Mes nesame "dylerinis" Lexus Servisas. Remontuojame NEGARANTINIUS automobilius PIGIAU.

 Nedylerinis Lexus servisas Vilniuje - AutoAra

Kiekvienas automobilio savininkas anksčiau ar vėliau susiduria su būtinybe ieškoti patikimo automobilių serviso. Ypač tai aktualu prestižinių markių tokių kaip Lexus, automobilių savininkams, kuriems svarbu, kad transporto priemonė būtų tvarkoma naudojant aukštos kokybės detales ir tik kvalifikuotų specialistų. Lexus automobiliai žinomi dėl savo patikimumo ir ilgaamžiškumo, tačiau, kaip ir bet kuri kita transporto priemonė, jie nėra atspari įvairiems gedimams. Tipiški gedimai gali apimti: variklio, važiuoklės, elektros sistemos problemas ar tiesiog bendrą techninės priežiūros poreikį. Pas mus specialistai pasirengę atlikti visus būtinius remonto darbus, kad Jūsų Lexus automobilis vėl veiktų tinkamai. 


https://autoservisas-vilniuje.lt/lexus-servisas-vilnius


Lexus servisas. Mūsų patarimai

Svarbiausia yra rasti patikimą ir profesionalų servisą, kuris specializuojasi, būtent Lexus markės automobiliuose. Tik aukštos kvalifikacijos specialistai ir kokybiškos atsarginės dalys užtikrins automobilio atitikimą gamintojo nustatytoms specifikacijoms. Dėl Lexus technologinio pažangumo, Lexus remontas reikalauja išsamių techninių žinių ir gebėjimų, ypač susijusių su naujausiomis automobilių technologijomis ir elektroninėmis sistemomis. Mūsų, AutoAra, serviso specialistai yra puikiai susipažinę su šiomis technologijomis, leidžiančiančiomis atlikti net ir labiausiai kompleksinius remonto darbus. Laikytis gamintojo nustatyto techninio aptarnavimo grafiko yra labai svarbu, norint išvengti staigių gedimų ir užtikrinti sklandų automobilio veikimą ilgą laiką. Be to, Lexus automobiliuose įdiegtos įvairios saugumo ir komforto sistemos: autopilotas, oro pagalvės ir išmaniosios vairavimo pagalbos sistemos, reikalaujančios kruopščios priežiūros, kurią gali užtikrinti tik kvalifikuotas Lexus servisas.


Lexus servisas - kokybiškas automobilių aptarnavimas

Teikiame platų paslaugų spektrą Lexus automobilių modelių remontui. Lexus remontas mūsų servise yra skaidrus ir suprantamas klientui nuo pirmųjų žingsnių iki automobilio grąžinimo. 


Diagnostika ir patikra

Siekiant užtikrinti Lexus automobilių tinkamą veikimą, būtina atlikti reguliarią ir kruopščią automobilio diagnostiką bei patikrą. Lexus servisas teikia išsamias automobilių diagnostikos ir patikros paslaugas prieš perkant ar parduodant. Mūsų profesionalūs technikai naudoja modernią įrangą, skirtą efektyviam gedimų identifikavimui, kad Lexus remontas būtų atliktas efektyviai ir kokybiškai. Šiuolaikinė diagnostikos įranga leidžia operatyviai išsiaiškinti gedimo priežastis.


Pagrindinės tikrinimo sritys apima:

 • Variklio būklę;
 • Transmisijos sistemą;
 • Elektronines sistemas;
 • Važiuoklę ir stabdžius;
 • Išmetimo sistemą;
 • Apšvietimą ir signalizaciją

Moderni diagnostikos įranga yra būtina norint efektyviai ir tiksliai atlikti automobilio gedimų nustatymą. OBD-II skaitytuvai, kompiuterizuoti diagnostikos įrenginiai, specialūs variklio testavimo stendai ir kitos priemonės yra neatsiejama kiekvieno kvalifikuoto autoserviso įranga. Lexus servisas, šios technologijos pagalba gali, ne tik greitai nustatyti problemas, bet ir sekti automobilio būklę realiu laiku, bei atlikti būtinus programinės įrangos atnaujinimus.


