Mes nesame "dylerinis" Renault Servisas. Remontuojame NEGARANTINIUS automobilius PIGIAU.

Renault servisas Vilniuje - AutoAra

Norint, kad Renault markės automobilis tarnautų ilgai, nekeliant jokių staigmenų ar nepageidaujamų problemų, būtina skirti dėmesį kvalifikuotam ir nuolatiniam automobilio aptarnavimui. Tai apima ne tik eilinę techninę priežiūrą, bet ir laiku atliekamą gedimų ar nusidėvėjusių dalių remontą. Vilniuje teikiamų Renault serviso ir remonto paslaugų gausa gali sukelti painiavą renkantis tinkamiausią paslaugų teikėją.


Siūlome pasirinkti mūsų, AutoAra, servisą kurio patirtis su Renault automobiliais siekia daugiau nei dešimtmetį. Renault servisas - tai patirtis ir įsipareigojimas kokybei Jūsų automobilio tinkamam aptarnavimui. Nors oficialaus serviso statuso neturime, mūsų sukaupta patirtis ir išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui leidžia teikti paslaugas, atitinkančias ar net viršijančias oficialių Renault servisų siūlomų paslaugų lygį. Kiekvienas mūsų klientas yra vertinamas, o jų automobiliai aptarnaujami su didžiausia rūpestingumu ir profesionalumu.


https://autoservisas-vilniuje.lt/renault-servisas-vilnius


Renault servisas. Kaip išvengti nereikalingų gedimų?

Techninė priežiūra yra esminė bet kurio automobilio, ypač Renault, eksploatavimo dalis. Reguliariai tikrinant ir keičiant eksploatacines medžiagas bei detales, galima užkirsti kelią dideliems ir brangiems remontams ateityje. Svarbu ne tik laikytis gamintojo rekomenduojamo aptarnavimo intervalo, bet ir atkreipti dėmesį į automobilio elgseną, kas gali signalizuoti apie galimus gedimus. Ši Renault automobilio priežiūra apima įvairias veiklas: nuo variklio alyvos keitimo iki padangų būklės tikrinimo ir stabdžių sistemos patikros. Visos šios procedūros yra būtinos norint išlaikyti automobilį geriausios būklės ir užtikrinti jo ilgaamžiškumą.


 

Registracija
Internetu arba +37065948053

 


Kodėl Renault servisas rekomenduoja atlikti reguliarią automobilio patikrą?

Saugumas

Viena iš pagrindinių reguliarios techninės priežiūros priežasčių yra saugumas. Automobilio komponentų, tokie kaip stabdžiai, padangos, vairavimo sistema ir šviesos, patikrinimas ir priežiūra gali užkirsti kelią eismo įvykiams. Pavyzdžiui, nusidėvėjusios padangos ar netinkamai veikianti stabdžių sistema gali smarkiai padidinti avarijos riziką. Reguliariai tikrinant ir prižiūrint šiuos komponentus, galima užtikrinti, kad automobilis visada būtų saugus tiek vairuotojui, tiek kitiems eismo dalyviams.


Patikimumas

Automobilio patikimumas yra dar viena svarbi reguliarios techninės priežiūros dalis. Reguliari priežiūra padeda nustatyti ir išspręsti įvairias problemas, prieš joms tapus rimtomis. Tai reiškia, kad galima išvengti netikėtų automobilio gedimų ir užtikrinti, kad jis būtų patikimas ir paruoštas naudoti bet kada.


Efektyvumas

Automobilio veikimo efektyvumas taip pat yra tiesiogiai susijęs su reguliaria technine priežiūra. Netinkamai prižiūrėtas variklis ar netinkama padangų slėgio palaikymo sistema gali žymiai padidinti degalų sąnaudas. Be to, reguliariai prižiūrint automobilį, galima užtikrinti, kad variklis veiktų kuo efektyviau, o tai reiškia mažesnes eksploatacines išlaidas ir mažesnį taršos kiekį.


Ilgaamžiškumas

Renault servisas - tai vieta kur rūpestingai prižiūrimas automobilis, padeda išlaikyti automobilio tinkamumą ilgesnį laiką, o gerai prižiūrėta transporto priemonė yra patrauklesnė ir didina perpardavimo vertę. Reguliariai prižiūrint automobilį, jo dalių nusidėvėjimas yra žymiai lėtesnis.


Oficialus Ir dylerinis Renault servisas. Ką reikėtų žinoti?

