Mes nesame "dylerinis" Mercedes Servisas. Remontuojame NEGARANTINIUS automobilius PIGIAU.

Mercedes servisas Vilniuje - AutoAra

Mūsų servisas, jau daugelį metų specializuojasi Mercedes automobilių remonte ir aptarnavime. Mes suprantame, kad Mercedes - ne tik transporto priemonė, bet ir Jūsų patikimumo, komforto bei prestižo simbolis. Todėl mūsų tikslas - užtikrinti, kad jūsų automobilis visada veiktų nepriekaištingai. Mercedes servisas - tai greitas ir efektyvus įvairiausių gedimų šalinimas, pradedant variklio problemomis ir baigiant elektroninės įrangos trikdžių diagnostika bei remontu. Mes suprantame, kaip svarbu, kokybiškas Mercedes remontas, kad Jūsų automobilis vėl galėtų veikti sklandžiai ir patikimai.


https://autoservisas-vilniuje.lt/mercedes-servisas-vilnius


Kokie Pogarantinio Mercedes servisas privalumai?

Pogarantinis Mercedes servisas yra alternatyva oficialiems servisams, kuris gali pasiūlyti keletą privalumų:

 • Mažesnės kainos. Pogarantinis Mercedes servisas dažnai taiko mažesnes kainas už remonto darbą ir naudojamas dalis, lyginant su oficialiais servisų atstovais. Tai gali būti ypač naudinga, jeigu reikalingas brangesnis Mercedes remontas, o finansinės galimybės ribotos.

 • Daugiau patirties su senesnio modelio automobiliais. Pogarantinis servisas dažnai turi daugiau patirties ir žinių apie senesnių Mercedes automobilių modelius. Oficialūs servisai dažnai koncentruojasi į naujesnių automobilių aptarnavimą, todėl gali neturi reikiamos patirties ar įrangos senesniems modeliams remontuoti.

 • Individualus dėmesys. Nedylerinis Mercedes servisas dažnai klientui skiria daugiau individualaus dėmesio, nes ten nėra tokio didelio klientų srauto kaip oficialiuose servisuose.

 • Lankstesnis darbo laikas. Mūsų AutoAra servisas, gali pasiūlyti lankstesnį darbo laiką, kuris gali būti patogesnis klientams, kurie negali atvykti į servisą darbo valandomis.

 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Kodėl profesionalus Mercedes servisas ir remontas yra svarbus?

Kokybiškas Mercedes remontas nėra pigus, tačiau jis atsiperka. Pasirinkę patikimą ir profesionalų servisą AutoAra, galite tikėtis:

 • Prailginto automobilio tarnavimo laiko. Reguliariai prižiūrimas ir kokybiškai remontuojamas Mercedes automobilis tarnaus Jums ilgus metus.

 • Saugesnio ir patikimesnio važiavimo. Tvarkingas automobilis užtikrins Jūsų ir keleivių saugumą, sumažindamas tikimybę patekti į eismo įvykį.

 • Vertės išsaugojimo. Kuo geriau prižiūrite savo automobilį, tuo didesnė bus jo vertė ateityje.

 • Ramybės ir garantijos. Žinodami, kad Mercedes servisas tinkamai prižiūri Jūsų automobilį, o atliktas Mercedes remontas garantuoja kokybę, galėsite ramiai keliauti ir mėgautis komfortu. Be to, mūsų darbams ir naudojamoms detalėms suteikiame garantiją, todėl galite būti tikri dėl atlikto remonto kokybės.

Koks Mercedes remontas atliekamas dažniausiai?

Dažniausiai pasitaikančios Mercedes automobilių problemos:

 • Elektronikos gedimai. Mercedes-Benz modeliai yra sudėtingi ir turi daug elektronikos, todėl gali kilti įvairių elektroninių gedimų.
 • Variklio ir pavarų dėžės problemos. Ypač senesniuose modeliuose gali pasitaikyti variklio ar pavarų dėžės nesklandumų.
 • Rūdžių atsiradimas. Nors šiuolaikiniai modeliai yra gerai apsaugoti nuo korozijos, senesni automobiliai gali turėti šią problemą.
 • Amortizatorių ir pakabos nusidėvėjimas. Dėl važiavimo kokybės gali reikėti reguliariai tikrinti ir keisti šias dalis.

Kaip išlaikyti tinkamą Mercedes automobilio būklę?

