Mes nesame "dylerinis" Ford servisas. Remontuojame NEGARANTINIUS automobilius PIGIAU.

Pogarantinis Ford servisas Vilniuje - AutoAra

Ne paslaptis, kad net ir patys patikimiausi automobiliai laikui bėgant susiduria su įvairiomis techninėmis problemomis. Ford automobiliai nėra išimtis – nors jie garsėja savo tvirta konstrukcija ir patikimumu, net ir jiems, laikui bėgant, reikalingas profesionalus Ford servisas ir remontas. Šių markių automobiliai turi savitų ypatumų, dėl kurių Ford remontas reikalauja specifinių žinių ir patirties. Mėgėjiškas ar netinkamai atliktas Ford remontas gali ne tik neišspręsti problemos, bet ir ją pabloginti, o galiausiai ir kainuoti dar brangiau. Ford servisas - tinkamas Jūsų pasirinkimas, kurio specializacija Ford markių automobilių remontas bei priežiūra.


Mes esame meistrai Ford automobilių remonte, pasižymintys aukštu tikslumu ir efektyvumu. Mūsų komanda išmano visus automobilio mechanikos, elektronikos ir kitų kompleksinių sistemų niuansus. Turime visą būtiną įrankių bei įrangos arsenalą, užtikrinantį, kad Jūsų Ford remontas būtų atliktas nepriekaištingai ir aukščiausios kokybės. Suintrigavo? Nedvejokite ir mums paskambinkite!


https://autoservisas-vilniuje.lt/ford-servisas-vilnius


Brangus Ford remontas – tai išvengiama

Daugelis vairuotojų baiminasi, kad Fordo remontas bus brangus ir sudėtingas. Tačiau taip nėra! Rinkdamiesi patikimą servisą, kuris naudoja kokybiškas detales ir siūlo skaidrų kainų planą, galite išvengti nemalonių staigmenų ir užtikrinti savo Ford automobilio ilgaamžiškumą bei patikimumą.


AutoAra - tai visapusiškas Ford remontas ir techninės priežiūros paslaugos. Mūsų autoservise dirba patyrę ir kvalifikuoti specialistai, turintys daug žinių ir praktikos Fordo modelių remonto srityje. Ford servisas - kvalifikuotų ir patyrusių specialistų komanda, turinti daug žinių ir praktikos Ford modelių remonto srityje. Naudojama tik moderni diagnsotikos įrangą, bei priemonės, kad automobilio gedimai būtų tiksliai nustatyti, o Ford remontas atliktas kokybiškai. Investicija į kokybišką diagnostiką gali sutaupyti pinigų ilgalaikėje perspektyvoje. Tiksliai nustačius gedimą išvengsite nereikalingų darbų ir detalių keitimų.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Kaip dažnai reikalingas Ford remontas?

Nors Ford automobiliai garsėja savo patikimumu, kai kurie modeliai turi dažniau pasitaikančių gedimų. Kai kuriuose Focus ir Fiesta modeliuose gali pasitaikyti problemas su pavarų dėže, o Mondeo modeliuose - su elektros sistemos gedimais. Tačiau, net jeigu susidūrėte su vienu iš šių dažniau pasitaikančių gedimų, svarbu nepamiršti, kad kiekvienas atvejis yra individualus. Pasinaudokite mūsų ekspertų Ford servisas pagalba, kuri tiksliai diagnozuos  Jūsų automobilio problemą ir pasiūlys tinkamiausią sprendimą.


Ford remontas, gali priklausyti nuo įvairių veiksnių:

 • Automobilio modelis ir amžius. Skirtingi Ford modeliai gali turėti skirtingą patikimumo istoriją. Naujesni modeliai, turintys pažangiausias technologijas ir atnaujintus inžinerinius sprendimus, gali reikalauti mažiau priežiūros nei senesni modeliai.

 • Eksploatavimo sąlygos. Automobilio eksploatavimas sunkiomis sąlygomis, daug važiuojant miesto sąlygomis su dažnais stabdžių naudojimais, arba važiavimas sunkiais keliais, gali padidinti remonto poreikį.

 • Priežiūros istorija. Reguliariai prižiūrimi automobiliai paprastai reikalauja mažiau remonto. Laiku atliekamos techninės priežiūros ir gedimų šalinimas gali žymiai sumažinti rimtesnių problemų atsiradimo tikimybę.

 • Vairuotojo elgesys. Agresyvus vairavimas ir netinkama automobilio naudojimo praktika taip pat gali padidinti gedimų skaičių ir Ford remontas, tampa reikalingu vis dažniau.

Kaip išvengti brangių - Ford remontas paslaugų?

