Duslintuvų remontas Vilniuje - AutoAra

Norint prailginti išmetimo sistemos (išmetimo kolektorius, duslintuvas, neutralizatoriai, sodžių filtras) sklandaus darbo laiką, dažnai atliekamas duslintuvo remontas, nes būtent jis iš visų išmetimo sistemos elementų, ko gero, pažeidžiamas labiausiai. Ilgainiui, eksploatuojant automobilį, duslintuvas susidėvi, surūdija ir prakiursta. Prakiurus duslintuvams, jeigu dar yra įmanoma atliekamas duslintuvų virinimas, duslintuvų remontas, jeigu ne - duslintuvų keitimas.

https://autoservisas-vilniuje.lt/duslintuvu-remontas-vilnius


Staigūs temperatūrų pokyčiai, drėgmė, nuo korozijos apsaugančių priemonių naudojimas, mechaniniai pažeidimai, vibracija ar net kuro kokybė – tai priežastys, dėl kurių dažniausiai reikalingas duslintuvų remontas. Dėl tokios kenksmingų faktorių, galinčių lemti automobilio išmetimo sistemos gedimus, gausos ir įvairovės, duslintuvų remontas - viena reikalingiausių autoserviso paslaugų. Tačiau ne visi meistrai turi tinkamos įrangos ar patirties, kad duslintuvų remontas būtų padarytas profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Duslintuvų remontas Vilniuje mūsų autoservise padės sutaupyti laiką ir pinigus.


Išmetimo sistemos remontas. Atliekame:

Išmetimo sistema yra atsakinga už saugų dujų, kurios išskiriamos dirbant varikliui pašalinimą bei garso, susidarančio dujų išmetimo metu slopinimą. Dujų išmetimo sistema – pažeidžiamiausia automobilio dalis, todėl ją reikia stengtis eksploatuoti tvarkingai bei periodiškai prižiūrėti. Kadangi, ši dalis remontuojama dažniausiai, todėl patariame, pastebėjus pirmuosius gedimų požymius, nedelsti ir kreiptis išmetimo sistemos, duslintuvo remontui. Gendančios išmetimo sistemos požymiai: padidėjęs variklio triukšmingumas, išmetimo dujų patekimas į automobilio saloną, beldimo į automobilio dugną garso atsiradimas.


Visos išmetimo sistemos remonto paslaugos:

  • Duslintuvų remontas

  • Duslintuvo keitimas

  • Išmetimo kolektoriaus remontas, keitimas

  • Lambda zondo reguliavimas, keitimas

  • Katalizatoriaus plovimas, keitimas

  • DPF/FAP suodžių filtrų valymas, keitimas

  • Išmetimo sistemos virinimas


Norint kokybiškai atlikti duslintuvų remontą, reikalingos ne tik žinios bei gebėjimai, bet ir patirtis. Taip pat svarbu, kad autoservise būtų įrengta šiuolaikiška įranga, naudojami patikimi, dažniausiai temperatūrai atsparūs įrankiai ir kokybiškas metalas. Mūsų autoserviso įranga atitinka reikiamus reikalavimus, o prie kiekvieno remontuojamo mazgo dirba meistras, turintis mažiausiai trijų metų patirtį šioje srityje. Todėl Nedvejokite - Skambinkite nedelsiant.


Duslintuvų remontas. Paskirtis.

Kaip žinia, išmetimo sistema yra viena svarbiausių dalių dabartiniuose automobiliuose. Duslintuvas ne tik slopina variklio triukšmingumą, bet ir kontroliuoja kenksmingų ir toksinių medžiagų emisiją į atmosferą. Be to, duslintuvas apsaugo nuo dujų pasklidimo į automobilio saloną. Žinoma, tvarkingas duslintuvas viena svarbiausių eksterjero detalių. Tačiau, vertinant Lietuvos oro sąlygas, duslintuvų eksploatacija būna sąlyginai neilga.


