Mechaninių pavarų dėžių remontas Vilniuje - AutoAra

Mechaninė pavarų dėžė – sudėtingas automobilio komponentas, kurio priežiūra reikalauja ypatingo dėmesio. Mechaninių pavarų dėžių remontas kada jis reikalingas? – tai klausimas, į kurį atsakome kasdien. Mūsų autoservise Vilniuje atliekamas itin kokybiškas mechaninių pavarų dėžių remontas. Mūsų darbas prasideda nuo kruopštaus Jūsų automobilio diagnozavimo, siekiant nustatyti tikrąją problemą, ir baigiasi kokybišku remontu, kuris garantuoja ilgalaikį rezultatą. Svarbu tinkamai identifikuoti gedimo priežastį. Tai gali būti atliekama vizualiai tikrinant pavarų dėžę, taip pat naudojant diagnostikos įrangą, kuri padeda nustatyti elektroninius ar programinės įrangos sutrikimus. Kartais būtina atlikti bandymą važiuojant, kad galima būtų suprasti, kaip pavarų dėžė veikia realiomis eksploatacijos sąlygomis.


https://autoservisas-vilniuje.lt/mechaniniu-pavaru-deziu-remontas-vilnius


Automobilio mechaninių pavarų dėžių remontas: Kokie darbai atliekami?

Automobilio pavarų dėžių remontas gali apimti įvairius darbus, priklausomai nuo gedimo pobūdžio ir pavarų dėžės tipo (mechaninės arba automatinės). Štai keletas pagrindinių darbų, kurie atliekami AutoAra autoservise:

 • Mechaninių pavarų dėžių remontas, keitimas
 • Reduktoriaus remontas, keitimas
 • Kardaninio veleno remontas, keitimas
 • Tepalų keitimas
 • Spidometro troso keitimas
 • Sankabos remontas
 • Sankabos keitimas
 • Sankabos diskų keitimas
 • Sankabos diskatoriaus keitimas
 • Sankabos išminamojo guolio keitimas
 • Sankabos cilindrų keitimas
 • Sankabos žarnelių ir trosų keitimas

 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Mechaninių pavarų dėžių remontas. Kada reikalingas?

Viena dažniausių mechaninių pavarų dėžių problemų yra netolygus pavarų perjungimas ar triukšmas, nuolatinis pavarų išsijungimas ar net variklio sustojimas. Tokios problemos dažniausiai atsiranda dėl nusidėvėjusių dalių, netinkamo tepimo arba netinkamos eksploatacijos. Mūsų AutoAra specialistai yra pasiruošę greitai ir efektyviai spręsti šias problemas.


Automobilių mechaninių pavarų dėžių remontas reikalingas, esant šių komponentų gedimams:

 • Pagrindiniai pavarų dėžių defektai. Nudilę riedėjimo guoliai, išdilę arba nutrūkę sriegiai įtrūkimai, išdilusios atbulinės eigos krumpliaračio ir atbulinės eigos perjungimo šakutės ašys.

 • Pavarų dėžių velenų defektai. Nudilę šlicai, nudilę įvorėms ir guolių žiedams skirti kakliukai, išdilę arba nutrūkę sriegiai.

 • Sankabos defektai. Įtrūkimai, sankabos išjungimo veleno įvorėms skirtų skylių išdilimas, montavimo kaiščiams skirtų skylių išdilimas, sriegių nudilimas arba nutrūkimas skylėse, pavarų dėžę centruojančios skylės išdilimas, tvirtinimo prie rėmo pėdelių atraminių plokštumų nudilimas, skylių išdilimas pėdelėse.

Mechaninės pavarų dėžės principas. Kaip ji veikia?

Mechaninė pavarų dėžė veikia remiantis keliais pagrindiniais fizikos dėsniais: sukimo momentu, pavarų santykiu ir inercija. Variklio sukimo momentas perduodamas į pavarų dėžę, kur ji keičia jo dydį ir greitį prieš siunčiant jį į galinius ratus. Įprastai mechaninėse pavarų dėžėse pavarų kaita vykdoma rankiniu būdu naudojant sankabą ir pavarų perjungimo svirtį. Mechaninės pavarų dėžės leidžia vairuotojui pasirinkti optimalią pavarą pagal įvairias važiavimo sąlygas, ar tai būtų kalnuotos vietos ar sunkiai apkrauta transporto priemonė. Tai suteikia geresnę kontrolę ir padeda išvengti variklio perkrovos.


Nors mechaninės pavarų dėžės reikalauja tam tikrų vairuotojo įgūdžių ir įpročių, jos paprastai yra patikimesnės ir ilgiau tarnauja nei sudėtingesnės automatinės pavarų dėžės, ypač esant tinkamai jų priežiūrai. Kokybiškai atliktas mechaninių pavarų dėžių remontas užtikrins vairuotojui tinkamą automobilio eksploatavimą.


https://autoservisas-vilniuje.lt/mechaniniu-pavaru-deziu-remontas-vilnius


Mechaninių pavarų dėžių remontas Vilniuje. Pas mus:

Mūsų autoservise atliekamas ne vien mechaninių dėžių remontas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras. Vairuotojai vertina mūsų darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą ir kultūrą. Mūsų klientai žino, kad čia galite kreiptis patarimo ir pagalbos į specialistus, sužinoti plačiau kaip atliekamas mechaninių pavarų dėžių remontas ir kokia jo svarba. Mūsų AutoAra autoservisas garantuoja kainos ir kokybės santykį


Saugumo ir garantijų užtikrinimas

AutoAra, siūlomų darbų kokybė yra mūsų pasididžiavimo šaltinis. Mes suteikiame garantijas visiems atliktiems remonto darbams, kad galėtumėte jaustis saugūs patikėdami savo automobilį mūsų kvalifikuotų meistrų rankoms. Darbuotojų profesionalumas ir aukšti standartai užtikrina, kad kiekvienas automobilis bus tvarkomas atsakingai ir kruopščiai, o atliktas mechaninių pavarų dėžių remontas užtikrins sklandų automobilio veikimą.


