Kuro siurblių remontas Vilniuje - AutoAra

Kuro siurblių remontas viena sudėtingesnių procedūrų automobilio remonto sferoje. Kuro siurblys reguliuoja reikiamo kuro kiekio padavimą į variklį tinkamu laiku. Sugedęs kuro siurblys gali stipriai paveikti viso motoro veikimą bei techninę būklę. Kuro siurblių remontas atliekamas naudojant specialią elektroninę įrangą. Ji taip pat reikalinga, kad būtų galima tiksliai nustatyti kuro siurblio gedimo lygį. Tik naudojant specialią, kokybišką įrangą kuro siurblio remontas bus maksimaliai tikslus – sumažės naujų gedimų rizika, o tai reiškia, kad kartu sutaupysite sumą, kurią ateityje galbūt būtumėte skyrę automobilio remontui. Sugedus kuro siurbliui kviečiame kreiptis į autoservisą – mes turime visą reikalingą įrangą, su kuria dirba tik patyrę savo srities profesionalai.

https://autoservisas-vilniuje.lt/kuro-siurbliu-remontas-vilnius


Kuro siurblių remontas. Gedimų priežastys

Remiantis statistika, didelė dalis automobilio gedimų yra susijusi su kuro padavimo problemomis. Būtent su kuro siurblio gedimais susijęs remontas dažnai atsieina brangiausiai. Galimi dyzelinių variklių degalų siurblių defektai: nudilę ir apgadinti plunžerinės poros detalių darbiniai paviršiai, nudilę vožtuvų, jų lizdų darbiniai paviršiai, netamprios spyruoklės. Taip pat svarbu paminėti, jog gana dažnai nudyla purkštuko detalės.


Kuro sistemos remontas atliekamas:

 • Kai automobilis pradeda naudoti daugiau kuro;

 • Dingus kuro padavimui iš kuro siurblio į purkštuką;

 • Suprastėjus dinaminiams automobilio rodikliams;

 • Atsiradus pašaliniams garsams;

 • Atsiradus kuro pratekėjimui;

 • Padidėjus dūmingumui;

 • Varikliui pradėjus dirbti netolygiai;

 • Atsiradus prastai variklio reakcijai paspaudus akseleratoriaus pedalą;

Kuro sistemos remontas gali būti:

 • Kuro siurblių remonto darbai.

 • Kapitalinis remontas.

 • Einamieji remonto darbai.


Kuro siurblių remontas Vilniuje. Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų autoservise daromas ne vien kuro siurblių remontas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras. Vairuotojai vertina mūsų darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino, kad rinkdamiesi mus Jūs gaunate aukščiausią kokybę už geriausią kainą. Čia galite kreiptis patarimo į specialistus ir žinoma, plačiau sužinoti apie kuro siurblių remontą Vilniuje, bei kitas mūsų teikiamas paslaugas.

https://autoservisas-vilniuje.lt/kuro-siurbliu-remontas-vilnius


Apie mus

Pirminė patikra iš karto

Automobilių remontas Vilniuje: užsiregistruok šiandien ir pirminę patikrą ar meistro konsultaciją gauk iš karto. Susipažinę su gedimų požymių apibūdinimu mūsų autoserviso specialistai pasitelkę kompiuterinę diagnostiką ar/ir kitą reikiamą įrangą įvertins galimų gedimų apimtį. Ir tik suderinę su klientu preliminarią remonto sąmatą tęs automobilio remonto darbus.


Statistiškai sutaupome iki 30%

Savo veiklą pradėjome dar 2008 metais, todėl ilgametės patirties dėka turim visas reikiamas kompetencijas kokybiškam ir svarbiausia tikslingam remontui atlikti. Per tą laiką buvo pastebėta, kad nemaža dalis pas mus atvykstančių klientų ir iš anksto neigiamai nusiteikę autoservisų atžvilgiu. Pasak jų taip yra dėl to, kad autoservisai linkę piktnaudžiauti – pradinė remonto kaina skiriasi nuo galutinės, neturintis kompetencijos meistras gedimus šalina per ilgai, keičia tas dalis, kurių dar keisti nereikia ir t.t.


Kompetencijos ar reikiamos įrangos stoka dažniausiai lemia ne tik prastą atliktų darbų kokybę, bet ir nepagrįstai didesnes laiko bei pinigines sąnaudas. Meistras, kuris pirmą kartą susiduria su tam tikrais iššūkiais, ko gero, nepasieks optimalaus rezultato. Darbai atliekami ne tikslingai, o spėjimo būdu, todėl ir rezultatas nebūna tenkinantis.


Remonto metu darbas turi būti organizuojamas efektyviai. Tai galima pasiekti, kai autoservise yra pasiekta simbiozė tarp ilgametės patirties, žinių ir profesionalios įrangos. Tuomet pasiekiamas geras kainos, remonto kokybės ir laiko santykis.


Garantija

Visiems savo darbams suteikiame įstatymais bei dalių gamintojų numatytą garantiją. Suprantame, kaip svarbu išleisti laimingą klientą, todėl stengiamės, kad automobilio remontas mūsų klientams nekeltų papildomų rūpesčių.


Registracija
Internetu arba +37065948053