Tarnavimo laiką lemia tokie faktoriai kaip blogos kokybės kuro naudojimas, žiemos metu esanti druska, reagentai mūsų keliuose, taip pat pastovi orų kaita (drėgmė, šaltis, staigūs ir stiprūs temperatūros pokyčiai). Sugedęs, prakiuręs duslintuvas dažnai tampa automobilio „kriokimo“ garso atsiradimo, suprastėjusių pagreičio ir traukos, nestabilaus variklio darbo, žalingų dujų patekimo automobilio saloną ir kitų nemalonumų priežastimi. Būtent todėl duslintuvų remontas reikalingas nedelsiant, tik pastebėjus pirmuosius iš išvardintų gedimo požymių.


Duslintuvo remontas Vilniuje. Nedelskite.

Taip pat neverta pamiršti, jog stipriau pažeisto duslintuvo remontas atsieis žymiai brangiau. Taigi, jeigu iš Jūsų automobilio duslintuvo pasigirsta nenatūralūs – „šaudymo“, dunksėjimo garsai, staiga jaučiamai sumažėjo automobilio trauka, sublogo dinamika arba automobilis įsibėgėja vis lėčiau, pastebimas nestabilus variklio darbas ir t.t. Nelaukite, registruokitės mūsų autoservise Vilniuje. Didelę patirtį turintys mūsų specialistai užtikrina, kad duslintuvų remontas, duslintuvų montavimas, duslintuvų keitimas, duslintuvų virinimas Vilniuje atliekamas itin kokybiškai. Primename: duslintuvų remontas mūsų autoservise, tai profesionalus bei greitas procesas.

Mūsų autoservise atliekamas ne vien duslintuvų remontas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras. Vairuotojai vertina mūsų darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą ir kultūrą.

https://autoservisas-vilniuje.lt/duslintuvu-remontas-vilnius


Apie mus

Pirminė patikra iš karto

Automobilių remontas Vilniuje: užsiregistruok šiandien ir pirminę patikrą ar meistro konsultaciją gauk iš karto. Susipažinę su gedimų požymių apibūdinimu mūsų autoserviso specialistai pasitelkę kompiuterinę diagnostiką ar/ir kitą reikiamą įrangą įvertins galimų gedimų apimtį. Ir tik suderinę su klientu preliminarią remonto sąmatą tęs automobilio remonto darbus.


Statistiškai sutaupome iki 30%

Savo veiklą pradėjome dar 2008 metais, todėl ilgametės patirties dėka turim visas reikiamas kompetencijas kokybiškam ir svarbiausia tikslingam remontui atlikti. Per tą laiką buvo pastebėta, kad nemaža dalis pas mus atvykstančių klientų ir iš anksto neigiamai nusiteikę autoservisų atžvilgiu. Pasak jų taip yra dėl to, kad autoservisai linkę piktnaudžiauti – pradinė remonto kaina skiriasi nuo galutinės, neturintis kompetencijos meistras gedimus šalina per ilgai, keičia tas dalis, kurių dar keisti nereikia ir t.t.


Kompetencijos ar reikiamos įrangos stoka dažniausiai lemia ne tik prastą atliktų darbų kokybę, bet ir nepagrįstai didesnes laiko bei pinigines sąnaudas. Meistras, kuris pirmą kartą susiduria su tam tikrais iššūkiais, ko gero, nepasieks optimalaus rezultato. Darbai atliekami ne tikslingai, o spėjimo būdu, todėl ir rezultatas nebūna tenkinantis.


Remonto metu darbas turi būti organizuojamas efektyviai. Tai galima pasiekti, kai autoservise yra pasiekta simbiozė tarp ilgametės patirties, žinių ir profesionalios įrangos. Tuomet pasiekiamas geras kainos, remonto kokybės ir laiko santykis.


Garantija

Visiems savo darbams suteikiame įstatymais bei dalių gamintojų numatytą garantiją. Suprantame, kaip svarbu išleisti laimingą klientą, todėl stengiamės, kad automobilio remontas mūsų klientams nekeltų papildomų rūpesčių.


Registracija
Internetu arba +37065948053