Duslintuvų remontas Vilniuje - AutoAra

Norint prailginti išmetimo sistemos (išmetimo kolektorius, duslintuvas, neutralizatoriai, sodžių filtras) sklandaus darbo laiką, dažnai atliekamas duslintuvo remontas, nes būtent jis iš visų išmetimo sistemos elementų, ko gero, pažeidžiamas labiausiai. Ilgainiui, eksploatuojant automobilį, duslintuvas susidėvi, surūdija ir prakiūra. Prakiurus duslintuvams, jeigu dar yra įmanoma atliekamas duslintuvų virinimas, duslintuvų remontas, jeigu ne - duslintuvų keitimas.


 

https://autoservisas-vilniuje.lt/duslintuvu-remontas-vilnius


Staigūs temperatūrų pokyčiai, drėgmė, nuo korozijos apsaugančių priemonių naudojimas, mechaniniai pažeidimai, vibracija ar net kuro kokybė – tai priežastys, dėl kurių dažniausiai reikalingas duslintuvų remontas. Dėl tokių kenksmingų faktorių, galinčių lemti automobilio išmetimo sistemos gedimus, gausos ir įvairovės, duslintuvų remontas - viena reikalingiausių autoserviso paslaugų. Tačiau ne visi meistrai turi tinkamos įrangos ar patirties, kad duslintuvų remontas būtų padarytas profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Duslintuvų remontas Vilniuje mūsų AutoAra, autoservise padės sutaupyti laiką ir pinigus.

 


 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Išmetimo sistemos remontas. Ką mes atliekame?

Išmetimo sistema yra atsakinga už saugų dujų, kurios išskiriamos dirbant varikliui pašalinimą, bei garso, susidarančio dujų išmetimo metu slopinimą. Dujų išmetimo sistema – pažeidžiamiausia automobilio dalis, todėl ją reikia stengtis eksploatuoti tvarkingai bei periodiškai prižiūrėti. Kadangi, ši dalis remontuojama dažniausiai, todėl patariame, pastebėjus pirmuosius gedimų požymius, nedelsti ir kreiptis išmetimo sistemos, duslintuvo remontui. Gendančios išmetimo sistemos požymiai: padidėjęs variklio triukšmingumas, išmetimo dujų patekimas į automobilio saloną, beldimo į automobilio dugną garso atsiradimas.


Visos išmetimo sistemos remonto paslaugos:

  • Duslintuvų remontas

  • Duslintuvo keitimas

  • Išmetimo kolektoriaus remontas, keitimas

  • Lambda zondo reguliavimas, keitimas

  • Katalizatoriaus plovimas, keitimas

  • DPF/FAP suodžių filtrų valymas, keitimas

  • Išmetimo sistemos virinimas


Norint, kad duslintuvų remontas būtų atliktas kokybiškai, reikalingos ne tik žinios ir gebėjimai, bet ir patirtis. Taip pat svarbu, kad autoservise būtų įrengta šiuolaikiška įranga, naudojami patikimi, dažniausiai temperatūrai atsparūs įrankiai ir kokybiškas metalas. Mūsų autoserviso įranga atitinka reikiamus reikalavimus, o prie kiekvieno remontuojamo mazgo dirba meistras, turintis mažiausiai triejų metų patirtį šioje srityje. Todėl Nedvejokite - Skambinkite nedelsiant.


Duslintuvų remontas. Paskirtis bei priežiūra.

Kaip žinia, išmetimo sistema yra viena svarbiausių dalių dabartiniuose automobiliuose. Duslintuvas ne tik slopina variklio triukšmingumą, bet ir kontroliuoja kenksmingų ir toksinių medžiagų emisiją į atmosferą. Be to, duslintuvas apsaugo nuo dujų pasklidimo į automobilio saloną. Žinoma, tvarkingas duslintuvas viena svarbiausių eksterjero detalių. Tačiau, vertinant Lietuvos oro sąlygas, duslintuvų eksploatacija būna sąlyginai neilga, todėl duslintuvų remontas dažnas procesas.


Norint išvengti duslintuvo gedimų, svarbu reguliariai tikrinti išmetamųjų dujų sistemą, įskaitant duslintuvą, dėl korozijos ar fizinio pažeidimo požymių. Taip pat reikėtų vengti važiavimo per dideles balas ar sniegą, kurie gali prisidėti prie korozijos, ir stengtis nevažiuoti per aukštas kliūtis, kurios gali fiziškai pažeisti duslintuvą.


