Mes nesame "dylerinis" Mazda Servisas. Remontuojame NEGARANTINIUS automobilius PIGIAU.

Mazda servisas ir remontas Vilniuje - AutoAra

Norėdami užtikrinti, kad Jūsų Mazda tarnautų ilgai ir nepatirtumėte netikėtų problemų, labai svarbu reguliarus Mazda servisas ir remontas. Jeigu automobilio dalys susidėvi ar sugenda, reikalingas profesionalus Mazda remontas.


Vilnius - tai miestas, kuriame gausus autoservisų pasirinkimas, kur atliekamas Mazda servisas ir remontas. Nors esame, nepriklausomas Mazda servisas, tačiau ilgalaikės patirties dėka, turime visas reikiamas priemones, bei įgūdžius šių markių automobilių gedimo problemų šalinime. AutoAra teikiamomis paslaugomis pasitiki didelis skaičius klientų, todėl kviečiame ir Jūs pasinaudoti mūsų remonto paslaugomis pas mus.


https://autoservisas-vilniuje.lt/mazda-servisas-vilnius


Pogarantinis Mazda servisas - geriausias pasirinkimas

Sugedus automobiliui patartina kreiptis į autoservisą, kuris savo arsenale turi ne tik kompetentingus specialistus, bet ir kokybišką įrangą, kuri leidžia efektyviai remontuoti ir nustatyti automobilio gedimus. Teikiame platų paslaugų spektrą Mazda automobilių modelių remontui: pilna ir dalinė kompiuterinė diagnostika, techninė patikra, įvairiausio sudėtingumo remonto darbai, reguliari automobilio priežiūra. Ne kiekvienas Mazda servisas gali didžiuotis aukštos kvalifikacijos specialistais ir patikima įranga, ypač kalbant apie Mazda automobilių remontą. Tačiau mūsų teikiamas Mazda servisas ir remontas Vilniuje išsiskiria aukšta kokybe ir konkurencingomis kainomis. Mes pabrėžiame, kad Mazda remontas, atliekamas kuo tiksliau diagnozavus ir identifikavus gedimo problemas, o ne bandant jas spręsti netiksliais metodais. AutoAra specialistai pasiruošę pakonsultuoti bei pasiūlyti efektyviausius remonto darbų sprendimo būdus. Mazda servisas Vilniuje vertina savo klientus ir reputaciją, todėl pagrindinės mūsų vertybės yra profesionalumas ir atsakingumas.


Bendri požymiai, rodantys, kad Mazda remontas reikalingas

Jūsų Mazda automobilis gali pranešti apie remonto poreikį įvairiais būdais – nuo neįprastų garsų variklio skyriuje iki staigaus vairavimo savybių pokyčio. Kiti požymiai, rodantys, kad atėjo laikas apsilankyti mūsų, AutoAra servise, apima padidėjusį degalų sąnaudų kiekį, sunkumus užvedant variklį ar net įspėjamųjų šviesų užsidegimą prietaisų skydelyje. Laiku atliktas mazda remontas gali padėti išvengti didesnių gedimų ir ilgalaikių problemų su automobiliu. 


Pagrindiniai požymiai:

 • Variklio problemos. Netolygus variklio darbas arba žemos variklio galios, degimo skysčių praradimas. Tai gali reikšti, kad reikia atlikti variklio diagnostiką ar remontą.

 • Įvairūs įspėjamieji signalai. Uždegimo lemputės, stabdžių sistemos lemputės ar kitos lemputės, kurios nuolat įsijungia ant informacinio skydelio, gali reikšti, kad yra problemų su atitinkama sistema, ir būtinas Mazda remontas.

 • Stabdžių sistemos gedimai. Stabdžių sistemos gedimai gali būti pastebimi, kai stabdžių pedalas jaučiasi nepastovus, girdimas keistas garsas, arba automobilis sunkiai stabdo. Tai gali reikšti, kad reikia atlikti stabdžių sistemos remontą, įskaitant stabdžių diskų keitimą.

 • Kontrolinės laikiklio lemputės įsijungimo signalai. Tai gali reikšti problemas variklio sistemoje, dūmų sistemos problemos ar kitas problemas, kurias reikia diagnozuoti ir išspręsti.

 • Degimo skysčių lygio mažėjimas. Pastovus degimo skysčių lygio mažėjimas gali reikšti, kad yra skysčio nutekėjimas arba degimo sistemos problemos, reikalaujančios, kad Mazda remontas būtų atliktas AutoAra servise kokybiškai.

