Pakaitinimo žvakių keitimas Vilniuje - AutoAra

Pakaitinimo žvakių keitimas atliekamas:

  • Suprastėjus žvakių darbui;

  • Pasiekus tam tikrą automobilio ridą;

  • Techninio aptarnavimo metu;

  • Pasibaigus gamintojo rekomenduojamam žvakių naudojimo laikui.


Automobilinių žvakių eksploatacijos laikas priklauso nuo jų kokybės ir gamintojo – dažniausiai žvakių keitimas atliekamas pravažiavus 30–100 tūkstančių kilometrų. Žvakės ne visada keičiamos tik pasibaigus jų naudojimo laikui. Kaip ir kitos automobilio dalys, žvakės gali susidėvėti ir anksčiau. Būtent pagal žvakių būklę dažnai nustatomi ir kiti benzininio variklio gedimai. Jeigu Jūsų automobiliui dėl tam tikrų priežasčių reikia keisti žvakes, siūlome patikėti šį darbą didelę patirtį sukaupusiems profesionalams.


Jie ne tik puikai žinos kokio gamintojo žvakės labiausiai tinka jūsų automobiliui, bet ir atliks profesionalią diagnostiką – žvakių keitimas Jūsų nebevargins ilgą laiką. Šiai procedūrai atlikti reikalingas ypač išsamus automobilio degimo sistemos išmanymas – nežinant darbo subtilybių galima pridaryti automobiliui didelės žalos, kurios tvarkymas atsieis kur kas brangiau. Mūsų autoservisas Vilniuje gali pasiūlyti kokybišką žvakių remontą. Registruokitės konsultacijai!

https://autoservisas-vilniuje.lt/pakaitinimo-zvakiu-keitimas-vilnius


Žvakių keitimas. Tai:

Automobilinės žvakės – tai dvikontakčiai iškrovikliai, naudojami benzinu varomuose varikliuose. Įvertinkite žvakių svarbą variklio darbui – nuo žvakių būklės gali priklausyti, ar tinkamai užsiveda variklis. Geram variklio darbui reikalingos puikiai veikiančios žvakės, todėl automobiliui reikalingas periodiškas žvakių keitimas. Žvakė susideda iš kelių elementų:

  • Centrinis elektrodas;

  • Kontaktinė ašis;

  • Izoliatorius;

  • Korpusas;

  • Šešiakampis elementas;

  • Blokinis elektrodas.


Pakaitinimo žvakių keitimas Vilniuje. Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų autoservise daromas ne vien pakaitinimo žvakių keitimas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras. Vairuotojai vertina mūsų darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino, kad rinkdamiesi mus Jūs gaunate aukščiausią kokybę už geriausią kainą. Čia galite kreiptis patarimo į specialistus ir žinoma, plačiau sužinoti apie pakaitinimo žvakių keitimą Vilniuje, bei kitas mūsų teikiamas paslaugas.

https://autoservisas-vilniuje.lt/pakaitinimo-zvakiu-keitimas-vilnius


Apie mus

Pirminė patikra iš karto

Automobilių remontas Vilniuje: užsiregistruok šiandien ir pirminę patikrą ar meistro konsultaciją gauk iš karto. Susipažinę su gedimų požymių apibūdinimu mūsų autoserviso specialistai pasitelkę kompiuterinę diagnostiką ar/ir kitą reikiamą įrangą įvertins galimų gedimų apimtį. Ir tik suderinę su klientu preliminarią remonto sąmatą tęs automobilio remonto darbus.


Statistiškai sutaupome iki 30%

Savo veiklą pradėjome dar 2008 metais, todėl ilgametės patirties dėka turim visas reikiamas kompetencijas kokybiškam ir svarbiausia tikslingam remontui atlikti. Per tą laiką buvo pastebėta, kad nemaža dalis pas mus atvykstančių klientų ir iš anksto neigiamai nusiteikę autoservisų atžvilgiu. Pasak jų taip yra dėl to, kad autoservisai linkę piktnaudžiauti – pradinė remonto kaina skiriasi nuo galutinės, neturintis kompetencijos meistras gedimus šalina per ilgai, keičia tas dalis, kurių dar keisti nereikia ir t.t.


Kompetencijos ar reikiamos įrangos stoka dažniausiai lemia ne tik prastą atliktų darbų kokybę, bet ir nepagrįstai didesnes laiko bei pinigines sąnaudas. Meistras, kuris pirmą kartą susiduria su tam tikrais iššūkiais, ko gero, nepasieks optimalaus rezultato. Darbai atliekami ne tikslingai, o spėjimo būdu, todėl ir rezultatas nebūna tenkinantis.


Remonto metu darbas turi būti organizuojamas efektyviai. Tai galima pasiekti, kai autoservise yra pasiekta simbiozė tarp ilgametės patirties, žinių ir profesionalios įrangos. Tuomet pasiekiamas geras kainos, remonto kokybės ir laiko santykis.


Garantija

Visiems savo darbams suteikiame įstatymais bei dalių gamintojų numatytą garantiją. Suprantame, kaip svarbu išleisti laimingą klientą, todėl stengiamės, kad automobilio remontas mūsų klientams nekeltų papildomų rūpesčių.


Registracija
Internetu arba +37065948053