Kompiuterinė diagnostika Vilniuje - AutoAra

Kompiuterinė diagnostika – tai neatsiejama šiuolaikinio automobilio priežiūros dalis. Kompiuterinė diagnostika leidžia tikslingai identifikuoti net pačius sudėtingiausius automobilio gedimus bei juos efektyviai pašalinti. Profesionali diagnostikos įranga yra būtina. Dar svarbiau, kad kompiuterinė diagnostika būtų atliekama patyrusio specialisto, nes net profesionali įranga negali garantuoti teisingo atlikimo bei išsamaus rezultato. Mūsų ekspertai naudoja pažangiausias technologijas, kad užtikrintų tikslią ir greitą gedimų nustatymą.


https://autoservisas-vilniuje.lt/kompiuterine-autodiagnostika-vilnius


Kompiuterinė diagnostika. Teikiamos paslaugos

Mūsų autoservise įdiegta visa reikalinga technika, o ja besinaudojantys profesionalai užtikrina, kad kompetentingai bus atlikta:

 • Kompiuterinė diagnostika (auto diagnostika)

 • Variklio diagnostika

 • Dyzelinių automobilių diagnostika

 • Greita gedimų paieška

 • Elektros sistemos diagnostika

 • Elektronikos diagnostika

 • Važiuoklės diagnostika

 • ABS diagnostika

 • ASR diagnostika

 • ESP diagnostika

 • Stabdžių diagnostika

 • Kompiuterinė variklio diagnostika

 • Įpurškimo sistemos diagnostika

 • Purkštukų diagnostika

 • Kuro sistemos diagnostika

 • Aušinimo sistemos diagnostika

 • Oro pagalvių diagnostika

 • Pavarų dėžės diagnostika

 • Kondicionavimo sistemos diagnostika

Kompiuterinė diagnostika mums leidžia atlikti efektyvią automobilio patikrą bei paruošti jį techninei apžiūrai. Kompiuterinės diagnostikos įranga naudojasi tik patyrę autoelektrikai, o tikslus darbas lemia spartesnę remonto eigą ir mažesnes sąnaudas.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Svarbiausi diagnostikos privalumai:

Tikslumas ir greitis. Kompiuterinė diagnostika leidžia tiksliai nustatyti gedimus, neleidžiant jiems tapti didesnėmis problemomis.


Prevencija. Reguliari diagnostika gali atpažinti potencialias problemas prieš joms tampant rimtais gedimais, taip padedant išvengti netikėtų remonto sąnaudų.


Optimizavimas. Diagnostikos įranga gali nustatyti, ar visos automobilio sistemos veikia optimaliai.


Saugumas. Gedimų identifikavimas ir taisymas laiku, padeda užtikrinti automobilio ir jo keleivių saugumą.

Kompiuterinė diagnostika – tai viena iš svarbiausių automobilio gedimų nustatymo veiksmų, užtikrinanti sėkmingą elektroninės sistemos testavimą, efektyvų klaidų nustatymą ir šalinimą bei automobilio elektrinių komponentų patikrinimą.


Kompiuterinė diagnostika - Efektyvus būdas tiksliai automobilio gedimo paieškai

Kompiuterinė diagnostika leidžia greitai nustatyti gedimus ir problemas automobilio veikime, net ir tais atvejais, kai jie nėra akivaizdūs. Diagnostikos įranga gali nuskaityti klaidų kodus, saugomus automobilio kompiuterio atmintyje, leidžiant tiksliai aptikti, kur yra problema.  Automobilių kompiuterinė diagnostika mūsų, AutoAra autoservise atliekama profesionaliai, todėl daugelis automobilio sistemų problemų identifikuojamos greitai ir tikslingai. Užfiksuojama ir gedimų, kuriuos mūsų meistrai pašalina jau kompiuterinės diagnostikos metu. Kompiuterinė diagnostika leidžia sutrumpinti automobilio remonto laiką, dėl to mažėja ir gedimų remonto kaštai. Kompiuterinė diagnostika turi būti atliekama profesionalia įranga, nes atliekant ją netinkama įranga, rezultatas gali būti netikslus, remontas gali trukti ilgiau, nei turėtų, o automobilio remonto kaina nepateisinamai išaugti.


