Mes nesame "dylerinis" Honda Servisas. Remontuojame NEGARANTINIUS automobilius PIGIAU.

Honda servisas Vilniuje. Pogarantinių Honda automobilių remontas - AutoAra

Norint išlaikyti Honda automobilį aukščiausios būklės ir išvengti staigmenų, svarbu pasirūpinti tinkama priežiūra ir, esant būtinybei, kvalifikuotu remontu. Vilniaus mieste yra daugybė vietų, kur atliekamas Honda servisas ir remontas - pradedant nuo didelių autoservisų iki mažų garažų. Siekdami palengvinti Jūsų paieškas, kviečiame kreiptis į kvalifikuotą AutoAra komandą. Nors oficialaus Honda atstovo statuso neturime, tačiau esame sukaupę reikšmingą patirtį šalinant įvairius šios markės automobilių gedimus. Mūsų paslaugomis pasinaudojo daug patenkintų klientų, todėl drąsiai kviečiame ir jus atvykti pas mus dėl automobilio aptarnavimo.


Honda servisas - tai aukšta darbų kokybė ir patikimumas. Mes suprantame, kad kiekvieno automobilio priežiūra yra gyvybiškai svarbi, norint užtikrinti ilgalaikį ir saugų jo naudojimą. Honda servisas pasižymi individualiu požiūriu į kiekvieną klientą ir jo automobilį, siekiant užtikrinti, kad visos automobilio sistemos veiktų nepriekaištingai.


Mes įsipareigojame teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas, naudodami naujausias technologijas ir metodus bei kokybiškas atsargines dalis, kad Honda remontas, būtų atliktas efektyviai ir kokybiškai. Mes vertiname kiekvieno kliento pasitikėjimą ir esame pasiryžę įrodyti, kad jūsų Honda yra patikimose rankose. Kviečiame susisiekti su mumis ir užsiregistruoti, kad patys įsitikintumėte mūsų profesionalumu ir aukštos kokybės paslaugomis.


https://autoservisas-vilniuje.lt/honda-servisas-vilnius


Honda servisas - saugumas Jūsų automobiliui

Šiandienos naujos technologijos, sudėtingi mechanizmai ir elektroninės valdymo sistemos reikalauja turėti patirties ir kvalifikacijos. Kartais netinkamai atliktas Honda remontas, gali sukelti dar didesnių problemų, kurios vėliau kainuos brangiau. Dėl šios priežasties, susidūrus su automobilio gedimu, rekomenduojama kreiptis į profesionalų AutoAra autoservisą, kuriame dirba kompetentingi specialistai ir naudojama aukštos kokybės įranga. Honda remontas atliekamas ne tik efektyviai, bet ir tiksliai nustatatant gedimo priežastis.


Nors ne kiekvienas servisas gali pasiūlyti aukšto lygio specialistus ir patikimą įrangą, ypač kalbant apie Honda automobilius, mūsų teikiamas Honda servisas ir remontas Vilniuje išsiskiria kaip vienas iš geriausių pasirinkimų. Tai pasiekta dėmesiu į tikslią gedimų diagnostiką ir tiesioginį jų šalinimą, o ne bandant spręsti problemas sudėtingesniu būdu.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Honda servisas ir remontas. Ką mes galime pasiūlyti?

Honda servisas - tai išsamus remonto ir priežiūros paslaugų asortimentas:

 • Išplėstinė ir bazinė kompiuterizuota diagnostika;
 • Techninis automobilio tikrinimas;
 • Įvairaus lygio remonto paslaugos;
 • Nuolatinė automobilio priežiūra;
 • Profesionalūs patarimai klientams;

Honda servisas – tai aukštos kvalifikacijos ekspertai, pasiruošę suteikti reikiamą patarimą ir pateikti geriausius problemų sprendimo būdus. Mūsų Honda servisas orientuotas į klientų pasitikėjimą mumis, todėl mūsų pagrindiniai principai – kokybiškas darbas, aukštas profesionalumo lygis ir įsipareigojimas atsakomybei.


Honda remontas dažniausiai atliekamas šiems automobilio komponentams

 • Stabdžių sistemų remontas – stabdžių kaladėlių, diskų arba būgnų keitimas, stabdžių skysčio keitimas. Dėl saugumo šis Honda remontas yra labai svarbus.

