Tepalų keitimas Vilniuje - AutoAra

Ar žinote, kad laiku neatliktas tepalų keitimas gali “užmušti” automobilio variklį? Atsakingi vairuotojai lepina savo automobilį aukštos kokybės alyva, nes žino, kad tai prailgins variklio tarnavimo laiką. Tie, kas mano, kad alyva variklio nesugadinsi - klysta, nes pasirinkus netinkamą alyvą variklį galima labai greitai sugadinti, o netinkama alyva ar laiku nepakeista alyva - nenumatytos išlaidos remontui. Tepalų keitimas Vilniuje pas mus atliekamas naudojant aukštos kokybės alyvą ir tik pagal gamintojo reikalavimus. 

https://autoservisas-vilniuje.lt/tepalu-keitimas-vilnius


Tepalų keitimas: alyvos parinkimas

Tepalų keitimas skirtingų markių automobiliuose žymiai nesiskiria ir darbų eiga vyksta pagal tam tikrą vienodą planą. Svarbiausias žingsnis - pasirinkti tinkamą alyvą. Alyvos pasirinkimas - tai ne tik kokybės klausimas. Аutomobilių varikliai skiriasi ir tai kas tinka vienam gali visai netikti kitam. Gamintojas nustato reikiamos alyvos savybes ir įtraukia jas į reikalavimų specifikaciją. Ekspertai pataria naudoti tik tinkamą Jūsų automobiliui alyvą. Tepalų keitimas Vilnius parenka alyvą pagal Jūsų automobilio tipą. Mūsų specialistai rūpinasi Jūsų automobiliu ir naudoja tik kokybiškus tepalus.


Specialistai pataria nenuvertinti alyvos svarbos. Alyva variklyje apsaugo detales ir metalo paviršių nuo trynimo, tuo pačiu valo variklį ir perduoda dalį šilumos. Taigi, alyva atlieka svarbias funkcijas, o naudojant netinkamą alyvą arba laiku nepakeitus alyvos gedimų išvengti nepavyks. Tepalo keitimo kaina gali žymiai išaugti dėl papildomų, nenumatytų remonto darbų. Alyvos keitimas - vienas svarbiausių automobilio techninės priežiūros darbų, kurį gerau patikėti profesionalams. Leiskite mums pasirūpinti Jūsų automobiliu. Tepalų keitimas Vilniuje - profesionalus, greitas ir kokybiškas, nes mums rūpi Jūsų saugumas kelyje.


Tepalų keitimas: kada jau laikas keisti?

Ar tikrai reikia laikytis gamintojo nurodymų? Tepalų keitimas šiuolaikiniuose varikliuose rekomenduojamas kas 10-15 tūkstančių kilometrų. Tai yra standartinė gamintojų rekomendacija atsižvelgiant į tai, kad automobilis eksploatuojamas normaliomis sąlygomis. Kuo prastesnės yra sąlygos, tuo greičiau reikalingas tepalų keitimas. Tačiau niekas nėra apsaugotas nuo nemalonių staigmenų kelyje. Taip aušinimo skysčio patekimas į sistemą gali išprovokuoti išankstinį alyvos užterštumą. Tai pat važiavimo stilius ir sąlygos turi įtakos alyvos keitimo intervalui. Senesnio modelio varikliuose alyva užsiteršia greičiau, nei naujuose automobiliuose dėl detalių susidėvėjimo.


Tepalų keitimas: kaina priklauso nuo alyvos rūšies

Reguliarus alyvos keitimas - būtina procedūra kiekvienai transporto priemonei. Mūsų autoservisas žino, kaip tinkamai pasirūpinti Jūsų automobiliu - tepalų keitimas Vilnius - profesionali paslauga skirtingų markių automobiliams. Tepalo keitimo kaina priklauso nuo alyvos rūšies ir kokybės. Mūsų autoserviso specialistai naudoja tik aukštos kokybės alyvą. Tepalų keitimo kaina taip pat priklauso nuo to, kokios dar paslaugos teikiamos. Suderinti alyvos keitimo kainą galite susisiekę su autoservisu. Profesionalūs autoserviso meistrai suteiks nemokamą konsultaciją. Alyvos keitimas Vilniuje - registruokitės konsultacijai!

https://autoservisas-vilniuje.lt/tepalu-keitimas-vilnius


Apie mus

Pirminė patikra iš karto

Automobilių remontas Vilniuje: užsiregistruok šiandien ir pirminę patikrą ar meistro konsultaciją gauk iš karto. Susipažinę su gedimų požymių apibūdinimu mūsų autoserviso specialistai pasitelkę kompiuterinę diagnostiką ar/ir kitą reikiamą įrangą įvertins galimų gedimų apimtį. Ir tik suderinę su klientu preliminarią remonto sąmatą tęs automobilio remonto darbus.


Statistiškai sutaupome iki 30%

Savo veiklą pradėjome dar 2008 metais, todėl ilgametės patirties dėka turim visas reikiamas kompetencijas kokybiškam ir svarbiausia tikslingam remontui atlikti. Per tą laiką buvo pastebėta, kad nemaža dalis pas mus atvykstančių klientų ir iš anksto neigiamai nusiteikę autoservisų atžvilgiu. Pasak jų taip yra dėl to, kad autoservisai linkę piktnaudžiauti – pradinė remonto kaina skiriasi nuo galutinės, neturintis kompetencijos meistras gedimus šalina per ilgai, keičia tas dalis, kurių dar keisti nereikia ir t.t.


Kompetencijos ar reikiamos įrangos stoka dažniausiai lemia ne tik prastą atliktų darbų kokybę, bet ir nepagrįstai didesnes laiko bei pinigines sąnaudas. Meistras, kuris pirmą kartą susiduria su tam tikrais iššūkiais, ko gero, nepasieks optimalaus rezultato. Darbai atliekami ne tikslingai, o spėjimo būdu, todėl ir rezultatas nebūna tenkinantis.


Remonto metu darbas turi būti organizuojamas efektyviai. Tai galima pasiekti, kai autoservise yra pasiekta simbiozė tarp ilgametės patirties, žinių ir profesionalios įrangos. Tuomet pasiekiamas geras kainos, remonto kokybės ir laiko santykis.


Garantija

Visiems savo darbams suteikiame įstatymais bei dalių gamintojų numatytą garantiją. Suprantame, kaip svarbu išleisti laimingą klientą, todėl stengiamės, kad automobilio remontas mūsų klientams nekeltų papildomų rūpesčių.


Registracija
Internetu arba +37065948053