https://autoservisas-vilniuje.lt/kompiuterine-autodiagnostika-vilnius


Automobilių kompiuterinė diagnostika - sklandus automobilio darbas

Dažnai, neatlikus kompiuterinės diagnostikos, net neverta spėlioti, kokie gedimai „kankina“ automobilį. Šiuolaikiška diagnostikos įranga bei aukštą kvalifikaciją turintys specialistai garantuoja kompiuterinės diagnostikos tikslumą, todėl tik po kompiuterinės diagnostikos galima su klientu tiksliai aptarti gedimus, numatyti remonto eigą bei darbų kainą. Mūsų autoservise po kompiuterinės diagnostikos specialistas klientą informuoja apie automobilio gedimus, jų požymius, paaiškina priežastis, suderina su klientu remonto eigą ir sąmatą. Darbų imamės, tik pasiekus abi puses tenkinantį susitarimą.


Kompiuterinė diagnostika atlieka kritinį vaidmenį identifikuojant problemas, kurios gali neleisti automobiliui veikti optimaliai arba sukelti rimtesnių gedimų ateityje. Ankstyva gedimų nustatymo galimybė ne tik padeda išvengti brangių remonto darbų, bet ir užtikrina saugumą kelyje tiek vairuotojui, tiek keleiviams.


Auto patikra ir kompiuterinė diagnostika. Svarbios procedūros

Skirtumai:

Automobilio tikrinimas ir kompiuterinė diagnostika yra svarbios automobilio techninės priežiūros procedūros, skirtos užtikrinti transporto priemonės saugumą ir veikimo efektyvumą. Auto patikra apima išsamų transporto priemonės būklės įvertinimą, įskaitant vizualinę komponentų apžiūrą ir mechaninių sistemų testavimą. Šio proceso metu tikrinamos stabdžių, pakabos, apšvietimo, skysčių lygiai ir kitos saugumo bei mechaninės sistemos, siekiant nustatyti bet kokius būtinus taisymus arba dalių keitimus. Automobilio tikrinimas atliekamas reguliariai arba pagal poreikį, kartais yra būtinas pagal įstatymą eismo saugumo užtikrinimui.


Kompiuterinė diagnostika, yra specializuotas procesas, kuris susijęs su elektroninių gedimų nustatymu naudojant pažangią įrangą. Ši procedūra leidžia aptikti klaidas ir problemų šaltinius, kurie gali būti identifikuoti tik per automobilio elektroninės valdymo sistemos analizę. Modernūs automobiliai aprūpinti elektroninio valdymo blokais (EVB), kurie fiksuoja įvairių automobilio dalių veiklą ir būklę. Kompiuterinė diagnostika suteikia galimybę nuskaityti šiuos EVB generuojamus kodus ir nustatyti variklio, pavarų dėžės, išmetimo sistemų ir kitų komponentų problemas. Ši procedūra yra itin vertinga ieškant sudėtingų gedimų, kurie ne visada pastebimi per paprastą automobilio apžiūrą.


Tiek automobilio tikrinimas, tiek kompiuterinė diagnostika yra esminės dalys, užtikrinančios transporto priemonės optimalų veikimą ir ilgaamžiškumą. Reguliariai atliekant šias procedūras, galima sumažinti būsimų remonto darbų kaštus ir užtikrinti, kad automobilis būtų saugus tiek vairuotojui, tiek kitiems eismo dalyviams.


Kompiuterinė diagnostika. Kokie remonto darbai atliekami?

Mūsų autoservise atliekami:

 • Elektros sistemos remontas;

 • Važiuoklės remontas;

 • Pavarų dėžės remontas, keitimas;

 • Variklio remontas, keitimas;

 • Kuro sistemos remontas;

 • Aušinimo sistemos remontas;

 • Išmetimo sistemos remontas;

 • Kondicionavimo sistemos remontas;

 • Dujų įrangos remontas;

 • Automobilio paruošimas techninei apžiūrai;

Profesionali automobilio kompiuterinė diagnostika garantuoja Jums greitą automobilio remontą bei mažesnę automobilio remonto kainą.


