Tepalų keitimas Vilniuje - AutoAra

Ar žinojote, kad laiku neatliktas tepalų keitimas gali “užmušti” automobilio variklį? Atsakingi vairuotojai lepina savo automobilį aukštos kokybės alyva, nes žino, kad tai prailgins variklio tarnavimo laiką. Tie, kas mano, jog alyva variklio nesugadinsi - klysta, nes pasirinkus netinkamą alyvą variklį galima labai greitai sugadinti, o netinkama alyva ar laiku neatliktas tepalų keitimas - nenumatytos išlaidos remontui. Tepalų keitimas Vilniuje pas mus atliekamas naudojant aukštos kokybės alyvą ir tik pagal gamintojo reikalavimus. 


https://autoservisas-vilniuje.lt/tepalu-keitimas-vilnius


Tepalų keitimas: alyvos parinkimas

Tepalų keitimas skirtingų markių automobiliuose žymiai nesiskiria ir darbų eiga vyksta pagal tam tikrą vienodą planą. Svarbiausias žingsnis - pasirinkti tinkamą alyvą. Alyvos pasirinkimas - tai ne tik kokybės klausimas. Аutomobilių varikliai skiriasi ir tai kas tinka vienam gali visai netikti kitam. Gamintojas nustato reikiamos alyvos savybes ir įtraukia jas į reikalavimų specifikaciją. Ekspertai pataria naudoti tik tinkamą Jūsų automobiliui alyvą. Tepalų keitimas AutoAra - tai tinkamai parenkama alyvą pagal Jūsų automobilio tipą. Mūsų specialistai pasirūpinas Jūsų automobiliu tik naudojant kokybiškus tepalus.


Specialistai pataria nenuvertinti alyvos svarbos. Alyva variklyje apsaugo detales ir metalo paviršių nuo trynimo, tuo pačiu valo variklį ir perduoda dalį šilumos. Taigi, alyva atlieka svarbias funkcijas, o naudojant netinkamą alyvą arba laiku nepakeitus alyvos gedimų išvengti nepavyks. Tepalo keitimo kaina gali žymiai išaugti dėl papildomų, nenumatytų remonto darbų. Alyvos keitimas - vienas svarbiausių automobilio techninės priežiūros darbų, kurį geriau patikėti profesionalams. Leiskite mums pasirūpinti Jūsų automobiliu. Tepalų keitimas Vilniuje - profesionalus, greitas ir kokybiškas, nes mums rūpi Jūsų saugumas kelyje.


Kaip reguliarus tepalų keitimas įtakoja automobilio būklę?

 • Variklio apsauga. Tepalai atlieka svarbią funkciją variklyje, sumažindami trintį tarp judančių dalių ir apsaugodami jas nuo nusidėvėjimo. Laikui bėgant tepalai suyra ir praranda savo savybes, todėl nebeužtikrina pakankamos apsaugos. Dėl to gali padidėti variklio dalių nusidėvėjimas, atsirasti įbrėžimų ir netgi variklio gedimas. Tepalas sensta ir nebegali efektyviai atlikti savo funkcijų, todėl tepalų keitimas yra būtinas.

 • Aušinimas. Tepalai taip pat padeda aušinti variklį, perduodami šilumą nuo karštų variklio dalių į aušinimo sistemą. Jei tepalai yra seni ir nešvarūs, jie praranda savo aušinimo savybes, o tai gali sukelti variklio perkaitimą.

 • Švarumas. Tepalai surenka variklyje susidarančias šiukšles ir nešvarumus. Jei tepalai nėra reguliariai keičiami, šios šiukšlės gali kauptis variklyje ir užkimšti alyvos kanalus, o tai gali sukelti variklio gedimą.

 • Ekonomiškumas. Tepalų keitimas pagerina variklio darbą ir efektyvumą, o tai gali sumažinti degalų sąnaudas.

 • Ilgaamžiškumas. Reguliarius alyvos keitimas gali prailginti variklio tarnavimo laiką ir sumažinti brangaus remonto tikimybę.

 • Mažesnės degalų sąnaudos. Švarus tepalas mažina trintį variklyje, todėl automobilis sunaudoja mažiau degalų.

Tepalų keitimas: kada jau laikas keisti?

Ar tikrai reikia laikytis gamintojo nurodymų? Tepalų keitimas šiuolaikiniuose varikliuose rekomenduojamas kas 10-15 tūkstančių kilometrų. Tai yra standartinė gamintojų rekomendacija atsižvelgiant į tai, kad automobilis eksploatuojamas normaliomis sąlygomis. Kuo prastesnės yra sąlygos, tuo greičiau reikalingas tepalų keitimas. Tačiau niekas nėra apsaugotas nuo nemalonių staigmenų kelyje.  Aušinimo skysčio patekimas į sistemą gali išprovokuoti išankstinį alyvos užterštumą. Tai pat važiavimo stilius ir sąlygos turi įtakos alyvos keitimo intervalui. Senesnio modelio varikliuose alyva užsiteršia greičiau, nei naujuose automobiliuose dėl detalių susidėvėjimo.


Kaip patikrinti ar  tepalų būklė gera? Ar reikalingas tepalų keitimas?

Tepalų būklę galima patikrinti keliais būdais:

 • Spalva. Nauji tepalai yra skaidrūs arba gintaro spalvos. Jei tepalai yra tamsūs arba drumsti, tai reiškia, kad jie yra seni ir nešvarūs, todėl šiuo atveju būtinas tepalų keitimas.