Ford servisas - tai reguliari ir kokybiška automobilio priežiūra, kuri yra geriausia brangių remontų prevencija. AutoAra rekomenduoja laikytis gamintojo nustatytų techninės priežiūros intervalų ir atlikti visus reikiamus tepalų, filtrų ir kitų eksploatacinių skysčių keitimus. Taip pat svarbu reaguoti į pirmuosius gedimo požymius ir nesistengti jų ignoruoti. Laiku pašalinus nedidelius gedimus, galite išvengti brangesnio ir sudėtingesnio remonto ateityje. Laiku atliekamas techninis aptarnavimas yra svarbus, kad išvengtumėte netikėtų ir brangių remonto darbų. Tai apima: variklio alyvos ir filtro, oro filtro, kuro filtro keitimą, taip pat aušinimo skysčio ir stabdžių skysčio tikrinimą ir keitimą pagal gamintojo nurodytus intervalus.


Svarbu atidžiai laikytis automobilio gamintojo rekomendacijų, įskaitant alyvos keitimo intervalus, rekomenduojamą degalų tipą ir kitus specifinius patarimus, kurie gali skirtis priklausomai nuo automobilio modelio ir metų. Bet kokių neįprastų garsų, kvapų ar automobilio elgsenos pokyčių nepaisymas gali pareikalauti ateityje, kad būtų atliktas sudėtingas Ford remontas. Todėl laiku kreipiantis į AutoAra servisą dėl patikrinimo, galima išvengti didesnių problemų vystymosi. Geriausia investicija į Jūsų automobilio ilgaamžiškumą - tai kokybiškų, gamintojo rekomenduojamų atsarginių dalių naudojimas. Ford servisas -  patikimas ir profesionalus Ford remontas, gera reputacija automobilių aptarnavimo procese. Patyrę specialistai gali greičiau nustatyti problemą ir efektyviai ją išspręsti, taip sutaupant laiko ir pinigų.


Kokybiškas Ford servisas ir remontas. Paslaugos

AutoAra siūlomas išsamus paslaugų asortimentas visiems Ford modeliams, įskaitant visapusišką ir selektyvią kompiuterinę diagnostiką, technines apžiūras, įvairaus lygio Ford remontas, reguliarus techninis aptarnavimas.  Mūsų kompetentingi meistrai visada yra pasirengę padėti ir pateikti geriausius sprendimus Jūsų automobiliui.


Visapusiškas Ford remontas ir techninė priežiūra

 • Reguliarus techninis aptarnavimas. Tai apima tepalų ir filtrų keitimą, aušinimo skysčio patikrinimą, stabdžių skysčio keitimą ir kt. Periodinis automobilio tikrinimas padeda išvengti didesnių gedimų ateityje.

 • Stabdžių sistema. Stabdžių patikrinimas ir priežiūra yra labai svarbūs saugumui. Tai apima stabdžių kaladėlių, diskų ir skysčio keitimą ar papildymą.

 • Ford (variklio) remontas ir priežiūra. Variklio gedimai gali sukelti didelius nesklandumus ir brangius remontus. Reguliariai tikrinkite variklio būklę, keiskite žvakės, oro filtrą ir laiku atlikite diagnostiką.

 • Padangų priežiūra. Padangų slėgio tikrinimas, rotacija ir balansavimas yra svarbūs, kad užtikrintumėte gerą sukibimą ir ilgaamžiškumą. Taip pat svarbu laiku keisti padangas, atsižvelgiant į metų laiką ir jų nusidėvėjimą.

 • Elektros sistemos patikrinimas. Šviesų, akumuliatoriaus, generatoriaus ir kitų elektros komponentų tikrinimas padeda išvengti netikėtų gedimų.

 • Kondicionavimo sistemos priežiūra. Oro kondicionavimo sistemų priežiūra yra svarbi, kad automobilio salone visada būtų komfortiška temperatūra.

 • Važiuoklės ir pakabos tikrinimas. Reguliarus važiuoklės ir pakabos komponentų, tokių kaip amortizatoriai, svirtys ir sąvaržos, tikrinimas užtikrina stabilų automobilio valdymą.

 • Išmetimo sistemos tikrinimas. Išmetimo sistemos būklės tikrinimas padeda užtikrinti, kad automobilis atitiktų aplinkosaugos reikalavimus ir veiktų efektyviai.

Kėbulo remontas ir dažymas

Ford  remontas ir dažymas yra svarbūs darbai, siekiant išlaikyti automobilio estetiką ir apsaugoti jo kėbulą nuo korozijos. 

