Mes nesame "dylerinis" Volvo Servisas. Remontuojame NEGARANTINIUS automobilius PIGIAU.

Pogarantinis Volvo servisas Vilniuje - AutoAra

Puikiai suprantame, kaip svarbu automobilio savininkui, kad jo transporto priemonė veiktų sklandžiai ir patikimai, todėl kiekvienas Volvo remontas ar techninės priežiūros darbas atliekamas itin atsakingai. Esame įsitikinę, kad pasirinkę mūsų paslaugas, jausitės ramūs dėl savo automobilio būklės. Volvo servisas, nors ir nėra oficialus Volvo atstovas, siūlo patikimą, profesionalų ir skaidrų aptarnavimą. Jūsų patogumui siūlome išankstinę registraciją, kad galėtumėme užtikrinti greitą ir efektyvų Jūsų automobilio aptarnavimą.


https://autoservisas-vilniuje.lt/volvo-servisas-vilnius


Pasitikėkite mūsų patirtimi ir profesionalumu, o mes pasirūpinsime , kad Jūsų Volvo remontas būtų atliktas preciziškai ir automobilis vėl veiktų tinkamai. Atvykite pas mus ir patirkite profesionalų bei rūpestingą Volvo automobilių aptarnavimą. Volvo servisas pasiruošęs užtikrinti, kad Jūsų automobilis būtų tvarkingas, saugus ir malonus vairuoti. Tegul Volvo tarnauja Jums ilgai ir patikimai, o mes pasirūpinsime, kad kiekvienas kelionės kilometras būtų sklandus ir be rūpesčių.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Volvo servisas - patikimas partneris visiems automobilio savininkams

Suprantame, kad Volvo remontas gali būti laiko ir finansų eikvojimas, todėl visada siekiame optimizuoti remonto procesą, kad mūsų klientai galėtų kuo greičiau grįžti prie savo kasdienių veiklų, turėdami saugų ir patikimai veikiantį automobilį. Mūsų tikslas – ne tik taisyti automobilius, bet ir kurti pasitikėjimą bei ilgalaikius santykius su kiekvienu klientu, kuris kreipiasi į mūsų servisą. Įsipareigojimas inovacijoms ir nuolatinis tobulėjimas leidžia mums pasiūlyti pažangiausias diagnostikos ir remonto paslaugas rinkoje. Volvo servisas - tai ne tik greitas ir efektyvus gedimų šalinimas, bet ir kliento informavimas apie automobilio remontą, viso proceso metu. Tai reiškia, kad mes ne tik išsamiai informuojame klientus apie būtinas remonto procedūras ir jų sąnaudas, bet ir suteikiame patarimus, kaip ateityje išvengti panašių problemų su automobiliu.


Volvo remontas - profesionaliai ir efektyviai 

Volvo servisas yra puikus pasirinkimas kiekvienam Volvo automobilių savininkui. Mes garantuojame, kad sugebėsime efektyviai spręsti įvairaus sudėtingumo problemas, kurios gali kilti Jūsų automobiliui. Visapusiškas paslaugų asortimentas Jūsų Volvo automobiliui: išsami kompiuterinė diagnostika, techninė apžiūrą, įvairių lygių ir sudėtingumo Volvo remontas, nuolatinė automobilio priežiūra, taip pat konsultacijos ir pagalbą su automobilio gedimais susijusiais klausimais. 


Teikdami paslaugas, mes visada siekiame atsižvelgti į klientų poreikius, užtikrinant, kad kokybės aspektas niekada nebus aukojamas. Visiems atliktiems darbams suteikiama garantiją, o mūsų klientų teigiami atsiliepimai yra mūsų veiklos kokybės ir patikimumo įrodymas.  Volvo servisas išsiskiria ne tik aukštos technologijos įranga, leidžiančia preciziškai nustatyti automobilio būklę ir atlikti remontą greitai, bet ir plačiu autodalių bei eksploatacinių medžiagų pasirinkimu. Mes rekomenduojame naudoti tik patikimas ir kokybiškas dalis Jūsų automobilio remontui. 


Pogarantinis Volvo servisas. Remonto paslaugos

Kiekvienas Volvo remontas ar aptarnavimas prasideda nuo Jūsų automobilio registracijos mūsų AutoAra servise. Po to mes atliekame išsamią diagnostiką, kad Volvo remontas būtų atliekamas efektyviai ir kokybiškai, tinkamai identifikavus gedimo problemas.  Automobilio remonto darbuose, naudojame tik aukšto lygio įrangą ir kokybiškas dalis. Mes stebime kiekvieną darbo etapą, užtikrinant, kad Volvo remontas būtų efektyvus, bet nepažeidžiant kokybės standartų. Po remonto mes suteikiame  visą reikalingą informaciją apie garantijas ir ateities priežiūrą.