Mercedes servisas rekomenduoja:

Kadangi Mercedes-Benz automobiliai yra sukurti siekiant aukščiausios kokybės ir našumo, jų savininkai gali tikėtis ilgo tarnavimo laiko, tačiau tik su tinkama priežiūra ir dėmesiu. 

Reguliariai valykite automobilio vidų ir išorę, kad apsaugotumėte medžiagas ir dažus nuo ankstyvo nusidėvėjimo ar pažeidimų. Skirkite įpatingą dėmesį įspėjamiems signalams ir pranešimams, nes modernūs Mercedes modeliai aprūpinti išplėstinėmis diagnostikos sistemomis, kurios gali nurodyti įvairias problemas, nuo nedidelių gedimų iki rimtų sistemos klaidų. Niekada neignoruokite šių įspėjimų ir kuo greičiau kreipkitės į AutoAra specialistą. Naudokite tik kokybiškas atsargines dalis, kad Jūsų automobilio sudėtingas Mercedes remontas būtų išvengtas ateityje. Mercedes-Benz teikia išsamias techninės priežiūros ir eksploatavimo gaires, skirtas užtikrinti optimalų automobilio veikimą. Laikydamiesi šių rekomendacijų, galite sumažinti gedimo tikimybę ir užtikrinti automobilio našumą. Net jeigu nėra akivaizdžių problemų, reguliarus techninės būklės tikrinimas gali padėti nustatyti ir išspręsti potencialias problemas, kol jos netapo didelėmis. Mercedes servisas turi specializuotą įrangą ir žinias, reikalingas atlikti tikslų automobilio būklės vertinimą.


Mercedes servisas teikia šias pagrindines paslaugas:

Teikiame platų paslaugų spektrą Mercedes automobilių modelių remontui.

Automobilio gedimų diagnostika

Mercedes servisas naudoja pažangią diagnostikos įrangą, kuri greitai ir preciziškai nustato visas galimas problemas Jūsų automobilyje. Tai svarbus žingsnis siekiant išsamiai suprasti automobilio būklę ir kad Mercedes remontas būtų veiksmingas. Šis procesas svarbus norint užtikrinti automobilio efektyvų ir saugų veikimą. Gedimų diagnostika gali būti atliekama naudojant įvairias metodikas ir įrankius, priklausomai nuo gedimo pobūdžio ir automobilio modelio.


Diagnostikos etapai:

 • Vizualinis patikrinimas - Pirmas žingsnis, kurio metu mechanikas vizualiai apžiūri automobilį, siekdamas identifikuoti akivaizdžius gedimus ar nusidėvėjimo žymes.

 • Klaidų kodų skaitymas - Naudojant specializuotus skaitiklius ar diagnostikos įrenginius, mechanikai gali nuskaityti klaidų kodus iš automobilio kompiuterio. Šie kodai padeda nustatyti, kurioje sistemoje ar komponente yra problema.

 • Funkciniai testai - Kai kuriais atvejais reikia atlikti papildomus testus: variklio, transmisijos ar elektroninių sistemų veikimo testavimą, norint tiksliai identifikuoti gedimo priežastį.

 • Komponentų tikrinimas - Tai gali apimti konkrečių dalių: akumuliatoriaus, starterio, generatoriaus ar kitų svarbių komponentų, patikrinimą.

 • Duomenų interpretacija - Surinktų duomenų ir testų rezultatų analizė, leidžia nustatyti tikslią gedimo priežastį ir būtinus remonto veiksmus.

Reguliarus techninis aptarnavimas

Nuolatinės techninės priežiūros ir patikros užkerta kelią rimtesnių problemų atsiradimui, taip pat garantuoja sklandų automobilio veikimą. Reguliarus aptarnavimas yra būtinas, norint išlaikyti Jūsų Mercedes automobilį aukščiausioje būklėje. Mercedes servisas - tai profesionali kruopšti automobilio komponentų sistemos patikra, siekiant apsaugoti transporto priemonę nuo galimų gedimų. Šis procesas apima kelias pagrindines sritis ir atliekamas pagal gamintojo nurodymus arba atsižvelgiant į automobilio eksploatacijos sąlygas ir intensyvumą.