Auto patikra prieš pirkimą

Automobilio įsigijimas – tai ne tik finansinis įsipareigojimas, bet ir žingsnis, kuris reikalauja atidumo ir išankstinės analizės. Vienas iš svarbiausių žingsnių prieš automobilio įsigijimą – profesionalus jo patikrinimas, žinomas kaip auto patikra. Lexus servisas atlieka šią procedūrą, leidžiančią išvengti galimo nusivylimo ir finansinių nuostolių, susijusių su techninių problemų ar ankstesnių eismo įvykių užslėptais defektais, esančiais automobilyje. Lexus servisas suteikia būtent tokią informaciją, kuri padeda pirkėjui suprasti, ar transporto priemonė atitinka jo lūkesčius ir ar yra verta prašomos kainos. Tai ne tik apie techninę būklę, bet ir apie pasitikėjimo sukūrimą tarp pirkėjo ir pardavėjo, kuris yra būtinas bet kokio sėkmingo pirkimo proceso dalis.


Lexus servisas atlieka reguliarią priežiūrą automobiliui

Reguliari automobilio priežiūra ir techninis aptarnavimas leidžia išvengti netikėtų Lexus automobilio gedimų ir užtikrina sklandų transporto priemonės veikimą. Reguliariai atliekant techninę priežiūrą, galima laiku aptikti ir ištaisyti įvairias problemas, dar prieš jos tampa rimtais ir brangiais gedimais. Be to, tinkamai prižiūrimas automobilis išlaiko geresnę rinkos vertę, o jo eksploatavimo sąnaudos yra ženkliai mažesnės.


Alyvos ir alyvos filtro keitimas

Lexus servisas - tai vieta kur variklio alyvos keitimas yra viena iš dažniausiai atliekamų techninio aptarnavimo procedūrų. Alyva tepa variklio dalis, mažina trintį, apsaugo nuo korozijos ir šalina nešvarumus. Laikui bėgant, alyva sensta ir nebegali efektyviai atlikti šių funkcijų, todėl svarbu ją reguliariai keisti kartu su alyvos filtru, kuris sulaiko nešvarumus ir daleles.


Pneumatikų tikrinimas ir priežiūra

Pneumatikų būklės tikrinimas yra dar viena svarbi techninio aptarnavimo dalis. Tai apima slėgio patikrinimą, nusidėvėjimo lygio stebėjimą ir padangų sukeitimą (jei reikia), siekiant užtikrinti gerą sukibimą su kelio danga ir vairavimo saugumą.


Stabdžių sistemos patikra

Stabdžių sistemos patikrinimas yra gyvybiškai svarbus automobilio saugumui. Tai apima stabdžių kaladėlių, diskų, ir kitų automobilio komponentų patikrą, siekiant užtikrinti, kad stabdžių sistema veiktų nepriekaištingai.


Akumuliatoriaus tikrinimas

Lexus servisas pataria, kad akumuliatoriaus būklės tikrinimas turėtų būti atliekamas reguliariai, nes senstantis ar silpnėjantis akumuliatorius gali sukelti automobilio užvedimo problemas. Akumuliatoriaus įkrovos lygio, elektrolito lygio (jei taikoma) ir korozijos ant jungčių patikra yra svarbios priežiūros dalys.


Oro ir kuro filtro keitimas

Oro ir kuro filtrų keitimas padeda užtikrinti, kad į variklį patektų švarus oras ir kuras, kas yra būtina efektyviam degimo procesui. Nešvarūs filtrai gali sumažinti variklio efektyvumą ir padidinti kuro sąnaudas.


Automobilio techninio aptarnavimo ir priežiūros planas turėtų būti sudaromas atsižvelgiant į gamintojo rekomendacijas, automobilio amžių, eksploatavimo sąlygas ir nuvažiuotą atstumą. Dauguma gamintojų rekomenduoja atlikti techninį aptarnavimą kas 10 000 – 30 000 kilometrų, tačiau šie skaičiai gali skirtis priklausomai nuo konkrečios transporto priemonės ir jos naudojimo sąlygų. Reguliariai atliktas Lexus servisas ir remontas, užtikrina automobilio efektyvumą ir saugumą.


https://autoservisas-vilniuje.lt/lexus-servisas-vilnius


Pogarantinis Lexus servisas. Kokie sudėtingi remontai atliekami?