Kokybiška efektyvi paslauga

Mūsų klientų patogumai yra svarbiausi, todėl AutoAra visada stengiasi užtikrinti greitą ir efektyvų aptarnavimą. Mechaninių pavarų dėžių remontas atliekamas naudojant, šiuolaikinę įranga kuri leidžia atlikti remontą ne tik kokybiškai, bet ir operatyviai, užtikrinant, kad Jūsų automobilis bus grąžintas kiek įmanoma greičiau. 


Moderni įranga

Mes visada investuojame į pažangią technologinę įrangą, kad mechaninių pavarų dėžių remontas būtų atliktas operatyviai ir svarbiausia tikslingai. Suprantame iššūkius, su kuriais susiduria automobilių savininkai, todėl stengiamės padaryti šį procesą kuo patogesnį ir efektyvesnį. Mūsų diagnostikos įranga visada būna rezultatyvi ir atitinka visus šiuolaikinius standartus. Tai leidžia mums efektyviai identifikuoti įvairias problemas.


Mechaninių pavarų dėžių remontas - praktiškas ir ekonomiškas sprendimas

Tai, kad mechaninių pavarų dėžių remontas gali būti ne tik praktiškas, bet ir ekonomiškas sprendimas yra iš ties naudinga strategija, kur pavarų dėžė yra viena iš esminių automobilio komponentų. Svarbiausia šio sprendimo nauda yra:

 • Mažesnės išlaidos lyginant su naujos įrangos įsigijimu. Dažnai mechaninių pavarų dėžių remontas yra daug pigesnis nei naujos įrangos pirkimas. Tai ypač svarbu situacijose, kai biudžetas yra ribotas.

 • Ilgalaikis investicijų grąžos efektas. Remontuojant ir palaikant esamą įrangą, galima išvengti didelių išlaidų, kurios būtų patiriamos įsigyjant naujas pavarų dėžes. Be to, tinkamai prižiūrima įranga gali tarnauti daug metų, taip užtikrinant ilgalaikę grąžą nuo pradinės investicijos.

 • Darnumas ir aplinkosauga. Mechaninių pavarų dėžių remontas, padeda mažinti naujų gaminių gamybos poreikius, taip pat sumažindamas atliekų kiekį. Tai yra svarbus aspektas, atsižvelgiant į aplinkosaugos ir tvarumo klausimus.

 • Patikimumo ir efektyvumo didinimas. Profesionalus mechaninių pavarų dėžių remontas ir priežiūra gali padidinti pavarų dėžių efektyvumą ir patikimumą. Tai reiškia mažiau gedimų ir prastovų, kas yra labai svarbu bet kurio verslo veiksmingumui.

 • Galimybė pritaikyti pagal specifinius poreikius. Kartais remontuojant įmanoma atlikti modifikacijas ar atnaujinimus, kad įranga geriau atitiktų specifinius naudojimo reikalavimus.

Vis dėlto, svarbu pažymėti, kad ne visada automobilio mechaninių dėžių remontas yra geriausias pasirinkimas. Kartais, priklausomai nuo gedimo pobūdžio ar įrangos amžiaus, gali būti prasmingiau įsigyti naują įrangą. Visais šiais klausimais, kreipkitės į patikimą ir kvalifikuotą  AutoAra servisą.


Susisiekite su mumis šiandien ir patirkite aukščiausią paslaugų lygį!

 

Registracija
Internetu arba +37065948053


D.U.K.


Mechaninės pavarų dėžės gedimą gali rodyti įvairūs požymiai, tokie kaip: keisti garsai (ūžesys, girgždesys) perjungiant pavaras, sunkus pavarų perjungimas, drebėjimas ar vibracija važiavimo metu, tepalo nuotėkis ar savaiminis pavarų išsijungimas. Pastebėjus bet kurį iš šių simptomų, rekomenduojama kreiptis į autoservisą diagnostikai.

Mechaninės pavarų dėžės remonto kaina priklauso nuo gedimo sudėtingumo ir reikiamų darbų. Smulkūs remonto darbai, pvz., sankabos keitimas, gali kainuoti kelis šimtus eurų, tuo tarpu kapitalinis remontas ar visos pavarų dėžės keitimas gali kainuoti kelis tūkstančius eurų. Tiksli kaina gali būti nustatyta tik po automobilio diagnostikos ir gedimo įvertinimo.

aip, prieš pradedant bet kokį mechaninės pavarų dėžės remontą būtina atlikti diagnostiką. Diagnostika padeda tiksliai nustatyti gedimo priežastis ir parinkti tinkamiausius remonto būdus. Tai leidžia išvengti nereikalingų darbų ir sumažinti remonto išlaidas, užtikrinant, kad automobilio pavarų dėžė bus remontuojama efektyviai ir kokybiškai.