Volvo automobiliai, nors ir garsėja savo patikimumu, taip pat gali patirti įvairių gedimų. Dažniausios problemos, su kuriomis mes susiduriame, apima variklio, stabdžių ir elektroninių sistemų gedimus. Tačiau net ir sudėtingiausiems gedimams, mes turime sprendimą!

Variklis

 • Didelis alyvos suvartojimas. Ypač senesniuose Volvo modeliuose su turbokompresoriais gali pasitaikyti didelis alyvos suvartojimas.
 • Variklio tarpinės nuotėkis. Dažniausiai pasitaiko tarpinės tarp variklio bloko ir galvutės nuotėkis.
 • Aušinimo sistemos problemos. Galite pastebėti aušinimo skysčio nuotėkį ar perkaitimą.

Elektros sistema

 • Generatoriaus problemos. Gali sugesti generatorius, dėl to išsenka akumuliatorius.
 • Starterio problemos. Starteris gali suktis tuščiai arba neužvesti variklio.
 • Elektronikos gedimai. Gali kilti problemų su įvairiomis elektroninėmis sistemomis, tokiomis kaip centrinis užraktas, langų pakėlėjai ar oro kondicionierius.

Važiuoklė

 • Stabdžių problemos. Gali susidėvėti stabdžių kaladėlės ar diskai, atsirasti problemų su stabdžių cilindriukais ar ABS sistema.
 • Pakabos problemos. Susidėvėję pakabos komponentai, tokie kaip amortizatoriai, spyruoklės ar šarnyrai.
 • Vairavimo problemos. Atsiranda laisvumas vairo mechanizme arba sugenda vairo stiprintuvo siurblys.

Kiti gedimai

 • Kėbulo rūdys. Senesniuose Volvo modeliuose gali atsirasti kėbulo rūdžių, ypač bagažinės dangtyje ir ratų arkose.
 • Pavarų dėžės problemos. Automatinės pavarų dėžės gali pereiti į avarinį režimą ir neleisti perjungti pavarų.
 • Interjero problemos. Gali susidėvėti sėdynių apmušalai, vairas ar kitos interjero detalės.

Svarbu reguliariai atlikti Volvo automobilio techninę priežiūrą, kad būtų galima laiku pastebėti ir ištaisyti gedimus. Be to, reikėtų atsižvelgti į specifinius modelių gedimus. Pavyzdžiui, S80 modeliuose dažniau pasitaiko problemų su oro kondicionieriumi, o XC90 modeliuose – su elektronine sistema.


Kodėl kokybiškas Volvo remontas ir kitos paslaugos tik pas mus?

Turime daug privalumų:

Volvo servisas - tai  skaidrumas, patikimumas ir teigiami klientų atsiliepimai. Mes vertiname kiekvieną klientą ir jo pasitikėjimą mūsų servisu, todėl nuolat siekiame viršyti lūkesčius, teikdami ne tik aukštos kokybės remonto paslaugas, bet ir išskirtinį klientų aptarnavimą. Siekdami dar labiau patenkinti mūsų klientų interesus ir užtikrinti aukščiausią paslaugų lygį, nuolat investuojame į mūsų specialistų mokymą ir serviso įrangą. Tai leidžia efektyviai diagnozuoti ir šalinti gedimus, naudojant pažangiausias technologijas ir metodikas. Mūsų tikslas - užtikrinti, kad kiekvienas Volvo remontas ir kitos teikiamos paslaugos būtų kokybiškos, o Volvo savininkas galėtų mėgautis savo automobilio patikimumu ir komfortu, žinodamas, kad jo transporto priemonė yra patikimose rankose. Skaidrumas dėl atliekamų darbų ir sąžininga kainodara yra mūsų verslo pamatas. Kai klientai gali aiškiai matyti, už ką moka, ir jaustis tikri, kad gauna geriausią kainą už kokybiškas paslaugas, jie labiau linkę pasitikėti verslu ir sugrįžti ateityje.


https://autoservisas-vilniuje.lt/volvo-servisas-vilnius


Volvo automobilių unikalumas 

 • Saugumas. Volvo visada pirmoje vietoje iškelia saugumą. Nuo pat įkūrimo 1927 m. Volvo stengiasi tobulinti automobilių saugos technologijas ir taikyti inovatyvius sprendimus, siekdama apsaugoti vairuotojus ir keleivius. Volvo automobiliuose gausu pažangių saugos funkcijų, tokių kaip automatinis avarinis stabdymas, eismo juostos palaikymas, aklosios zonos stebėjimas ir pėsčiųjų aptikimas. 