Transmisijos remontas

Lexus automobiliuose gali būti įvairių tipų transmisijos sistemos: mechaninės, automatinės, CVT (nuolatinio pavarų keitimo) ir hibridinės. Kiekvienas šių tipų turi savo specifikas, privalumus ir trūkumus, todėl Lexus remontas gali skirtis. Transmisija yra vienas iš svarbiausių automobilio komponentų, užtikrinantis varomųjų ratų sukimosi greitį, kuris yra būtinas norint automobilį pajudinti ir palaikyti jo judėjimą.


Gedimo požymiai: 

 • Transmisijos skysčio nutekėjimas
 • Dėlėjimas arba sunkus pavarų perjungimas
 • Neįprastas triukšmas ar vibracija transmisijos veikimo metu
 • Automobilio nesugebėjimas pajudėti nepaisant įjungtos pavaros 

Efektyvus Lexus remontas priklauso, nuo tikslios gedimo priežasties nustatymo. Tai dažniausiai reikalauja diagnostikos įrangos, kuri gali nuskaityti automobilio kompiuterio klaidų kodus ir atlikti išsamų mechaninių dalių patikrinimą. Profesionali diagnostika atliekama AutoAra padeda išvengti nereikalingų remonto darbų ir užtikrina, kad bus sutaisyta tik tai, kas būtina. Paprastesniais atvejais Lexus remontas gali apimti transmisijos skysčio nutekėjimo taisyma. Sudėtingesniais atvejais gali prireikti išardyti visą transmisiją ir pakeisti pažeistas detales. Tai yra laiko ir išlaidų reikalaujantis procesas, reikalaujantis aukštos kvalifikacijos specialistų.


Variklio remontas

Lexus ( variklio) remontas yra procesas, kuris reikalauja tiksliai nustatyti gedimo priežastį, kad būtų galima taikyti veiksmingiausias taisymo priemones. Tai nėra paprastas detalių keitimas; varikliai yra kompleksiniai aparatai, kurių remontavimas ir priežiūra gali būti sudėtingi, laiko reikalaujantys ir brangūs dėl reikalaujamų specifinių žinių.


Variklis yra automobilio ,,širdis" ir bet koks jo veikimo sutrikimas gali sukelti rimtų problemų: sustojimą kelio viduryje, gaisrą, ar net avariją. Todėl būtina, kad variklis visada būtų gerame stovyje ir patikimas. Skirtingi variklio tipai: dyzeliniai ir benzininiai, reikalauja skirtingų remonto metodų. Variklio problemos: tai gali apimti įvairias problemas, tokias kaip aušinimo sistemos gedimai, tepalo nutekėjimas arba netinkamas variklio veikimas. Variklių priežiūra yra reguliarus procesas, kurio metu, vadovaujantis gamintojo nurodymais, tikrinama variklio būklė, skysčių lygis ir jų veikimas, siekiant užtikrinti sklandų variklio darbą. Lexus servisas, sudarytas iš kompetetingų meistrų nustato variklio veikimo sutrikimus ir jų priežastis, bei atlieka būtiną remontą, siekiant grąžinti variklio veikimą į optimalią būseną.


Kėbulo darbai

Lexus (kėbulo) remontas yra kompleksinis ir apima įvairias procedūras - nuo įlenkimų lyginimo iki profesionalaus dažymo. Svarbu, kad Lexus vairuotojai nuolat stebėtų savo transporto priemonės būklę ir nedvejodami kreiptųsi į AutoAra ekspertus, pastebėję bet kokius kėbulo pažeidimus. Tai apima, ne tik eismo įvykių pasekmių tvarkymą, bet ir menkiausių įbrėžimų bei kitų paviršiaus defektų koregavimą. Lexus automobilių kėbulo priežiūra yra esminė jų išvaizdos, funkcijų ir ilgalaikio naudojimo užtikrinimui.