Kompiuterinė diagnostika Vilniuje - teisingas Jūsų pasirinkimas

Ar galite įsivaizduoti, kaip būtų atliekamas gydymas be ligos tyrimų, kad būtų surasta liga, kuria sergate? Tokį gydymo būdą šiuolaikiniame pasaulyje sunku net įsivaizduoti. Lygiai tokiu pačiu principu veikia kompiuterinė diagnostika – tai lyg tyrimas automobilio „ligai“ nustatyti, padedantis išvengti „išardysiu ­– rasiu gedimą“ remonto principo. Tad patariame – jei autoservisas neteikia profesionalių kompiuterinės diagnostikos paslaugų, ieškokite kito.


Auto diagnostika – sudėtingas procesas, todėl labai svarbu, kad meistrai turėtų galimybę bendradarbiauti, dalintis patirtimi ir mokytis vienas iš kito. Iš patirties žinome, kad specialistų bendradarbiavimas ypatingai reikalingas dirbant tokiose srityse kaip variklio diagnostika ar dyzelinių variklių diagnostika.


Mūsų autoservise atliekama ne vien automobilių kompiuterinė diagnostika – teikiame itin platų įvairių automobilių remonto paslaugų spektrą. Vairuotojai vertina mūsų darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino, kad čia gali rasti aukščiausią kokybę už geriausią kainą.


 Kompiuterinė diagnostika. Esminiai veiksniai įtakojantys paslaugos kainą:

 • Transporto priemonės modelis. Techniniu požiūriu sudėtingesniems automobiliams kompiuterinė diagnostika paprastai kainuoja daugiau, nes jie gali reikalauti specializuotos įrangos arba programų. Prabangūs ar unikalūs modeliai gali turėti papildomų išlaidų dėl specifikos.
 • Diagnostinės įrangos bei programų kaina. Aukštos kvalifikacijos diagnostinės priemonės ir programos yra brangios, o tai gali lemti didesnes paslaugų kainas.
 • Procedūros sudėtingumas ir užtrukimas. Kuo išsamesnė kompiuterinė diagnostika, tuo ilgesnis gali būti jos atlikimo laikas, kas savo ruožtu didina paslaugos mokestį.
 • Papildomų problemų nustatymas. Diagnostikos proceso metu gali būti identifikuoti kitos įrangos ar sistemų trūkumai, kurių šalinimas reikalauja papildomo laiko, dalių ir darbo įnašo, dėl ko galutinė paslaugos suma gali išaugti.

 AutoAra - tai vieta, kur automobilių aptarnavimas atliekamas kokybiškai bei sklandžiai.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053


D.U.K.


Automobilio kompiuterinė diagnostika yra procesas, kurio metu speciali įranga ir programinė įranga naudojama norint nustatyti automobilio elektronikos ir mechanikos sistemų būklę. Diagnostikos metu galima nustatyti gedimus, klaidas ir kitus techninius trūkumus. Naudojant OBD (On-Board Diagnostics) įrangą, galima greitai ir tiksliai gauti informaciją apie automobilio variklio, transmisijos, stabdžių, oro pagalvių, ir kitų sistemų veikimą.

Rekomenduojama atlikti automobilio kompiuterinę diagnostiką bent kartą per metus arba kai tik pastebimos kokios nors problemos su automobiliu. Taip pat diagnostiką verta atlikti prieš ilgą kelionę, po autoavarijos ar kai automobilis pradeda veikti netinkamai (pvz., prastai užsiveda, sumažėja galia, atsiranda keisti garsai). Reguliari diagnostika padeda išvengti rimtų gedimų ir padidina automobilio eksploatavimo saugumą.

Automobilio kompiuterinė diagnostika gali nustatyti daugybę įvairių gedimų ir trūkumų, įskaitant:

 • Variklio klaidas, pvz., neteisingą kuro mišinį, uždegimo problemas, lambda zondo gedimus.
 • Transmisijos problemas, pvz., slydimą, pavarų perjungimo sutrikimus.
 • Elektronikos gedimus, pvz., jutiklių, valdymo blokų klaidas.
 • Stabdžių sistemos gedimus, pvz., ABS sistemos klaidas.
 • Oro pagalvių ir saugos sistemos klaidas.
 • Klimato kontrolės ir komforto sistemų problemas.

Diagnostikos metu gauti klaidų kodai padeda tiksliai identifikuoti gedimą ir efektyviai jį pašalinti.