Mechaninių pavarų dėžių remontas Vilniuje - AutoAra

Pagrindiniai pavarų dėžių defektai yra nudilę riedėjimo guoliams skirtų lizdų suleidimo paviršiai, išdilę arba nutrūkę sriegiai skylėse arba įtrūkimai, išdilusios atbulinės eigos krumpliaračio ir atbulinės eigos perjungimo šakutės ašiai skirtos skylės. Pagrindiniai pavarų dėžių velenų defektai: nudilę šlicai, nudilę įvorėms ir guolių žiedams skirti kakliukai, išdilę arba nutrūkę sriegiai. Pagrindiniai sankabų defektai yra šie: įtrūkimai, sankabos išjungimo veleno įvorėms skirtų skylių išdilimas, montavimo kaiščiams skirtų skylių išdilimas, sriegių nudilimas arba nutrūkimas skylėse; pavarų dėžę centruojančios skylės išdilimas, tvirtinimo prie rėmo pėdelių atraminių plokštumų nudilimas; skylių išdilimas pėdelėse. Mūsų autoservise Vilniuje atliekamas itin kokybiškas mechaninių pavarų dėžių remontas.

https://autoservisas-vilniuje.lt/mechaniniu-pavaru-deziu-remontas-vilnius


Galimi pavarų dėžių remonto darbai:

 • Mechaninių greičių dėžių remontas, keitimas

 • Automatinių greičių dėžių remontas, keitimas

 • Reduktoriaus remontas, keitimas

 • Kardaninio veleno remontas, keitimas

 • Tepalų keitimas

 • Spidometro troso keitimas

 • Sankabos remontas

 • Sankabos keitimas

 • Sankabos diskų keitimas

 • Sankabos diskatoriaus keitimas

 • Sankabos išminamojo guolio keitimas

 • Sankabos cilindrų keitimas

 • Sankabos žarnelių ir trosų keitimas


Mechaninių pavarų dėžių remontas Vilniuje. Pas mus:

Mūsų autoservise atliekamas ne vien mechaninių dėžių remontas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras. Vairuotojai vertina mūsų darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą ir kultūrą. Mūsų klientai žino, kad čia galite kreiptis patarimo ir pagalbos į specialistus, sužinoti plačiau apie mechaninių pavarų dėžių remontą, kitas automobilistams rūpimas temas ir mūsų teikiamas paslaugas. Mūsų autoservisas garantuoja kainos ir kokybės santykį

https://autoservisas-vilniuje.lt/mechaniniu-pavaru-deziu-remontas-vilnius


Apie mus

Pirminė patikra iš karto

Automobilių remontas Vilniuje: užsiregistruok šiandien ir pirminę patikrą ar meistro konsultaciją gauk iš karto. Susipažinę su gedimų požymių apibūdinimu mūsų autoserviso specialistai pasitelkę kompiuterinę diagnostiką ar/ir kitą reikiamą įrangą įvertins galimų gedimų apimtį. Ir tik suderinę su klientu preliminarią remonto sąmatą tęs automobilio remonto darbus.


Statistiškai sutaupome iki 30%

Savo veiklą pradėjome dar 2008 metais, todėl ilgametės patirties dėka turim visas reikiamas kompetencijas kokybiškam ir svarbiausia tikslingam remontui atlikti. Per tą laiką buvo pastebėta, kad nemaža dalis pas mus atvykstančių klientų ir iš anksto neigiamai nusiteikę autoservisų atžvilgiu. Pasak jų taip yra dėl to, kad autoservisai linkę piktnaudžiauti – pradinė remonto kaina skiriasi nuo galutinės, neturintis kompetencijos meistras gedimus šalina per ilgai, keičia tas dalis, kurių dar keisti nereikia ir t.t.


Kompetencijos ar reikiamos įrangos stoka dažniausiai lemia ne tik prastą atliktų darbų kokybę, bet ir nepagrįstai didesnes laiko bei pinigines sąnaudas. Meistras, kuris pirmą kartą susiduria su tam tikrais iššūkiais, ko gero, nepasieks optimalaus rezultato. Darbai atliekami ne tikslingai, o spėjimo būdu, todėl ir rezultatas nebūna tenkinantis.


Remonto metu darbas turi būti organizuojamas efektyviai. Tai galima pasiekti, kai autoservise yra pasiekta simbiozė tarp ilgametės patirties, žinių ir profesionalios įrangos. Tuomet pasiekiamas geras kainos, remonto kokybės ir laiko santykis.


Garantija

Visiems savo darbams suteikiame įstatymais bei dalių gamintojų numatytą garantiją. Suprantame, kaip svarbu išleisti laimingą klientą, todėl stengiamės, kad automobilio remontas mūsų klientams nekeltų papildomų rūpesčių.


Registracija
Internetu arba +37065948053