Lexus servisas AutoAra - profesionaliai, greitai ir kokybiškai 

Seniai praėjo tie laikai, kai automobilių savininkai gedimus pašalindavo savarankiškai. Naujos technologijos, kompleksiniai mechanizmai ir elektroninės sistemos reikalauja patyrusių ir kvalifikuotų specialistų. Kartais bandymai įsikišti gali sukelti rimtesnių gedimų, kurių šalinimas kainuos žymiai daugiau. Todėl sugedus automobiliui patartina kreiptis į autoservisą, kuris savo arsenale turi ne tik kompetetingus specialistus, bet ir kokybišką įrangą, kuri leidžia efektyviai remontuoti, o kas dar svarbiau tiksliai diagnuozuoti gedimus.Lexus automobiliams, žinomiems dėl jų aukščiausios kokybės ir patikimumo, taip pat, kaip ir kitiems automobiliams, kartais prireikia remonto. Norint išlaikyti Lexus automobilio aukštą veikimo lygį, būtina atsižvelgti į kelis esminius aspektus.


Ilgametė patirtis ir žinios

Klientams svarbu žinoti, kad automobilis yra patikimose rankose. Lexus servisas ir remontas - tai kokybės garantija. Mūsų specialistai sukaupė ilgametę darbo patirtį remontuojant šios markės automobilius.


Kainos atitinka kokybę

Lexus remonto kainos gali svyruoti atsižvelgiant į įvairius veiksnius. Naujesni modeliai ar automobiliai, turintys pažangias technologijas, gali reikalauti brangesnio remonto dėl sudėtingų komponentų ir specializuotų įrankių poreikio. Taip pat, atsarginių dalių kokybė ženkliai veikia galutinę remonto sumą. Renkantis remonto paslaugas, svarbu atkreipti dėmesį į kokybės standartus, įskaitant tiek naudojamų detalių kokybę, tiek serviso specialistų kvalifikaciją ir patirtį. Pogarantinis Lexus servisas pasižymi konkurencingomis kainomis rinkoje ir aukštos kokybės paslaugomis, kurios dažnai viršija net ir pačių reikliausių klientų lūkesčius.


Mes, AutoAra, esame čia tam, kad padėtumėme Jūsų automobilį išlaikyti tinkamoje eksploatacijoje. Dėkojame, kad renkatės mūsų teikiamas automobilio aptarnavimo paslaugas.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053


D.U.K.


Dažniausi Lexus RX modelio gedimai ir jų remonto darbai yra šie:

 • Stabdžių sistema: Stabdžių kaladėlių ir diskų dėvėjimasis yra dažna problema. Stabdžių kaladėlių ir diskų keitimas gali kainuoti nuo 200 iki 400 eurų už ašį.
 • Pakabos komponentai: Dažnai pastebima amortizatorių ir svirčių dėvėjimasis, ypač didesnę ridą turinčiuose modeliuose. Amortizatorių keitimas gali kainuoti nuo 300 iki 600 eurų, priklausomai nuo jų kiekio ir kokybės.
 • Hibridinės sistemos problemos: Hibridinių modelių baterijų gedimai ar inverterio problemos gali būti brangios. Hibridinės baterijos keitimas gali kainuoti nuo 1500 iki 4000 eurų, priklausomai nuo modelio ir baterijos būklės.

Lexus ES variklio alyvos keitimas ir techninė priežiūra paprastai kainuoja nuo 150 iki 300 eurų. Tai apima variklio alyvos ir alyvos filtro keitimą, taip pat kitų filtrų (pvz., oro ir salono) patikrą ir keitimą, jei reikia. Papildomai, techninė priežiūra apima stabdžių sistemos patikrą, padangų slėgio ir būklės patikrą, visų skysčių lygių patikrą (pvz., aušinimo skysčio, stabdžių skysčio, langų plovimo skysčio), taip pat bendrą automobilio būklės įvertinimą.

Lexus IS dažniausios elektronikos problemos ir jų remonto kainos:

Multimedijos sistemos gedimai: Ekrano užšalimas, garso sistemos neveikimas arba programinės įrangos problemos. Multimedijos sistemos remonto arba programinės įrangos atnaujinimo kaina gali būti nuo 200 iki 600 eurų.

Jutiklių gedimai: Dažnai pasitaiko parkavimo jutiklių, oro srauto matuoklių ar ABS jutiklių gedimai. Jutiklių keitimo kaina gali svyruoti nuo 100 iki 400 eurų, priklausomai nuo jutiklio tipo ir vietos.

Baterijos problemos: Greitas baterijos išsikrovimas arba elektros sistemos sutrikimai yra dažni. Naujos baterijos kaina ir keitimas gali kainuoti nuo 150 iki 300 eurų, o elektros sistemos patikra ir remontas gali kainuoti papildomai.