Mes nesame "dylerinis" Mitsubishi Servisas. Remontuojame NEGARANTINIUS automobilius PIGIAU.

Mitsubishi servisas Vilniuje - AutoAra

Siekiant, kad Jūsų Mitsubishi automobilis tarnautų kiek įmanoma ilgiau ir nekeltų papildomų, netikėtų rūpesčių - būtinas reguliarius  kokybiškas Mitsubishi servisas. O nusidėvėjus ar sugedus kokioms nors dalims ar mazgams ir Mitsubishi remontas. Suprantame, kad rasti patikimą Mitsubishi servisą Vilniuje gali būti sudėtinga, ypač kai pasiūlymų gausu. Nors nesame oficialus Mitsubishi atstovas, tačiau savo ilgalaikės veiklos metu sukaupėme didžiulę patirtį, remontuodami įvairius šios markės automobilių gedimus. Mūsų komanda sudaryta iš aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie naudoja tik kokybiškas detales ir modernią įrangą.


https://autoservisas-vilniuje.lt/mitsubishi-servisas-vilnius


Kaip pasirinkti servisą, kad kokybiškas Mitsubishi remontas būtų garantuotas?

Tinkamai išsirinkti automobilių servisą, kad Mitsubishi remontas būtų atliktas išties kokybiškai, bei efektyviai gali būti sudėtinga užduotis.

Tačiau yra keletas pagrindinių veiksnių, kuriuos reikėtų apsvarstyti, norint priimti geriausią sprendimą:

 • Specializacija ir patirtis
 • Atsiliepimai ir reputacija
 • Kvalifikacija
 • Kokybiškos, patikimo dalys
 • Garantijos
 • Kainos ir paslaugų skaidrumas
 • Konsultacijos 

Nesvarbu, koks Jūsų Mitsubishi modelis – Outlander, ASX, L200 ar Pajero – mūsų patyrę meistrai pasirūpins, kad jis vėl riedėtų be rūpesčių Mitsubishi servisas specializuojasi būtent šių automobilių remonte ir priežiūroje, todėl galime pasiūlyti itin aukštą paslaugų lygį šios markės automobilių savininkams. Mūsų komanda nuolat atnaujina savo žinias ir įgūdžius, sekdama naujausias automobilių technologijas ir remonto metodus. Ar tai bus naujausias modelis, ar senesnės kartos automobilis, Jūsų automobilis bus aptarnautas pagal aukštus darbų kokybės standartus. Be kokybiško remonto, mes taip pat siūlome draugišką ir atvirą bendravimą su klientais. Mūsų tikslas – ne tik sutaisyti Jūsų automobilį, bet ir suteikti aiškumą bei pasitikėjimą visame remonto procese. Klientų patogumui siūlome išsamias konsultacijas prieš atliekant bet kokius remonto darbus, taip pat aiškiai nurodome remonto laiką ir išlaidas.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Mitsubishi servisas. Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti kokybiškas paslaugas

Reguliari automobilio priežiūra

Mitsubishi servisas -  visi reikalingi remonto darbai, bei automobilio patikra, kad jūsų Mitsubishi veiktų sklandžiai ir patikimai.

Periodinės priežiūros paslaugos apima:

 • Variklio alyvos ir filtro keitimas. Svarbu reguliariai keisti variklio alyvą, kad variklis veiktų sklandžiai ir efektyviai. Taip pat keičiame alyvos filtrą, kuris sulaiko nešvarumus ir teršalus.

 • Oro filtro keitimas. Oro filtras padeda apsaugoti variklį nuo dulkių ir kitų teršalų. Reguliariai keičiant oro filtrą, pagerinamas variklio veikimas ir degalų naudojimo efektyvumas.

 • Kuro filtro keitimas. Kuro filtras pašalina nešvarumus ir vandenį iš kuro, o tai padeda apsaugoti variklį ir pagerinti degalų naudojimo efektyvumą.

 • Aušinimo skysčio patikrinimas. Aušinimo skystis padeda varikliui išlaikyti tinkamą temperatūrą. Reguliariai tikriname aušinimo skysčio lygį ir būklę, kad variklis neperkaistų.

 • Stabdžių patikrinimas. Reguliariai tikriname stabdžių sistemą, kad įsitikinti, jog ji veikia tinkamai. Tikriname stabdžių trinkelių storį, stabdžių diskų būklę ir stabdžių skysčio lygį.

