Amortizatorių keitimas - AutoAra

Amortizatorius padeda slopinti automobilio kėbulo vibracijas, suminkština automobilio eigą. Šios automobilio detalės konstrukcija bei techninis stovis nulemia nuvažiuojamo kilometro kainą, kelionės patogumą, saugumą. Ilgai arba ekstremaliomis sąlygomis eksploatuojant automobilį, amortizatoriai pradeda dilti, senėti, netenka savo savybių. Mažėjant amortizatorių efektyvumui, prireikia kreiptis į profesionalų autoservisą, kuriame atliekama amortizatorių patikra, o prireikus – amortizatorių keitimas. Mūsų autoservise dirba meistrai turintys ilgametę darbinę patirtį, bei visą reikiamą įrangą, kad amortizatorių keitimas Vilniuje būtų itin profesionalus ir greitas.

https://autoservisas-vilniuje.lt/amortizatoriu-keitimas-vilnius


Amortizatorių patikra Vilniuje. Kada turėtumėte keisti amortizatorius?

Amortizatorių patikra reikalinga:

  • pajautus, kad važiuodamas automobilis supasi;

  • jei važiuojant šlapia kelio danga automobilis akvaplanuoja, tačiau jo padangos tvarkingos;

  • jei važiuojant automobilį mėto į šonus.


Lengvųjų automobilių amortizatorių keitimas Vilniuje.

Serijomis gaminamuose automobiliuose naudojami hidrauliniai amortizatoriai. Jie veikia spaudžiant skystį pro kalibruotas skylutes ir jaučiant jo pasipriešinimą. Lengvųjų automobilių amortizatoriai paprastai būna teleskopiniai, dvipusio veikimo dvivamzdžiai. Sklandi automobilio eiga, patogus valdymas, stabilus važiavimas priklauso nuo amortizatorių būklės. Amortizatorių konstrukcija taip pat labai svarbi. Automobilio važiavimo sklandumą, ypatingai, kai važiuojama nelygiu keliu, lemia amortizatorių gebėjimas atskirti kėbulą bei automobilyje esančius keleivius, sumažinti nelygios kelio dangos sukeliamų vibracijų įtaką. Amortizatoriai – labai svarbi dalis automobilio manevringumui.


Svarbiausi parametrai – tai vairo reakcijos greitis ir tikslumas, automobilio kėbulo pasvirimas važiuojant posūkyje, skersinis kėbulo švytavimas ir kt. Kuo automobilis važiuoja stabiliau, tuo paprasčiau važiuoti nelygiu keliu, važiuojant tiesiai arba sukant išlaikyti pasirinktą judėjimo kryptį. Suprastėjus varančiųjų ratų amortizatorių darbui, transporto priemonę pradeda mėtyti į vieną ar kitą šoną. Paveiktas kelio kliūties vienas ratas pakyla ir dėl prasto amortizatoriaus veikimo trumpam pakimba ore, po to nusileidžia, kol paliečia kelią.


Pakilęs ratas būna veikiamas diferencialo, jis sukasi greičiau, nei stovintis ant kelio dangos. Kaip žinia amortizatoriai turi nemalonią savybę - susidėvėti, tokiu atveju reikalingas lengvųjų automobilių amortizatorių keitimas. Didžiuojamės, jog sukaupę ilgametę patirtį bei investavę į įrangą galime pasigirti jog amortizatorių keitimas pas mus atliekamas be didesnių nesklandumų.


Tvarkingi amortizatoriai: važiavimo patogumas, saugumas, sutaupyti pinigai.

Gerai veikiantys amortizatoriai – viena lemiamų priežasčių, kuri užtikrina automobilio stabilumą. Nusilpus, sugedus amortizatoriams, didėja akvaplaningo pavojus. Dėl prastų amortizatorių greičiau dyla automobilio ratų guoliai, padangos, pakabos svirčių šarnyrai, lygių kampinių greičių šarnyrai, kitos detalės. Per kieti amortizatoriai gali lemti automobilio kėbulo jungčių deformacijas, įtrūkimus. Galiausiai, nusilpę amortizatoriai – tai ženkliai padidėjusios automobilio eksploatacijos sąnaudos. Taigi, suprantama, laiku neatlikta amortizatorių patikra, bei amortizatorių keitimas lemia, kitų automobilio eksploatacijai svarbių dalių greitesnį nusidėvėjimą. Tokiu būdu ženkliai padidėja kaštai skiriami automobilio remontui. Taigi, amortizatorių keitimas mūsų autoservise patikros metu leis sutaupyti savo laiką ir pinigus. Skambinkite nedelsiant.


Amortizatorių patikra. Atliekama periodiškai.

Patariame amortizatorių patikrą atlikti periodiškai – tai dažniausiai atliekama tikrinant važiuoklę. Amortizatorių patikros metu įvertinami amortizatorių įtvirtinimas, amortizatorių efektyvumas, kiti parametrai. Atsipalaidavę varžtai, nudilusios guminės įvorės, kitokios amortizatoriaus problemos nėra pastebimos labai lengvai. Pradžioje pastebimas nestiprus bildėjimas, kuris laikui bėgant didėja, intensyviai dyla tvirtinimo gembės ir amortizatoriaus stūmoklio kotas. Norime priminti: laiku atliktas amortizatorių patikrinimas gali lemti tiek vairuotojo, tiek automobilio keleivių saugumo klausimą, sutaupyti Jums pinigų. Pastebėję amortizatorių gedimus drąsiai ir greitai kreipkitės į mūsų autoservisą Vilniuje. Pakeisime sugedusius Jūsų automobilio amortizatorius, o Jūs sutaupysite išdeginamo kuro, padangų ir važiuoklės dalių eksploatacija bus ilgesnė.