Renkantis tarp autorizuoto ir neautorizuoto serviso, svarbu atsižvelgti į kelis aspektus. Nors autorizuoti servisai gali pasiūlyti aukštesnę paslaugų kainą, garantuoti, kad bus naudojamos originalios dalys ir laikomasi gamintojo nustatytų remonto procedūrų. Tuo tarpu dylerinis Renault servisas dažnai siūlo lankstesnes kainas ir greitesnį aptarnavimą. Mūsų, AutoAra, specialistai sukaupę ilgametę darbo patirtį remontuojant šios markės automobilius. Profesionalūs ekspertai pasiruošę pakonsultuoti, bei pasiūlyti optimaliausius sprendimus ir individualų dėmesį kiekvienam klientui remontuojant transporto priemonę. Teikiame platų paslaugų spektrą Renault automobilių modelių remontui: pilna ir dalinė kompiuterinė diagnostika, techninė patikra, įvairiausio sudėtingumo remonto darbai, reguliari automobilio priežiūra.


Renault servisas - siūlomų paslaugų spektras

Variklio priežiūra ir remontas

Renault remontas atliekamas mūsų servise užtikrina variklio veikimo saugumą ir efektyvumą. Variklio priežiūra ir keitimas yra svarbūs veiksmai, siekiant užtikrinti transporto priemonės ilgaamžiškumą ir optimalų veikimą. Šie procesai apima įvairias veiklas, nuo kasdienių patikrinimų iki sudėtingų remonto darbų.


Renault servisas tai reguliari variklio priežiūra apimanti:

 • Tepalų ir filtro keitimą;
 • Aušinimo sistemos tikrinimą;
 • Degalų sistemos priežiūrą;
 • Uždegimo sistemos patikrinimą;
 • Variklio diagnostiką;

Transmisijos priežiūra ir keitimas

Siekiama ilgalaikio transporto priemonės veikimo stabilumo, remontuojant ar atnaujinant transmisijos sistemą. Transmisijos priežiūra ir keitimas yra svarbūs automobilio techninės būklės palaikymo aspektai. Jie užtikrina, kad automobilis veiktų sklandžiai ir efektyviai.


Svarbūs transmisijos priežiūros aspektai:

Laiku keičiant transmisijos alyvą pašalinamos nusidėvėjusios dalelės, nešvarumai ir drėgmė, kurie gali sukelti pavarų dėžės darbų sutrikimus. Alyvos keitimo intervalas priklauso nuo automobilio modelio ir gamintojo rekomendacijų, tačiau dažniausiai rekomenduojama keisti kas 80 000 – 120 000 km. Reguliariai tikrinkite transmisijos alyvos lygį ir, jei reikia, papildykite. Žemas alyvos lygis gali sukelti pavarų dėžės perkaitimą ir ankstyvą nusidėvėjimą. Kartu su alyva rekomenduojama keisti ir transmisijos filtrą, kuris sulaiko nešvarumus ir metalo drožles. Jei pastebite neįprastus pavarų dėžės veikimo požymius, tokius kaip: pavarų trūkčiojimas, ar pašaliniai sklindantys garsai - Renault servisas pasiruošęs išspręsti šiuos automobilio komponentų gedimus.


Stabdžių bei amortizatorių priežiūra ir keitimas

Stabdžių ir amortizatorių priežiūra bei keitimas yra svarbios automobilio techninės priežiūros dalys, užtikrinančios saugų vairavimą ir komfortišką kelionę. Šie komponentai atlieka labai svarbias funkcijas: stabdžiai leidžia saugiai sustabdyti automobilį, o amortizatoriai užtikrina stabilų ir komfortišką važiavimą, absorbuodami kelio nelygumus. Renault servisas turintis kompetentingų mechanikų komandą patikrinimo metu įvertina stabdžių kaladėlių ir diskų būklę, patikrina stabdžių skysčio lygį ir būklę, taip pat stabdžių žarnas ir jungiamąsias detales. Stabdžių sistemos patikra, mūsų AutoAra servise, turėtų būti atliekama bent kartą per metus arba kas 15 000–20 000 km. 


Kėbulo darbai ir dažymas

Renault remontas atliekant kėbulo darbus yra svarbus automobilio priežiūros ir atnaujinimo procesas, kuris padeda išlaikyti ar atkurti transporto priemonės išvaizdą ir funkcionalumą. Šis Renault remontas gali apimti įvairius procesus, pradedant nuo paprastų kėbulo įlenkimų šalinimo iki visiško automobilio dažymo.


Štai keletas pagrindinių žingsnių ir aspektų, susijusių su kėbulo darbais ir dažymu:

 • Įlenkimų taisymas
 • Rūdžių šalinimas
 • Dalių keitimas
 • Dažymas
 • Poliravimas
 • Kokybės patikrinimas 

Elektronikos sistemos priežiūra

Renault servisas diagnozuoja ir taiso automobilio elektroninės sistemos, įskaitant audio ir navigacijos sistemas, vairo stiprintuvo mechanizmus ir kitas sudedamąsias dalis, užtikrinant jų sklandų veikimą. Automobilio elektronikos sistemos yra labai svarbios šiuolaikiniams automobiliams, nes jos valdo viską nuo variklio valdymo iki saugumo funkcijų ir patogumo įrangos. Automobilio elektronikos sistemų priežiūra ir taisymas yra sudėtingi ir reikalauja specialių žinių bei įrangos, todėl svarbu kreiptis į patikimus ir patyrusius AutoAra specialistus.


https://autoservisas-vilniuje.lt/renault-servisas-vilnius


Pasitikėkite mumis –  AutoAra pasirūpins Jūsų Renault automobiliu

Profesionalumas ir draugiškas aptarnavimas

Mūsų darbuotojai – savo srities profesionalai, kurie mielai atsakys į visus Jūsų klausimus ir padės rasti geriausią sprendimą Jūsų automobilio gedimų šalinimui. Siūlome patogų aptarnavimą – galite palikti savo automobilį servise Jums patogiu metu ir pasiimti jį atlikus remonto darbus.