 • Patikima konstrukcija. Volvo automobiliai konstruojami taip, kad atlaikytų atšiaurias sąlygas ir tarnautų ilgai. Jie gaminami iš aukštos kokybės medžiagų ir komponentų, o gamybos procesas yra griežtai kontroliuojamas. Dėl to Volvo automobiliai pasižymi ypatingu patvarumu ir patikimumu. Kokybiškas Volvo remontas padeda užtikrinti, kad automobilis išliks patikimas ir ilgaamžis.

 • Komfortas ir praktiškumas. Volvo automobiliai sukurti taip, kad vairuotojams ir keleiviams kelionės būtų kuo patogesnės ir praktiškesnės. Jie pasižymi erdviais ir ergonomiškais salonais, patogiomis sėdynėmis, daugybe praktiškų funkcijų ir dideliu bagažo skyriumi.

 • Skandinaviškas dizainas. Volvo automobilių dizainas yra minimalistinis, elegantiškas ir funkcionalus. Jis atspindi skandinavišką dizaino filosofiją, kuriai būdingos aiškios linijos, natūralios medžiagos ir neutrali spalvų paletė.

 • Aplinkosauga. Volvo yra įsipareigojusi mažinti savo automobilių poveikį aplinkai. Bendrovė nuolat tobulina variklius ir technologijas, siekdama sumažinti degalų sąnaudas ir emisijas. Volvo taip pat siūlo vis daugiau elektromobilių ir hibridinių automobilių, kurie yra ekologiškesni už tradicinius automobilius.

Nors  Volvo remontas gali kainuoti šiek tiek daugiau, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje tai yra gera investicija. Kokybiškas remontas padeda išvengti netikėtų gedimų, prailgina automobilio tarnavimo laiką ir užtikrina saugią bei komfortišką kelionę.


Pasitikėkite mumis ir leiskite parodyti, kodėl mes esame geriausias pasirinkimas Jūsų Volvo automobiliui!


 

Registracija
Internetu arba +37065948053


D.U.K.


Dažniausi Volvo XC60 variklio gedimai ir jų remonto kainos yra šios:

 • Turbo problemos: Turbo kompresoriaus gedimai gali sukelti variklio galios praradimą ir padidėjusį degalų suvartojimą. Turbo kompresoriaus remontas arba keitimas gali kainuoti nuo 800 iki 2000 eurų, priklausomai nuo gedimo masto.
 • Aušinimo sistemos problemos: Dažnai pasitaiko vandens siurblio arba radiatoriaus nutekėjimai. Aušinimo sistemos remontas gali kainuoti nuo 200 iki 600 eurų, priklausomai nuo problemos sudėtingumo.
 • Paskirstymo diržo keitimas: Reguliarus paskirstymo diržo keitimas yra būtinas siekiant išvengti rimtų variklio pažeidimų. Paskirstymo diržo keitimas gali kainuoti nuo 500 iki 1200 eurų, priklausomai nuo variklio tipo ir darbo apimties.

Volvo V40 automatinės transmisijos remonto kainos gali skirtis priklausomai nuo gedimo pobūdžio:

 • Transmisijos skysčio keitimas: Reguliarus skysčio keitimas gali kainuoti nuo 150 iki 300 eurų.
 • Transmisijos remontas: Nedideli transmisijos remontai gali kainuoti nuo 500 iki 1500 eurų, priklausomai nuo gedimo sudėtingumo ir reikalingų dalių.
 • Transmisijos keitimas: Pilnas transmisijos keitimas gali kainuoti nuo 2000 iki 5000 eurų, priklausomai nuo modelio ir darbo apimties.

Dažniausi Volvo S60 dyzelinio variklio problemos ir jų remonto kainos yra šios:

 • DPF (dyzelinio dalelių filtro) užsikimšimas: Užsikimšęs DPF filtras gali sukelti variklio galios praradimą ir padidėjusį degalų suvartojimą. DPF filtro valymas arba keitimas gali kainuoti nuo 200 iki 1500 eurų, priklausomai nuo to, ar filtras valomas, ar keičiamas nauju.
 • EGR (išmetamųjų dujų recirkuliacijos) vožtuvo gedimai: EGR vožtuvo problemos gali sukelti netolygų variklio darbą ir padidėjusį dūmingumą. EGR vožtuvo keitimas gali kainuoti nuo 200 iki 600 eurų.
 • Purškimo sistema: Purkštukų gedimai gali sukelti netolygų variklio darbą ir padidėjusį degalų suvartojimą. Purkštukų remontas arba keitimas gali kainuoti nuo 300 iki 1000 eurų už vieną purkštuką, priklausomai nuo gedimo pobūdžio ir naudojamų dalių.