Pagrindiniai reguliaraus techninio aptarnavimo etapai:

 • Variklio alyvos ir filtro keitimas
 • Oro filtrų keitimas
 • Padangų patikra ir slėgio reguliavimas
 • Stabdžių sistemų tikrinimas
 • Aušinimo skysčio tikrinimas 

Kėbulo remonto darbai

Mercedes servisas pasižymi itin dideliu dėmesiu ir profesionalumu atliekant kėbulo remonto darbus. Atstatome automobilio išvaizdą, taikydami aukščiausius standartus, kad Jūsų automobilis atrodytų kaip naujas ir išsaugotų savo vertę. Mercedes remontas atliekant  kėbulo darbus yra svarbus automobilio priežiūros aspektas, kuris gali būti reikalingas po avarijos, dėl korozijos ar kitų pažeidimų. Šie darbai gali apimti įvairias procedūras, pradedant nuo paprastų įlenkimų ištaisymo iki sudėtingesnių proceso veiksmų: dalies ar viso kėbulo elementų keitimo. 


Papildomos specializuotos paslaugos

Elektros ir elektronikos sistemos, aušinimo sistemos bei automobilio stiklų keitimas – mūsų, AutoAra, meistrai turi reikiamą patirtį ir žinias, kad galėtų spręsti įvairiausias problemas Jūsų automobilyje. Elektros ir elektronikos sistemų priežiūra ir Mercedes remontas yra itin svarbūs šiuolaikiniams automobiliams, kuriuose vis daugiau funkcijų valdoma būtent per šias sistemas. Tai gali apimti viską nuo variklio valdymo iki saugumo sistemų ir pramogų sistemų priežiūros.


Aušinimo sistemos yra svarbios, nes užtikrina, kad variklis veiktų optimalioje temperatūroje ir neperkaistų. Tinkama aušinimo sistemos priežiūra ir Mercedes remontas gali padėti išvengti brangių remonto darbų ateityje. Automobilio stiklų keitimas ne tik užtikrina gerą matomumą vairuojant, bet ir yra svarbus saugumo aspektas. Stiklai prisideda prie automobilio kėbulo standumo ir apsaugo keleivius avarijos atveju. Svarbu pasirinkti patikimus AutoAra specialistus, kurie naudoja kokybiškas medžiagas ir atlieka darbus atsakingai, užtikrinant, kad automobilis būtų grąžintas klientui saugus ir patikimas vairuoti.


https://autoservisas-vilniuje.lt/mercedes-servisas-vilnius


Kodėl AutoAra?

Siūlome Jums:

 • Ilgametę patirtį ir ekspertizę. Mūsų komandą sudaro patyrę ir kvalifikuoti Mercedes automobilių specialistai, kurie nuolat tobulina savo žinias ir įgūdžius, kad galėtų užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę.

 • Kvalifikuotą komandą ir diagnostikos įrankius. Mercedes remontas atliekamas tik su specialiais ir pažangiais įrankiais bei naudojant specializuotą diagnostikos įranga, leidžiančia tiksliai nustatyti problemas ir atlikti remontą operatyviai bei efektyviai. Mūsų AutoAra komandą sudaro aukščiausios kvalifikacijos specialistai, turintys gilias žinias apie Mercedes automobilius. Jų patirtis ir įgūdžiai užtikrina, kad kiekvienas Mercedes remontas bus atliktas profesionaliai.

 • Platų paslaugų spektrą. Teikiame visą spektrą remonto ir priežiūros paslaugų, pradedant nuo diagnostikos ir techninės apžiūros, baigiant variklio, važiuoklės, elektros sistemų ir stabdžių sistemų remontu.

 • Aukštos kokybės garantiją. Mercedes servisas užtikrintas  savo darbo kokybe, todėl suteikiama garantiją visoms atliktoms paslaugoms ir naudojamoms detalėms.

 • Individualų požiūrį ir skaidrią kainodarą. Suprantame, kad kiekvienas Mercedes automobilis yra unikalus, todėl kiekvienam klientui skiriame individualų dėmesį ir aiškiai bei suprantamai komunikuojame apie remonto eigą ir kainas. Remonto darbų poreikį ir sąmatą visada aptariame su klientu iš anksto, be jokių paslėptų mokesčių ar papildomų išlaidų. Kadangi Mercedes yra prabangių automobilių gamintojas, jų automobilių technologijos ir inžinerijos sprendimai yra sudėtingi, todėl Mercedes remontas ir priežiūra gali būti brangesni nei vidutiniai. 

 • Patogią lokaciją ir lankstų darbo laiką. Mercedes servisas įsikūręs patogioje vietoje, o darbo laikas pritaikytas taip, kad galėtumėte lengvai ir greitai pas mus atvykti ir palikti savo automobilį.

Susisiekite su AutoAra jau šiandien, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip galime padėti Jūsų Mercedes automobiliui!


 

Registracija
Internetu arba +37065948053