 • Klampumas. Nauji tepalai yra pakankamai tiršti, kad nenutekėtų per greitai. Jei tepalai yra per skystį, tai reiškia, kad jie yra seni ir praradę savo savybes.

 • Kvapas. Nauji tepalai neturi stipraus kvapo. Jei tepalai turi stiprų degėsių ar sugedimo kvapą, tai reiškia, kad jie yra seni ir reikalingas tepalų keitimas.

Reguliarus tepalų keitimas yra viena iš svarbiausių automobilio priežiūros procedūrų. Tai padeda apsaugoti variklį nuo nusidėvėjimo, perkaitimo ir kitų problemų, taip pat prailgina variklio tarnavimo laiką.


Tepalų keitimas: kaina priklauso nuo alyvos rūšies

Reguliarus alyvos keitimas - būtina procedūra kiekvienai transporto priemonei. Mūsų autoservisas žino, kaip tinkamai pasirūpinti Jūsų automobiliu. Tepalų keitimas AutoAra - profesionali paslauga skirtingų markių automobiliams. Tepalo keitimo kaina priklauso nuo alyvos rūšies ir kokybės. Mūsų autoserviso specialistai naudoja tik aukštos kokybės alyvą. Tepalų keitimo kaina taip pat priklauso nuo to, kokios dar paslaugos bus teikiamos. Suderinti alyvos keitimo kainą galite susisiekę su mūsų autoservisu. Kvalifikuoti autoserviso meistrai suteiks nemokamą konsultaciją. Alyvos keitimas Vilniuje - registruokitės konsultacijai!

https://autoservisas-vilniuje.lt/tepalu-keitimas-vilnius

 

AutoAra - greitas ir profesionalus tepalų keitimas 

Pasirūpinkite savo automobilio ,, sveikata'' pas mus

Pasirinkę AutoAra tepalų keitimui, Jūs gausite, ne tik aukštos kokybės paslaugas, bet ir patikimą partnerį, savo automobiliui. Mes suprantame, kad kokybiškas tepalų keitimas yra svarbus Jūsų automobilio ilgaamžiškumui ir efektyvumui, todėl naudojame tik aukštos kokybės produktus ir šiuolaikišką įrangą. Suprantame, kad Jūsų laikas brangus, todėl siūlome greitą ir patogų aptarnavimą. Paprastai tepalų keitimas trunka ne ilgai, be to, galite iš anksto užsiregistruoti internetu, kad nereikėtų laukti eilėje ir mūsų serviso administracija su Jumis susisieks, bei paskirs patogų Jums laiką.


Kokių tepalų reikia Jūsų automobiliui?

Pasirinkti tinkamus tepalus gali būti sudėtinga, nes rinkoje jų gausybė. Mūsų meistrai padės jums išsirinkti tinkamus tepalus pagal Jūsų automobilio modelį, variklį ir eksploatavimo sąlygas. Taip pat siūlome platų įvairių gamintojų ir kainų kategorijų tepalų pasirinkimą, kad galėtumėte rasti geriausią variantą pagal savo poreikius.


Ką dar be alyvos keitimo gali pasiūlyti AutoAra?

Siūlome ir kitas automobilių priežiūros bei remonto paslaugas:

Variklio diagnostika ir remontas;

Paskirstymo diržo keitimas;

Stabdžių sistemos remontas;

Važiuoklės remontas;

Kondicionieriaus pildymas ir remontas;

Ir daug kitų paslaugų;


Mes suprantame, kad klientai turi daug klausimų apie tepalų keitimą, todėl mielai atsakysime, siekdami padėti Jums priimti informuotus sprendimus.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053


D.U.K.


Variklio tepalus reikia keisti pagal automobilio gamintojo rekomendacijas, kurios paprastai nurodomos automobilio vadove. Dažniausiai tepalus rekomenduojama keisti kas 10,000 - 15,000 kilometrų arba kas 6-12 mėnesių, priklausomai nuo to, kas įvyksta pirmiau. Jei automobilis naudojamas sudėtingomis sąlygomis, pvz., dažnai važinėjama trumpais atstumais, intensyviu miesto eismu arba sunkiomis klimato sąlygomis, tepalus gali tekti keisti dažniau.

Yra keli požymiai, rodantys, kad reikia keisti variklio tepalus:

 • Tepalo spalva: Jei tepalas tampa tamsus ir purvinas, tai ženklas, kad reikia jį keisti.
 • Variklio garsai: Padidėjęs variklio triukšmas ar neįprasti garsai gali rodyti, kad tepalai prarado savo tepimo savybes.
 • Tepalo lygis: Žemas tepalo lygis matuojant alyvos matuokliu rodo, kad reikia papildyti arba pakeisti tepalą.
 • Techninės priežiūros lemputė: Prietaisų skydelyje įsižiebia įspėjamoji lemputė arba rodomas pranešimas apie tepalų keitimą.

Variklio tepalų keitimo kaina priklauso nuo automobilio markės, modelio, naudojamo tepalo tipo ir autoserviso kainų politikos. Vidutiniškai tepalų keitimas kainuoja nuo 50 iki 150 eurų. Ši kaina apima variklio tepalų ir alyvos filtro keitimą. Kai kuriuose autoservisuose gali būti įtraukta ir kitų komponentų, pvz., oro filtro ar salono filtro patikra ir keitimas, taip pat kitų skysčių lygio patikra ir papildymas, kas gali padidinti bendrą kainą.