Generatorių remontas Vilniuje - AutoAra

Generatorių remontas – procedūra, kurią automobiliui reikia atlikti periodiškai. Judant, automobilio generatoriui tenka atlikti apie 10000–15000 apsisukimų per minutę. Tokia darbinė apkrova neretai bėgant laikui sukelia generatorių gedimus, tad automobiliams būna reikalingas generatorių remontas.


Atvykus į mūsų, AutoAra autoservisą, pirmiausia atliekama pirminė automobilio diagnostika, kurios metu nustatoma, kuris automobilio mazgas yra probleminis – sugedęs. Atlikus diagnostiką, su klientu suderiname remonto darbus bei kainą ir pradedame remonto darbus. Primename: atlikdami kompiuterinę diagnostiką mūsų autoservise dirbantys specialistai, pasitelkę visą reikalingą įrangą, geba ypač tiksliai nustatyti automobilio gedimą. Tai padeda išvengti pašalinių, nereikalingų remonto darbų.


Akcentuojame: generatorių remontas mūsų autoservise atliekamas itin tiksliai ir kryptingai. Būtent todėl visada galime Jums pasiūlyti adekvačią kainą bei priimtinus remonto darbų terminus. Registruokitės nemokamai konsultacijai – mūsų profesionalus administratorius ras būdą Jums padėti!


https://autoservisas-vilniuje.lt/generatoriu-remontas-vilnius


Generatorių remontas. Kada jis atliekamas?

 • Akumuliatoriaus įspėjimo lemputės užsidegimas ant prietaisų skydelio. Tai gali būti vienas iš pirmųjų ženklų, kad su generatoriumi yra problemų.

 • Elektros įrenginių, tokio kaip šviesos ar radijas, veikimo sutrikimai. Jei pastebėsite, kad šie įrenginiai veikia silpniau ar neįprastai, tai gali būti dėl nepakankamos generatoriaus generuojamos srovės.

 • Generatorius negamina elektros. Tai lemti gali nutrūkusi grandinė, sulipę šepetėliai, srovės reguliatoriaus gedimai, per silpnas diržo įtempimas.

 • Automobilio sunkus užvedimas arba neįmanomas jo užvedimas. Tai gali būti dėl to, kad akumuliatorius nebuvo pakankamai įkrautas dėl netinkamo generatoriaus veikimo.

 • Keisti garsai iš variklio skyriaus. Čirškimas, gali reikšti, kad generatoriaus diržas yra susidėvėjęs arba neteisingai įtemptas.

 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Generatoriaus remonto bei priežiūros svarba

Tinkamas ir reguliarus generatorių remontas bei priežiūra, padeda išlaikyti generatoriaus veikimo efektyvumą, užtikrinant, kad jis gamina energiją su mažesniais energijos nuostoliais. Tinkama jo priežiūra padidina generatoriaus tarnavimo laiką, išvengiant ankstyvos įrangos nusidėvėjimo. Tai apima: alyvos ir oro filtrų keitimą, akumuliatoriaus būklės tikrinimą ir variklio valymą. Reguliariai tikrinant ir prižiūrint variklį, galima užtikrinti, kad jis veiktų sklandžiai. Jei variklis sugedo arba pasenęs, jis turi būti atnaujintas arba remontuotas. Generatoriaus variklio alyvos turi būti keičiamos pagal nurodymus. Alyvos lygio stebėjimas ir pakeitimas užtikrina, kad variklis veiktų sklandžiai. Dauguma generatorių turi automatines valdymo sistemas, kurios turi būti nuolat tikrinamos ir prižiūrimos. Jos užtikrina generatoriaus paleidimą ir išjungimą reikiamu metu. Generatorių remontas ir techninė priežiūra taip pat yra svarbūs saugumo aspektai. Netinkamas įrenginio veikimas gali sukelti pavojų tiek asmenims, tiek turtui.


Generatorių remontas. Proceso eiga

Generatoriaus remontas prasideda nuo gedimo identifikavimo. Tam naudojami įvairūs elektroniniai įrenginiai; multimetras arba specializuoti diagnostikos įrenginiai, kurie gali patikrinti generatoriaus generuojamą įtampą ir srovę. Gedimo nustatymas leidžia mechanikui apsispręsti, ar generatorius turi būti remontuojamas arba pakeistas.