 • Padangų patikrinimas. Reguliariai tikriname padangų slėgį ir būklę. Tinkamas padangų slėgis pagerina automobilio valdymą ir degalų naudojimo efektyvumą. Taip pat tikriname padangų protektoriaus gylį, kad įsitikinti, jog padangos yra saugios.

 • Baterijos patikrinimas. Reguliariai tikriname baterijos būklę, kad įsitikinti, jog ji pakankamai galinga užvesti automobilį.

Be šių standartinių paslaugų, Mitsubichi servisas ir remontas taip pat siūlo atlikti ir kitus darbus, priklausomai nuo Jūsų automobilio modelio ir amžiaus.


Nuosekli diagnostika

Automobilio gedimų diagnostika yra procesas, kurio metu identifikuojami automobilio techniniai ar elektroniniai gedimai. Tai esminis žingsnis siekiant užtikrinti, kad automobilis veiktų saugiai ir efektyviai. Diagnostika gali būti atliekama įvairiais būdais, priklausomai nuo gedimo pobūdžio.


Štai keletas pagrindinių automobilio gedimų diagnostikos metodų:

 • Vizualinis patikrinimas. Tai paprastas, bet svarbus žingsnis, kurio metu ieškoma akivaizdžių gedimo požymių, tokių kaip nutekėję skysčiai, pažeisti arba nusidėvėję automobilių komponentai.

 • Skaitmeninė diagnostika. Šiuolaikiniai automobiliai yra aprūpinti kompiuterinėmis sistemomis, kurios užregistruoja gedimus ir klaidas. Mitsubishi servisas naudoja specialius diagnostikos įrenginius (OBD-II skaitytuvai), kurie gali būti prijungti prie automobilio kompiuterio, kad nuskaitytų klaidų kodus ir pateiktų informaciją apie gedimo priežastis.

 • Mechaniniai bandymai. Kai kuriems gedimams nustatyti reikalingi fizikiniai bandymai, tokie kaip variklio slėgio matavimas, vairo mechanizmo arba stabdžių sistemos tikrinimas.

 • Elektrinės ir elektroninės sistemos tikrinimas.Tai apima įvairių elektros grandinių, jutiklių ir aktuatorių patikrinimą. Mitsubishi servisas- tai  patyrusių elektrikų komandą, kuri naudoja specializuotus įrankius, išmatuoti įtampos lygiui, patikrinti laidų jungtis ir nustatyti elektroninių komponentų gedimus, kad būtų tinkamai atliktas Mitsubishi remontas.

 • Dinaminė diagnostika. Kai kuriais atvejais, automobilis turi būti išbandytas važiuojant, kad būtų galima nustatyti tam tikrus gedimus: važiuoklės ar transmisijos problemas.

 • Programinės įrangos atnaujinimai. Kartais Mitsubishi remontas, gali būti susijęs su programinės įrangos klaida. Šiuo atveju, gamintojo atnaujinimai gali išspręsti problemą be fizinių komponentų keitimo.

Variklio remontas

Automobilio variklio remontas gali būti sudėtingas procesas, kurį sudaro keli etapai. Tai priklauso nuo to, kokia problema yra ir koks automobilio modelis. Mitsubishi remontas apimantis variklio taisymą, gali būti brangus ir laiko reikalaujantis, todėl kartais ekonomiškiau gali būti variklio keitimas, ypač senesniems automobiliams. Mitsubishi remontas kurio metu atkuriamas sugedęs arba susidėvėjęs variklis. Tai gali būti paprastas darbas toks kaip: alyvos keitimas, arba sudėtingesnis viso variklio perrinkimas.


Yra daug įvairių variklių tipų, o Mitsubishi remontas gali skirtis, priklausomai nuo variklio tipo ir konkrečios problemos.Profesionalus Mitsubishi servisas užtikrins, kad Mitsubishi remontas atliekamas kokybiškai ir pagal gamintojo nurodymus. Taip pat, specialistai turės reikiamą įrangą ir diagnostikos priemones, kurios leis tiksliai nustatyti problemas ir efektyviai jas pašalinti.


Važiuoklės remontas

Automobilio važiuoklės remontas yra svarbus procesas, kuris užtikrina automobilio saugumą ir patikimumą. Mitsubishi remontas gali apimti įvairius komponentus, įskaitant pakabos dalis, vairo mechanizmus, amortizatorius, spyruokles, stabdžius, ratų guolius. Remonto darbų apimtis priklauso nuo automobilio būklės, jo naudojimo sąlygų ir amžiaus.