Amortizatorių keitimas. Kokybiška paslauga Vilniuje.

Amortizatorių nusidėvėjimas – lėtas procesas, todėl vairuotojai neatkreipia dėmesio į palaipsninį amortizatorių nusidėvėjimą, iš lėto mažėjantį amortizatorių efektyvumą. Transporto priemonės svyravimai, prailgėjęs automobilio slydimas ir stabdymo kelias, mažėjantis automobilio stabilumas – visi šie simptomai verčia susimąstyti, kad būtinas amortizatorių keitimas. Norint išvengti amortizatorių keitimo, technologiškai būtų galima juos gaminti tvirtesnius, ilgaamžius.


Vis dėlto, dėl saugumo amortizatoriai yra suprojektuoti taip, kad nutikus avarijai, jie lūžtų tam tikrose vietose ir taip sumažintų vairuotojo bei keleivių susižalojimo riziką. Pasibaigus garantiniam automobilio laikotarpiui, siekiant, kad jis tarnautų ilgai ir užtikrintai, rekomenduojama atlikti važiuoklės diagnostiką, o kartu su ja ir amortizatorių diagnostiką. Po to važiuoklės patikrą rekomenduojama daryti kas 20 tūkstančių kilometrų. Amortizatoriai atsakingi už keleivių saugumą kelionės automobiliu metu, todėl reikia itin atsakingai jais rūpintis.

https://autoservisas-vilniuje.lt/amortizatoriu-keitimas-vilnius


Taigi, jei amortizatoriai nusidėvi 50 %, stabdymo kelias važiuojant sausu, lygiu grindiniu, kai veikia ABS sistema ir važiuojama 80 km/h greičiu, pailgėja 50 m. Mūsų autoserviso specialistai amortizatorių keitimą (priekinių ir galinių amortizatorių keitimas) atlieka kasdien, tad remonto darbai yra greiti, kokybiški, patikimi. Dažniausiai amortizatorių keitimas būna porinis, t.y. keičiama po du (galinių amortizatorių keitimas, priekinių amortizatorių keitimas). Pakeitus tik vieną, gresią netolygus amortizatorių nusidėvėjimas, nulemiantis nekomfortabilią automobilio eksploataciją. Patarimas: atliekant amortizatorių keitimą, kartu siūlome atlikti ir važiuoklės remontą. Kombinuojant du darbus sutaupysite pinigų – tai daug pigiau, nei naujai remontuoti automobilio važiuoklę, be reikalo atlikinėti tuos pačius darbus ir vėl gaišti laiką.


Amortizatorių keitimas Vilniuje - aukščiausios kokybės ir geriausios kainos santykis

Mūsų autoservise daromas ne vien amortizatorių keitimas – teikiame itin platų įvairių automobilių remonto paslaugų spektrą. Čia galėsite kreiptis patarimo į specialistus ir sužinoti daugiau apie amortizatorių keitimą, bei kitas mūsų teikiamas paslaugas. Amortizatorių keitimas Vilniuje (mūsų autoservise) užtikrina aukščiausios kokybės ir geriausios kainos santykį.


Apie mus

Pirminė patikra iš karto

Automobilių remontas Vilniuje: užsiregistruok šiandien ir pirminę patikrą ar meistro konsultaciją gauk iš karto. Susipažinę su gedimų požymių apibūdinimu mūsų autoserviso specialistai pasitelkę kompiuterinę diagnostiką ar/ir kitą reikiamą įrangą įvertins galimų gedimų apimtį. Ir tik suderinę su klientu preliminarią remonto sąmatą tęs automobilio remonto darbus.


Statistiškai sutaupome iki 30%

Savo veiklą pradėjome dar 2008 metais, todėl ilgametės patirties dėka turim visas reikiamas kompetencijas kokybiškam ir svarbiausia tikslingam remontui atlikti. Per tą laiką buvo pastebėta, kad nemaža dalis pas mus atvykstančių klientų ir iš anksto neigiamai nusiteikę autoservisų atžvilgiu. Pasak jų taip yra dėl to, kad autoservisai linkę piktnaudžiauti – pradinė remonto kaina skiriasi nuo galutinės, neturintis kompetencijos meistras gedimus šalina per ilgai, keičia tas dalis, kurių dar keisti nereikia ir t.t.


Kompetencijos ar reikiamos įrangos stoka dažniausiai lemia ne tik prastą atliktų darbų kokybę, bet ir nepagrįstai didesnes laiko bei pinigines sąnaudas. Meistras, kuris pirmą kartą susiduria su tam tikrais iššūkiais, ko gero, nepasieks optimalaus rezultato. Darbai atliekami ne tikslingai, o spėjimo būdu, todėl ir rezultatas nebūna tenkinantis.


Remonto metu darbas turi būti organizuojamas efektyviai. Tai galima pasiekti, kai autoservise yra pasiekta simbiozė tarp ilgametės patirties, žinių ir profesionalios įrangos. Tuomet pasiekiamas geras kainos, remonto kokybės ir laiko santykis.


Garantija

Visiems savo darbams suteikiame įstatymais bei dalių gamintojų numatytą garantiją. Suprantame, kaip svarbu išleisti laimingą klientą, todėl stengiamės, kad automobilio remontas mūsų klientams nekeltų papildomų rūpesčių.


Registracija
Internetu arba +37065948053