Generatorių remontas gali apimti įvairius veiksmus, priklausomai nuo generatoriaus tipo ir gedimo pobūdžio. 

 • Diagnostika. Būtina nustatyti, kodėl generatorius veikia ne tinkamai. Tai apima: vizualinį patikrinimą, matavimus ir bandymus naudojant specializuotus įrankius.
 • Valymas. Generatoriaus valymas nuo nešvarumų, dulkių ir kitų svetimkūnių, kurie gali trukdyti normaliam įrenginio veikimui.
 • Tepimas. Tam tikrų generatoriaus dalių sutepimas siekiant užtikrinti sklandų jų veikimą.
 • Dalių keitimas. Sugedusių ar dėvėtų dalių, tokių kaip: guoliai, šepetėliai (jei tai šepetėlinis generatorius), rotoriai, statoriai ar kitos komponentės, keitimas.
 • Elektrinių jungčių tikrinimas. Užtikrinama, kad visos elektrinės jungtys būtų tvirtos ir nepertraukiamos.
 • Bandymai po remonto. Atliktas generatorių remontas, būtina atlikti bandymus, siekiant užtikrinti, kad generatorius veikia saugiai pagal gamintojo specifikacijas.

Automobilio generatoriaus sandara ir veikimo principas.

Generatoriaus korpusas yra sudarytas iš štampuotų elektrotechninio plieno plokštelių pluošto. Kad korpuse netekėtų sūkurinės srovės, plokštelių šonai būna oksiduoti. Vidinėje jų pusėje štampavimo metu iškertamos išėmos. Į pluošte susidariusius griovelius dedamos trifazės arba daugiafazės statoriaus apvijos.


Automobilio generatorius pradeda veikti, kai automobilio variklis yra užvestas. Generatorius, kartais vadinamas alternatoriumi, yra esminė automobilio elektros sistemos dalis, atsakinga už elektros energijos gamybą varikliui dirbant. Jo pagrindinė užduotis yra palaikyti akumuliatoriaus įkrovą ir tiekti energiją automobilio elektrinėms sistemoms: žibintams, radijui, ventiliacijai ir kitoms srovę vartojančioms įrangoms, kai variklis veikia. Generatorių remontas yra labai svarbus tinkamam jo veikimo principui ir ilgaamžiškumui.


Generatoriaus veikla yra glaudžiai susijusi su variklio veikla – jis neveiks, jei variklis nėra įjungtas. Tačiau kai kuriose šiuolaikinėse transporto priemonėse yra įdiegtos išmaniosios įkrovimo sistemos, kurios gali reguliuoti generatoriaus apkrovą atsižvelgiant į akumuliatoriaus būklę ir elektros sistemos poreikius, siekiant efektyviau naudoti energiją ir sumažinti degalų sąnaudas. Kad generatorius veiktų patikimai ir efektyviai, jo priežiūra ir kokybiškas generatorių remontas yra būtini.


Generatorių remontas Vilniuje: Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų autoservise atliekamas ne tik generatorių remontas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras. Vairuotojai vertina mūsų autoserviso darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino, kad pasirinkę mus gaus aukštą kokybę už geriausią kainą. Generatoriaus remonto kaina mūsų autoservise atitinka darbų kokybę, nes mes naudojame tik kokybiškas detales ir profesionalią įrangą. Mūsų autoserviso specialistai pasiruošę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus, susijusius su generatorių remontu Vilniuje, bei suteikti visokeriopą pagalbą kitais automobilių klausimais.


https://autoservisas-vilniuje.lt/generatoriu-remontas-vilnius


AutoAra - tai dėmesys individualiam požiūriui, sąžiningumui, kokybei, kainų skaidrumui ir operatyvumui. Kiekvienas klientas yra labai svarbus mums, ir mes siekiame užtikrinti, kad apsilankymai autoservise atitiktų Jūsų automobilio savininko lūkesčius ir poreikius bei būtų malonus.