Važiuoklės remonto etapai:

 • Diagnostika 
 • Amortizatorių ir spyruoklių patikrinimas
 • Ratų guolių ir sąvaržų tikrinimas
 • Stabilizatoriaus strypų ir kitų jungčių patikrinimas
 • Variklio ir pavarų dėžės tvirtinimų tikrinimas 

Svarbu atsiminti:

Reguliarus važiuoklės komponentų patikrinimas turėtų būti atliekamasreguliariai, nes dėvėjimasis ir pažeidimai gali atsirasti laikui bėgant dėl normalaus naudojimo. Mitsubishi remontas geriausiai atliekamas profesionalių AutoAra specialistų, turintinčių reikiamą įrangą ir patirtį. Rekomenduojame naudoti aukštos kokybės pakaitines dalis, kad būtų užtikrintas ilgesnis ir patikimesnis automobilio veikimas.


Kėbulo remontas

Automobilio kėbulo remontas yra procesas, kurio metu atstatoma transporto priemonės išorė po įvairių avarijų, susidūrimų ar dėvėjimosi. Mitsubishi remontas gali apimti įvairius kėbulo darbus – nuo lengvų įbrėžimų šalinimo iki sudėtingų kėbulo dalių keitimo ar tiesinimo.


Štai keletas pagrindinių automobilio kėbulo remonto etapų:

 • Žalos įvertinimas
 • Paruošiamieji darbai
 • Lankstymas ir tiesinimas
 • Virinimas ir keitimas
 • Gruntavimas ir dažymas
 • Baigiamieji darbai 

Mitsubishi remontas atliekant automobilio kėbulo taisymus, labai priklauso nuo atliekančio specialisto patirties ir kvalifikacijos. Patyrę AutoAra meistrai gali nuosekliai įvertinti žalą, pasirinkti tinkamiausią remonto metodą ir užtikrinti, kad automobilis atitiktų gamintojo nustatytus standartus.


https://autoservisas-vilniuje.lt/mitsubishi-servisas-vilnius


Mitsubishi servisas. Kas leidžia mums vadintis profesionalais? Esminiai aspektai:

Techninės žinios ir patirtis

Automobilių technologijos nuolat tobulėja, o tai reiškia, kad Mitsubishi remontas reikalauja vis naujesnių žinių ir įgūdžių. Profesionalus AutoAra servisas, reguliariai atnaujina savo techninę bazę ir mokymus, kad galėtų tvarkyti naujausius automobilius su pažangiausiomis technologijomis. Mūsų patirtis ir žinios padeda efektyviai nustatyti ir pašalinti sudėtingas problemas, kurios gali būti neįveikiamos be reikiamų įgūdžių.


Garantija 

Mitsubishi remontas atliekamas profesionaliose dirbtuvėse, suteikiant garantiją tiek atliktiems darbams, tiek pakeistoms detalėms.  Saugumas yra svarbiausias aspektas  užtikrinantis, kad visi darbai būtų atlikti atsižvelgiant į gamintojo nurodymus ir saugos standartus.


Sudėtingi atvejai

Kai susiduriama su ypač sudėtingomis problemomis: kompleksiniais vairo mechanizmo gedimais ar elektroninių pakabos sistemų triktdžiais, specializuota įranga ir žinios yra būtinos. Mitsubishi servisas turi reikiamą diagnostikos įrangą bei kvalifikuotų meistrų komandą, sugebančią greitai ir efektyviai nustatyti automobilio gedimo problemą ir efektyviai ją išspręsti.


Skaidrumas remonto darbuose

Mitsubishi remontas - kokybiška paslauga už prieinamą kainą. Visada stengiamės atsižvelgti į individualius kliento poreikius ir pasiūlyti geriausią sprendimo būdą. Mitsubishi servisas paprastai pateikia aiškią kainodarą ir paaiškina, kokios paslaugos bus atliktos. Jūs gausite  išsamią remonto darbų sąmatą, prieš sutikdami su mūsų teikiamomis paslaugomis.

 

Jei ieškote patikimo ir kokybiško Mitsubishi serviso Vilniuje, kviečiame kreiptis į AutoAra!


 

Registracija
Internetu arba +37065948053