių keitimo proceso veiksmas gali lemti rimtas problemas eksploatuojant transporto priemonę. Mūsų autoservise dirbantys specialistai, naudoja tik patikimą, tinkamą, profesionalią įrangą, todėl Jūsų automobilio stabdžių kaladėlių keitimas Vilniuje pas mus itin profesionalus ir greitas.

https://autoservisas-vilniuje.lt/stabdziu-kaladeliu-keitimas-vilnius


Stabdžių kaladėlių keitimas. Atliekamas kai:

Stabdžių kaladėlių keitimas – būtina automobilio priežiūros dalis, kurią profesionalams patikėti reiktų reguliariai. Stabdžių kaladėlės bei stabdžių diskai nuolat jaučia trintį, taigi per tam tikrą laikotarpį šios detalės genda, nusidėvi – automobiliui reikalingas stabdžių kaladėlių keitimas. Stabdžių kaladėlių nusidėvėjimo lygiui įtakos turi vairavimo stilius, transporto priemonės eksploatavimo sąlygos, automobilio dalių kokybė bei stabdžių sistemos būklė.


Stabdžių kaladėlių tarnavimo kilometražas gali būti nuo 15 iki net 50 tūkst. km. Pagrindinis ženklas, kad laikas tikrinti automobilį ir greičiausiai pamatyti, kad reikalingas stabdžių remontas – netikėtai pasigirdęs girgždesys stabdant. Taip pat svarbi tampa piktograma Jūsų transporto priemonės prietaisų skydelyje – tai dar vienas signalas, kad kažkas ne taip. Atsižvelgdami į ilgametę mūsų autoserviso meistrų patirtį rekomenduojame bent kas trečią kartą, kai keisite stabdžių kaladėles, kartu keisti ir stabdžių diskus.


Primename, kad pastebėję žemiau išvardytų gedimų požymius, turėtumėte skubėti į autoservisą atlikti automobilio stabdžių sistemos ir/ar važiuoklės remontą. Stabdžių remonto uždelsimas, laiku neatlikti darbai gali lemti labai rimtas pasekmes. Stabdžių sistemos gedimo priežastys gali būti labai įvairios: pavyzdžiui, netinkamas stabdžių skystis. Jis higroskopiškas, t.y. galintis iš oro sugerti vandens garus. Vienas pagrindinių būtinybių stabdžių skysčiui – aukšta užvirimo temperatūra. Kuo temperatūra aukštesnė, tuo geresnis stabdžių skystis.


Neretai stabdant stabdžių diskai ir trinkelės stipriai įkaista, todėl tam tikroje temperatūroje stabdžių skystis gali pradėti kaisti, užvirti, taip sukeldamas rimtų stabdžių sistemos sutrikimų. Rekomenduojama stabdžių skystį keisti bent kartą per dvejus metus. Taigi, skambinkite nedelsiant.


Stabdžių sistema.

Stabdžiai skirstomi į rūšis pagal:

1) paskirtį: darbo, atsarginius, stovėjimo ir pagalbinius;

2) stabdymo būdo: mechaninius (frikcinius), hidraulinius ir elektrinius.

3) mechanizmo tipą: būgninius, diskinius ir juostinius;

4) stabdžių pavaros tipą: stabdžius su mechanine, hidrauline, elektrine ir mišria pavara;

5) mechanizmų išdėstymą; ratų ir transmisinius stabdžius;

6) tai kuo valdomi: rankinius, kojinius ir inercinius.


Automobilio stabdžių sistema yra reikalinga važiuojančios transporto priemonės greičiui mažinti arba visai ją sustabdyti. Pagrindinės automobilio dinaminės savybės ir darbo našumas priklauso būtent nuo stabdžių sistemos veikimo. Kuo greičiau galima sustabdyti automobilį, tuo didesnis būna saugus greitis, tad ir automobilis gali važiuoti greičiau. Stabdžių sistema – svarbiausia transporto saugos priemonė, tad jai keliami ypatingai aukšti reikalavimai.


Reikia, kad stabdant būtų kuo trumpesnis stabdymo kelias arba bent jau didžiausias nuolatinis lėtėjimas; automobilis negali prarasti pusiausvyros ir būti vairuojamas stabdymo metu; stabdymo charakteristikos negali keistis, net jei stabdoma daug ir dažnai; turi praeiti kuo minimalesnis laiko tarpas tarp pedalo paspaudimo ir automobilio sustojimo, ir t.t.


Stabdžių kaladėlių keitimas. Stabdžių patikra.

Neretai nuo nelaimingų atsitikimų išgelbsti gerai veikiantys stabdžiai. Svarbu, kad įsibėgėjęs automobilis būtų stabdomas kuo greičiau. Tačiau stabdymo procesas vyksta ne taip, kaip mes tikimės. Jei padangos ir kelio paviršiaus sukibimo koeficientas netinkamas, ratai slysta arba užsiblokuoja (sustoja), ir stabdymas bei jo kelias ženkliai pailgėja. Dabar stabdymo kelią sutrumpinti padeda stabdžių antiblokavimo sistemos (ABS). ABS reguliuoja slėgį stabdžių sistemoje automatiškai, sutrukdo stabdomiems ratams blokuotis, taip sukeliant slydimą.