Renault servisas - tai aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie išsamiai išmano Renault automobilių ypatumus. Mūsų ekspertai nuolatos siekia tobulėti, mokosi naujausių technologijų ir metodų, kad galėtų efektyviai spręsti įvairius automobilio gedimo nesklandumus. Jūsų automobilis pas mus yra patikimose AutoAra rankose!


Garantija atliktiems darbams

Visiems atliktiems darbams Renault servisas, suteikia garantiją, todėl galite būti tikri dėl darbų kokybės. Garantija suteikia vartotojams papildomą ramybę, žinant, kad jų automobilis yra patikimose rankose ir bet kokie galimi trūkumai bus ištaisyti atsakingai.


Patrauklios kainos

Nuolat siūlome specialias akcijas ir nuolaidas Renault automobilių priežiūrai ir remontui. Renault servisas iš anksto informuoja apie galutinę serviso teikiamų paslaugų kainą, kad vėliau nekiltų nenumatytų išlaidų. 


Moderni įranga ir diagnostika

Renault servisas turi modernią diagnostikos įrangą, leidžiančią tiksliai nustatyti bet kokį gedimą. Naudojame naujausias Renault gamintojo rekomenduojamas technologijas, todėl galime užtikrinti aukšto lygio paslaugų kokybę.


Rinkitės AutoAra ir mėgaukitės kelionėmis su techniškai patikimu ir tvarkingai prižiūrėtu Renault automobiliu!


 

Registracija
Internetu arba +37065948053


D.U.K.


Dažniausi Renault Clio modelio gedimai ir jų remonto darbai yra šie:

Elektronikos problemos: Dažnai pasitaiko problemos su prietaisų skydelio ekranu, centrinio užrakto sistema ir elektros langų pakėlėjais. Elektronikos gedimų remontas gali kainuoti nuo 100 iki 300 eurų, priklausomai nuo problemos pobūdžio ir remonto sudėtingumo.

Pakabos ir vairo sistema: Pranešama apie dažnus pakabos komponentų, tokių kaip stabilizatoriaus traukės, šarnyrai ir amortizatoriai, nusidėvėjimą. Šių dalių keitimas gali kainuoti nuo 150 iki 500 eurų, priklausomai nuo darbo sudėtingumo ir naudojamų dalių kokybės.

Variklio diržo keitimas: Yra žinoma, kad Renault Clio modeliai turi jautrų paskirstymo diržą, kuris turi būti keičiamas reguliariai. Diržo keitimo kaina gali svyruoti nuo 300 iki 800 eurų, priklausomai nuo variklio tipo ir darbo apimties.

Renault Megane variklio alyvos keitimas ir techninė priežiūra paprastai kainuoja nuo 100 iki 200 eurų. Tai apima variklio alyvos ir alyvos filtro keitimą, taip pat kitų filtrų (pvz., oro ir salono) patikrą ir keitimą, jei reikia. Papildomai, techninė priežiūra apima stabdžių sistemos patikrą, padangų slėgio ir būklės patikrą, visų skysčių lygių patikrą (pvz., aušinimo skysčio, stabdžių skysčio, langų plovimo skysčio), taip pat bendrą automobilio būklės įvertinimą.

Dažniausios Renault Kadjar dyzelinio variklio problemos ir jų remonto kainos:

 • DPF (dyzelinio dalelių filtro) užsikimšimas: Užsikimšęs DPF filtras gali sukelti variklio galios praradimą ir padidėjusį degalų suvartojimą. DPF filtro valymas arba keitimas gali kainuoti nuo 200 iki 1500 eurų, priklausomai nuo to, ar filtras valomas, ar keičiamas nauju.
 • EGR (išmetamųjų dujų recirkuliacijos) vožtuvo gedimai: EGR vožtuvo problemos gali sukelti netolygų variklio darbą ir padidėjusį dūmingumą. EGR vožtuvo keitimas gali kainuoti nuo 150 iki 400 eurų.
 • Purškimo sistema: Purkštukų gedimai gali sukelti netolygų variklio darbą ir padidėjusį degalų suvartojimą. Purkštukų remontas arba keitimas gali kainuoti nuo 200 iki 600 eurų už vieną purkštuką, priklausomai nuo gedimo pobūdžio ir naudojamų dalių.