 • Padangų keitimas ir balansavimas – nusidėvėjusios padangos gali paveikti automobilio valdymą ir saugumą, todėl reguliarus jų tikrinimas ir keitimas yra svarbus.

 • Akumuliatoriaus keitimas – akumuliatoriai turi ribotą tarnavimo laiką, todėl jų keitimas yra įprastas reikalas, ypač šaltesniu metų laiku.

 • Aušinimo sistemos remontas – termostato, vandens siurblio ar radiatoriaus gedimai gali sukelti variklio perkaitimą, todėl būtinas laiku atliktas Honda remontas šių sistemų veikimui atstatyti. 

 • Pavarų dėžės ir transmisijos problemos – tiek mechaninės, tiek automatinės pavarų dėžės gali reikalauti taisymo ar techninio aptarnavimo.

 • Elektrinės ir elektroninės sistemos gedimai – tai nuo nedidelių problemų, iki sudėtingesnių elektronikos problemų, susijusių su variklio valdymo moduliu (ECM) arba kitais komponentais Honda remontas.

 • Vairo mechanizmo ir pakabos remontas – vairo traukių, amortizatorių, svirties galų keitimas siekiant užtikrinti tinkamą vairavimo stabilumą ir komfortą.

 • Išmetimo sistemos taisymas – išmetimo vamzdžio, katalizatoriaus ar lambda zondo keitimas siekiant atitikti aplinkosaugos reikalavimus ir užtikrinti variklio efektyvumą.

https://autoservisas-vilniuje.lt/honda-servisas-vilnius


Honda servisas - išsami autopatikra prieš pirkimą

Patikra prieš perkant automobilį yra labai svarbus žingsnis, kad užtikrintumėte, jog pirksite patikimą ir geros būklės transporto priemonę.  Naudoto automobilio pirkimas gali būti sudėtingas procesas, kupinas netikėtumų. Kad išvengtumėte nemalonių staigmenų ir įsitikintumėte, jog automobilis yra geros būklės, Honda servisas rekomenduojama atlikti profesionalią patikrą prieš perkant. 


Automobilio patikros svarba: 

 • Paslėptų automobilio defektų nustatymas. Profesionalūs meistrai gali aptikti net ir menkiausius automobilio gedimus, kurių Jūs patys galite nepastebėti.

 • Automobilio būklės įvertinimas. Patikra padės objektyviai įvertinti automobilio techninę būklę ir atitikimą deklaruojamai ridai.

 • Sutaupytos išlaidos. Honda remontas paslėptų gedimų gali kainuoti brangiau, o išankstinė patikra padės išvengti neplanuotų išlaidų.

 • Tinkamo sprendimo priėmimas. Honda servisas pateiks tikslią informaciją apie automobilio būklę, ir Jūs galėsite priimti pagrįstą sprendimą dėl jo pirkimo.

Kokios išskirtinės Honda automobilių savybės?

Honda automobiliai pasižymi unikaliomis savybėmis, kurios juos išskiria iš kitų automobilių markių. Šios transporto priemonės žinomos dėl savo aukšto patikimumo ir ilgaamžiškumo. Šių automobilų unikalumas slypi inovatyviose ir pažangiose technologijose. Honda nuolat siekia įdiegti novatoriškas technologijas, kurios pagerina jų automobilių efektyvumą ir saugumą, todėl esant šių sistemų gedimams, kad Honda remontas turi būti patikėtas profesonalams. Tai apima įvairias elektronines sistemas važiavimui saugoti ir optimizuoti, bei aerodinaminius patobulinimus, kurie teigiamai veikia automobilių efektyvumą.


Honda automobiliai taip pat išsiskiria savo dizainu, kuris derina funkcionalumą su estetika. Honda modeliai yra sukurti atsižvelgiant į ergonomiką, patogumą ir vizualinį patrauklumą, suteikdami jiems atpažįstamą ir patrauklų išvaizdą. Šių automobilų išskirtinumas, vairavimo dinamika ir keleivių komfortas, jie sukurti maloniam vairavimui. Honda modeliai dažnai turi gerai subalansuotą pakabą, kuri užtikrina sklandų važiavimą ir gerą valdymą. Galiausiai, Honda išsiskiria dėl savo plataus serviso ir remonto tinklo visoje planetoje. Honda servisas yra labai gerai vertinamas visame pasaulyje, užtikrinant aukštos kokybės paslaugas Honda automobilių savininkams.