Sistemos jutikliais informacija apie ratų sukimosi greitį, automobilio lėtėjimą po stabdymo, stabdžių sistemos slėgį ir kt. perduodama elektra „varomam“ stabdžių valdymo blokui. Šis elektroninis blokas, gavęs naujos informacijos iš jutiklių, ją apdoroja ir stabdžių valdymo mechanizmams siunčia tam tikras komandas.


Valdymo mechanizmai, gavę elektroninius nurodymus, sumažina, padidina arba palaiko tokį patį stabdžių sistemos slėgį. Į šiuolaikinius automobilius montuojamos ištobulintos ABS sistemos. Spaudžiant stabdžio pedalą slėgis sistemoje nebesudaro, laidais elektroniniam stabdžių valdymo blokui perduodamas signalas. Šis, susumavęs duomenis apie automobilio greitį, apkrovą ir kt., nustato tinkamą, atskirą kiekvieno rato stabdymo jėgą. Tada elektroninis stabdžių valdymo blokas vykdantiesiems mechanizmams – hidrauliniam mazgui ir darbiniams ratų cilindrams siunčia stabdymo įsakymą.


Ši sistema leidžia pataisyti vairuotojo klaidas, jei jis, neįvertinęs kelio sąlygų, per staigiai nuspaudžia stabdžius. Kad įsitikintumėte ar visos šios sitemos veikia rekomenduojama stadžių patikra. Akcentuojame, kad profesionali stabdžių patikra gali išgelbėti Jūsų bei Jūsų keleivių gyvybes. Taip pat primename, kad autoservise visa naudojama įranga yra profesionali, todėl mes gebame tiksliai nustatyti gedimo priežastį. Taigi, mūsų autoserviso pagalba stabdžių kaladėlių keitimo metu taupykite savo laiką ir pinigus.

https://autoservisas-vilniuje.lt/stabdziu-kaladeliu-keitimas-vilnius


Stabdžių kaladėlių keitimas Vilniuje. Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų autoservise daromas ne vien stabdžių kaladėlių keitimas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras. Vairuotojai vertina mūsų autoserviso darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino, kad rinkdamiesi mus Jūs gaunate aukščiausią kokybę už geriausią kainą. Stabdžių kaladėlių keitimo kaina mūsų autoservise atitinka darbų kokybę, nes mes naudojame tik kokybiškas detales ir profesionalią įrangą. Mūsų autoserviso specialistai pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus, susijusius su stabdžių kaladėlių keitimu Vilniuje, bei suteikti visokeriopą pagalbą kitais automobilių klausimais.


Apie mus

Pirminė patikra iš karto

Automobilių remontas Vilniuje: užsiregistruok šiandien ir pirminę patikrą ar meistro konsultaciją gauk iš karto. Susipažinę su gedimų požymių apibūdinimu mūsų autoserviso specialistai pasitelkę kompiuterinę diagnostiką ar/ir kitą reikiamą įrangą įvertins galimų gedimų apimtį. Ir tik suderinę su klientu preliminarią remonto sąmatą tęs automobilio remonto darbus.


Statistiškai sutaupome iki 30%

Savo veiklą pradėjome dar 2008 metais, todėl ilgametės patirties dėka turim visas reikiamas kompetencijas kokybiškam ir svarbiausia tikslingam remontui atlikti. Per tą laiką buvo pastebėta, kad nemaža dalis pas mus atvykstančių klientų ir iš anksto neigiamai nusiteikę autoservisų atžvilgiu. Pasak jų taip yra dėl to, kad autoservisai linkę piktnaudžiauti – pradinė remonto kaina skiriasi nuo galutinės, neturintis kompetencijos meistras gedimus šalina per ilgai, keičia tas dalis, kurių dar keisti nereikia ir t.t.


Kompetencijos ar reikiamos įrangos stoka dažniausiai lemia ne tik prastą atliktų darbų kokybę, bet ir nepagrįstai didesnes laiko bei pinigines sąnaudas. Meistras, kuris pirmą kartą susiduria su tam tikrais iššūkiais, ko gero, nepasieks optimalaus rezultato. Darbai atliekami ne tikslingai, o spėjimo būdu, todėl ir rezultatas nebūna tenkinantis.


Remonto metu darbas turi būti organizuojamas efektyviai. Tai galima pasiekti, kai autoservise yra pasiekta simbiozė tarp ilgametės patirties, žinių ir profesionalios įrangos. Tuomet pasiekiamas geras kainos, remonto kokybės ir laiko santykis.


Garantija

Visiems savo darbams suteikiame įstatymais bei dalių gamintojų numatytą garantiją. Suprantame, kaip svarbu išleisti laimingą klientą, todėl stengiamės, kad automobilio remontas mūsų klientams nekeltų papildomų rūpesčių.


Registracija
Internetu arba +37065948053