Duslintuvų remontas. Gedimo priežastys

Tarnavimo laiką lemia tokie faktoriai kaip blogos kokybės kuro naudojimas, žiemos metu esanti druska, reagentai mūsų keliuose, taip pat pastovi orų kaita (drėgmė, šaltis, staigūs ir stiprūs temperatūros pokyčiai). Sugedęs, prakiuręs duslintuvas dažnai tampa automobilio „kriokimo“ garso atsiradimo, suprastėjusių pagreičio ir traukos, nestabilaus variklio darbo, žalingų dujų patekimo automobilio saloną ir kitų nemalonumų priežastimi. Būtent todėl duslintuvų remontas reikalingas nedelsiant, tik pastebėjus pirmuosius iš išvardintų gedimo požymių.


Duslintuvų remontas gali apima įtrūkimų ar skylių užsandarinimą, pažeistų dalių keitimą ar viso duslintuvo pakeitimą. Lengvesnius pažeidimus galima sutaisyti naudojant metalo taisymo juostas arba sandariklius, tačiau didesni pažeidimai dažniausiai reikalauja pažeistos dalies ar viso duslintuvo pakeitimo.


Duslintuvų remontas Vilniuje. Nedelskite.

Taip pat neverta pamiršti, jog stipriau pažeisto duslintuvo remontas atsieis žymiai brangiau. Taigi, jeigu iš Jūsų automobilio duslintuvo pasigirsta nenatūralūs – „šaudymo“, dunksėjimo garsai, staiga jaučiama sumažėjusi automobilio trauka, sublogo dinamika arba automobilis įsibėgėja vis lėčiau, pastebimas nestabilus variklio darbas - Nelaukite, registruokitės mūsų autoservise Vilniuje. Didelę patirtį turintys mūsų specialistai užtikrina, kad duslintuvų remontas, duslintuvų montavimas, duslintuvų keitimas, duslintuvų virinimas Vilniuje atliekamas itin kokybiškai. Primename: duslintuvų remontas mūsų autoservise, tai profesionalus bei greitas procesas.


Mūsų autoservise atliekamas ne vien duslintuvų remontas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras. Vairuotojai vertina mūsų darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą ir kultūrą.


https://autoservisas-vilniuje.lt/duslintuvu-remontas-vilnius


Duslintuvų remontas ar keitimas. Koks variantas geriausias?

Jeigu gedimas nedidelis, duslintuvo remontas gali būti ekonomiškai efektyvesnė alternatyva, dažniausiai reikalaujanti užvirinti duslintuve atsiradusias skyles ar plyšius. Vis dėlto, verta paminėti, kad tokio tipo duslintuvų remontas gali nebūti ilgalaikis sprendimas, ypač jeigu duslintuvo būklė yra labai prasta. Labai susidėvėjęs ar sugedęs duslintuvas reikalauja tinkamo jo pakeitimo. Svarstant apie duslintuvo remontą ar pakeitimą, būtina įvertinti kainos bei kokybės santykį. Nors pradinis remonto išlaidų mažumas gali atrodyti patrauklus, ilgainiui gali atsirasti papildomų sąnaudų. Pakartotinis duslintuvo remontas galiausiai gali pasirodyti brangesnis nei naujo įrengimas. Svarstant, ar geriau pasirinkti duslintuvo taisymą ar pakeitimą, būtina atsižvelgti į tai, kaip kainos ir kokybės santykis atitinka ilgalaikius Jūsų lūkesčius.


Duslintuvų remontas ir duslintuvų keitimas. Kodėl mes patikimi?

Paslaugų kokybė ir klientų lūkesčių realizavimas yra mūsų, AutoAra, pagrindiniai siekiai. Mes esame įsipareigoję nuolatos atnaujinti  savo žinias bei technologijas, siekiant užtikrinti, kad mūsų atliekamas duslintuvų remontas ir keitimas vyktų sklandžiai ir veiksmingai.


Kainos, kurias galite sau leisti

Supratimas, kad automobilio priežiūra reikalauja finansinių išteklių, verčia mus siūlyti konkurencingas kainas ir aiškias pasiūlymų sąmatas. Mūsų tikslas – duslintuvų remontas ir keitimas už sąžiningą kainą. Kaina gali svyruoti, atsižvelgiant į automobilio markę, duslintuvo rūšį bei gamintoją.


Aukštos kokybės įranga ir medžiagos

Mes naudojame tik patikimas detales bei medžiagas ir modernią įrangą, garantuojant mūsų atliktų darbų aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą. AutoAra, duslintuvų remontas yra atliekamas su didžiule atsakomybe ir profesionalumu.


Individualizuoti pasiūlymai

Suprasdami, kad kiekvienas vairuotojas ir jo automobilis turi savitus reikalavimus, mes teikiame asmeniškai pritaikytus pasiūlymus, atsižvelgdami į individualius kliento lūkesčius ir automobilio specifiką.


Nesvarbu, ar ieškote standartinio duslintuvo taisymo, ar duslintuvo keitimo, AutoAra komanda yra čia, kad Jums padėtų.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053


D.U.K.