 Puiki automobilio priežiūra ir Honda remontas AutoAra

Privalumai

 • Specializacija Honda automobiliuose. Honda servisas  specializuojasi būtent šių markių automobilių priežiūroje ir remonte, tai reiškia, kad AutoAra meistrai turi gilias žinias apie šios markės automobilių ypatumus, technologijas ir galimas problemas.

 • Aukštos kvalifikacijos meistrai. Mūsų komanda sudaryta iš aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie reguliariai dalyvauja mokymuose ir kursuose, kad būtų atnaujinama jų žinių bazė apie naujausias Honda technologijas ir remonto metodus.

 • Naudojamos kokybiškos dalys. Honda remontas atliekamas, tik naudojant patikimas atsarginės dalis, užtikrinant aukštą kokybės ir ilgaamžiškumo lygį.

 • Konkurencingos kainos ir aiškus darbų įvertinimas. Siūlome konkurencingas kainas aiškiai išdėstydami remonto ar priežiūros darbų sąmatą, kad klientai jaustųsi patogiau, žinodami, ką jie moka ir už ką moka.

 • Garantija. Suteikdami garantiją atliktiems darbams, didinant klientų pasitikėjimą AutoAra siūlomomis paslaugomis.

 • Klientų aptarnavimas. Aukštos kokybės klientų aptarnavimas, įskaitant greitą ir efektyvų atsakymą į klientų užklausas bei jų problemų sprendimą, taip sukuriant ilgalaikius santykius su klientais.

 Patikimas Honda remontas ir priežiūros paslaugų teikėjas AutoAra!


 

Registracija
Internetu arba +37065948053


D.U.K.


Dažniausi Honda Civic modelio gedimai ir jų remonto darbai yra šie:

 • Oro kondicionavimo sistemos problemos: Dažnai pasitaiko oro kondicionavimo kompresoriaus gedimai arba šaltnešio nutekėjimai. Oro kondicionavimo sistemos remontas gali kainuoti nuo 200 iki 800 eurų, priklausomai nuo gedimo pobūdžio ir reikalingų dalių.
 • Pakabos komponentų nusidėvėjimas: Dažnai pranešama apie greitai dėvinčius amortizatorius, svirtis ir stabilizatoriaus traukes. Amortizatorių keitimas gali kainuoti nuo 150 iki 400 eurų už ašį, priklausomai nuo dalių kokybės ir darbo sudėtingumo.
 • Uždegimo sistema: Dažnai pasitaiko uždegimo ritės arba žvakių gedimai, kurie gali sukelti variklio darbo sutrikimus. Uždegimo ritės keitimas gali kainuoti nuo 50 iki 150 eurų už vienetą, o žvakių keitimas - nuo 50 iki 100 eurų už visą komplektą.

Honda CR-V variklio alyvos keitimas ir techninė priežiūra paprastai kainuoja nuo 100 iki 200 eurų. Tai apima variklio alyvos ir alyvos filtro keitimą, taip pat kitų filtrų (pvz., oro ir salono) patikrą ir keitimą, jei reikia. Papildomai, techninė priežiūra apima stabdžių sistemos patikrą, padangų slėgio ir būklės patikrą, visų skysčių lygių patikrą (pvz., aušinimo skysčio, stabdžių skysčio, langų plovimo skysčio), taip pat bendrą automobilio būklės įvertinimą.

Dažniausios Honda Accord transmisijos problemos ir jų remonto kainos:

 • Automatinės transmisijos slydimas: Transmisijos slydimas arba nelygus pavarų perjungimas gali būti dėl susidėvėjusių sankabų arba hidraulinės sistemos problemų. Automatinės transmisijos remontas gali kainuoti nuo 1000 iki 3000 eurų, priklausomai nuo problemos sudėtingumo.
 • Transmisijos valdymo modulio gedimai: Transmisijos valdymo modulio problemos gali sukelti nereguliarų pavarų perjungimą arba visišką transmisijos neveikimą. Valdymo modulio keitimas gali kainuoti nuo 500 iki 1500 eurų.
 • Transmisijos skysčio nutekėjimai: Nutekėjęs transmisijos skystis gali sukelti transmisijos veikimo sutrikimus ir perkaisti sistemą. Transmisijos skysčio nutekėjimo šalinimas ir skysčio papildymas gali kainuoti nuo 150 iki 500 eurų, priklausomai nuo nutekėjimo vietos ir sudėtingumo.