Mazda servisas ir remontas. Paslaugų įvairovė

Mazda servisas - profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Mazda remontas mūsų servise prasideda nuo išsamios gedimų diagnostikos, naudojant moderniausią įrangą. Tai leidžia mums nustatyti problemą greitai ir tiksliai. Toliau, remdamiesi diagnostikos rezultatais, mes sudarome remonto planą ir aptariame jį su klientu. Mūsų tikslas – visada užtikrinti skaidrumą ir pasitikėjimą, todėl mes aiškiai paaiškiname kiekvieną atliekamą veiksmą ir jo būtinumą.


Diagnostika ir gedimų šalinimas

Naudodamiesi specialia įranga, technikai nustato elektroninius gedimo kodus, kurie padeda aptikti variklio, pavarų dėžės, ABS, SRS ir kitų sistemų problemas. Be elektroninės diagnostikos, svarbu atlikti vizualinį patikrinimą, įskaitant variklio, transmisijos, pakabos, stabdžių sistemų ir kitų komponentų tikrinimą dėl nusidėvėjimo ar pažeidimų. Kai kurie gedimai tokie kaip: neteisingas variklio veikimas, gali būti susiję su mechaniniais komponentais. Tai apima variklio dalis, pavarų dėžę, velenus. AutoAra mechanikas, patikrina šias dalis dėl nusidėvėjimo ar gedimo. Mazda remontas pradedamas tiksliai identifikavus gedimus automobilio mazguose.


Techninė automobilio priežiūra

Reguliarus mazda servisas apima: variklio alyvos ir filtro keitimą, oro filtro, salonų filtro (jei taikoma) patikrą ir keitimą, taip pat kitų skysčių ( stabdžių, aušinimo, pavarų dėžės) lygio ir būklės tikrinimą. Į šį aptarnavimą įtraukiame padangų slėgio, šviesų, stabdžių sistemų, pakabos ir vairo mechanizmo patikrinimus. Svarbu pabrėžti, kad techninės priežiūros poreikis ir dažnumas gali skirtis atsižvelgiant į Jūsų automobilio modelį, metus, važiavimo sąlygas ir kitus veiksnius, todėl visada rekomenduojama pasitarti su AutoAra pogarantinio serviso kvalifikuotais specialistais, dėl tikslios priežiūros tvarkaraščio.


Kėbulo darbai ir dažymas

Mazda remontas reikalingas, automobilio atstatymui po eismo įvykių, įskaitant kėbulo tiesinimą, dalies keitimą ir dažymą. Paslaugos, skirtos atnaujinti automobilio išorę, įskaitant rūdžių šalinimą, pabraižymų pašalinimą ir perdažymą, taip pat atliekamos Nissan servise. Nors kiekvienas Mazda remontas yra unikalus, atsižvelgiant į automobilio būklę ir kliento poreikius, štai bendras veiksmų planas: 

 • Įvertinimas ir paruošimas;
 • Įdubimų lyginimas ir rūdžių šalinimas;
 • Gruntavimas;
 • Šlifavimas;
 • Dažymas;
 • Džiovinimas ir poliravimas;
 • Galutinis patikrinimas;

Papildomos paslaugos

Oro kondicionavimo sistemos priežiūra apima sistemos tikrinimą, freono papildymą ir filtrų keitimą. Mazda servisas siūlo ratų balansavimą ir keitimą užtikrinant, kad padangos būtų tinkamai subalansuotos, o prireikus ir pakeistos. Vidaus valymas ir ozonavimas, taip pat atliekamas mūsų AutoAra servise.


https://autoservisas-vilniuje.lt/mazda-servisas-vilnius


Mazda servisas siūlo detalią automobilio patikrą

Automobilio tikrinimas yra esminė procedūra, kuri padeda išvengti ateities problemų su Jūsų transporto priemone. Šią patikrą sudaro trys pagrindiniai elementai: važiuoklės, elektronikos ir variklio tikrinimas.


Važiuoklės patikra yra svarbi, nes joje identifikuojama bet kokia neįprasta automobilio būklė, kuri gali sukelti trikdžius važiavimo metu. Greitas reagavimas į iškilusias problemas padeda išvengti brangesnių remontų ateityje, nes su laiku nepastebėti gedimai gali paveikti kitas detales, didinant remonto sąnaudas. Važiuoklės būklė yra patikrinama AutoAra meistro vizualiai, arba naudojant įrangą.


Elektroninės diagnostikos įrankiai naudojami tikrinti automobilio elektrinius mazgus. Nepaisant to, kad tobulų prietaisų, kurie gali visiškai nustatyti problemas, nėra, kompiuterinė diagnostika padeda identifikuoti gedimus, taip suteikdama informacijos remontui. Ši diagnostika yra tik pagalba meistrui, kuriam svarbi ilgametė patirtis ir specializacija automobilių remonte.


