Mes nesame "dylerinis" Honda Servisas. Remontuojame NEGARANTINIUS automobilius PIGIAU.

Honda servisas Vilniuje - AutoAra

Siekiant, kad Jūsų Honda automobilis tarnautų kiek įmanoma ilgiau ir nekeltų papildomų, netikėtų rūpesčių - būtinas reguliariai atlikti kokybiškas Honda servisas. O nusidėvėjus ar sugedus kokioms nors dalims ar mazgams ir Honda remontas. 


Honda servisas ar remontas Vilniuje siūlomas beveik kiekviename autocentre, autoservise ir net "garažiukyje", taip apsunkinant vairuotojus, siekiant pasirinktį patikimiausią. Todėl siūlome savo automobilį patikėti mums. Nors nesame "dilerinis" Honda servisas, savo veiklą pradėjome dar 2008 metais, todėl savo patirtyje turim sukaupę didžiulį skaičių šios automobilių markės gedimų, kuriuos sėkmingai pašalinome. Sukūrėme didžiulį patenkintų klientų ratą, todėl kviečiame ir Jus automobilio remontui atvykti pas mus.

https://autoservisas-vilniuje.lt/honda-servisas-vilnius


Kokybiškas Honda servisas ir remontas Vilniuje

Seniai praėjo tie laikai, kai automobilių savininkai gedimus pašalindavo savarankiškai. Naujos technologijos, kompleksiniai mechanizmai ir elektroninės sistemos reikalauja patyrusių ir kvalifikuotų specialistų. Kartais bandymai įsikišti gali sukelti rimtesnių gedimų, kurių šalinimas kainuos žymiai daugiau. Todėl sugedus automobiliui patartina kreiptis į autoservisą, kuris savo arsenale turi ne tik kompetetingus specialistus, bet ir kokybišką įrangą, kuri leidžia efektyviai remontuoti, o kas dar svarbiau tiksliai diagnuozuoti gedimus.


Faktas, kad ne visi servisai gali pasigirti tiek gerais specialistais, tiek patikima įranga. Dar mažiau, kas gali tuo pasigirti, kai kalba eina apie Honda markės automobilius. Visgi mūsų atliekamas Honda servisas ir remontas Vilniuje yra vienas kokybiškiausių, todėl ir pigiausių. Nes gedimai šalinami juos diagnuozuojant, kiek įmanoma tiksliau, o ne tiesiai per aplinkui.


Honda servisas ir remontas: paslaugų ampiltudė

Honda servisas ir remontas Vilniuje, mūsų autoservise, geras kiekvieno vairuotojo sprendimas. Patikėdami savo automobilį mums, galite būti tikri, kad rasime tinkamiausią sprendimą bet kokio sudėtingumo problemai išspręsti. Honda servisas ir remontas - tai kokybės ir paslaugų garantija. Mūsų specialistai sukaupė ilgametę darbo patirtį remontuojant šios markės automobilius.


Teikiame platų paslaugų spektrą Honda automobilių modelių remontui: pilna ir dalinė kompiuterinė diagnostika, techninė patikra, įvairiausio sudėtingumo remonto darbai, reguliari automobilio priežiūra, auto konsultacijos ir pagalba. Profesionalūs specialistai pasiruošę pakonsultuoti bei pasiūlyti optimaliausius sprendimus. Honda servisas Vilniuje vertina savo klientus ir reputaciją, todėl pagrindinės mūsų vertybės yra aukšta darbų kokybė, profesionalumas ir atsakingumas.


Mūsų autoservisas pasižymi ne tik modernia įranga, kuri leidžia tiksliai diagnozuoti automobilius bei atlikti remonto darbus per trumpiausią įmanomą laiką, bet ir dalių ar eksplotacinių medžiagų įvairovę. Nors savo klientams automobilio remontui rekomenduojame rinktis originalias dalis, tačiau savo arsenale turim ir analogų.


Taigi paslaugą atliekame pagal klientų poreikį, žinoma, nedarant kompromisų kokybei. Todėl visiems darbams suteikiama garantija, o patenkintų klientų atsiliepimai tik sustiprina nepriekaištingą autoserviso reputaciją. Honda remontas Vilniuje - profesionaliai, greitai ir kokybiškai.


Kodėl Honda servisas ar remontas turėtų būti atliekamas pas mus?

Seniai ieškote patikimo autoserviso? Manome, kad Honda remontas ar servisas Vilniuje atliktas mūsų autoservise pranoks Jūsų lūkesčius. Šiuolaikinė diagnostikos įranga leidžia greitai rasti gedimo priežastis, o ilgametė dirbančių meistrų patirtis - atlikti bet kokio sudėtingumo remonto darbus. Klientų saugumas - mūsų prioritetas. Todėl visus darbus atliekame kruopščiai ir atsakingai. Ilgametė darbo patirtis, atliktų darbų kokybė, patikimumas ir skaidri kainodara - mūsų prioritetai. Honda servisas ir remontas - patikėk savo Honda automobilį profesionalams.

https://autoservisas-vilniuje.lt/honda-servisas-vilnius


Apie mus

Pirminė patikra iš karto

Automobilių remontas Vilniuje: užsiregistruok šiandien ir pirminę patikrą ar meistro konsultaciją gauk iš karto. Susipažinę su gedimų požymių apibūdinimu mūsų autoserviso specialistai pasitelkę kompiuterinę diagnostiką ar/ir kitą reikiamą įrangą įvertins galimų gedimų apimtį. Ir tik suderinę su klientu preliminarią remonto sąmatą tęs automobilio remonto darbus.


Statistiškai sutaupome iki 30%

Savo veiklą pradėjome dar 2008 metais, todėl ilgametės patirties dėka turim visas reikiamas kompetencijas kokybiškam ir svarbiausia tikslingam remontui atlikti. Per tą laiką buvo pastebėta, kad nemaža dalis pas mus atvykstančių klientų ir iš anksto neigiamai nusiteikę autoservisų atžvilgiu. Pasak jų taip yra dėl to, kad autoservisai linkę piktnaudžiauti – pradinė remonto kaina skiriasi nuo galutinės, neturintis kompetencijos meistras gedimus šalina per ilgai, keičia tas dalis, kurių dar keisti nereikia ir t.t.


Kompetencijos ar reikiamos įrangos stoka dažniausiai lemia ne tik prastą atliktų darbų kokybę, bet ir nepagrįstai didesnes laiko bei pinigines sąnaudas. Meistras, kuris pirmą kartą susiduria su tam tikrais iššūkiais, ko gero, nepasieks optimalaus rezultato. Darbai atliekami ne tikslingai, o spėjimo būdu, todėl ir rezultatas nebūna tenkinantis.


Remonto metu darbas turi būti organizuojamas efektyviai. Tai galima pasiekti, kai autoservise yra pasiekta simbiozė tarp ilgametės patirties, žinių ir profesionalios įrangos. Tuomet pasiekiamas geras kainos, remonto kokybės ir laiko santykis.


Garantija

Visiems savo darbams suteikiame įstatymais bei dalių gamintojų numatytą garantiją. Suprantame, kaip svarbu išleisti laimingą klientą, todėl stengiamės, kad automobilio remontas mūsų klientams nekeltų papildomų rūpesčių.


Registracija
Internetu arba +37065948053