Generatorių remontas Vilniuje - AutoAra

Generatorių remontas – procedūra, kurią automobiliui reikia atlikti periodiškai. Judant, automobilio generatoriui tenka atlikti apie 10000–15000 apsisukimų per minutę. Tokia darbinė apkrova neretai bėgant laikui sukelia generatorių gedimų, tad automobiliui būna reikalingas generatoriaus remontas.


Atvykus į mūsų autoservisą, pirmiausia atliekama pirminė automobilio diagnostika. Jos metu nustatoma, kuris automobilio mazgas yra probleminis – sugedęs. Atlikus diagnostiką, su klientu suderiname remonto darbus bei kainą ir pradedame remonto darbus. Primename: atlikdami kompiuterinę diagnostiką mūsų autoservise dirbantys specialistai, pasitelkę visą reikalingą įrangą, geba ypač tiksliai nustatyti gedimą. Tai padeda išvengti pašalinių, nereikalingų remonto darbų.


Akcentuojame: generatorių remontas mūsų autoservise atliekamas itin tiksliai ir kryptingai. Būtent todėl visada galime Jums pasiūlyti adekvačią kainą bei priimtinus remonto darbų terminus. Registruokitės nemokamai konsultacijai – mūsų profesionalus administratorius ras būdą Jums padėti!

https://autoservisas-vilniuje.lt/generatoriu-remontas-vilnius


Generatorių remontas. Kada jis atliekamas?

  • Generatorius negamina elektros. Tai lemti gali nutrūkusi grandinė, sulipę šepetėliai, srovės reguliatoriaus gedimai, per silpnas diržo įtempimas ir kt.

  • Generatorius neteikia akumuliatoriui reikalingo energijos kiekio.


Generatorius. Sandara ir veikimo principas.

Generatoriaus korpusas yra sudarytas iš štampuotų elektrotechninio plieno plokštelių pluošto. Kad korpuse netekėtų sūkurinės srovės, plokštelių šonai būna oksiduoti. Vidinėje jų pusėje štampavimo metu iškertamos išėmos. Į pluošte susidariusius griovelius dedamos trifazės arba daugiafazės statoriaus apvijos. Žadinimo poliai būna ilčių formos, nukalti iš tvirto elektrotechninio plieno. Žadinimo apvija sudaryta iš vienos, ant generatoriaus veleno užmautos cilindro formos ritės. Toks rotatoriaus mazgas pasižymi ypatingu atsparumu išcentrinėms jėgoms. Generatoriaus veikla pradedama, kai žadinimo apvija teka srovė, o magnetinis laukas pereina į statorių. Tuomet, sukant rotorių, pro statoriaus apvijas pamainomis praeina šiaurės ir pietų poliai. Statoriaus apvijose šis kintamasis magnetinis laukas kuria elektrovarą, varančią srovę į išorės grandinę.


Generatorių remontas Vilniuje: Kodel verta rinktis mus?

Mūsų autoservise daromas ne vien generatorių remontas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras. Vairuotojai vertina mūsų autoserviso darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino, kad rinkdamiesi mus Jūs gaunate aukščiausią kokybę už geriausią kainą. Generatoriaus remonto kaina mūsų autoservise atitinka darbų kokybę, nes mes naudojame tik kokybiškas detales ir profesionalią įrangą. Mūsų autoserviso specialistai pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus, susijusius su generatorių remontu Vilniuje, bei suteikti visokeriopą pagalbą kitais automobilių klausimais.

https://autoservisas-vilniuje.lt/generatoriu-remontas-vilnius


Apie mus

Pirminė patikra iš karto

Automobilių remontas Vilniuje: užsiregistruok šiandien ir pirminę patikrą ar meistro konsultaciją gauk iš karto. Susipažinę su gedimų požymių apibūdinimu mūsų autoserviso specialistai pasitelkę kompiuterinę diagnostiką ar/ir kitą reikiamą įrangą įvertins galimų gedimų apimtį. Ir tik suderinę su klientu preliminarią remonto sąmatą tęs automobilio remonto darbus.


Statistiškai sutaupome iki 30%

Savo veiklą pradėjome dar 2008 metais, todėl ilgametės patirties dėka turim visas reikiamas kompetencijas kokybiškam ir svarbiausia tikslingam remontui atlikti. Per tą laiką buvo pastebėta, kad nemaža dalis pas mus atvykstančių klientų ir iš anksto neigiamai nusiteikę autoservisų atžvilgiu. Pasak jų taip yra dėl to, kad autoservisai linkę piktnaudžiauti – pradinė remonto kaina skiriasi nuo galutinės, neturintis kompetencijos meistras gedimus šalina per ilgai, keičia tas dalis, kurių dar keisti nereikia ir t.t.


Kompetencijos ar reikiamos įrangos stoka dažniausiai lemia ne tik prastą atliktų darbų kokybę, bet ir nepagrįstai didesnes laiko bei pinigines sąnaudas. Meistras, kuris pirmą kartą susiduria su tam tikrais iššūkiais, ko gero, nepasieks optimalaus rezultato. Darbai atliekami ne tikslingai, o spėjimo būdu, todėl ir rezultatas nebūna tenkinantis.


Remonto metu darbas turi būti organizuojamas efektyviai. Tai galima pasiekti, kai autoservise yra pasiekta simbiozė tarp ilgametės patirties, žinių ir profesionalios įrangos. Tuomet pasiekiamas geras kainos, remonto kokybės ir laiko santykis.


Garantija

Visiems savo darbams suteikiame įstatymais bei dalių gamintojų numatytą garantiją. Suprantame, kaip svarbu išleisti laimingą klientą, todėl stengiamės, kad automobilio remontas mūsų klientams nekeltų papildomų rūpesčių.


Registracija
Internetu arba +37065948053