Variklio diagnostika gali būti mechaninė arba kompiuterinė. Pirmuoju atveju tikrinama variklio mechaninė būklė, o antruoju – elektroninių sistemų veikimas. Ši patikra yra būtina, jei įjungus automobilį ant prietaisų skydelio užsidega "check engine" lemputė. Tai gali reikšti įvairias problemas, nuo didesnės degalų sąnaudos iki girdimųjų variklio garsų.


Kokybiškas automobilio tikrinimas užtikrina ilgalaikę ir saugią transporto priemonės eksploataciją, todėl svarbu pasitikėti patyrusiais specialistais, kurie sugeba kokybiškai atlikti šią procedūrą.


Mazda servisas. Mūsų išskirtinumas

 • Kokybė svarbiausia. Mūsų pagrindinė taisyklė yra užtikrinti aukštą paslaugų kokybę. Mes siekiame, kad mūsų Mazda remontas atitiktų griežtus kokybės standartus, paremtus įvairiais vertinimo kriterijais, įskaitant patikimumą, profesionalumą ir efektyvumą.

 • Patikimos detalės ir medžiagos. Mes naudojame tik aukštos kokybės medžiagas.

 • Profesionalai. Mūsų Mazda servisas komanda sudaryta iš kvalifikuotų ir patyrusių specialistų, kurie turi gilias žinias Mazda automobilių aptarnavimo sferoje ir specifikacijoje.

 • Skaidri kainodara. Mes siūlome konkurencingas kainas ir nuolatines akcijas, kad paslaugos būtų prieinamos visiems klientams, nepaisant jų biudžeto, taip užtikrindami aukštą kainos ir kokybės santykį.

 • Klientas mums svarbus. Klientų atsiliepimai yra mūsų paslaugų kokybės įrodymas, ir mes labai vertiname jų teigiamus atsiliepimus, dėl  mūsų teikiamų automobilio remonto bei priežiūros paslaugų.

Mes, AutoAra, garantuojame patikimumą! Apsilankykite pas mus, ir galėsite džiaugtis savo automobilio tinkamu eksploatavimu!


 

Registracija
Internetu arba +37065948053


D.U.K.


Dažniausi Mazda CX-5 modelio gedimai ir jų remonto darbai yra šie:

 • Stabdžių sistema: Dažnai pastebima, kad stabdžių kaladėlės ir diskai greitai dėvisi. Stabdžių kaladėlių ir diskų keitimas gali kainuoti nuo 150 iki 300 eurų už ašį.
 • Pakabos komponentai: Amortizatoriai ir svirtys gali susidėvėti dėl didelio nuvažiuoto atstumo arba prastos kelio dangos. Amortizatorių keitimas gali kainuoti nuo 200 iki 500 eurų, priklausomai nuo jų kiekio ir kokybės.
 • Vairo sistema: Pranešama apie vairo stiprintuvo problemas, kurios gali sukelti sunkumus vairuojant. Vairo stiprintuvo remontas arba keitimas gali kainuoti nuo 300 iki 800 eurų.

Mazda 6 variklio alyvos keitimas ir techninė priežiūra paprastai kainuoja nuo 100 iki 200 eurų. Tai apima variklio alyvos ir alyvos filtro keitimą, taip pat kitų filtrų (pvz., oro ir salono) patikrą ir keitimą, jei reikia. Papildomai, techninė priežiūra apima stabdžių sistemos patikrą, padangų slėgio ir būklės patikrą, visų skysčių lygių patikrą (pvz., aušinimo skysčio, stabdžių skysčio, langų plovimo skysčio), taip pat bendrą automobilio būklės įvertinimą.

Mazda 3 dažniausios elektronikos problemos ir jų remonto kainos:

Multimedijos sistemos gedimai: Ekrano užšalimas, garso sistemos neveikimas arba programinės įrangos problemos. Multimedijos sistemos remonto arba programinės įrangos atnaujinimo kaina gali būti nuo 100 iki 400 eurų.

Jutiklių gedimai: Dažnai pasitaiko parkavimo jutiklių, oro srauto matuoklių ar ABS jutiklių gedimai. Jutiklių keitimo kaina gali svyruoti nuo 50 iki 300 eurų, priklausomai nuo jutiklio tipo ir vietos.

Baterijos problemos: Pranešama apie greitą baterijos išsikrovimą arba elektros sistemos sutrikimus. Naujos baterijos kaina ir keitimas gali kainuoti nuo 100 iki 200 eurų, o elektros sistemos patikra ir remontas gali kainuoti papildomai.