Paslaugų spektras:

 • Smulkių įbrėžimų ir įlenkimų šalinimas
 • Sudėtingesnių kėbulo dalių remontas
 • Kėbulo geometrijos atstatymas
 • Korozijos šalinimas ir antikorozinė apsauga
 • Dažymas naudojant aukštos kokybės dažus ir lakus
 • Poliravimas ir apsauginės dangos

https://autoservisas-vilniuje.lt/ford-servisas-vilnius


Ford remontas be rūpesčių

 • Skaidrus kainų planas ir sąmatos. Prieš pradedant darbus, su Jumis aptarsime problemos pobūdį, atliksime detalią apžiūrą ir pateiksime sąmatą su aiškiai nurodytomis darbų kainomis ir naudojamomis detalėmis. Jokių paslėptų mokesčių ar neplanuotų išlaidų!

 • Garantija atliktiems darbams ir detalėms. Visiems atliktiems darbams ir naudojamoms detalėms Ford servisas suteikia garantiją, todėl galite būti ramūs dėl remonto kokybės. Jei per garantinį laikotarpį atsirastų problemų, jas pašalinsime nemokamai. Taigi paslaugą atliekame pagal klientų poreikį, žinoma, nedarant kompromisų kokybei. Ford remontas Vilniuje - profesionaliai, greitai ir kokybiškai.

 • Patyrę ir kvalifikuoti specialistai. Ford servisas - tai komanda, kurią sudaro ilgametę patirtį turintys Fordo automobilių specialistai, kurie nuolat tobulina savo žinias ir įgūdžius, kad galėtų pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas.

 • Moderniausia įranga ir diagnostikos priemonės. Naudojame modernią įrangą ir diagnostikos priemones, leidžiančias tiksliai nustatyti bet kokius gedimus, nepriklausomai nuo jų sudėtingumo.

 • Aukštos kokybės detalės. Naudojame tik  kokybiška, patikimas detales, kad kiekvienas Ford remontas būtų atliktas tinkamai ir nesukeltų papildomų sudėtingų gedimų ateityje.

Negaiškite ir susisiekite su AutoAra jau šiandien! Mes pasirūpinsime, kad Jūsų Ford automobilis, vėl veiktų nepriekaištingai ir tarnautų ilgus metus.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053


D.U.K.


Dažniausi Ford Focus modelio gedimai ir jų remonto darbai yra šie:

 • Transmisijos problemos: Dažnai pasitaiko automatinės transmisijos gedimai, tokie kaip slydimas arba sunkumai perjungiant pavaras. Transmisijos remontas arba keitimas gali kainuoti nuo 1500 iki 3000 eurų, priklausomai nuo problemos sudėtingumo.
 • Kuro sistemos problemos: Pranešama apie degalų siurblio arba purkštukų gedimus, kurie gali sukelti variklio darbo sutrikimus ir padidėjusį degalų suvartojimą. Degalų siurblio keitimas gali kainuoti nuo 300 iki 800 eurų, o purkštukų remontas arba keitimas - nuo 200 iki 600 eurų už vienetą.
 • Elektronikos problemos: Dažnai pasitaiko prietaisų skydelio, centrinio užrakto ir klimato kontrolės sistemos gedimai. Elektronikos gedimų remontas gali kainuoti nuo 100 iki 500 eurų, priklausomai nuo problemos pobūdžio ir remonto sudėtingumo.

Ford Fiesta variklio alyvos keitimas ir techninė priežiūra paprastai kainuoja nuo 100 iki 200 eurų. Tai apima variklio alyvos ir alyvos filtro keitimą, taip pat kitų filtrų (pvz., oro ir salono) patikrą ir keitimą, jei reikia. Papildomai, techninė priežiūra apima stabdžių sistemos patikrą, padangų slėgio ir būklės patikrą, visų skysčių lygių patikrą (pvz., aušinimo skysčio, stabdžių skysčio, langų plovimo skysčio), taip pat bendrą automobilio būklės įvertinimą.

Dažniausios Ford Mondeo variklio problemos ir jų remonto kainos:

Turbo problemos: Turbo kompresoriaus gedimai gali sukelti variklio galios praradimą ir padidėjusį degalų suvartojimą. Turbo kompresoriaus remontas arba keitimas gali kainuoti nuo 800 iki 2000 eurų, priklausomai nuo gedimo masto.

Variklio aušinimo sistemos problemos: Dažnai pasitaiko aušinimo skysčio nutekėjimai arba vandens siurblio gedimai, kurie gali sukelti variklio perkaitimą. Aušinimo sistemos remontas gali kainuoti nuo 200 iki 600 eurų, priklausomai nuo problemos sudėtingumo.

EGR (išmetamųjų dujų recirkuliacijos) vožtuvo gedimai: EGR vožtuvo problemos gali sukelti netolygų variklio darbą ir padidėjusį dūmingumą. EGR vožtuvo keitimas gali kainuoti nuo 150 iki 400 eurų.