Tai, kas mūsų autoservisą daro unikaliu Vilniuje, yra aukštos kvalifikacijos meistrų komanda, nuoširdus bendravimas su klientais ir noras, kad automobilių generatorių remontas būtų atliktas kokybiškai be jokių nesklandumų. Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų klientų skaičius nuolat auga, tai liudija mūsų profesionalumą ir patikimumą.


Generatorių remontas. Jų pasirinkimas

Didžiojo sūkurio generatoriai

Didžiojo sūkurio generatoriai yra dažnai naudojami sunkvežimiuose ir sunkiojoje technikoje. Jie yra galingesni ir turi didesnę galios išvestį nei dauguma kitų generatorių tipų. 


Alternatyvūs generatoriai

Jie yra energijos taupymo sprendimas, kurie naudoja modernias technologijas, tokiu būdu mažinant degalų sąnaudas ir kenksmingų išmetamųjų dujų kiekį. Alternatyvūs generatoriai gali apimti elektros variklius arba kito tipo variklius, kurie gali generuoti elektros energiją naudodami įvairius šaltinius tokius kaip: saulės energija arba vėjo.


Mikrogeneratoriai

Mikrogeneratoriai yra mažesnio galingumo generatoriai, kurie dažnai naudojami nedideliems automobiliams arba alternatyvioms transporto priemonės: elektriniams dviračiams arba hibridiniams automobiliams. Jie yra labai efektyvūs ir gali būti naudingi kaip papildoma elektros šaltinio rūšis.


Kiekvienas iš šių automobilio generatorių tipų turi savo privalumų bei trūkumų, todėl svarbu atsižvelgti į savo transporto priemonės poreikius ir sąlygas prieš pasirenkant tinkamą generatoriaus tipą. Tačiau visada svarbu atsiminti, kad tinkama generatorių priežiūra, bei laiku atliktas generatorių remontas užtikrina automobilio ilgaamžiškumą ir saugumą.


 Mes užtikrinsime, kad  automobilis būtų saugus ir patikimas vairuoti. Pasitikėkite AutoAra - Jūsų automobilių partneriu!


 

Registracija
Internetu arba +37065948053


D.U.K.


Dažniausi automobilio generatoriaus gedimo požymiai yra šie:

 • Baterijos įspėjamasis lemputė: Prietaisų skydelyje įsijungia baterijos įspėjamasis lemputė.
 • Silpnas arba mirksintis apšvietimas: Priekinių žibintų ar vidaus apšvietimo lemputės pradeda silpnėti arba mirksėti.
 • Keisti garsai: Iš variklio skyriaus gali girdėtis keisti garsai, tokie kaip cypimas ar švilpimas, kurie dažnai būna susiję su generatoriaus diržo ar guolių problemomis.
 • Elektros prietaisų veikimo sutrikimai: Radijas, elektriniai langai, oro kondicionierius ar kiti elektros prietaisai gali pradėti veikti netinkamai arba visai neveikti.
 • Prastai užsivedantis variklis: Jei automobilio variklis sunkiai užsiveda arba visiškai neužsiveda, tai gali būti ženklas, kad generatorius neįkrauna baterijos tinkamai.

Automobilio generatoriaus remonto trukmė priklauso nuo gedimo sudėtingumo ir mechaniko patirties. Paprastai generatoriaus remontas arba keitimas gali užtrukti nuo kelių valandų iki visos dienos. Jei generatorius turi būti pakeistas nauju arba atnaujintu, darbai gali užtrukti ilgiau dėl dalių užsakymo ir pristatymo laiko. Dauguma remonto dirbtuvių gali atlikti paprastus generatoriaus remonto darbus per 2-4 valandas.

Važiuoti su sugedusiu generatoriumi nerekomenduojama. Generatorius yra atsakingas už automobilio baterijos įkrovimą ir elektros sistemos maitinimą. Sugedus generatoriui, baterija greitai išsikraus, o tai gali sukelti elektros prietaisų veikimo sutrikimus ir galiausiai užgesinti variklį. Tai gali būti pavojinga, ypač jei automobilis sugenda važiuojant. Jei įtariate, kad generatorius sugedo, geriausia kuo greičiau kreiptis į autoservisą ir neatidėlioti remonto.